Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  عزیزی:اگر اردوی تیم ملی در موزامبیک برگزار شود،کی روش حال می کند/نمی دانم هنوز هم هدف مالک پدیده کسب سهمیه است یا نه

  یشکسوت فوتبال کشورمان گفت:عمده مشکلات اصلی آماده سازی تیم ملی این است که همه اختیارات خود را به کی روش داده ایم.
  خداداد عزیزی درباره اینکه دیگر کمتر تمایل دارد تا در عرصه فوتبال کشور حضور جدی داشته باشد، به کاپ اظهار داشت: من فعلا در آرامش و راحت زندگی می کنم. مدتی قبل مصاحبه ای از کریم باقری خواندم که گفته بود از این فوتبال دیگر چیزی نمانده که بخواهم درباره آن صحبت کنم.
  وی در همین خصوص افزود: وقتی برای صحبت های امثال من و کریم آقایانی که در راس فوتبال این کشور قراردارند ارزشی قائل نیستند چرا باید صحبت کنم؟ چرا باید خودمان را ضایع کنیم؟ البته مردم و رسانه ها همواره به ما محبت دارند و اگر هم هر از چند گاهی اظهار نظر می کنیم به این دلیل است که دلمان برای این فوتبال می سوزد.
  مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: وقتی تیم ملی فوتبال نتیجه نمی گیرد، وقتی در این فوتبال دیگر ستاره ای نمانده از چه صحبت کنیم. یک زمان آسمان فوتبال ما پر از ستاره بود اما امروز چراغ فانوسی هم در آن نمی بینی.
  وی خاطرنشان کرد:مگر ستاره ها در کجا ساخته می شوند؟ مگر من، مهدوی کیا، علی کریمی و کریم باقری از تیم های ملی پایه این مملکت مطرح نشدیم؟ من بارها گفته ام که راه نجات فوتبال این مملکت رسیدگی به تیم های پایه است. چرا آقایانی که در فدراسیون هر روز یک قانون جدید می گذارند، تیم های لیگ برتری را موظف نمی کنند که در بازی های خود حداقل به 3 بازیکن زیر 23 سال میدان دهند. وقتی چنین موضوعات مهمی برای فدراسیون اهمیتی ندارد دیگر چه می توان گفت؟ وقتی تیم جوانان را به یک مجری تلویزیونی دادند که سابقه زیادی در فوتبال این کشور نداشت او چگونه می توانست که ریزه کاری های فوتبال را به بازیکنان جوان خود که در سن مهمی از یادگیری هستند آموزش دهد؟
  وی خاطر نشان کرد: وقتی مربی خارجی برای تیم امید می آوریم و تیم ما بین سه تیم قرقیزستان، ویتنام و یمن سوم می شود میزان اهمیت دادن فدراسیون را به تیم های پایه نشان می دهد.
  عزیزی در پاسخ به این پرسش که چرا تیم جوانان که تحت هدایت علی دوستی و مهدوی کیا بوده نتایج خوبی نگرفت، گفت: من همچنان اعتقاد دارم که علی دوستی همچنان یکی از مربیان تاثیرگذار فوتبال ایران است و مهدوی کیا نیز زمان کافی برای کارکردن با این تیم نداشته است. به هر حال خود کادرفنی تیم جوانان بهتر از هرفرد دیگری می تواننددر این خصوص پاسخگو باشند و یک دلیل اصلی نتیجه نگرفتن تیم جوانان نیز به مشکلات اساسی فوتبال پایه ما بر می گردد.
  وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی فوتبال می تواند در رقابت های جام ملت های آسیا قهرمان شود، گفت: من فکر نمی کنم در جام ملت ها بتوانیم قهرمان شویم چون کار بسیار سختی است. تیم های آسیایی همانطور که در تیم های پایه پیشرفت کرده اند مطمئن باشید که بر روی تیم های بزرگسالان خود نیز کار کرده اند البته نباید نا امید باشیم.
  به هرحال اگر سیستم اصلی ما سیستم صرفا دفاعی که در جام جهانی بازی کردیم باشد، بعید می دانم بتوانیم نتیجه بگیریم.
  عزیزی در خصوص گروه ایران نیز تصریح کرد: کاش در مرحله گروهی با سه تیم عربی همگروه نمی شدیم و تیم های دیگری نیز در این گروه حضور داشتند، به هر حال من فکر می کنم گروه سختی داریم و حریف اصلی ما در این گروه تیم ملی فوتبال امارات باشد چون آنها طی چند سال اخیر پیشرفت های بسیار زیادی داشته اند.
  وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا در مقایسه با دیگر تیم های مدعی قهرمانی تدارک خوبی دیده است، تصریح کرد: عمده مشکلات اصلی آماده سازی تیم ملی این است که همه اختیارات خود را به کی روش داده ایم. کی روش علاقه زیادی دارد که اردوهای خود را در کشورهایی برگزار کند که دوستانش در آنجا بوده و به نوعی از این اردوها ذینفع می شوند و خودش نیز در این اردوها می تواند در کنار دوستان و یا اعضای خانواده اش باشد. او دوست دارد که این اردوها در آفریقای جنوبی، پرتغال و حتی اگر بشود برزیل برگزار شده و اگر اردویی در موزامبیک نیز داشته باشیم کی روش خیلی حال می کند.
  عزیزی تاکید کرد: به هر حال او سرمربی تیم ملی است و چون فدراسیون از ابتدا همه امور تیم ملی را در اختیار او قرار داده الان دیگر نمی توانیم کاری کنیم.
  وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل فوتبال ایران کفاشیان است یا نه در حالیکه خودش چنین نظری نداشته گفت: کفاشیان به نوعی درست گفته چون مشکل فوتبال ایران فقط کفاشیان نیست اما وقتی تیم های ملی نتیجه نمی گیرند فدراسیون و شخص اول ان در نوک پیکان حملات و انتقادات قرار می گیرند. با توجه به اینکه نتایج تیم های ملی نتیجه تصمیمات، انتخابات و قانونگذاری های فدراسیون فوتبال و مدیران ارشد آن است بنابراین مقصر اول ناکامی های فوتبال ایران فدراسیون فوتبال و به تبع آن مدیران آن و رئیس فدراسیون است.
  عزیزی در مورد کیفیت لیگ چهاردهم تا پایان هفته دوازدهم نیز گفت: من فکر می کنم لیگ های گذشته قدرتمند تر از لیگ امسال بودند و مدعیان اصلی قهرمانی به ترتیب استقلال، سپاهان و تراکتورسازی هستند. درست است تراکتورسازی صدرنشین فعلی لیگ است اما تیم های استقلال و سپاهان از نظر مهره بضاعت بیشتری دارند البته تراکتورسازی از یک مهره قدرتمند به نام هوادارانش برخوردار است که تیم های دیگر فاقد آنها بوده و هر تیم و مربی آرزوی آن را دارد که از چنین مهره ای برخوردار باشد.
  وی در خصوص عملکرد تیم پدیده به عنوان تنها نماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر گفت: با توجه به اینکه اکثر تیم هایی که به رقابت های لیگ برتر صعود می کنند عملکردی آسانسوری داشته اند تیم پدیده تا پایان هفته یازدهم عملکرد خوبی داشته است و یکی از دلایل اصلی که عملکرد این تیم را از سایر تیم های لیگ برتری متمایز می کند امکانات سخات افزاری، لجیستیکی و پشتیباتی این تیم است گه مالک و مدیران مجموعه پدیده و باشگاه در این خصوص عملکرد خیلی خوبی داشته است البته باشگاه از نظر نرم افزاری و حرفه ای شدن مانند باشگاه های سپاهان و فولاد فاصله زیادی داشته و نیاز به کار زیادی دارد.
  عزیزی تاکید کرد: با توجه به بنیه قوی مالی و پشتیبانی سخت افزاری که باشگاه پدیده دارد این باشگاه در ابتدای فصل می توانست قوی تر بسته شود، به هر حال تشخیص سرمربی این است و باید به آن احترام گذاشت بنابراین با این پتانسیل فعلی که تیم پدیده از نظر مهره دارد اگر در پایان فصل بین 10 تیم اول لیگ قرار گیرد عملکرد خوبی داشته است.
  وی در همین خصوص توضیح داد یعنی آیا پدیده می توانست در اولین حضور خود در رقابت های لیگ برتر سهمیه بگیرد، گفت: پیش از اغاز لیگ چهاردهم من یکی از کاندیداهای سرمربیگری پدیده بودم و اقای پهلوان مالک مجموعه پدیده در این خصوص از من برنامه خواست که من به وی گفتم هدفگذاری شما چیست که من برنامه بدهم. از آنجایی که او را به خوبی می شناسم و همیشه بهترین ها را برای خود می خواهد گفت هدف اول من قهرمانی در لیگ و اگر نشد گرفتن سهمیه آسیا است که من بر این اساس در لیست خود از 7 سهمیه لیگ برتری که می توانستیم بگیریم نام 7 ملی پوش خوب را دادم.
  عزیزی تاکید کرد: به هر حال نمی دانم هنوز هم هدف مالک پدیده کسب سهمیه است یا نه؟ اما با توجه به آشنایی و دوستی که با وی داشته و شناختی که از فوتبال خراسان دارم امیدوارم اطرافیان تیم که شامل مدیران، مربیان و کادر فنی باشگاه می شوند طوری عمل و رفتار نکنند که مانند خیلی از افرار متمول و تاثیرگذار فوتبال که در گذشته از تیم های مختلف فوتبال خراسان فراری شدند او هم از حضور در این فوتبال پشیمان شده و فراری شود.

