Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

نویدکیا در گفتگو با مهر:
    مجبور شدم 220 آمپول به نخاعم تزریق کنم / هنوز می ترسم
    کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با تشخیص اشتباه برخی پزشکان مصدومیتم به مشکلی تبدیل شد که بهترین سالهای فوتبالم را از دست دادم و مجبور شدم برای بهبودی 220 آمپول به نخاعم تزریق کنم.

محرم نویدکیا در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد پیروزی این تیم برابر استقلال گفت: با تمام توان برابر استقلال بازی کردیم زیرا برای عقب نیفتادن از کورس قهرمانی باید آنها را شکست می دادیم. ما اگر در این دیدار می باختیم فاصله مان با صدر جدول 11 امتیاز می شد و حتی شانس کسب عنوان سوم لیگ در پایان مسابقات را هم از دست می دادیم، به همین دلیل مجبور به پیروزی بودیم.

به روزهای اوج سپاهان باز می گردیم
    کاپیتان تیم سپاهان اصفهان افزود: هنوز نقاط ضعف بسیاری داریم ولی با مرور زمان شکل تیمی بهتری پیدا می کنیم. قطعا ما قدیمی های تیم می دانیم کاظمی در زمین از بازیکنان چه می خواهد اما نفرات جدید به فرصت بیشتری برای هماهنگ شدن با تفکرات سرمربی نیاز دارند. قطعا با کسب پیروزی در 2 یا 3 بازی آینده به روزهای اوج سپاهان باز می گردیم و یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر خواهیم شد.

هنوز می ترسم در مورد مصدومیتم صحبت کنم
    بازیکن پیشین تیم ملی با بیان اینکه هنوز می ترسد در مورد مصدومیتش صحبت کند، تصریح کرد: هنوز از نظر بدنی خیلی عقب هستم و کمتر در کارهای دفاعی و پرسینگ تیم خصوصا از دقیقه 60 به بعد شرکت می کنم. امیدوارم خدا کمک کند تا بتوانم در 3، 4 بازی آینده هم 90 دقیقه بدون هیچ مشکلی بازی کنم که قطعا در آن صورت می توانم بگویم به شرایط مطلوب نزدیک شده ام.

مجبور شدم 220 آمپول به نخاعم تزریق کنم
    وی خاطرنشان کرد: وقتی برای درمان به آلمان رفتم، 6 ماه بود که در ایران کسی متوجه نوع مصدومیتم نشده بود. در آنجا 2، 3 پزشک آلمانی هم متوجه نشدند مشکل پایم چه بود اما با مشکلات بسیار از پزشک بایرن مونیخ وقت گرفتم و وی تنها کسی بود که مشکلم را تشخیص داد. پزشک بایرن به من گفت اگر روز اول پزشکان متوجه مشکل اصلی ات می شدند تنها 10 روز نیاز داشت که خوب شوی اما در نهایت برای مداوای پایم در چند ماهی که در آلمان بودم، مجبور شدم 220 آمپول به نخاعم تزریق کنم.

نویدکیا اضافه کرد: این روزها شبانه روز نگران پایم هستم و تنها فکرم این است با تمریناتی که پزشکان به من داده اند پاهایم را هرچه بیشتر تقویت کنم تا دیگر دچار مصدومیت از ناحیه زانویم نشوم و هرچه زودتر به بازیکن مفیدی برای تیم خود تبدیل شوم.

خیلی چیزها را از دست داده ام
    وی اظهار داشت: من در این سال ها خیلی چیزها را از دست داده ام، فرصت های بزرگ حضور در جام جهانی و 2 جام ملتها، اما راضی هستم و اصلا ناراحت نیستم زیرا حتما حکمتی بوده است که من چنین روزهای سختی را تجربه کنم.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که همچنان به حضور در تیم ملی فکر می کند؟ افزود: ابتدا باید برای تیم خود بازی های خوبی را ارائه دهم و پس از آن باید دید آیا نوع بازی من با سیستم ها و تفکرات آقای دایی همخوانی دارد و وی به بازیکنی مانند من احتیاج دارد یا نه؟ البته در این بین دوست دارم پس از آنکه تورنمنت های مهمی را از دست دادم، بتوانم در جام جهانی آینده بازی کنم اما در نهایت همه چیز به برطرف شدن مصدومیتم، انجام بازی های خوب برای سپاهان و نظر نهایی دایی بستگی دارد.

