Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Comment


  • تحلیل کوتاه اسکوچیچ از دیدار ایران و بحرین

   دراگان اسکوچیچ، سرمربی کاربلد فولاد درخصوص برد شیرین تیم ملی ایران مقابل بحرین گفت: ایران در یک بازی کاملاً برتر، تیم ملی بحرین را شکست داد.

   به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سرمربي فولاد در ادامه افزود: ايران اولين بازي در گروهش را كه به نوعي حساس ترين بازي اش محسوب ميشد، از بحرين برد.
   تيم ايران در شرايطي پيروز شد كه برتري اش بر بحرين مشهود بود.

   نكته اي كه در اين بين خيلي برايم عجيب بود، ديسيپلين خوب و قابل قبول در نزد بازيكنان ايراني بود. من بازي قطر و امارات را هم ديدم و قاطعانه اعتقاد دارم آنها نمي توانند براي ايران مشكل ساز و خطرآفرين شوند.
   سرمربي فولاد به نكته اي فني اشاره كرده و تأكيد ميكند: خط مياني تيم ملي مركب از نكونام، آندو و كمي جلوتر از آنها شجاعي توجه مرا به خود جلب كرد.

   در اين بين بايد ديد نكونام، آندو و شجاعي مي توانند در بازي هاي ديگر سطح توانايي خودشان را حفظ كنند يا اينكه سطح فوتبال شان افت خواهد كرد؛ نكته ي كه در بازي هاي آينده در فوتبال ايران بسيار مهم و تأثيرگذار خواهد بود. اسكوچيچ ادامه مي دهد:
   ايران نيمكت خوبي دارد و از بازيكنان خوبي بهره مي برد، بازيكناني كه قادرند در زمان نياز، به تيم ملي كمك كنند.

   Comment   • گاسپار: حقیقی کوهی از اعتماد به نفس است

    شروع مجدد های بیرانوند جهانی است


    مربی دروازه بانان تیم ملی گفت: گلر اول تیم ملی به خاطر حضورش در جام جهانی کوهی از اعتماد به نفس دارد

    دن گاسپار در خصوص پیروزی ایران مقابل بحرین اظهار داشت: خوشحال هستیم که مقابل تیم خوب بحرین توانستیم به پیروزی برسیم. ما با استفاده از بازیکنان جوان و خوب خود توانستیم این تیم را شکست دهیم. بازی با بحرین همیشه احساساتی و سنتی است. بازیکنان ما با غلبه بر احساسات توانستند بازی خوبی را انجام بدهند و در پایان پیروز شوند.

    وی در خصوص عملکرد علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی در دیدار مقابل بحرین یادآور شد: کاملا از او راضی هستم. او در پخش کردن توپ در جریان بازی عملکرد بسیار خوبی داشت. حقیقی کوهی از اعتماد به نفس بود که از جام جهانی آن را به همراه خود داشت. حضور او در پرتغال به تجربه او کمک کرد. مربی دروازه*بانان تیم ملی گفت: حقیقی فقط چند بار در جریان دیدار مقابل بحرین مجبور به واکنش شد و چند عکس العمل جدی نشان داد اما عملکردش خوب بود و مطمئن هستم در بازی با قطر هم اگر فر

    صتی پیش بیاید به خوبی از پس آن برخواهد آمد. اطمینان داریم که حقیقی عملکرد خوبی خواهد داشت. گاسپار در مورد دیگر دروازه بان های تیم ملی تصریح کرد: ایمان داریم که دروازه بانان خوبی را در اختیار داریم حتی برخی از آنهایی که با ما به استرالیا نیامدند عملکرد خوبی داشتند. فروزان و بیرانوند هم معتقدیم که عملکرد خوبی خواهند داشت در صورتی که فرصتی پیدا کنند.


    وی در مورد شروع مجددهای بیرانوند افزود: هیچ شکی نداریم که پخش کردن توپ توسط بیرانوند سطح بالایی دارد و جهانی است. او از بعد فیزیکی یک گلر در سطح بین المللی است البته هنوز در مرحله توسعه و پیشرفت است و مطمئن هستم اگر فرصتی داشته باشد به خوبی خود را در مسابقات نشان خواهد داد. ما چندین بازی در جام ملت*های آسیا خواهیم داشت و امیدوارم آنها هم    فرصتی داشته باشند تا توانایی های خود را نشان دهند.

    ,

    Comment


    • we are looking very strong in GKeeping for years to come..!!
     i doubt if Haghighi would loose his starting position anytime too soon..!unless his fiery attitude gets him in hot water with carlos..~!!?