  Comment


   ^ Ey vay, che khabare? What's going on with the 3 articles??

   Comment


    Originally posted by St_Mark View Post
    مخالفت کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی


    خبرگزاری تسنیم: کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال مخالفتش را با برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال در آفریقای جنوبی اعلام کرد.    کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در نامه ای رسمی به رئیس این فدراسیون اعلام کرد که با توجه به اطلاعات دریافت شده از سوی سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت و درمان کشورمان، برگزاری اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی به دلیل ریسک بالای بیماری ابولا به صلاح نیست.دکتر احمد هاشمیان در این رابطه به خبرنگار تسنیم گفت: براساس بررسی هایی انجام شده و طبق اطلاعات سازمان بهداشت جهانی، همچنین وزارت بهداشت و مسئولان پزشکی داخل کشور، به این جمع بندی رسیدیم که برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال در آفریقای جنوبی با ریسک بالای ابتلا به بیماری ابولا همراه است.رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال افزود: به همین دلیل در نامه ای رسمی به رئیس فدراسیون فوتبال توصیه کردیم تا زمانی که این بیماری در قاره آفریقا تحت کنترل قرار بگیرد، در صورت امکان از برگزاری این اردو در آفریقای جنوبی خودداری شود.

    LOL. I'd be more concerned about the crew of the Liberian ships IR uses to bypass the sanctions, than a country with not a single reported case of Ebola!


    Originally posted by St_Mark View Post
    خواسته عجیب تیم آفریقایی از فدراسیون ایران

    اختلاف ۳۵ هزار دلاری، دیدار ایران - کنیا را لغو می کند
    . شاید یک آفریقایی دیگر جایگزین کنیا شود

    تیم های ملی ایران و کنیا در صورت توافق فدراسیون های دو کشور، در دیداری دوستانه به مصاف هم می روند.


    مسئولان فدراسیون کنیا در نامه ای از فدراسیون فوتبال ایران برای برگزاری این دیدار مبلغ 50 هزار دلار را درخواست کرده اندفدراسیون ایران در پاسخ به این پیشنهاد فدراسیون کنیا اعلام کرده برای برگزاری این دیدار حاضر است فقط 15 هزار دلار به تیم آفریقایی بپردازد، ضمن اینکه هزینه 2 روز اقامت و بلیت رفت و برگشت 30 کنیایی (22 بازیکن و 8 همراه) را نیز متقبل شوند.


    Double LOL. We actually have to pay these fuckers, ranked 116th to play us?!

