Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News- Vol. 4

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by toopchi View Post
    i dont think that's how VAR works. there was no call for a foul, i dont think u can change the booking either.
    Really? I thought when the players or coaches complained the referee would go check the replay. Isn’t it similar to how the NFL Review the Play works?

Comment

Lol at everyone who thinks Ramos did anything wrong

Comment

Originally posted by teammelli91 View Post
        Well luckily there’s VAR to give Ramos a red if he does this to one of our players. But if that’s not enough, Carlos Queiroz screaming in the referee and Sergio’s ear should be enough lol.
        I saw what he did and it was messed up. %100 intentional too. Spain may play Egypt in the Round of 16 and karma may hit them hard who knows.
        Look at this photo. Who grabbed who?

Comment

Originally posted by irani8perspolis View Post

Dadash, you act like I’m the number 1 protesting against Ramos. Yeah it looks like Salah grabbed Ramos. But damn was that an ugly scene to watch

Comment

It was a freak play, unfortunate. Man watching Ramos I feel bad for our forwards this guy is a machine.

Comment

He is a very good defender and in terms of being a machine that applies to his empathy as well.
              This guy does not give a damn about the opposing team players. Hopefully none of our players will get injured.

Originally posted by mehdiKia15 View Post
              It was a freak play, unfortunate. Man watching Ramos I feel bad for our forwards this guy is a machine.

Comment

جلسه فنی تیم ملی فوتبال
                کمپ باشگاه بشیکتاش

Comment

TM-News- Vol. 4

Originally posted by irani8perspolis View Post

Grabbing and pushing in football happened all the time, but what Ramos did was absolutely disgusting it’s not wrestling

https://twitter.com/nadimmalvat/stat...870898689?s=12

You can clearly see what Ramos intentions are

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Inb4 Rezaeian puts in 900 pics of him next to Ronaldo at the WC on insta with cheesy inspirational quotes

Comment

Let’s sign the petition against S Ramos
                      https://www.change.org/p/uefa-uefa-f...-mohamed-salah

Comment

حضور علی دایی و مهدی پاشازاده در اردوی ترکیه

علی دایی و کی روش با بازیکنان چند دقیقه*ای صحبت کردند و علی دایی برای بازیکنان چند دقیقه*ای در خصوص جام جهانی صحبت کرد و برای بازیکنان آرزوی موفقیت کرد.

Comment

Originally posted by carpediem View Post
                          Let’s sign the petition against S Ramos
                          https://www.change.org/p/uefa-uefa-f...-mohamed-salah
                          Signed.

Comment

Seeing the boys act like that for real Madrid just made me loose any hope I had.. these guys are happy just to look at isco and Ronaldo.. do you really think they are going to play with that killer mentality
                            WE ARE THE UNDER DOGS

Comment

کی روش: بازی با ترکیه یک هدیه است و دیدار با یونان یک سردرد
                              در مورد ماندن یا رفتنم باید یک سال پیش صحبت می کردید نه الآن

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: پس از ۴۴ سال با ترکیه بازی خواهیم کرد و از نظر من، اگر بازی با ترکیه یک هدیه است، دیدار با یونان شبیه سردرد بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ترکیه، کارلوس کیروش در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه مقابل ترکیه اظهار داشت: از اصحاب رسانه تشکر میکنم که امروز به این خوبی پشتیبانی کردید و در خدمت شما هستم. می خواهم تشکر ویژه ای از خودم، بازیکنان، اعضای تیم ملی، فدراسیون ایران و همچنین فدراسیون ترکیه و باشگاه بشیکتاش داشته باشم. بدون حمای ها و کمک های آنها برنامه های آماده سازی تیم ملی مقدور نبود. یک بار دیگر باید مراتب تقدیر را از اعضای هیئت رئیسه و مسئولان بشیکتاش داشته باشم. آنها نه تنها کمک کردند، بلکه با رفتارشان فضای خوبی را اینجا شکل دادند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه بازی با ترکیه چقدر به روند آماده سازی تیم ملی کمک خواهد کرد، افزود: مطمئناً بازی های مهم آماده سازی برای ما حائز اهمیت است. ما باید شرایط خودمان را آماده جام جهانی کنیم. بازی اول ما با مراکش و سپس اسپانیا و پرتغال خواهد بود و بدون بازی های دوستانه، آماده سازی برای بازی های سخت مقدور نخواهد بود.

«بازی برابر ترکیه را در یک کلمه توضیح دهم؛ یک هدیه است.»، سرمربی تیم ملی فوتبال با اشاره به این موضوع ادامه داد: بازی برابر تیم باکیفیت و سبک و استایل ترکیه بسیار مهم است. برای تیمی بهتر از ترکیه نمی توانستیم برنامه ریزی کنیم. ترکیه بازیکنان جوان و مربی خوبی دارد. بازیکنانی دارد که همه انگیزه دارند و مطمئناً با فوتبالی که در آینده ارائه می دهند، دوباره در جوامع بین المللی حرف های زیادی خواهند داشت.کی روش خاطرنشان کرد: پس از 44 سال با ترکیه بازی خواهیم کرد و از نظر من، اگر بازی با ترکیه یک هدیه است، دیدار با یونان شبیه سردرد بود. باید ببینیم در مورد بازی با یونان چه اتفاقی می افتد. هر خبری بگیریم، می گوییم چه اتفاقی رخ می دهد