یکی از بهترین تیم های تاریخ سپاهان را در اختیار داریم
    وی در مورد آینده سپاهان با فرهاد کاظمی تاکید کرد: پس از آنکه چرخابی زحمات زیادی برای سپاهان کشید، تیم ما می تواند با کاظمی که شناختب خوبی از وضعیت تیم و بازیکنان دارد، آینده موفقی داشته باشد. ضمن اینکه با شرایط فعلی به راحتی می توانیم در مرحله نخست لیگ قهرمانان صعود کنیم و برای کسب موفقیت و قهرمانی در آن مسابقات نیاز به این داریم که همین اسکلت را حفظ کرده و با تقویت آن، موفقیت مان در رسیدن به قهرمانی در آن رقابت ها قطعی کنیم.

نویدکیا در پایان گفت: فکر می کنم در حال حاضر یکی از بهترین تیم های تاریخ این باشگاه هستیم و بی تردید با اضافه شدن کریمی به ترکیب تیم، قدرتمان بیشتر خواهد شد. البته در این سالها تیم سپاهان در دومین دوره لیگ برتر و سالی که لوکا در میانه فصل از تیم ما جدا شد، هم جزو بهترین تیم های تاریخ سپاهان بوده اند.
    sigpic
    WE NEVER FORGET

Comment

Originally posted by shayan20 View Post
      Mate that is brilliant!!!
      Well done
      Ehsan Fabregas is one of my favourite players too, Im sure you agree with me He will be a big soccer player one day...So stay friends with him while you can!

i have picture with him
      And i have the Mobile number of Ehsan & Reza Resh & Hussain Ebrahimi & Saeed Halafi & Rasoul Ker &Ali Amore
      Some times I am talk to some Persian Friend Translate to me some SMS & I am Send It to Ehsan
      ===========
      and I have video of training in the stadium
      but internet is bad i cant upload it
      And this is the T-Shirt Of Ehsan

when i talk Fabregas to Ehsan
      Ehsan don't speak Arabic & English
      Just speak Persian
      Ehsan go to the Friend in team melli the name of friend Ali Amore
      Ali Amore from Abadan he is speak Arabic And translate the discussion between me And Ehsan
      Ehsan Ask Me How do you know Ehsan Fabregas Is my Nickname
      he talk: just my team sepahan talk to me Ehsan Faregas
      i am aswer Ehsan because i am Follow your personalized news
      in that day i am give medallion to Ehsan
      my story is very long
      that day is special in my life

Comment

^^
        great T-shirt, lucky you got it from him

Now you prove your doubters wrong that thought you are not serious!

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by TM-Fan View Post
          Again relating an irrelevant comment to Daei Interesting that you call Siavash "desperate".
          I could not say it any better.

Comment

http://www.mehrnews.com/en/NewsDetai...?NewsID=810137
            Formerly known as Persianking!
            Follow me @
            instagram/iranscout
            instagram/nariman_iranscout

Comment

^ Wow, what a pro.

Comment

^^that is because we still lack sport medicine clinics in iran, and IFF has not done enough to work with the ministry of healthy to establish this sub-specialty in iran, therefore, all our athletes go to europe for treatment while they could be doing that in iran too
                IRI = FAILED

Comment

that's quite embarrassing for our players to go to munich to get themselves the needed medicine as they can't find it in Iran

GRACIAS PEP

Comment

^^it is not that we do not have good doctors, we have great doctors in iran, BUT we do not have the infrastructure, money, facilities and technology
                    IRI = FAILED

Comment

^^

but they have the technology and money to build atomic bomb.

GRACIAS PEP

Comment

^ lol.....

Comment

^^
                          It's true Siavash jan, Zooreshun miyad baray injoor chiza pool bedan!!!

next game against Saba in Qom, It will a hell of a game, too bad we can't watch the game since I can't find anywhere that covers Qom's local TV
                          There are great players in both teams, and It should be a good game of football. Saba is a point above us and we got to beat them, If we do so, we have a good chance to get higher than PP in third place as they probably won't win against ZZ.

GRACIAS PEP

Comment

^ I realy like to see Sepahan-Saba game. If it is broadcast let me know please.

Comment

not a good news, we will miss Hajsafi, Emad Reza and Jafarpoor for yellow and red cards they received

All of the cards were stupid and childish.
                              Now we have a lot of work to do in that match If we are to win

GRACIAS PEP

Comment

where is the game?

Comment

Working...
                                X