     Beyravand was rock solid too vs iraq and it seems he has matured brilliantly from his days in Omid TM..!! I think he is going to be a very reliable backup and with only 3rd spot up for grab, probably Danniel will fill that spot

     Comment


     • TM once again came short when it was important the most. CQ's team fail to advance in same stage (QF) in the same way ( PK) as GN's TM.
      GN easily was replaced ( correct decision) but case might not be the same for CQ for various reasons ( not all sport related).
      Little early for that discussion now because it's a time to appreciate what has been done and thanks all involve.


      يک پرونده باز با ويليامز دارم
      کیروش: نمیدانم ماندنم منطقی است یا نه


      کارلوس کيروش نشست مطبوعاتي خود در استراليا را با چهره اي برافروخته و عصباني آغاز کرد.
      به گزارش "ورزش سه"، کی روش با لحنی طعنه آمیز حرف هایش را اینگونه آغاز کرد که: حرف بزنم شغلم را از دست می دهم:
      به داوری اعترض دارم

      در مورد داورحرفی ندارم و صحبتی نمی کنم چون اگر حرفی بزنم شغلم از دست خواهد رفت. من اعتراض دارم به داوری در خصوص حرکت پولادی اما اگر حرف بزنم 33 سال مربیگری ام تمام می شود و این منصفانه نیست.

      دروازه بان عراق پولادی را هل داد

      واقعیت این است که اگر در بازی اول انتقاد کردم قصد بی احترامی نداشتم و تنها به سلامت فیزیکی بازیکنان حساسیت داشتم و فکر می کردم. دروازبان عراق پولادی را هل داد اما شما بگویید چه کسی باید اخطار می گرفت؟ با این حال به عراقی ها تبریک و به تیم خود هم آفرین می گویم.

      از مردم ایران تشکر می کنم

      کی روش در پاسخ به طرح این موضوع از سوی یک خبرنگار ایرانی که او این بازی را نباخته و 70 میلیون ایرانی سرمربی تیم ملی شان را دوست دارند، گفت: من از شما تشکر می کنم.به تیم خودم هم افتخار می کنم.

      در مورد پنالتی ها حسم را نمی توانم بگویم

      در مورد ضربات پنالتی می توانید تصور کنید که من چه حسی دارم. البته احساسم را نمی توانم بگویم فقط به عراق تبریک می گویم و به بازیکنان و هواداران ایران که مستحق بهتر از این بودند هم تبریک می گویم.

      یک پرونده باز با ویلیامز دارم

      با تمام احترامی که برای تمام مقامات قائلم از رئیس ای اف سی تقاضا دارم این موارد را بررسی کند.
      چون من به این داوری اعتراض دارم و روی کار ما تاثیر گذار بود. شما اهالی رسانه هم بررسی کنید. اگر من بگویم مرا محروم می کنند. من هنوز یک پرونده باز با ویلیامز دارم که به او توهین کردم و اگر بخواهم حرفی بزنم من را محروم خواهند کرد.

      از بازیکنان شجاعم تشکر می کنم

      اگر بگویم امشب چه شده است من را مادم العمر محروم می کنند بازهم به عراق می گویم که برایشان بهترین ها را آرزو دادم
      برای تمام بازیکنان شجاع ایرانی که عملکرد خوبی در طول ۱۲۰ دقیقه داشتند بهترین تشکرها را بیان می کنم.

      نمی دانم در ایران می مانم یا نه

      درباره اینکه با این شرایط و با توجه به اینکه گفته بودید در صورت نرسیدن به دیدار نهایی شاید بروید؛ آیا در ایران خواهید ماند یا خیر


      گفت: واقعا نمی دانم، بعضی وقت ها در فوتبال به این نکته می رسید که آیا منطقی است اصلا شغلت را ادامه دهی؟

      جلوی ای اف اسی زانو می زنم و سوال می کنم

      از اینکه اعتراضم را تکرار کنم خسته نمی شوم و باز هم سوال می کنم که چرا ویلیامز برای این بازی به عنوان داور انتخاب شد. جلو کمیته انضباطی ای اف سی زانو می زنم و می پرسم که این چه انتخابی بود؟

      معذرت می خواهم نمی توانم حقایق را بگویم

      به تک تک بازیکنانم به خاطر بازی خوب تبریک می گویم و آنها را تحسین می کنم وعذر می خواهم که نمی توانم برخی مطالب را بگویم.

      Comment


      • translate pleaseeee

       Comment


       • This is a conspiracy against Iranian football. And don't tell me I'm Iranian, I'm Kuwaiti and I follow Iranian football. Crossing off Mohammad Nouri, Ghassem Hadadifar, Mohsen Mosalman, Payam Sadeghian, Iman MobAli, Gholam Reza Rezaie, Mohammad Reza Khalatbari, Mahdi Sharifi, Rahman Ahmadi, and calling the likes of Mehradad Pouladi, Masoud Shojaie, Javad Nekunam, and Ali Reza Haghighi is something beyond our understanding. This is a betrayal at it's best.

