Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

well here it is. GN has said Sepahan will play 3-5-2.
    Im not sure how that will work out, I hope we dont get Hosseini then, cause it will be waste of quality defenders on the bench!!

GRACIAS PEP

Comment

Wow, Sepahan has a great team this year. I think 3-5-2 would work perfectly for them.

Comment

Originally posted by shayan20 View Post
        Rahmati has officially joined Sepahan.
        High possibility of Mohammadi going back to Mes.
        btw shayan, u got a source for this news?
        Originally posted by siavasharian
        ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
        بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

This one from Borna:
          رحمتي در سپاهان، طالب*لو در ذوب*آهن

به گزارش سرويس ورزشي برنا، پس از مذاکرات مهدي رحمتي با مسئولان باشگاه سپاهان، توافقات کامل براي حضور اين دروازه بان در تيم اصفهاني حاصل شد و رحمتي به قلعه نويي قول داده ظرف 48 ساعت آينده قرارداد رسمي اش با اين باشگاه را به امضا برساند. از سوي ديگر خبر مي رسد که ديگر باشگاه اصفهاني يعني ذوب آهن که تا حدود زيادي از جذب رحمتي نااميد شده است، قصد دارد وحيد طالب*لو دروازه بان ملي پوش استقلال تهران را به خدمت گيرد. البته طالب*لو يکسال ديگر با استقلال قرارداد دارد،اما خبر مي رسد که وي درخواست مالي قابل توجهي از استقلالي ها دارد که شايد همين مساله موجب شود استقلالي ها به جدايي وي و حضورش در ذوب آهن رضايت دهند.

and this one from Mooj:
          اختصاصي
          با عقد قرارداد 600 ميليون توماني
          رحمتي با سپاهان به توافق رسيد

خبرگزاري موج - گروه ورزش

دروازه*بان ملي*پوش فصل گذشته تيم مس كرمان با مسئولان باشگاه سپاهان *به توافق رسيد.*

به گزارش خبرگزاري موج، سيد*مهدي رحمتي پس از مذاكرات نهايي با مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي سپاهان به تيم سپاهان پيوست.
          اين دروازه*بان روز گذشته به اصفهان آمد و پس از مذاكراتي با مسئولان باشگاه سپاهان، *به توافقات نهايي با اين باشگاه اصفهاني رسيد.
          گفته مي شد رحمتي در روزهاي گذشته پيشنهادهايي از پرسپوليس، ذوب*آهن و مس كرمان داشته اما امروز قرارداد خود را با سپاهان به صورت رسمي امضا مي*كند.
          عباس محمدي دروازه*بان تيم سپاهان نيز روز گذشته از اين تيم جدا شد تا فصل آينده خود را در تيم مس كرمان سپري كند.
          گفته مي*شود *اين بازيكن براي حضور در تيم سپاهان مبلغي بالغ بر 600 ميليون تومان از مسئولان باشگاه سپاهان دريافت مي*كند.
          اين دروازه بان تا ساعاتي ديگر قرارداد خود را با باشگاه سپاهان امضا خواهد كرد.

But I wouldnt count Iranian papers just yet, I would say its fully done when fooladsepahansport.com says so.

GRACIAS PEP

Comment

مازيار زارع با مديران سپاهان اصفهان بر سر ميز مذاكره نشستپس از به وجود آمدن مشكلات و اختلافاتي در باشگاه پرسپوليس مازيار زارع در حال انجام توافقات نهايي با سپاهان اصفهان است.به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ و به نقل از منابع آگاه، باشگاه سپاهان پس از به وجود آمدن اختلافاتي در باشگاه پرسپوليس و پايان قرارداد مازيار زارع با اين باشگاه وي در حال ا نجام مذاكره نهايي با باشگاه سپاهان اصفهان است.
            با توجه به اينكه موضوع احتمال اينكه مازيار زارع دوباره به باشگاه پرسپوليس بازگردد بسيار ضعيف است./ط

باشگاه خبرنگاران
            sigpic

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
              مازيار زارع با مديران سپاهان اصفهان بر سر ميز مذاكره نشستپس از به وجود آمدن مشكلات و اختلافاتي در باشگاه پرسپوليس مازيار زارع در حال انجام توافقات نهايي با سپاهان اصفهان است.به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ و به نقل از منابع آگاه، باشگاه سپاهان پس از به وجود آمدن اختلافاتي در باشگاه پرسپوليس و پايان قرارداد مازيار زارع با اين باشگاه وي در حال ا نجام مذاكره نهايي با باشگاه سپاهان اصفهان است.
              با توجه به اينكه موضوع احتمال اينكه مازيار زارع دوباره به باشگاه پرسپوليس بازگردد بسيار ضعيف است./ط

باشگاه خبرنگاران
              Damn I hope it doesnt go through.

i hope Saket realizes over spending doesn't necessarily mean success.

