Announcement

Collapse
No announcement yet.

U-17 World Cup 2017

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

whhen is the game West Coast time. If it is a 4:30 AM game I could watch before class.

Comment

Yes, 4:30am on Tuesday PST.

Comment

The Germany that we demolished 4-0 is currently winning against Colombia, 4-0.

Comment

Originally posted by TheBoss View Post
          Please tell that to our members who though this Germany team was easy.

Comment

از نیمکت خوبی برخورداریم

دلفی: یک تیم واقعی هستیم
            صیاد تشنه گل زدن است

بازیکن تیم فوتبال نوجوانان کشورمان تأکید کرد که هم بازی اش تشنه گل زدن است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،

یونس دلفی در نشست خبری پیش از بازی ایران - مکزیک در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2017، اظهار داشت: ما در سه بازی گذشته با دست پر از زمین خارج شدیم.

الان بازی جدیدی برای ما آغاز شده و آن سه بازی را فراموش کرده ایم. هیچ تفاوتی بین ما و مکزیک نیست و هر دو در یک مرحله قرار داریم و
            هر دو تیم هم به صعود کردن امیدوارند. دلیل اصلی موفقیت های اخیر و صعود از گروه با نتایج درخشان، همدلی در تیم است.

ما با جان و دل برای موفقیت تیم مان تلاش می کنیم.وی در مواجه شدن با سؤالی درباره دو پنالتی که مقابل کاستاریکا گرفت و زدن آنها را به هم تیمی هایش سپرد، به رابطه اش با سایر بازیکنانش اشاره کرد و گفت:

رابطه همه بازیکنان در تیم بسیار عالی است. ما یک تیم واقعی هستیم. اگر طاها (شریعتی) یا غبیشاوی پنالتی را بزند فرقی نمی کند، چون آنها گل بزنند، انگار من گل زدم.

موفقیت تیم مهم ترین نکته برای ماست.بازیکن تیم فوتبال نوجوانان کشورمان با بیان اینکه علی دایی الگوی خیلی خوبی برای اوست، خاطرنشان کرد:
            علی دایی یک بازیکن کاملاً حرفه ای بود و یک الگوی خوب برای به حساب می آید. او به جز موفقیت در فوتبال، در تحصیل هم موفق عمل کرد که این مسئله قابل تحسین است.
            من واقعاً به آینده خودم خوش بینم و هدف بسیار بزرگی دارم. اگر تا اینجا هم روند خوبی را در جام جهانی سپری کرده ام، با کمک بچه ها بوده است.

بازیکنان ایران برای من تلاش می کنند و من برای آنها.دلفی درباره آنچه از سرمربی تیم فراگرفته است، تصریح کرد:
            خدا را شاکرم که آقای چمنیان را در کنار خودمان داریم. حضور او کمک زیادی به تیم ما کرده است. ما براساس برنامه پیش می رویم. تیم موفق تیمی است که حتی روی نیمکت هم قوی و قدرتمند باشد.
            خوشبختانه ما از نیمکت خوبی برخورداریم که در ادامه جام کمک زیادی می کند.وی به تمجید از الله یار صیاد پرداخت و یادآور شد:
            صیاد یک بازیکن جنگنده به حساب می آید که تشنه گل زدن است. اگر بتوانیم او را در خط حمله تقویت کنیم، می تواند کمک زیادی به تیم بکند.
            .

Comment

سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت:موفقیت با کار زیاد اتفاق می افتد و برای همین ما با همه توان مهیای بازی مکزیک می شویم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال

،عباس چمنیان در نشست خبری پیش از بازی مقابل مکزیک عنوان کرد:

جام جهانی در یک شروع مجدد قرار گرفته است.این مسابقات دوباره با 16 تیم آغاز می شود.هر 16 تیم شانس یکسانی برای موفقیت دارند.خوشحالیم در اینجا هستیم و به آینده امیدواریم.فردا یک گام مهم دیگر برای رسیدن به موفقیت است.

