Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM ahead of South Korea | Discussion, Photos, Videos...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

I haven't slept properly in 3 days

Comment

What? You mean you guys are not watching the game now? It's already 35 minutes into the match.

But 0-0

Comment

Game is tomorrow Doctor jan

Comment

Originally posted by minirum View Post
          I haven't slept properly in 3 days
          I havent slept, eaten and even made love to my wife in 3 weeks!

Comment

Originally posted by avicenna 18 View Post
            OMG i am going to vomit...who are these two douche bags, obneyee??
            U shouldn't even pay attention to those kids. They're not even worth our breath!

Comment

CQ; Pre-match press,

کی روش: می*خواهیم با تمام قدرت صعود کنیم

ه گزارش سایت رسمی فدر اسیون، وی در این باره گفت: ابتدا به همه ظهر بخیر و به همه اهالی رسانه* خوش*آمد می*گویم. از تاخیرم در این نشست خبری غذرخواهی می*کنم. متاسفانه ترافیک باعث شد که دیر به نشست خبری برسیم. اگر چوی جای من حضور داشت از همین الان شروع به جنگ می*کرد، اما ما عذرخواهی می*کنیم. به تیم ملی کره جنوبی تبریک می*گویم که به جام جهانی صعود کرده است. من از جانب تیم ملی ایران به کره*ای که صعودشان را روی کاغذ مسجل کرده*اند تبریک می*گویم.
              سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: این خواسته قلبی ماست که با تمام انگیزه فردا شاهد بازی خوبی باشیم. در کنار کره به جام جهانی برویم و در کنار آنها جشن صعود بگیریم. ما احترام بسیار زیادی برای کره جنوبی قائلیم .ما اینجا هستیم که ماموریت*مان را به پایان برسانیم و امیدواریم این مهم را انجام بدهیم. فردا با تمام قدرت می*خواهیم صعود کنیم.
              کی*روش پس از مطرح شدن سوالی درباره اظهارات بازیکنان کره از نکونام وارد بحث شد و گفت: من بعد از 33 سال کار در ژاپن، امریکا، اسپانیا، آفریقای جنوبی و انگلیس هیچگاه شاهد چنین لغاتی مانند خون و انتقام نبودم و معتقدم باید این بحث را همین جا تمام کنیم. می دانم فدراسیون کره، بازیکنان و مردم کره انسانهای خوبی هستند. جهان می داند که کره ای ها مردم مهربان نوع دوست و بسیار خوبی هستند. پس ما هیچگاه وقتی یک یا دو نفر این حرفها را می*زنند نظرمان را درباره واقعیت کره ای ها عوض نمی*کنیم.
              وی در ادامه گفت: ما باید برای تمام هواداران ایرانی و کره*ای فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم. همانطور که قانون فیفا تاکید می*کند فوتبال جوانمردانه ای را انجام بدهیم . این یک رسم ایرانی است که ما برای رقبای خودمان گل می بریم فردا برای کره*ای ها هم گل می*بریم .وقتی صحبت از انتقام می*شود، ما فقط از راه فوتبال جواب می*دهیم، چون این تنها راهی است که بلدیم. وقتی صحبت از خون به میان آمد ما با تحرک و عرق ریختن جواب این حرفها را می*دهیم. آخرین جمله من خیلی ساده است؛ ما اینجا هستیم که صعودمان را جشن بگیریم، حضور ما برای جنگیدن با کره نیست، امده ایم با کره بازی کنیم. شما در جنگ با حریفتان روبه رو می*شوید ولی در چنین مسابقه*هایی شما در کنار حریفتان قرار می*گیرید. من از رسانه های ایرانی و کره ای درخواست دارم که بیایید همه با هم از فوتبال لذت ببریم.
              در پایان خبرنگاری دو سوال از کی*روش داشت که آیا طبق حرف قبلی خود برای سرمربی کره پیراهن ازبکستان را می*خرید و اینکه پس از دو سال زندگی در ایران چه قدر احساس ایرانی بودن می*کنید؟ کی روش در پاسخ گفت: بگذاریم کمی هم شوخی کنیم! من آماده بودم یک پیراهن برای چوی بیاورم، اما وقتی گفت ما یازده پیراهن می*خواهیم من پول ندارم بخرم! در حقیقت تلاش می*کنم که در اتمام بازی با چوی دست بدهم و با هم جشن صعود بگیریم. این مایه افتخار من خواهد بود که پیراهن ایران را به چوی هدیه کنم، اما پاسخ به سوال دوم: ایران خانه من است. ایران خانواده من است.

Comment

We love you too Neko. Your words about Iran is a testament to your greatness.

