Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

TM-News-

According to IFF , TM will have 3 training camps before Asian Cup:

1-Europe camp
    October 4-14

2-Tehran Camp
    November 8-18

3- Australia Camp
    10 days prior to the games

Fars:

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی ایران قبل از جام ملت های 2015 آسیا 3 اردوی داخلی و خارجی را برگزار می کند.

بر همین اساس تیم ملی ایران از تاریخ 12 تا 22 مهر اولین کمپ خارجی خود را برگزار می کنند. مسئولان فدراسیون فوتبال درصدد هستند تا این کمپ در یکی از کشورهای اروپایی برگزار شود و برای حضور تیم ملی در این کمپ اروپایی دیدار با ونزوئلا در تاریخ 22 مهر تدارک دیده شده است.

البته شاید تیم ملی ایران یک دیدار تدارکاتی دیگر را نیز در این کمپ برگزار کند.
    در ادامه تیم ملی کشورمان از 17 تا 27 آبان که روزهای فیفادی محسوب می شوند دومین کمپ آماده سازی خود برای حضور پرقدرت را در تهران برگزار خواهد کرد که طی برگزاری این کمپ نیز تا به حال میزبانی از کره جنوبی قطعی شده و مسئولان فدراسیون فوتبال به دنبال یک تیم عربی برای برگزاری دیدار با این تیم در تاریخ 23 آبان هستند.

در نهایت نیز کمپ نهایی تیم ملی پس از پایان اردوی آماده سازی تیم ملی در تهران و اعزام این تیم به استرالیا برگزار خواهد شد.

Nabi: Only game versus Korea has been confirmed.

مهدی محمدنبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص دیدارهای دوستانه تیم ملی تا قبل از برگزاری جام ملت های 2015 آْسیا گفت:

با وجود اینکه رسانه ها از برگزاری دیدارهای تیم ملی با کشورهای مختلف خبر داده اند، فقط دیدار با کره جنوبی مورد تأیید قرار گرفته است که در تاریخ 27 آبان در تهران برگزار می شود.
    وی ادامه داد:

در حال حاضر برگزاری 3 کمپ برای تیم ملی تا قبل از جام ملت های آسیا قطعی شده و تیم ملی ایران 10 روز زودتر راهی استرالیا خواهد شد.

در خصوص کمپ اول نیز در حال رایزنی با کشورهای اروپایی هستیم و تا مشخص نشدن کشور فوق نمی توان اظهارنظری را انجام داد.

Afazeli ( TM Technical Committee) Today:

افاضلی: میانگین سنی بالای تیم ملی در جام جهانی عامل بازگشت لژیونرهاست

هومن افاضلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره مهاجرت لژیونرهای اروپایی فوتبال ایران از اروپا به لیگ های عربی اظهار داشت:

برای بررسی این موضوع باید به نتایج تیم ملی در جام جهانی نگاه کنیم، عده ای احساس شان این بود که ما در این مسابقات به ویژه بازی با آرژانتین با اختلاف گل بازنده خواهیم بود اما خوشبختانه برخلاف انتظار برخی از مردم فاجعه رخ نداد و به همین دلیل در افکار عمومی نتایج تیم ملی قابل قبول بود.
    وی افزود:
    با این حال تیم ملی به غیر از جام جهانی 98 که با یک برد سه امتیاز گرفت در سه دوره دیگر حضورش تنها یک امتیاز گرفته و در واقع در این دوره هم تیم کشورمان همان روند گذشته را براساس بضاعت فوتبال ایران تکرار کرده است.

با این تفاوت که در جام جهانی 2006 اگر ما مقابل مکزیک یا پرتغال نتیجه گرفته بودیم شانس برتری و صعود در بازی آخر مقابل آنگولا را داشتیم که این اتفاق رخ نداد

اما این بار به دلیل گرفتن امتیاز در بازی اول و تداوم شانس صعود ایران تا روز آخر احساس بر این بود که تیم ملی بهتر کار کرده است.
    کارشناس فوتبال ایران یادآور شد: بنابراین در نتیجه گیری، ما کار متفاوتی انجام ندادیم اما تفاوت میان این دوره و دوره های گذشته در میانگین سنی تیم ایران بود. بی تردید باشگاه های اروپایی به دنبال جذب بازیکنان 32، 33 ساله از ایران نیستند

. در واقع بازیکن مورد علاقه آنها نفراتی چون جهانبخش و آزمون هستند که آینده پیش روی شان است و بازیکنی چون دژاگه با 28 سال سن با وجود همه ارزش های فنی در معادلات آنها جایی ندارد.

