Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  I wonder who will be our LB this game and for the upcoming qualifiers? Hopefully not Hajsafi, its a waste to have him that far back.
  --------------------------Beiranvand-------------------
  --Moharrami----Hosseini--Kanaani----Amiri--
  ------------------Ezatolahi-----Ebrahimi--------------
  --Jahanbaksh---------Ghoddos------------Taremi--
  ---------------------------Azmoun----------------------


  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  Comment


   Originally posted by shahramii View Post
   for all you CQ haters. you should read what heydari have to say about him

   http://isna.ir/fa/news/94060804539/خ...ید
   can anyone translate or give us a brief summary?

   Comment


    Originally posted by Camran khan View Post
    can anyone translate or give us a brief summary?
    It is too long to translate. Basically he is saying everyone is good and nice and everything is all right. Koom Baya Koom Baya

    Comment


     Originally posted by PersianLegion View Post
     It is too long to translate. Basically he is saying everyone is good and nice and everything is all right. Koom Baya Koom Baya
     thanks.

     Comment
      میخواهم چهارمین جام جهانی ام را تجربه کنم
      کیروش: مگر چندبار می توان در این فوتبال معجزه کرد؟

      مسی می توانست ایرانی باشد

      سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دوست دارد با حضور در جام جهانی 2018 روسیه، برای چهارمین بار این افتخار را تجربه کند.      به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کیروش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قصد دارد که به هر شکل ممکن ایران را مثل جام جهانی 2014 به روسیه ببرد تا مردان آریایی نیز در جام جهانی 2018 یکی از

      تیمهای حاضر در آن مسابقات باشد.
      کارلوس کیروش معتقد است که برای حضور جام جهانی 2018 روسیه بسیار با انگیزه است و در این زمینه میگوید:


      علاقمندم که تجربه حضور با 4 تیم را در 4 جام جهانی داشته باشیم. این کار را در دنیای مربیگری تا کنون فقط یک یا دو مربی انجام دادهاند و اگر به چنین موفقیتی برسم برایم مطلوب خواهد بود.
      وی ادامه میدهد:

      برای رسیدن به جام جهانی
      از میان سهمیه های آسیایی سه تیم بنام های استرالیا، ژاپن و کره جنوبی این کارت اعتباری را دارند و در اولویت اول قرار دارند، بنابراین از میان تیمهای های ملی ایران، عربستان، امارات، قطر، چین، کره شمالی و ازبکستان، یک تیم از میان این هفت تیم شانس بعدی را دارد.


      از میان این 7 کشور ایران باید برای رسیدن به جام جهانی تلاش کند، با این تفاوت که آنها از امکانات خوبی برخودار هستند و هزینه های زیادی هم می کنند.کیروش رقابت با این کشورها را با توجه به شرایط مالی و امکانات برابر نمی داند و می گوید:


      ایرانی ها شور و شوق فراوانی برای فوتبال دارند و به همین دلیل نیاز ندارند که کسی بخواهد این شور را در آنها به وجود آورد و همین موضوع فرصت بزرگی برای ایران محسوب می شود، اما واقعیت یک چیز است؛ چند بار می توان در این فوتبال معجزه کرد؟

      در شرایط فعلی فوتبال دنیا پول حرف اول را میزند و ما برای ایجاد ساختار و امکانات نیازمند منابع هستیم. برای آمادگی بهتر تیم ملی ایران نیازمند بازی های دوستانه است، اما اگر این دیدارهای تدارکاتی انجام نشوند، چگونه می توان در عرصههای بین المللی کسب تجربه کرد؟! روش موجود یک بازی موش و گربه است و کنار آمدن به چنین شرایطی واقعا کار دشواری است.

      سرمربی تیم ملی ایران به نحوه صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 اشاره می کند و می افزاید: ما برای رسیدن به برزیل و حضور در جام جهانی 2014 فشارهای متعددی را تحمل کردیم،برای سفر به برزیل نه تنها با تیم های ملی قدرتمند بازی نکردیم، بلکه حریف ما در آن مسیر رویارویی با چند تیم دسته اولی از آفریقای جنوبی بود.ا

      میدوارم برای دوستانمان که با آنها بازی کردیم این حرف من سوءتفاهم نشود،چون آنها برای ما عالی بودند و ما سپاسگزار آنها هستیم، اما واقعیت این است که بازی با تیم های دسته اولی برای ما کافی نبودند. بازیکنان زیادی برای حضور در جام جهانی بازیکنان زیادی بلوغ یافته اند اما هنوز هم به تجارب بیشتری نیاز داریم.

      ما می خواهیم با رقابت های بیشتری به جام جهانی برویم و پیروز شویم،در این راه به بازیکنان خوب و با تجربه ای نیاز داریم.