GRACIAS PEP

Comment

with the current situation in iran, i won't be surprised to see big names going away from tehran for this season to stay away from the controversies............right now tehran is in shambles and the tehrani teams are in awful shape with not knowing who will be the "real" president and all
                IRI = FAILED

Comment

it would suck so much if hosseini stayed in saipa. i want to see him in the acl!!! since their is almost no chance of going to ss, he better go to sepahan.

Comment

نیمکت نشینی را نمی توانم تحمل کنماحمدی: اگر رحمتی بیاید سپاهان را ترک می کنم

تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: دروازه بان تیم سپاهان اصفهان درخصوص شایعه حضور سیدمهدی رحمتی در این تیم گفت: اگر رحمتی بیاید سپاهان را ترک می کنم.رحمان احمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، خاطرنشان کرد: از ابتدا هم با مسوولین سپاهان صحبت کرده بودم که در صورت حضور رحمتی در این تیم نمی مانم.
                    وی ادامه داد: حضور رحمتی در سپاهان یعنی نیمکت نشینی من در این تیم و این مساله ای است که هرگز نمی تواننم آن را تحمل کنم و بنابراین ناچار به ترک سپاهان می شوم.
                    وی افزود: برای من مسایل مادی و پول اهمیتی ندارد زیرا نیاز مالی ندارم و تنها مساله ای که برایم حائز اهمیت است و بازی کردن در تیم به عنوان دروازه بان اول است.
                    دروازه بان تیم سپاهان در این رابطه به ایسکانیوز گفت: از چند تیم پیشنهاد دارم و درصورت قطعی شدن مذاکرات رحمتی با سپاهان بهترین گزینه را برای خود انتخاب می کنم.
                    احمدی با تاکید بر این مطلب عنوان کرد: به هر حال رحمتی گلر اول ایران محسوب می شود و مربیان ایران نیز قطعا از او به عنوان دروازه بان اول تیم استفاده می کنند.
                    وی در پایان درخصوص حذف ایران و نرفتن به جام جهانی اظهار داشت: امید زیادی برای صعود داشتیم اما متاسفانه همه چیز در بازی آخر به ضرر ما تمام شد و در نهایت نتوانستیم به جام جهانی صعود کنیم./

منبع
                    sigpic

Comment

قلعه نوعي : مي خواهم دينم را به مردم عزيز اصفهان ادا كنم
                      سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت : امیدوارم بتوانم دینم را به سپاهان و مردم عزیز اصفهان ادا کنم...