        Comment


        • Originally posted by sorkh View Post
         This is a conspiracy against Iranian football. And don't tell me I'm Iranian, I'm Kuwaiti and I follow Iranian football. Crossing off Mohammad Nouri, Ghassem Hadadifar, Mohsen Mosalman, Payam Sadeghian, Iman MobAli, Gholam Reza Rezaie, Mohammad Reza Khalatbari, Mahdi Sharifi, Rahman Ahmadi, and calling the likes of Mehradad Pouladi, Masoud Shojaie, Javad Nekunam, and Ali Reza Haghighi is something beyond our understanding. This is a betrayal at it's best.
         why are you just randomly posting this message in every thread? are you allright?

         Comment


         • اعتراض به AFC چه فایده ؛ نتیجه که برنمی گردد
          کفاشیان: هفته آینده در مورد کی روش تصمیم می گیریم/ خیلی خسته ام
          رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: پس از شکست تیم ملی مقابل عراق واقعا حس خستگی دارم.

          • کفاشیان در واکنش به اینکه آیا به قضاوت داور استرالیایی به AFC

           شکایت خواهید کرد یا نه؟

           گفت: فعلا برنامهای در این زمینه نداریم چون معتقدیم اعتراض هم بکنیم فایدهای ندارد. کارشناسان نظر فنی خودشان را بدهند و در همان جا نیز مدیران همراه تیم ملی اعتراض خود را خواهند کرد اما فدراسیون تصمیمی برای شکایت به AFC نگرفته است.


           وی در پاسخ به این سوال که

           آیا با این شکست همچنان فدراسیون فوتبال با کارلوس کیروش به کارش ادامه خواهد داد یا نه؟

           گفت: بالاخره کیروش تا اینجای کار زحمت خود را کشیده است اما ما تا هفته دیگر جلسهای را با هیات رئیسه برگزار خواهیم کرد و در زمینه همکاری یا عدم همکاری با کیروش تصمیم نهایی را میگیریم.

           تا هفته آینده این جلسه تصمیم مان را خواهیم گرفت.


           رئیس فدراسیون فوتبال ایران در واکنش به به سوال دیگری که این چنین پرسیده شد؛ کفاشیان پس از باخت به عراق چه حسی دارد؟ گفت: احساس خستگی دارم و حسم خسته است


          Comment


          • english please

           Comment

           • کفاشیان: از عملکرد کادر فنی تیم ملی رضایت داریم/بازیکنان تلاششان را کردند
            رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: از نحوه عملکرد کادر فنی تیم ملی رضایت داریم هرچند که برای ادامه همکاری باید نظر هیأت رئیسه و کمیته فنی فدراسیون را            ا این شرایط بعید می دانم که سرمربی تیم ملی را اینگونه را تغییر دهیم چرا که این کار حرفه ای نیست

            اما باید ببینیم که در صورت تغییر چه کسی جایگزین خواهد شد.
            ولی
            باید اجازه دهیم ابتدا کادر فنی تیم ملی به کشور برگردد و نظرات کارشناسی آنها را هم بشنویم و کارشناسان هم در این باره نظراتشان را بدهند تا ارزیابی خوبی
            صورت بگیرد. -
            Comment


            • Originally posted by persian4life View Post
             english please
             "I'm tired, tired.. bla bla bla.. don't know about CQ future.. I'm tired. Zzzzzzzzzzzzz

             Comment


             • قوچان نژاد: بزرگترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران خودت هستی آقای کی روش
              مهاجم تیم ملی ایران در ستایش سرمربی تیم فوتبال در اینستاگرام نوشت: بزرگترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران خودت هستی آقای کی روش.

              Comment
              • امیدوارم صحبت های من در ایران بی احترامی تلقی نشود!
               کی روش: خاضعانه می گویم من باید تغییر کنم


               /درخشان
               و قلعه نویی استحقاق نشستن روی صندلی مربیگری را ندارند
               \

               سرمربی تیم ملی فوتبال امروز در نشستی خبری گفت: امروز می خواهم حرفهایی که نزده بودم را بزنم.
               خدمت شما عرض کنم

               Comment               • آقایان به جای اردو برای تیم ملی بازی می گذاشتند
                قلعه نویی: فکر می کردم افکار دایی جان ناپلئونی تمام شده است/
                تیم ملی پلن
                B
                نداشت!

                سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: فکر می کردم در عصر ارتباطات افکار دایی جان ناپلئونی تمام شده است، کجای حرف من تخریب روحیه دیگران بود؟                من بد! شما چرا به تیمی باختی که لیگ ندارد؟!
                درخشان: به سرمربی تیم ملی اطلاعات غلط میدهند/

                او بلد است چگونه عوامفریبی کند

                سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی تیم ملی زرنگ است و خیلی خوب بلد است که عوام فریبی کند تا ذهن مردم گمراه شود.                Comment

                Working...
                X