      سرمربی پرتغالی از عملکرد تیمش در جام جهانی 2014 ابراز رضایت می کند و می گوید: به نظرم عملکرد ما در برزیل عالی بود و تیم ملی ایران و بازیکنانم جایگاه زیادی به دست آوردند و بدون شک برای کشورشان کسب افتخار کردند؛ مخصوصا مقابل تیم ملی آرژانتین. ما در آن مسابقه به جادوی مسی باختیم و اگر داور پنالتی روی اشکان دژاگه را می گرفت، حتی می توانستیم تیم پیروز میدان باشیم. در آن دیدار اطمینان داشتم که آرژانتین قادر به گلزنی نیست، اما مسی برای آنها جادو کرد.

      آرژانتین در تیمش همه چیز داشت، از جمله لیونل مسی.
      مسی می توانست ایرانی باشد، اما خدا خواست که او در آرژانتین متولد شد.علاوه مسی، آنها داور را هم داشتند که حواسش پرت شد و پنالتی ایران را نگرفت، در واقع یک پنالتی جنجالی را نگرفت. در جام جهانی 2014 خیلی سخت تلاش کردیم و جنگیدیم، اما 50 درصد از خواسته ما برآورده شد.


      کی روش در مورد شرایط کنونی تیم ملی ایران می گوید: بیش از 50 درصد از نفرات تیم ملی جوان شدهاند و اکنون تیم تازه ای در اختیار داریم. در بازی قبلی مان مقابل ترکمنستان آنها به ما گل زدند و با همین گل شرایط مسابقه کمی برای ما پیچیده شد،اما جای هیج بهانه ای نیست.باید ترکمنستان را تحسین کنیم چون برای کسب نتیجه خیلی خوب تلاش کردند و جنگیدند.

      در آن دیدار تجربه کافی برای کسب 3 امتیاز را نداشتیم، اما هنوز برای صعود به مرحله بعدی مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا وضعیت خوبی داریم.
      سرمربی تیم ملی ایران درباره دیدار حساس تیمش که قرار است پنج شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی و مقابل تیم ملی گوام برگزار شود، می گوید:

      گوام بازیکنانی را در اختیار دارد که آنها در لیگ آمریکا حضور دارند و من از نتایج قبلی این تیم غافلگیر نشده ام چون می دانم که برخی از بازیکنان گوام جنبه های رقابتی را در آمریکا آموخته اند. با توجه به فیلم هایی که از این تیم دیده ام، می دانم حریف سخت کوش، منظم و سازمان یافته ای هستند

      Comment


       Weird how he is basically trying to say taking Iran to wc 2014 was a miracle, yet Iran has been to the World Cup 3 other times. I don't think miracles are supposed to happen that many times. I hope this is another one of his play down tactics as he also claims Qatar, Saudi Arabia, China, and North Korea are fighting with Iran for that 4th spot.

       Comment


        گزارش تمرین تیم ملی


        تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان عصر امروز در ورزشگاه آزادی پیگیری شد.

        تسنیم،        ادامه تمرینات تیم ملی فوتبال برای آماده سازی دیدارهای مقدماتی جام جهانی روسیه و جام ملت های امارات مقابل گوام و هند با 20 دقیقه تاخیر از ساعت 17:50 در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی آغاز شد.

        * در تمرین امروز تمامی بازیکنان به جز علیرضا حقیقی و احسان حاج صفی حضور داشت. سعید عزت اللهی و سردار آزمون بازیکنان تیم روستوف که روز گذشته استراحت کردند و همچنین کاوه رضایی که امروز جانشین علیرضا جهانبخش مصدوم شد، اولین تمرین خود را با تیم ملی پشت سر گذاشتند.

        * بازیکنان ابتدا زیر نظر دکتر دیه گو به کارهای سرعتی و استقامتی پرداختند و کنار یکی از دروازه ها بین نیزه هایی که چیده شده بود، این کارها را انجام دادند.

        * تمرینات تیم ملی از نظر کار رسانه ای و پوشش اخبار نظم بسیار خوبی داشت. عکاسان در جایگاه مخصوص خود به کار خود ادامه می دادند و خبرنگاران در جایگاه CIP تمرین را نظاره کردند.

        * بازیکنان پس از 20 دقیقه تمرین استراحتی کوتاه کردند و با نوشیدن آب آماده تمرین تاکتیکی شدند.

        *تمرین تاکتیکی کارلوس کی روش امروز مثل روزهای گذشته تغییر کرده بود و مانند اردوی قبلی تیم ملی فوتبال فشرده با سه تیم برگزار شد، به این شکل که 3 تیم 6 نفره سبز، قرمز و مشکی در قسمتی از زمین چمن ورزشگاه آزادی فوتبال بازی می کردند که یک تیم کنار خط ایستاده بود و اجازه رفتن توپ به بیرون را نمی داد. کی روش و اوسیانو کروز این تمرین را زیر نظر داشتند.

        *پس از گذشت یک ساعت از تمرین 3 تیمی که فوتبال بازی کرده بودند توپ ها را پشت محوطه جریمه کاشتند و علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری دو دروازه بان تیم ملی درون دروازه ایستادند و باید شوت های 6 بازیکن که با سرعت بالایی به سمت دروازه آنها زده می شد را بگیرند.