امير قلعه نويي در خصوص وضعيت تيم ملي و سپاهان اظهار داشت: متاسفانه عادت بدي داريم و هر فردي را كه به تيم ملي مي*آوريم ابتدا تعريف مي*كنيم و اگر نتيجه نگيرد او را مي*كوبيم كه اين مسئله در اشتباه است.
                      وي ادامه داد: بهتر است ابتدا كه مي*خواهيم سرمربي تيم ملي را انتخاب كنيم مطالعات لازم را داشته باشيم تا كار به روزي نكشد كه بخواهيم او را در اتاق چهار ديواري زنداني كنيم.
                      قلعه*نويي خاطرنشان كرد: فوتبال همين است. اسپانياي پرآوازه از آمريكا شكست خورد كه كمتر كسي تصور آن را مي*كرد. آيا اين طور كه مربيان ما را تخريب مي*كنند با سرمربي اسپانيا نيز اين*طور برخورد مي*شود؟ پس معلوم است بعضي اوقات فقط به دنبال تخريب هستيم.
                      اين مربي در خصوص وضعيت سپاهان گفت: خوشبختانه وضعيت خوبي داريم و من از هيات مديره و مديرعامل باشگاه بابت امكاناتي كه در اختيار ما گذاشته*اند تشكر مي*كنم. هفته سوم و چهارم بدنسازي خود را در تركيه دنبال خواهيم كرد تا بتوانيم در ليگ برتر به نتايج دلخواه برسيم.
                      وي افزود: مردم اصفهان با استقبال پرشورشان در تمرينات ما را شرمنده كردند و واقعا اگر ايرادي در سپاهان پيدا شود فقط به خاطر من است.
                      سرمربي سپاهان يادآور شد: با عزيز محمدي، رئيس سازمان ليگ برتر در خصوص آينده صحبت كردم و متوجه شدم كه تا نيم فصل هيچ*كدام از بازي*ها به تعويق نمي*افتد.
                      قلعه*نويي درباره استقلال خاطرنشان كرد: قبل از اينكه به استقلال بروم در كشاورز فعاليت مي*كردم كه با درخواست فتح*ا... زاده براي پيوستن به استقلال مواجه شدم اما قبول نكردم. سپس در استقلال اهواز نيز كه شرايط خوبي نداشتم باز هم از من خواسته شد كه به استقلال بروم اما من در هر دو تيم پايبند قراردادم بودم.
                      وي اظهار داشت: الان هم با همه وجودم در خدمت سپاهان هستم و به قراردادم پايبندم. 22 سال است براي استقلال زحمت كشيدم و هميشه اين تيم در قلب من جا دارد و برايش آرزوي موفقيت مي*كنم.
                      قلعه*نويي ادامه داد: افتخار مي*كنم كه قهرمان ليگ برتر فصل گذشته هستم و با لطف خدا دو جام معتبر را براي تيمي كه در قلب من جا دارد كسب كرده*ام. بدهي من فقط به مردم است چون خيلي*ها پس از رفتنم از استقلال حرف درآوردند كه من بازيكناني را از آبي*پوشان در فصل جاري جدا كرده*ام تا به استقلال آسيب برسانم.
                      سرمربي سابق استقلال تاكيد كرد: لطفا بگوييد كه 6 عمل جراحي به خاطر اين تيم انجام دادم. من به گفته ديگران در مورد استقلال هيچوقت اهميت نمي*دهم و الان خوشحال هستم كه وقتي سوار هواپيما يا اتوبوس مي*شوم مردم قبول مي*كنند كه من دينم را به آبي*پوشان ادا كردم.
                      وي خاطرنشان كرد: براي استقلال هميشه آرزوي موفقيت مي*كنم و اميدوارم اين تيم كه هميشه در قلب من جا دارد موفق باشد. اما من الان سرمربي سپاهان هستم و به دنبال اين هستم كه دينم را به اين تيم و مردم عزیز و شريف اصفهان ادا كنم.
                      sigpic

Comment

خبرگزاري فارس: بازيكنان و اعضاي كادر فني تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان صبح فردا براي برپايي اردويي 10 روزه با پروازي مستقيم به آنكارا مي*روند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، 30 نفر از اين بازيكنان با پرواز ساعت چهار بامداد فردا به كشور تركيه مي*روند تا اردوي خود را برگزار كنند و بقيه بازيكنان نيز در تركيه به تيم ملحق مي*شوند.
                        مدير پايگاه اطلاع*رساني باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد مباركه سپاهان با اشاره به دليل انتخاب تركيه براي برپايي اين اردو گفت: دليل انتخاب كشور تركيه، شرايط آب و هوايي مناسب و جو كوهستاني اين كشور و انتخاب امير قلعه*نويي بود.
                        مرتضي رمضاني با اشاره به اردوي فصل گذشته تيم استقلال تهران در كشور تركيه تصريح كرد: يكي از دلايلي كه تيم استقلال در فصل گذشته يكي از تيم*هاي موفق ايران بود، برنامه*ريزي صحيح قلعه*نويي براي حضور تيم در اين اردو بود كه موجب شد بازيكنان تيم در پايان فصل از نظر بدني با مشكلي بر نخورند.
                        وي با بيان اينكه باشگاه با خواسته*هاي قلعه*نويي در زمينه جذب بازيكن و برگزاري اردو موافقت كرده *است، بيان داشت: احتمالا در روزهاي پاياني اين اردو، بازي*هاي تداركاتي تيم سپاهان با تيم*هاي قدرتمند تركيه*اي برگزار مي*شود.
                        مدير پايگاه اطلاع*رساني باشگاه سپاهان به بازي*هاي تداركاتي بازيكنان اين تيم با تيم*هاي لبناني اشاره كرد و افزود: با توجه به اينكه تيم سپاهان در حال حاضر در تمرينات ابتداي فصل به سر مي*برد، اين اردو در بهترين زمان ممكن برگزار مي*شود و نقش بسياري در حفظ وضعيت بدني بازيكنان تيم در پايان فصل دارد.
                        وي به منطقه برگزاري اردو اشاره كرد و گفت: اين اردو در كمپ منطقه گلباشي در 30 كيلومتري آنكارا كه يكي از مجهزترين كمپ*هاي تركيه به شمار مي*رود، برگزار مي*شود.
                        طلايي*پوشان سپاهان عصر امروز اصفهان را به مقصد تهران ترك كردند تا با پرواز چهار صبح فردا راهي آنكارا شوند.
                        منبع
                        sigpic