وی درباره اینکه آیا تیم ایران پس از نتایج درخشان در مرحله گروهی و به ویژه نتیجه فراموش نشدنی مقابل آلمان، رویاهای بزرگی در جام جهانی را در سر دارد گفت:

چراکه نه .ایران یکی از کشورهای با استعداد است و الان یک تیم به معنای واقعی است.با قاطعیت می گویم که ما در همه بازی ها مثل مسابقه با آلمان بازی می کنیم.
              سرمربی ایران درباره دیدار دوستانه مقابل مکزیک در ماربلا و تفاوت آن با بازی فردا بیان داشت:

تاریخ به گذشته تعلق دارد و این فرقی نمی کند که بازی دوستانه بوده یا رسمی.بازی قبلی ما در تاریخ است اما مسابقه فردا برای آینده.

چشم برای نگاه به جلو در جلوی سر قرار دارد.موفقیت با کار زیاد اتفاق می افتد و برای همین ما با همه توان مهیای بازی مکزیک می شویم.

وی درباره
              وضعیت امیرحسین اسماعیل زاده که در بازی ایران مقابل کاستاریکا آسیب دید بیان داشت:

اسماعیل زاده دیروز با ما تمرین کرد.امروز هم تمرین می کند و امشب درباره این بازیکن و ترکیب تیم تصمیم می گیریم.

سرمربی ایران درباره
              غیبت غبیشاوی در بازی فردا تصریح کرد:

درباره غبیشاوی از کمیته برگزاری مسابقات درخواستی داشتیم چون اعتقاد داریم کارت به او تصمیم درستی نبود.

خوشبختانه سایر نفرات وضعیت خوبی دارند و جای خالی غبیشاوی را پر می کنند.هیچ وقت از من نخواهید شنید که از غیبت بازیکنی ابراز ناراحتی کنم چون باید فکر این روزها را می کردم.همه ما یک تیم واقعی هستیم.

چمنیان درباره انتقاد سرمربی آلمان از وضعیت زمین گوا گفت:ب
              ه نظر من زمین های ورزشگاههای گوآ کیفیت خوبی دارد.تنها مشکل ما دور بودن برخی زمین های تمرین از هتل بود که این را با برنامه ریزی حل کردیم.به نظر من این یک هنر در زمینه تیمداری است.

سرمربی تیم ملی درباره مکزیک عنوان کرد:

تردید نکنید مکزیک تیم بسیار خوبی است.این تیم به ویژه در خط حمله،مجموعه قدرتمندی است.ما فیلم بازی های مکزیک را دیدیم.اگر موقعیت های این تیم گل می شد می توانست تیم اول یا دوم گروهش باشد.ولی در بخش دفاعی نقاط ضعفی دارند که روی آن برنامه داریم.

چمنیان تصریح کرد:فردا روز بازی کم اشتباه است.بستگی دارد کدام تیم در دفاع کمتر اشتباه کند و بیشتر از فرصت ها سود ببرد.ما ایمان داریم آن تیم ما هستیم.

.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
                ^
                Ghobeishavi , 2 Y cards.
                Although Iran may protest last yellow card.

Situation of Esmaeilzadeh (injury) not clear.
                Today Chamanian said:
                چمنیان درباره غیبت غبیشاوی در بازی فردا تصریح کرد:
                درباره غبیشاوی از کمیته برگزاری مسابقات درخواستی داشتیم، چون اعتقاد داریم کارت به او تصمیم درستی نبود.

As I said before it looked ball was going ut, as Ghoneishavi touched it while going out himself.

Comment

If Iran can get past France/Spain, then they will make the final

Comment

usa is up 2-0

Comment

Originally posted by ehsan singapore View Post
                      usa is up 2-0
                      3-0 now.

Comment

is 5-0 now, usa destroying

Comment

Today's matches

Germany 4 - Colombia 0

USA 5 - Paraguay 0

Comment

I am glad we are not playing USA at this stage.
                            Also South American teams, with exception of Brazil have been fairly awful

Comment

Worth repeating, where are the haters now? Iran is class.

Comment

Worth repeating, where are the haters now? Iran is class.
                                Shazdeh agha, you can't compare sport teams transitively (A beats B, B beats C, hence A beats C). Please let's stop this nonsense chatter and focus on the game with Mexico. Have you analyzed the opponent enough? Complacency and self-reverence are the pitfalls that bring down dynasties. The Pahlavis took the bite in 1979 and USMNT just missed out on the World Cup. Be alert and down to earth. Learn tournament play from Germany.
                                sigpic

http://en.wikipedia.org/wiki/Footbal...he_Asian_Games

Comment

Working...
                                X