        *دن گاسپار پس از موفقیت دروازه بان های تیم ملی در گرفتن شوت های بازیکنان به نشانه شادی و پیروزی سمت بیرانوند و اخباری رفت و آنها را در آغوش گرفت.

        *سردار آزمون که امروز اولین جلسه تمرین را پشت سر می گذاشت پس از گرم کردن در تمرینات تاکتیکی شرکت نکرد و مدتی پشت دروازه با دکتر دیه گو کارهای کششی انجام داد.
        * تمرین تیم ملی ساعت 19 به پایان رسید و تمرینات طبق برنامه فردا ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.

        تیم ملی ایران از ساعت 19 پنج شنبه 12 شهریور در ورزشگاه آزادی میزبان گوام خواهد بود.

        Amiri may play as LB.

        Comment


         Originally posted by ali alipour View Post
         Weird how he is basically trying to say taking Iran to wc 2014 was a miracle, yet Iran has been to the World Cup 3 other times. I don't think miracles are supposed to happen that many times. I hope this is another one of his play down tactics as he also claims Qatar, Saudi Arabia, China, and North Korea are fighting with Iran for that 4th spot.
         May be he is talking miracle for him.

         Comment


          Anyone know why Gucci not on TM list?
          You just got Caged
          K.C McElroy's Fan

          Comment


           Knee injury

           Comment


            Originally posted by CAGE View Post
            Anyone know why Gucci not on TM list?
            has a knew surgery

            Comment


             Any info on Guam's line-up?

             Comment


              Sirous ghayeghran and majid namjoo motlagh              I wish IFF sold, authentic historical TM jersey's. I would buy this one in a heartbeat

              Or this one, with the three color of Iran around the cuff and the collar              Uhlsport did a similar thing for the U-22 Team Melli, but I like the old ones better

              Last edited by TheBoss; 08-31-2015, 09:02 AM.

              Comment


               طارمی، کاوه و عالیشاه گلزنان
               دوشنبه تیم ملی
               آخرین تمرین تیم ملی فوتبال در ورزشگاه آزادی قبل از بازی گوام یک نکته ویژه داشت،
               حرص و جوش های سرمربی تیم ملی و فریادهای بی پایان او بر سر بازیکنانی که توقعات او را برآورده نمی کردند.               به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان امروز پس ازانجام حرکات ابتدایی به دوتیم تقسیم شدند
               که تیم قرمزپوش شامل بازیکنان اصلی و تیم سفید پوش شامل بازیکنان ذخیره بود. کی روش
               که امروز با لباس متفاوت و کلاه سفید در بین ملی پوشان تردد می کرد، بعد از حرکات بدنی آنها را به خط کرد تا یک بازی تمرینی بین 2 تیم 10 نفره برگزار شود.               تیم قرمز


               علیرضا بیرانوند،
               میلاد محمدی،پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، خسرو حیدری،               آندرانیک تیموریان ؟.....؟
               وحید امیری، شکان دژاگه , مهدی طارمی.               سردار آزمون


               تیم زرد


               محمدرضا اخباری،
               ،وریا غفوری رامین رضاییان محمدحسین کنعانی، مهدی ترابی               سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی، ،
               علی کریمی، اشکان دژاگه امید عالیشاه               کاوه رضایی .


               اشکان دژاگه که کاور طلایی برتن داشت به عنوان بازیکن آزاد به هنگام حملات هر یک از دو تیم به آنها کمک می کرد و البته پشت ضربات ایستگاهی نیست می ایستاد.               این مسابقه با سوت کی روش آغاز شد و در حالی که بازیکنان نیم ساعت با احتیاط و محتاط را پشت سر گذاشتند،

               کارلوس کی روش ناگهان با سوتی کشیده بازیکنان را نگه داشت و با فریادهای بلند آنها را به باد انتقاد قرار داد. کی روش از آنها بابت اینکه چرا نمی توانند حتی یک موقعیت روی دروازه هم ایجاد کنند به شدت از آنها گله کرد. با این فریاد و البته خشم آندرانیک تیموریان بازیکنان جنب و جوش بیشتری پیدا کردند و 3 گل رد و بدل شد که مهدی طارمی، امید عالیشاه و کاوه رضایی گل این مسابقه عجیب درون تیمی که مدام ترکیب تیم ها در آن عوض می شد به ثمر رساندند.               با پایان این مسابقه بازیکنان بدن های خود را سرد کردند و برای حضور در استخر از محوطه ورزشگاه آزادی خارج شدند.
               این زمانی برای فکر کردن کی روش به این موضوع بود
               که جوان های تازه وارد تیم ملی چقدر به فریاد و حساسیت و نطق کشی نیازمندند.

               Team Red is missing a Player.perhaps PAG.

               Comment


                Looks like Ashkan will be our CAM, that's the only definite thing so far.

                Comment

                Working...
                X