نکونام: فقط به صعود فکر می کنیم

ه گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با کره جنوبی گفت: می*دانیم بازی سختی است اما با انگیزه تمرین کرده ایم و فقط فقط به صعود فکر می*کنیم. به بازی دیگری که برگزار می*شود فکر نمی*کنیم. با تمام وجود آماده این بازی هستیم. وی در پاسخ به این سوال که ایرانی*ها تلاش می*کنند حاشیه کم بشود اما یکی از بازیکنان کره اظهار نظری درباره نکونام کرده بود، گفت: من صحبتی نکردم. خون که مهم نیست من برای کشورم جانم را می*دهم. ما فوتبال مان را بازی می*کنیم. برای ایران هم خون گریه می*کنم و هم جان می*دهم .فوتبالیست باید فوتبالش را بازی کند و به این حرفها کاری نداشته باشد. من قبل از اینکه سرمربی کره حرفی بزند حرف نزدم اما وقتی مصاحبه کرد من جوابش را دادم. خون گریه کردن مهم نیست برای ایران بزرگ جانم را هم می*دهم.

Last edited by Siavash; 06-17-2013, 06:25 AM.

Comment

چوی: کره برای رویارویی با ایران کاملا آماده است

Comment

I'm scared

Comment

Originally posted by Siavash View Post
                      CQ; Pre-match press,

کی روش: می*خواهیم با تمام قدرت صعود کنیم

ه گزارش سایت رسمی فدر اسیون، وی در این باره گفت: ابتدا به همه ظهر بخیر و به همه اهالی رسانه* خوش*آمد می*گویم. از تاخیرم در این نشست خبری غذرخواهی می*کنم. متاسفانه ترافیک باعث شد که دیر به نشست خبری برسیم. اگر چوی جای من حضور داشت از همین الان شروع به جنگ می*کرد، اما ما عذرخواهی می*کنیم. به تیم ملی کره جنوبی تبریک می*گویم که به جام جهانی صعود کرده است. من از جانب تیم ملی ایران به کره*ای که صعودشان را روی کاغذ مسجل کرده*اند تبریک می*گویم.
                      سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: این خواسته قلبی ماست که با تمام انگیزه فردا شاهد بازی خوبی باشیم. در کنار کره به جام جهانی برویم و در کنار آنها جشن صعود بگیریم. ما احترام بسیار زیادی برای کره جنوبی قائلیم .ما اینجا هستیم که ماموریت*مان را به پایان برسانیم و امیدواریم این مهم را انجام بدهیم. فردا با تمام قدرت می*خواهیم صعود کنیم.
                      کی*روش پس از مطرح شدن سوالی درباره اظهارات بازیکنان کره از نکونام وارد بحث شد و گفت: من بعد از 33 سال کار در ژاپن، امریکا، اسپانیا، آفریقای جنوبی و انگلیس هیچگاه شاهد چنین لغاتی مانند خون و انتقام نبودم و معتقدم باید این بحث را همین جا تمام کنیم. می دانم فدراسیون کره، بازیکنان و مردم کره انسانهای خوبی هستند. جهان می داند که کره ای ها مردم مهربان نوع دوست و بسیار خوبی هستند. پس ما هیچگاه وقتی یک یا دو نفر این حرفها را می*زنند نظرمان را درباره واقعیت کره ای ها عوض نمی*کنیم.
                      وی در ادامه گفت: ما باید برای تمام هواداران ایرانی و کره*ای فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم. همانطور که قانون فیفا تاکید می*کند فوتبال جوانمردانه ای را انجام بدهیم . این یک رسم ایرانی است که ما برای رقبای خودمان گل می بریم فردا برای کره*ای ها هم گل می*بریم .وقتی صحبت از انتقام می*شود، ما فقط از راه فوتبال جواب می*دهیم، چون این تنها راهی است که بلدیم. وقتی صحبت از خون به میان آمد ما با تحرک و عرق ریختن جواب این حرفها را می*دهیم. آخرین جمله من خیلی ساده است؛ ما اینجا هستیم که صعودمان را جشن بگیریم، حضور ما برای جنگیدن با کره نیست، امده ایم با کره بازی کنیم. شما در جنگ با حریفتان روبه رو می*شوید ولی در چنین مسابقه*هایی شما در کنار حریفتان قرار می*گیرید. من از رسانه های ایرانی و کره ای درخواست دارم که بیایید همه با هم از فوتبال لذت ببریم.
                      در پایان خبرنگاری دو سوال از کی*روش داشت که آیا طبق حرف قبلی خود برای سرمربی کره پیراهن ازبکستان را می*خرید و اینکه پس از دو سال زندگی در ایران چه قدر احساس ایرانی بودن می*کنید؟ کی روش در پاسخ گفت: بگذاریم کمی هم شوخی کنیم! من آماده بودم یک پیراهن برای چوی بیاورم، اما وقتی گفت ما یازده پیراهن می*خواهیم من پول ندارم بخرم! در حقیقت تلاش می*کنم که در اتمام بازی با چوی دست بدهم و با هم جشن صعود بگیریم. این مایه افتخار من خواهد بود که پیراهن ایران را به چوی هدیه کنم، اما پاسخ به سوال دوم: ایران خانه من است. ایران خانواده من است.