Comment

رحمتي و عقيلي به ترکيه نمي روند
                          امير قلعه نويي سرمربي سپاهان تصميم گرفت رحمتي و عقيلي دو بازيکن ملي پوش را به اردوي ترکيه نبرد و به دليل خستگي ناشي از بازيهاي تيم ملي به آنها استراحت دهد.البته سيد جلال حسيني ديگر ملي پوش مدنظر سپاهان پس از عقد قرار داد با اين تيم راهي ترکيه خواهد شد.
                          سپاهان بامداد روز يکشنبه براي برپايي اردو راهي کشور ترکيه مي شود.

www.BornaNews.ir
                          sigpic

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post

خبرگزاري فارس: بازيكنان و اعضاي كادر فني تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان صبح فردا براي برپايي اردويي 10 روزه با پروازي مستقيم به آنكارا مي*روند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، 30 نفر از اين بازيكنان با پرواز ساعت چهار بامداد فردا به كشور تركيه مي*روند تا اردوي خود را برگزار كنند و بقيه بازيكنان نيز در تركيه به تيم ملحق مي*شوند.
                            مدير پايگاه اطلاع*رساني باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد مباركه سپاهان با اشاره به دليل انتخاب تركيه براي برپايي اين اردو گفت: دليل انتخاب كشور تركيه، شرايط آب و هوايي مناسب و جو كوهستاني اين كشور و انتخاب امير قلعه*نويي بود.
                            مرتضي رمضاني با اشاره به اردوي فصل گذشته تيم استقلال تهران در كشور تركيه تصريح كرد: يكي از دلايلي كه تيم استقلال در فصل گذشته يكي از تيم*هاي موفق ايران بود، برنامه*ريزي صحيح قلعه*نويي براي حضور تيم در اين اردو بود كه موجب شد بازيكنان تيم در پايان فصل از نظر بدني با مشكلي بر نخورند.
                            وي با بيان اينكه باشگاه با خواسته*هاي قلعه*نويي در زمينه جذب بازيكن و برگزاري اردو موافقت كرده *است، بيان داشت: احتمالا در روزهاي پاياني اين اردو، بازي*هاي تداركاتي تيم سپاهان با تيم*هاي قدرتمند تركيه*اي برگزار مي*شود.
                            مدير پايگاه اطلاع*رساني باشگاه سپاهان به بازي*هاي تداركاتي بازيكنان اين تيم با تيم*هاي لبناني اشاره كرد و افزود: با توجه به اينكه تيم سپاهان در حال حاضر در تمرينات ابتداي فصل به سر مي*برد، اين اردو در بهترين زمان ممكن برگزار مي*شود و نقش بسياري در حفظ وضعيت بدني بازيكنان تيم در پايان فصل دارد.
                            وي به منطقه برگزاري اردو اشاره كرد و گفت: اين اردو در كمپ منطقه گلباشي در 30 كيلومتري آنكارا كه يكي از مجهزترين كمپ*هاي تركيه به شمار مي*رود، برگزار مي*شود.
                            طلايي*پوشان سپاهان عصر امروز اصفهان را به مقصد تهران ترك كردند تا با پرواز چهار صبح فردا راهي آنكارا شوند.
                            منبع
                            ghalenoie is gonna do wat he did with ss with sepahan in turkey.
                            next season sepahan will be a 90 minute team
                            Bookmark the PFDC Calendar for TM & WCQ games
                            http://sites.google.com/site/pfdccalendar/
                            [Click on a game to see detailed description including time]
                            Villa + Messi =

Comment

با قراردادی یک ساله
                              سیدجلال حسینی به سپاهان اصفهان پیوست

با نظر مسئولان سپاهان و میل شخصی خود به مدت یک سال با نماینده فوتبال اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا قرارداد بستم و قصد دارم در این فصل بهترین بازی های خود را برای سپاهان انجام دهم

ایلنا: مدافع ملی پوش فصل گذشته سایپا به تیم فوتبال سپاهان اصفهان پیوست.
                              جلال حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن تائید خبر فوق افزود : با نظر مسئولان سپاهان و میل شخصی خود به مدت یک سال با نماینده فوتبال اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا قرارداد بستم و قصد دارم در این فصل بهترین بازی های خود را برای سپاهان انجام دهم.
                              وی گفت : قبلا" هم سابقه فعالیت زیر نظر امیر قلعه نویی را داشته ام و در تیم ملی رد خدمت وی بوده ام . قلعه نویی را به خوبی می شناسم و فکر می کنم وی در این تیم موفق باشد .

Comment

might as well forget the league and call sepahan champions from now..lol

Comment

Working...
                                X