Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

^TM jan, if Zob win the final game of the season, they will qualify for the play-off. They need to play a home-away game against a team from the lower division and the winner of the tie will play in IPL next season.
    2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Nice pictures
      http://imna.ir/vglbsgb8wrhbggl..irrupuq5.html

Comment

More:
        http://imna.ir/vglftxdy0w6dxxp..gwwiai,0.html

Comment

Wow, what a nice pic;

Comment

jamesh konid baba... in all seriousness though congratulation to sepahan and its fans. i think looking at the big picture it would ve been unfair for sepahan to lose both cups in one day and were clearly one of the top teams in iran and deserved to end their season with at least a cup. to come back the way they did twice and in front of 90000+ is a testament to this great team. however now you have thrown more fuel on this fire and have increased the rivalry between these two teams and i am guessing next year we will meet again in an important game and this time it will be our turn to crash your wedding.

Comment

Another championship:

قهرماني سپاهان در فوتبال اميد دسته برتر

چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1392 ساعت 17:50

مسابقات فوتبال امید دسته برتر باشگاههای کشور امروز با برگزاری 6 بازی پیگیری شد. كه در نهايت به قهرماني تيم سپاهان منجر شد.

درهفته بیست ودوم وپایانی این رقابتها،تیمهای فولادخوزستان،ملوان بندر انزلی،سپاهان اصفهان،نفت اهواز،فجرسپاسی شیراز وذوب آهن اصفهان عصرامروز مقابل حریفان خود به برتری دست پیدا کردند.
              *دراهواز:تیم فولادخوزستان(5-2) تیم داماش گیلان را شکست داد.
              *درتبریز:تیم دبیری تبریز(3-0)مغلوب تیم سپاهان اصفهان شد.
              *درانزلی:تیم ملوان بندرانزلی(2-0)برتیم شهرداری تبریز غلبه کرد.
              *دراصفهان:تیم ذوب آهن اصفهان(3-0)مقابل تیم برق شیراز به برتری دست پیدا کرد.
              *درشیراز:فجر سپاسی شیراز(3-0)تیم نساجی مازندران را پشت سرگذاشت.
              *دراهواز:تیم نفت اهوار(3-0)مقابل تیم صبا قم به برتری دست یافت.
              با کسب این نتایج تیم سپاهان اصفهان با 46 امتیاز وتفاضل گل(27+)عنوان قهرمانی را ازآن خود کرد.تیم فولادخوزستان نیز با 46 امتیاز وتفاضل گل(24+)درسکوی دوم قرارگرفت.تیم ملوان بندرانزلی نیز با 40 امتیاز مقام سوم را به خود اختصاص داد.
              همچنین تیمهای شهرداری تبریز،دبیری تبریز وصبا قم، نیز با قرارگرفتن درمکانهای دهم،یازدهم ودوازدهم جدول رده بندی به رقابتهای فصل آینده امید دسته اول باشگاههای کشور سقوط کردند.
              مسابقات فوتبال امید دسته برتر باشگاههای کشور با حضور12 تیم برگزارشد.

Comment

Iran Not So Far Away for Milan

Published May 14, 2013. | By Adam Howard.

photo(5)

Milan Susak could be described as a footballing nomad. He’s played club football across three continents, and at ten clubs in the last 10 seasons. His latest move finds him at Iranian Pro League team, Sepahan Isfahan FC where he joins a host of current and former Iranian internationals such as former Bochum player, Moharram Navidkia. The move was facilitated by a connection from his last club, Tianjian Teda of China.

“They (Sepahan) were in a real deep search for a central defender after having defensive problems in the first half of the season. Our current coach Zlatko Kranjcar from Croatia is close friends with Josip Kuze my coach from last year at Tianjin Teda, and he basically told him to have a look at me.”

Many may question a move to Iran for both football and non-football reasons, however, Milan has found it quite different from the oft-portrayed hostile, anti-West, hotbed of radicalism.

“It has actually really opened my eyes in a way how TV and news can bring down a country so much,” revealed Susak.