Quite a conciliatory tone, reading between the lines, CQ being a master tactician, first made a comment that on paper Korea has no worries and they have qualified, so congrats to that! but he also made peace with the Korean fans and footballers and also indirectly with Choi and indicated that nothing will make him more happy that to see BOTH countries celebrating their world Cup qualification! meaning, lets be friends and lets take the game easy people and lets have BOTH teams party the night away for each others qualification! I love this guy!....

Comment

Originally posted by siavash View Post

نکونام: فقط به صعود فکر می کنیم

ه گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با کره جنوبی گفت: می*دانیم بازی سختی است اما با انگیزه تمرین کرده ایم و فقط فقط به صعود فکر می*کنیم. به بازی دیگری که برگزار می*شود فکر نمی*کنیم. با تمام وجود آماده این بازی هستیم. وی در پاسخ به این سوال که ایرانی*ها تلاش می*کنند حاشیه کم بشود اما یکی از بازیکنان کره اظهار نظری درباره نکونام کرده بود، گفت: من صحبتی نکردم. خون که مهم نیست من برای کشورم جانم را می*دهم. ما فوتبال مان را بازی می*کنیم. برای ایران هم خون گریه می*کنم و هم جان می*دهم .فوتبالیست باید فوتبالش را بازی کند و به این حرفها کاری نداشته باشد. من قبل از اینکه سرمربی کره حرفی بزند حرف نزدم اما وقتی مصاحبه کرد من جوابش را دادم. خون گریه کردن مهم نیست برای ایران بزرگ جانم را هم می*دهم.

what a patriot !! Long live nekounam !!!!!!!!!!!!!

Comment

روحانی برای تیم ملی فوتبال آرزوی موفقیت کرد

رئیس جمهور منتخب مردم ایران برای تیم ملی فوتبال در دیدار مقابل کره جنوبی آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نخستین نشست خبری حسن روحانی عصر (دوشنبه) برگزار شد، که رئیس جمهور منتخب ایران در بخشی از این نشست در پاسخ به این سوال که دولت شما چه برنامه*ای برای حل مشکلات سیستم ورزش خواهد داشت، گفت: اولا من در اینجا چون بحث ورزش شد، آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران را دارم.(تشویق حضار).

وی با اشاره به اهمیت ورزش و علاقه*ای که جوانان و مردم به ورزش دارند،تصریح کرد: نواقص زیادی در این بخش وجود دارد که در برنامه*ای که از سوی دولت تدبیر و امید ارائه شده، یک بخش آن در مورد ورزش است و مباحثی در این ارتباط مطرح شده است.

وی افزود: قول می*دهم مساله ورزش را نه تنها به عنوان بحث فقط ورزش، بلکه به عنوان سلامت جامعه، نشاط جامعه و همچنین به عنوان غرور ملی مورد توجه قرار دهم.

Comment

Australian news on the game:

FIFA World Cup Qualifying Preview: South Korea v Iran

Monday, 17 June 2013 12:27 AM

Many eyes will be on Tashkent, however, as both sides know that if Uzbekistan fail to beat Qatar, they will qualify for Brazil no matter what the result.

Korea sit on top of Group A with 14 points from seven matches, their victory over Uzbekistan last Tuesday moved Choi Kang-Hee's side a point clear of their final-round opponents and within touching distance of the finals.

Should they qualify, it will be Korea's eighth consecutive World Cup finals appearance and their ninth overall, their best finish came in 2002 when they finished fourth on home soil under the guidance of Guus Hiddink.

Iran are looking to reach the finals for the first time since 2006 after failing to make it to South Africa. If they qualify, it will be their fourth World Cup appearance, but the pressure will be on coach Carlos Queiroz to improve their record.

They have only won once at the finals, a 2-1 victory over USA in 1998, and have never got past the group stages of the competition.

A late surge from Queiroz's team has seen them leap above Uzbekistan in the table and into contention for a top-two finish, they have also scored five goals in their last two matches without conceding and will be aiming to recreate the 1-0 victory they had over Korea in the first meeting in the group.

