Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

He was actually a very bright young man as I read one of his interviews a while ago. RIP.
    SA is one of the most dangerous places to live specially for their well to do citizens. They are always at risk.
    Very sad indeed.
    sigpic

Comment

Originally posted by K. Nader View Post
      Just a question: Is your username Arash_1998 indicative that you're 15/16. I don't ask that as a means to play the age trump card. I believe anyone of any age is possible of posting proper and sensible posts. I only ask because it gives more insight into how long you've been following Team Melli. It does no good if I start talking about the 2000 Asian Cup or 2004 Asian Cup if doesn't even resonate with you.
      I put 1998 in my username because I liked that team. Based on my age, I can only remember TM matches from 1997 to now.

Comment

Johannesburg, although much safer during the last 5, 6 years (WC 2010) is still one fucked up city. The city has a weird vibe people can feel there is always danger around the corner. may he rest in peace i was in the stadium just 5, 6 weeks ago when South Africa played Nigeria, who would have thought this are the last few weeks of his life.

Comment

Friday, one of their 800-meter runners was also killed in a traffic accident.

Comment

Poor guy hope he rests in peace, too bad this has given IFF an excuse to cancel the camp!
            چو ایران نباشد تن من مباد
            We thank and support Mr.Kamran Delan for many years of dedication and service to Iranian Football Community.

Comment

دیدار دوستانه ایران و ایتالیا نیمه دوم سال 94 برگزار می شود
              تیم ملی فوتبال ایران در دیدار دوستانه به مصاف ایتالیا می رود.

کفاشیان خبر داد:
              آ کی روش و کونته در مورد زمان بازی دوستانه تصمیم می گیرند

خبرگزاری تسنیم: سرمربیان تیم های ایران و ایتالیا در مورد زمان و مکان بازی دوستانه دو تیم تصمیم می گیرند.

Comment

^^^ So, it's not that good teams don't want to play us or IFF doesn't have the money. We obviously have two VERY good games lined up for the 1st half of 2015. I hope people stop using that argument going forward.

Comment

Sv: TM-News-

Originally posted by Bi-honar View Post
                  ^^^ So, it's not that good teams don't want to play us or IFF doesn't have the money. We obviously have two VERY good games lined up for the 1st half of 2015. I hope people stop using that argument going forward.
                  Which game/team is mentioned in the Farsi text?

Comment

^^^ Italy

Comment

Originally posted by Abtin View Post
                      Which game/team is mentioned in the Farsi text?
                      Don't worry - It will be cancelled.
                      .... At the end I am nothing other than ordinary

Comment

Sv: TM-News-

Originally posted by khodam View Post
                        Don't worry - It will be cancelled.
                        I know, it's kind of expected..

Comment

http://www.tasnimnews.com/English/Home/Single/542088

Comment

Okay, so we have two friendlies that are 100% now.
                            And maybe two world class friendlies after the Asian Cup.

Comment

I'm sorry, but another really strange choice to leave the most physical game and risk injury to your players just a few days before the start of the tournament!

But even worse is that fact that we're going to play 4 games in 3 continents, flip flopping between two hemispheres and travelling a total of 30,000 km in a span of 3 weeks before the start of a major tourney! Who does that?

Comment

ه گزارش سایت رسمی فدراسیون،

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال
                                خصوص کادرفنی تیم امید گفت:نشست امروز کمیته فنی و توسعه در رابطه با آینده تیم امید بود. کمیته فنی و توسعه این فرصت را داد که نقطه نظرات فنی ام را به آنها ارائه دهم و من هم نظرات آنها را در مورد مراحل آماده سازی تیم ملی امید بشنوم.

با توجه به تجربیاتی که دارم چگونگی آماده سازی تیم امید ایران را آماده کردم البته صحبتهای خاص خود را در مورد سرمربی این تیم بیان کردم و چون من خودم یک مربی هستم اعلام کردم که نمیخواهم در مباحث انتخاب سرمربی باشم زیرا وظیفه من نیست که بخواهم نقطه نظراتم را در مورد یک همکار بیان کنم. ضمن اینکه تخصص من آماده سازی و چگونگی انتخاب بازیکنان و آنالیز رقبا است و در این خصوص می توانم نظر بدهم.

سرمربی تیم ملی در مورد وضعیت وینگادا و ماندن یا نماندن وی در تیم ملی امید ایران گفت: من هیچ صحبتی در مورد ماندن یا ترک وی نکرده ام زیرا این امر جز وظایف من نیست.

نقطه نظراتم را در مورد روش و سیستم مطرح کردم و جز این، مطلب دیگری در مورد مربیان از زبان من نخواهد شنید زیرا این درست نیست که من در مورد مربی دیگری حرف بزنم. برای من مهم ترین مساله تیم ملی بزرگسالان است زیرا به اندازه کافی با مسایل مختلف روبه رو هستم و برای من مهم مسایل تیم ملی است نه مسایل دیگر.

کی روش در مورد برنامه های آماده سازی تیم ملی، گفت: برای اردوی آبان ماه همه چیز آماده است و همه مسایل در مورد اردوی تهران نیز هماهنگ شده است. البته یک روز فیفا هم در آبان داریم که اگر بتوانیم یک تیم دیگر را پیدا کنیم خوب است تا یک بازی دیگر داشته باشیم.

وی ادامه داد: برای اردوی کوتاه مدت همه چیز آماده است. فقط منتظریم بازی های مقدماتی جام ملت های آفریقا قطعی شود و مطمئنم تقریبا صعود آفریقای جنوبی قطعی است و با این تیم یک
                                ب
                                ازی دوستانه در آفریقای جنوبی خواهیم داشت.

ضمن اینکه شرایط آب و هوایی دقیقا در این کشور مثل استرالیاست و این به نفع ما خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه بیان کرد: تجهیزات و امکانات خوبی در آفریقای جنوبی مهیاست و همچنین زمین های تمرین خوبی وجود دارد. ب

ازیکنان با تیم هایی آفریقایی بازی خواهند داشت که حالت و استایل تیم های عربی را دارند و قبل از شروع جام ملتهای آسیا
                                با عراق بازی خواهیم کرد و در ادامه مسابقات اصلیمان شروع می شود.

وی در مورد دیدار با کره جنوبی گفت: بله تمام تیم های آسیایی جام ملت ها را جدی گرفته اند، امارات، قطر و کره ای ها هم می دانند بازی با ایران برایشان مفید خواهد بود و به همین منظور می آیند. ما هم دقیقا همین کار را انجام می دهیم و باید کار را جدی بگیریم و با توجه به جزئیات کامل به موفقیتی که مد نظر همه است برسیم.

کی روش در مورد برگزاری جام خلیج فارس در کشورهای عربی، گفت: اوسیانو کروز را به این مسابقات می فرستم تا آنالیز دقیق داشته باشد و بعد از بازی با کره جنوبی هم خودم به آنجا می روم تا مسابقات را از نزدیک مشاهده کنم.

Comment

Working...
                                X