“It was a little tough at the start but once I made some friends and was shown around a bit I realised its not that bad. People are really nice and friendly and willing to help all the time. it is a bit tougher for women with all the restrictions but you get used to it. Its safe and nobody will bother you.”

As for the footballing aspect, the Aussie defender has found it to be quite a technical league with it’s own brand of football.

“Every country has their own style. I would say technically it is a good standard. They do give you a bit more time on the ball and its not as physical as some other countries I have played in but overall it’s a decent standard.

“The Iranian clubs also have done well in the ACL over the last 5-6 years Runners-up twice, semi-final and quarter-final appearances so they have to be doing something right.”

His current club are won of the biggest in Iran and has had quite a bit of success in recent times having won the League the previous three seasons. They won the 2012-13 Hazfi Cup against Perspolis on the 5th of May and were competing in this season’s AFC Champions League until being knocked out in the group stage. The former Adelaide United player admits he was surprised at the size and set-up of his new side.

“I was very surprised with the set-up and facilities. They have two great training pitches, a third is synthetic and we only train on that when its raining to keep the other pitches in good condition.

“We have a futsal-sized pitch full of sand where we sometimes do sessions to build the legs. a pool, sauna, and spa all in the same complex. They’re also just finishing off the new club offices in the same complex.

“A new 60,000 seat stadium should be finished by the start of next year. The club is owned by Mobarakeh Steel Company, one of the biggest steel export companies in Asia and the owner absolutely loves football.”

Clearly enjoying his time in Iran, the future remains unclear for this journeyman. His experience has taught him to never rule anything out.

“At the moment I am really enjoying Asia and I am planning to stay in Asia for a few more years but anything can happen.”

Comment

علی خسروی آقای گل لیگ نوجوانان فوتبال ایران/عاشق نوید کیا و محمود کریمی هستم

علی خسروی مهاجم تیم فوتبال نوجوانان فولاد مبارکه سپاهان که آقای گل رقابت های امسال شده است از آرزوهای فوتبالی خود سخن گفت.

وی که از 6 سالگی در تیم های پایه باشگاه و نونهالان باشگاه حضور داشته امسال موفق شد با تیم نوجوانان فولاد مبارکه سپاهان قهرمان ایران شود و با 10 گل بهترین گلزن این رقابت ها لقب بگیرد.

به نظر می رسد که عزمت را حسابی جزم کرده ای تا بتوانی رده های پایه باشگاه را به خوبی طی کنی و به تیم بزرگسالان سپاهان راه پیدا کنی.همینطوره؟

بله .قطعا. من از 6 سالگی فوتبالم را در مدرسه فوتبال و آکادمی سپاهان آغاز کردم و به تیم های نونهالان باشگاه وارد شدم و فکر می کنم که در حال حاضر به طور منطقی در حال طی کردن رده های پایه باشگاه هستم. سال آینده هم به لحاظ سنی باید در تیم جوانان سپاهان بازی کنم. به هر حال با طی کردن این شرایط می توانم یکی از محصولات باشگاه لقب بگیرم وامیدوارم رویایم که حضور در تیم بزرگسالان باشگاه است محقق شود.

امسال هم با تیم نوجوانان قهرمان ایران شدی و هم عنوان بهترین گلزن را از آن خود کردی. در این باره صحبت کن..

بله این اولین قهرمانی ملی من است که بابت آن خیلی خوشحالم و از مربیان تیمم ممنونم. در مورد عنوان آقای گلی باید بگویم همه گل هایی که به ثمر رساندم در نیم فصل دوم بود. در نیم فصل اول با افتی مواجه شدم که کادر فنی تیم تشخیص داد که کمتر از من استفاده کند اما در نیم فصل دوم تقریبا در هر بازی یک گل به ثمر رساندم و از اینکه به همراه سایر بازیکنان توانستم سهمی در این قهرمان داشته باشم خوشحالم.