Comment

And what about the fifa-days in september?
      Esteghlal 💙💙

Comment

That's some goood lies ...

Comment

And what happened to "this tournament is not important for us, but WCQ is"? Based on that we should know this is a pure lie and that none of this will take place..

Comment

^you need more hugs

Comment

Sv: TM-News-

Originally posted by ali alipour View Post
              ^you need more hugs
              Nope, I just need a girl who's marriage material

Comment

I THINK AFTER ONE WEEK

1-Europe camp
                October 4-14
                CANCELLED, NO MONEY

2-Tehran Camp
                November 8-18
                CANCELLED NO MONEY

3- Australia Camp
                10 days prior to the games
                CANCELLED NO MONEY

Comment

what's this rumor going around about Iran playing England at wembley ?!

Comment

Originally posted by TheBoss View Post
                    Where did you hear that?
                    Team Meli Iran
                    Perspolis FC
                    Malavan Bandar Anzali

"I will never be able to say good bye to Iran. I have a feeling of belonging to this country and to the people." - Carlos Queiroz

Comment

I saw the rumor on irans official soccer page on Facebook. It said 14 mehrmah? I don't know what month that is exactly

Comment

Hope they wont be cancelled. Thank you for the update
                        --------------------------Beiranvand-------------------
                        --Moharrami----Hosseini--Kanaani----Amiri--
                        ------------------Ezatolahi-----Ebrahimi--------------
                        --Jahanbaksh---------Ghoddos------------Taremi--
                        ---------------------------Azmoun----------------------

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Comment

Originally posted by ghermez agha View Post
                          Where did you hear that?
                          it was on Iran NT facebook page.

Comment

Originally posted by TheBoss View Post
                            Its according to Khabaronline so I doubt it really.

Comment

در گفت و گوی اختصاصی با فارس
                              کی روش: با اعتماد به کفاشیان، تمام فرصت های کاری ام را رد کردم/ اظهارات سایر افراد خارج از مذاکره معتبر نیست
                              سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بر اساس اعتماد و باوری که به شخص رئیس فدراسیون دارم،
                              اخیراً تصمیم گرفتم همانطور که در رسانه های ایران هم اعلام شد، فرصت های دیگر کاری ام را رد کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس،

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که این روزها در کشورش به سر می برد و قرار است به زودی برای ادامه مذاکرات با فدراسیون فوتبال ایران راهی کشورمان شود
                              این سؤال خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس که آخرین روند مذاکراتش برای تمدید قرارداد به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، چگونه پیش می ود را در چند بند به صورت اختصاصی به شرح زیر پاسخ داد

:1

تا آنجایی که من متوجه شدم مذاکرات در حال انجام شدن است و تنها به صورت خصوصی و محرمانه بین آقای علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران و شخص بنده پیش می رود

.
                              2
                              . بین آقای کفاشیان و بنده تا آنجایی که من می دانم قطعاً هیچ اختلاف نظری وجود ندارد و ما توافق کامل و درک متقابل که مربوط به منافع مشترک تیم ملی فوتبال و همی طور سرمربی آن است، داریم

.
                              3
                              . همانطور که همیشه چه به صورت خصوصی و چه در جمع اظهار داشته ام، برای من یک افتخار و یک مزیت است که به خصوص بتوانم به فوتبال ایران خدمت کنم و به آن متعهد باشم تا این فرصت را داشته باشم که قدردانی خودم را نسبت به مهربانی، لطف و اعتمادی که همه هواداران فوتبال ایران به من نشان دادند، جبران کنم

4.

من بر اساس اعتقاداتم و تعهدی که به تیم ملی داشتم و همچنین اعتماد و باوری که به شخص رئیس فدراسیون، آقای کفاشیان دارم، اخیراً تصمیم گرفتم همانطور که در رسانه های ایران هم اعلام شد، فرصت های دیگر کاری ام را رد کنم

.
                              5.

به هر حال امیدوارم شما بتوانید در این شرایط متوجه باشید که نهایی کردن قرارداد در اختیار من و تحت کنترل من نیست

.
                              6

. در پایان هر اظهارنظر دیگر که مربوط به مذاکرات بین دو طرف یعنی شخص بنده و ریاست فدراسیون فوتبال یعنی آقای علی کفاشیان باشد معتبر نبوده و نباید آن را لحاظ کرد، مگر اینکه صحبت مطرح شده از جانب یکی از دو طرف مذاکره کننده باشد.

Comment

Working...
                              X