Iran will hope the meanest defence in the fourth round of qualifying will be able to nullify the second-highest scorers. Iran have conceded just twice in their seven matches, while Korea have notched 13.
                            __________________________________________________ ________________________________________
                            We accept the reality of the world with which we are presented

__________________________________________________ ________________________________________

Comment

Originally posted by shahab110808 View Post
                              I'm scared
                              Shouldn't be !!!! .... being scared is equal to being defeated.

... The worse case senario is defeat and there is nothing so bad about that if you give it your 100%!

Comment

Ye partibazi :-)

تهران - مربي سابق تيم ملي فوتبال گفت: پاسخ كارلوس كي روش سرمربي تيم ملي ايران به چوي سرمربي تيم ملي فوتبال كره جنوبي، بسيار هوشمندانه و موضع اش بسيار مناسب بود.

هومن افاضلي روز دوشنبه در آستانه ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و كره جنوبي در گفت و گو با ايرنا با بيان اينكه اصلا به صحبت هاي سرمربي تيم ملي كاري ندارم و فقط به پاسخ كي روش مي پردازم، افزود: جواب كي روش خوب و قاطعانه بود و معتقدم كي روش از آنجا كه مربي حرفه اي است، به موقع خود را از اين داستان جدا كرد و موضع هوشمندانه اي گرفت.
                                به گفته وي، كي روش با اين برخورد هوشمندانه به هيچ وجه بازي را تحت تاثير قرار نداد اما در عين حال با استفاده از اين فرصت تيم خود را تحريك و متحدتر كرد.
                                به اعتقاد وي، كي روش خودش را به موقع كنار كشيد تا واقعيت مسابقه در زمين رقم بخورد با اين همه از اين موقعيت امتيازهايي كه لازم داشت را گرفت و از اين رو به وي تبريك مي گويم.
                                مربي اسبق تيم ملي فوتبال كشورمان در عين حال گفت: معتقدم تيم ملي احتياج به يك مدير رسانه اي تمام وقت دارد كه در كنار تيم ملي باشد و مسووليت دائمي بپذيرد و به اين مسايل به موقع رسيدگي كند.
                                افاضلي در ادامه اين گفت و گو در باره تيم ملي و شرايط ديدارش برابر كره جنوبي نيز تاكيد كرد: تيم ملي در دو بازي قبلي برابر قطر و لبنان خيلي با تمركز بازي كرد هرچند اكنون كه از تيم دور هستيم اما با توجه به اخباري كه دريافت مي شود مي توان فهميد كه اين فضا در تمرينات تيم در حال تكرار است و بازيكنان هنوز هم تمركز لازم را دارند.
                                وي در پاسخ به اين سوال كه نقطه ضعف تيم ملي كره جنوبي در كجاست نيز گفت: در اين روزها خيلي ها از نقاط قوت اين تيم صحبت كرده اند و من نيز نمي خواهم در باره نقطه ضعف اين تيم صحبت كنم تا كادر فني از اين فرصت استفاده كند.
                                وي ادامه داد: البته اگر خلاف اين اتفاقات بيفتد و ما در دقايق ابتدايي گل خورديم باز هم مهم نيست و تيم ما بايد آمادگي داشته باشد و به هم نريزيم و بايد برنامه دومي داشته باشيم و از آن بهره مند شويم و به نتيجه برسيم.
                                مربي اسبق تيم ملي فوتبال كشورمان درباره تازه ترين شرايط تيم ملي كره جنوبي نيز اظهار داشت: تيم كره امروز سبكي را بازي مي كند كه با آنچه سابق بر اين از آن استفاده مي كردند، متفاوت است.
                                كره اي ها در گذشته سعي مي كردند روي زمين فوتبال بازي كنند و با انضباط خيلي بالا توپ را به گردش در بياورند و صاحب موقعيت شوند اما امروز آنان به سرعت مي خواهند به دروازه تيم حريف برسند و بازي مستقيم را در دستور كار دارند، از اين رو بازي كره براي رقبا قابل پيش بيني تر است.
                                با اين همه تيم ملي كره جنوبي ثباتي كه در گذشته داشته است را در اين دوره ندارد و شكست اين تيم براي ما راحت تر از گذشته است.
                                وي در خاتمه براي تيم ملي فوتبال آرزوي موفقيت كرد و گفت: اميدوارم فردا جشن بزرگ ملي را همانند سال ۲۰۰۶ كه تيم به جام جهاني صعود كرد را داشته باشيم، به خاطر دارم در آن روز فاصله كوتاه ورزشگاه تا هتل اقامتمان پنج ساعت و نيم طول كشيد و مردم شاد بودند.

We accept the reality of the world with which we are presented

Comment

Working...
                                X