ظاهرا در سال 88 هم با تیم ملی اینترکمپوس ایران هم قهرمان تونمنت جهانی ایتالیا شده بودی. درسته؟

بله. آن تیم به مربیگری آقای رضا میر آبدخت بود و از 6 بازیکن سپاهانی تشکیل شده بود. در آن سال 12 ساله بویم که به میلان و آن تورنمنت بزرگ رفتیم که تجربه فوق العاده ای برای همه ما بود و در نهایت با حضور بسیاری از تیم های قدرتمند قهرمان آن تورنمنت بین المللی شدیم.

الگوهای ایرانی و خارجی ات در فوتبال چه بازیکنانی هستند؟

در ایران که عاشق محرم نوید کیا و به جهت پست فوتبالی ام هم دلبسته و عاشق محمود کریمی هستم و خیلی ناراحتم که آقا محمود به خاطر مشکلی که برایش پیش آمد مجبور شد خیلی زود از دنیای فوتبال کناره گیری کند. همچنین به خاطر اینکه تیم محبوب خارجی ام بورسیا دورتمند است سبک بازی لواندوفسکی را می پسندم.

و صحبت پایانی؟

از پدر و مادرم که بهترین مشوقان من بودند بی نهایت سپاسگزارم و دست شان را میبوسم. از مربیانی که کمک کردند تا بدین جا پیشرفت کنم هم ممنونم. امیدوارم با تلاش مضاعف و با یاری خدا بتوانم به آرزوهایم و همچنین حضور در تیم فوتبال بزرگسالان سپاهان دست پیدا کنم.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 1 خرداد ماه ، 1392 چاپ مطلب

Comment

^ I liked the article on Susak kia jan. Thanks for sharing.

Comment

still no news about the play off? wow!

Comment

I love this kid:
                        هيچ پيشنهادي نمي*تواند مرا براي جدايي از سپاهان وسوسه كند