.وی در پاسخ به این سؤال که "با هر نتیجه ای که به دست بیاید ما قدردان شما هستیم، ولی بحث حضور شما در تیم ملی بعد از جام جهانی بحث روز است و اینکه ادامه همکاریتان با تیم ملی چطور خواهد شد و در این مدت که آقای ساکت که اینجا بودند در مورد تمدید قرارداد با شما صحبتی شد؟"

، گفت: چطور می توانم بگویم، آینده من امروز است که با بازیکنانم، گروه و کادرم هست.کی روش افزود: همین طور می توانم بگویم که آینده من همین امروز من است. بگذارید این تصویرسازی را انجام دهم که بین شما موضوع شفاف تر شود. مطمئناً بین شما با هواپیما سفر داشته اید، درست است همه با هواپیما پرواز داشته اند؟

جایگاه من دقیقاً مانند کاپیتان و خلبانی است که در حال حاضر هواپیمای خودش روی آسمان و در فاصله 40هزار پایی زمین قرار دارد و تمام تمرکزم روی این پرواز است و هر صحبتی باید انجام می شد باید قبل از تیک آف صورت می گرفت. اکنون تمرکز من روی آینده من است. تمام تمرکز من در حال حاضر که روی آسمان هستیم و این پرواز مقصدمان است برای دو مطلب است؛ در درجه اول گروه پروازی من است، گروه پروازی من چه کسانی هستند، این کادر و بازیکنان آن است، تمرکز من این است که مراقب آنها باشم، مسافران این پرواز هواداران خوب فوتبال ایران هستند که حمایت واقعی را از ما نشان دادند نه آن دست از هواداران که اصطلاحاً جعلی بودند. تمام تمرکز من این است که این پرواز با گروه خودم و بازیکنان و همچنین هواداران آن را به سلامت بنشانم. اگر میخواستید این صحبت ها انجام شود یک سال پیش وقت این صحبت ها بود نه اکنون

.وی درباره این موضوع که "شما بازی با یونان را گفتید که این بازی برای ما سردرد است، آیا مسکنی برای این سردرد دارید؟"،

گفت: وقتی 4 روز قبل از اینکه قرار است یک بازی با یک تیم بین المللی انجام دهیم چنین اتفاقی می افتد، نمی توانیم برای این مسئله برنامه ویژه ای داشته باشیم. اکنون دیگر پروازمان در حال حرکت است دیگر وقتی نمانده است که راجع به این مسائل فکر کنیم، بقیه مسائل هم به من ارتباطی ندارد، تمام انرژی من اکنون باید صرف بازیکنان و کادرم باشد که در این پرواز حضور دارند.

مطلبی که میتوانم به گروه پروازی بگویم که می دانید آنها بازیکنان، کادرم و همین طور مسافران که هواداران تیم ملی هستند ما دست روی دست نگذاشتیم و تلاش بسیار زیادی می کنیم تا اگر بشود راه حلی بیابیم. بار دیگر به مسافران محترم پرواز مان که هواداران تیم ملی هستند باید بگوییم ما کارمان را ب خوبی ادامه می دهیم در کمپی که حضور داریم به صورت فوق العاده تمریناتمان را پیگیری می کنیم و این را بدانند و ضمانت می کنیم که به هدف مان دست پیدا کنیم.
                              یک بار دیگر تکرار می کنم هم بازیکنانم و هم تمامی اعضای تیم ملی در کمپ بشیکتاش از امکانات ورزشی و امکانات غذایی که زحمت کشیدند بسیار خوب بوده است، مهمانپذیری خوبی داشتند و از این اتفاقات لذت می بریم و ما با تمرکز و شادابی بالا ادامه می دهیم

کی روش در پاسخ به دو سؤال خبرنگار ترکیه ای مبنی بر اینکه "آیا برای بازی با مقابل ترکیه مصدومی بین بازیکنان ایران وجود دارد یا نه و اینکه در مورد حضور په په و کوارشما دو بازیکن پرتغالی که در بشیکتاش حضور دارند و در جام جهانی با ایران همگروه هستند، آیا نظری در مورد آنها دارید؟"

گفت: ما کمپ بشیکتاش را به همین خاطر انتخاب کردیم (به شوخی)، این دو بازیکن از همان وقت که جوان بودند با کریستیانو رونالدو بازیکن من بودند، همیشه دوست دارم ببینم شاگردان سابقم چه کار می کنند و دوست دارم که در تیم هایشان موفق باشند. با کمال احترام به سایر تیم ها تیم ملی پرتغال قهرمان اروپاست و مطمئناً یکی از شانس های حضور بین 4 تیم برتر و حتی قهرمانی را دارد چون آنها موارد لازم برای قهرمانی دارند، آنها بازیکنان فوق العاده ای دارند که یکی از آنها یک

بازیکن شعبده باز به نام کریستیانو رونالدو است. در آخر امیدوارم هواداران فوتبال ترکیه و همینطور هواداران ایرانی به ورزشگاه بیایند و از بازی لذت ببرند. بازی هم برای ما و هم ترکیه که سعی می کند به یکی از قدرت های فوتبال اروپا تبدیل شود مهم است.

Comment

better re-open that iran-greece cancelled thread smh

Comment

Working...
                                X