    Comment


     It has been too long since we have seen TM play ...
     --------------------------Beiranvand-------------------
     --Moharrami----Hosseini--Kanaani----Amiri--
     ------------------Ezatolahi-----Ebrahimi--------------
     --Jahanbaksh---------Ghoddos------------Taremi--
     ---------------------------Azmoun----------------------


     * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

     Comment


      Wow very interesting
      Wikipedia is reporting (we that they are not that accurate) that Germany will play Iran in Tehran
      On Nov.14 of this year
      Iran will also host Chili on June 16 th 2015 and Italy on Nov.9 th 2015
      Where do they come up with these teams ???

      Comment


       Originally posted by Bi-honar View Post
       Double LOL. We actually have to pay these fuckers, ranked 116th to play us?!
       For transportation costs im assuming. Although I think the kenyans would probably get to Iran faster if they ran

       Comment


        Kenya or Germany for Nov.14 th ???
        What do you think ???? Hhhmmmmm

        Comment         قرار است

         پس از قطعی شدن دیدار با سوئد
         جزئیات دیدار با یاران زلاتان مشخص شد
         از پخش مستقیم تا اقامت در هتل ۵ ستاره

         تیم های ملی ایران و سوئد 11 فروردین 94 در پایتخت
         سوئد به مصاف هم می*روند.         قرار است تیم های ملی ایران و سوئد در تاریخ 11 فروردین 94 در استکهلم، پایتخت سوئد به مصاف هم خواهند رفت تا به این ترتیب ملی پوشان کشورمان در سفری نوروزی به اروپا به مصاف یاران زلاتان ابراهیموویچ بروند.

         قرار است تیم ملی سوئد در این دیدار با تیم اصلی خود به مصاف کشورمان بیاید چون این دیدار تدارکاتی چون در تاریخ فیفادی برگزار می شود.

         قرار است سوئدی ها طی یک هفته میزبان کاروان 43 نفره کشورمان باشند که علاوه بر پرداخت هزینه های یک هفته اقامت در هتل 5 ستاره از سوی مسئولان فدراسیون سوئد، قرار است بهترین امکانات تمرینی نیز قبل از برگزاری دیدار دو تیم، در اختیار تیم ملی کشورمان قرار بگیرد.         قرار است مجوزهای لازم برای حق پخش دیدار دو تیم به صورت مستیم را نیز در اختیار صدا و سیمای ایران قرار دهند.

         Comment


          Fortunately there is no guarantee that CQ will remain as our coach after AC 2015 because Asian Cup 2015 results will determine that. If that was not the case he did not let that good friendly match happens.

          Comment


           کی روش راضی به دیدار با کره نیست

           Comment


            ^^^ There you have it folks. CQ's not even happy about the one and only decent friendly that we have and that was arranged by the federation without his input! I mentioned that a few times in the past week.

            As far as I'm concerned CQ is chickenshit. He goes into every game, not to win it or to build confidence, but not to lose it and destroy confidence. That's why he doesn't want proper friendlies, that's why you see him use the tactics that he does and that's why our players are in a downward spiral in their careers. Frankly, I don't remember a single coach in the history of TM that had this low ad negative view of TM.

            P.S. Honestly, I fully supported and still support CQ, but the turning point for me in the amount of support and the benefit of the doubt I'm willing to give him was the Bosnia game and going into a must-win game, with the same must-not-lose mentality and tactics.

            Comment


             I agree frankly CQ is not a good coach we need a better coach! But with the disorganization of IFF you know it's next to impossible...

             Comment


              Sv: TM-News-

              Originally posted by whizland2000 View Post
              I agree frankly CQ is not a good coach we need a better coach! But with the disorganization of IFF you know it's next to impossible...
              He's partially a good coach, but his decision making regarding friendlies suck!!

              Comment


               The mess is still continuing ? I am glad that i dont follow TM since the WC14 anymore...

               I am starting to believe that CQ is made for TM and TM is made for CQ... the time wasting suits both.

               Comment


                People, for goodness sake, how many times must it be mentioned, CQ does not like high profile friendlies. Whether he was in Portugal, Real Madrid or Iran. Don't expect that from him.

                Comment

                Working...
                X