نوشته شده توسط : Saeid.Lotfi | زمان ارسال : 2 خرداد 1392 | بازدید : 70 |
                        هيچ پيشنهادي نمي*تواند مرا براي جدايي از سپاهان وسوسه كند
                        حاج صفي: در سپاهان مي مانم مگر پيشنهاد اروپايي برسد
                        پس از حضور مهرداد پولادي در تيم ملي، رفته رفته از جايگاه خودش در تيم ملي فاصله گرفت و به يك بازيكن نيمكت*نشين تبديل شد. حالا با مصدوميت پولادي، اين فرصت براي احسان حاج*صفي پيش آمده است تا خودش را به تركيب اصلي برساند و جايگاه سابقش در تيم ملي را پس بگيرد. گفت*وگوي وي در زير از حضورتان مي*گذرد.
                        با مصدوميت مهرداد پولادي، اين شانس براي تو وجود دارد كه دوباره بتواني خودت را به يكي از مهره*هاي فيكس تيم ملي تبديل كني.
                        باور كنيد اصلا از اين بابت كه پولادي مصدوم شده است خوشحال نيستم چرا كه در اين شرايط حساس تيم ملي به تمام مهره*هايش نياز دارد. اميدوارم كه مصدوميت مهرداد چندان جدي نباشد. در هر صورت من تلاشم را مي*كنم و به عنوان يك بازيكن فقط بايد به فكر تلاش و تمرين كردن باشم.
                        چقدر براي خودت شانس قائلي كه بتواني جانشين اين بازيكن شوي؟
                        نمي*دانم. اين ديگر بستگي به تصميم و نظر كادر فني تيم ملي دارد. تلاش مي*كنم تا خودم را آماده و با انگيزه نشان بدهم. مهم فيكس بودن يا نبودن يك بازيكن نيست، بلكه براي همه ما موفقيت تيم ملي حائز اهميت است.
                        در چند روز گذشته شرايط تيم ملي را چطور ديدي؟
                        آقاي كرش در چند روز گذشته جدا از اين كه سعي كردند تا بازيكنان را به لحاظ بدني به شرايط خوبي برسانند، با ادغام تمرينات با طنز و شوخي، در تلاش برآمدند تا تيم ملي را به لحاظ روحي هم تقويت كنند. در چند روز گذشته جو فوق*العاده خوبي بر تيم ملي حاكم بود و در كل مي*توانم بگويم كه شرايط بسيار خوبي داريم.
                        پيش*بيني*ات از بازي با عمان چيست؟
                        به طور حتم اين بازي مي*تواند نقش به*سزايي را در آماده*سازي تيم ملي براي ديدار با قطر ايفا كند وگرنه آقاي كرش اين تيم را به عنوان حريف تداركاتي تيم ملي انتخاب نمي*كردند.
                        اينطور كه شنيده*ايم سبك بازي عمان و قطر شبيه يكديگر است و اين مساله خيلي مي*تواند به نفع*مان شود.
                        از طرفي در اين بازي آقاي كرش مي*توانند تاكتيك*هاي موردنظرشان را به ملي*پوشان ديكته كنند. ضمن اين*كه فرصتي هم براي محك خوردن تازه*واردها پيش مي*آيد.
                        با شكست تيم ملي قطر شانس*مان براي صعود افزايش پيدا مي*كند. تا چه حد اميدوار به موفقيت تيم ملي در دوحه هستي؟
                        اين بازي برايمان بازي مرگ و زندگي است. در اين ديدار بايد پيروز شويم و راهي جز اين هم نداريم. قبول دارم كار آساني نخواهيم داشت اما اگر با تمام توان و انگيزه ظاهر شويم مي*توانيم با دست پر خاك قطر را ترك كنيم. از آنجايي كه قطري*ها هم دنبال صعود هستند بايد حسابي حواس*مان را جمع كنيم.
                        خيلي اميدوار به پيروزي در دوحه هستم. نه من بلكه تمامي ملي*پوشان اميدوار به اين قضيه هستند و فكر مي*كنم حاكم بودن يك چنين تفكري بر تيم ملي، مي*تواند زمينه*ساز صعود و موفقيت*مان شود. صعود به جام*جهاني به نفع كل فوتبال*مان است و بايد در اين ميان رسانه*ها هم حمايت كافي و لازم را داشته باشند و مردم را همسو با تيم ملي كنند تا بتوانيم به جام*جهاني راه پيدا كنيم.
                        اين*طور كه شنيده*ايم منصور ابراهيم*زاده به دنبال اين است تا پاي چند بازيكن اصفهاني را به تراكتور باز كند. ظاهرا تو يكي از اين بازيكنان هستي. در اين خصوص چه صحبتي داري؟*
                        خودم كه در اين خصوص چيزي نشنيده*ام. قبل از پايان فصل گفته بودم كه براي فصل آينده با سپاهان سفيد امضا خواهم كرد. هيچ پيشنهادي نمي*تواند مرا براي جدايي از سپاهان وسوسه كند. براي فصل آينده در سپاهان خواهم ماند مگر اين*كه پيشنهاد اروپايي داشته باشم. فقط داشتن پيشنهاد اروپايي است كه مي*تواند باعث جدايي از تيم محبوبم شود در غير اين صورت در ايران فقط براي سپاهان بازي خواهم كرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Comment

rahman ahmadi back to sepahan

Comment

Originally posted by babak_iran View Post
                            rahman ahmadi back to sepahan
                            Source?

Comment

سایت گل - به نوشته سایت باشگاه سپاهان قاسم دهنوی هافبک سابق تیم های مس و تراکتور به این تیم پیوسته است.
                              به گزارش سایت گل ، این بازیکن که از کرمان و باشگاه مس رفسنجان به فوتبال ایران معرفی شده است ، سال گذشته بعد از توافق با استقلال به تراکتور رفت و امسال هم با وجود عقد قرارداد با سپاهان ، یک هفته ای پرسپولیس و استقلال را سرکار گذاشته بود تا جایی که حتی خبر توافق او با پرسپولیس منتشر شده بود!
                              سایت گل خبر توافق دهنوی وو سپاهان را هفته پیش منتشر کرد اما این بازیکن به شدت این خبر را تکذیب کرده واعلام کرده بود این شایعات کار دشمنانش است.
                              دهنوی با سپاهان قرارداد دو ساله بسته و یک میلیارد و صد میلیون مبلغ قرارداد اوست . البته این پول که پولی نبست!

Comment

Shabake Khabar

Comment

Working...
                                X