Announcement

Collapse
No announcement yet.

U23- Games of the XXXII Olympiad

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Why aren't Reza Shekari and Allahyar in the squad?

Comment

Originally posted by Lorestani View Post
      Why aren't Reza Shekari and Allahyar in the squad?
      Shekari : had family issue plus he is not physically fit yet
      Allahyar was invited to the TM.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
        Golmo , Veisi, and Nekonam were candidates , they asked equal pay as Kranjcar but IFF refuse to play Iranian coach the same.
        Esteghlal got new coach and Majidi availabe. Estili lobbied for him , because a good new coach will not share decisions with Estili.

bcoz in Iran we think if it's out of red/blue then AUTOMATICALLY the fellow is the best choice!!!!!!!

mindless, braindead thinking prevails in Iran. be it in sports or politics or societal

Comment

Comment

Just watched the highlights, defense was horrible, wtf Majidi is doing? Taha was kind of at fault of Uzbek goal.

Comment

Enter Assistant

جهت حضور در كادر فنى تيم اميد
              اميد نمازى وارد تاشكند شد

اميد نمازى جهت حضور در كادر فنى تيم اميد بعد از ظهر امروز وارد تاشكند شد.

به گزارش سايت رسمى فدراسيون فوتبال اميد نمازى كه يكى از مربيان باسابقه و بين المللى فوتبال ايران است بعد از ظهر امروز به منظور حضور در كادر فنى تيم فوتبال المپيك ايران از طريق مسكو وارد تاشكند شد و در هتل محل اقامت تيم اميد استقرار يافت.

Comment

Comment

Not that Namazi is anything special but he is better than Majidi, how he agreed to be the assistant of Majidi?

Sent from my MAR-LX3A using Tapatalk

Comment

highlights of last match..?

Comment

U23 Practice today

Comment

Originally posted by BacheLot View Post
                        highlights of last match..?
                        https://s-v1.tamasha.com/statics/vid...a6e7_n_360.mp4

Comment

wtf are they doing azadari in masjed ...? fking retarded way to raise Team Spirit and pump the boys up for the next game..!!

rozeye anar barashoon mikhoonan..? lol

ps
                          judging from highlight ; they were undone by superior team play from a weaker squad..!! guess its no surprise when IFF keeps hiring rookie coaches ke roo sare kale bacheya oonaro ostaa konan..!

looks like the first order at hand for majidi to sort out his defensive cover on swift counters...!!?
                          probably be better off right now if he swapped roles with a more experienced Namazi now ..!!
                          this debacle could also well be the case of too many chefs..!!? i dont see the point of keeping around a somewhat divisive and an already proven failure in Estili either..??

another embarrassing performance in next friendly and IFF should dump both Majidi and Estili and let Namzi start from scratch..!

Comment

at least namazi has decent experience coaching US youth squads and performing decently as well. Still dont think hes a good coach but regardless he is better than the clueless majidi.

Comment

I am hoping that chemistry will be there in terms of relationships of the technical team now that Namazi has joined. The way he left TM prior to 2014 WC was very questionable.

Comment

Originally posted by Iran_19 View Post
                                Not that Namazi is anything special but he is better than Majidi, how he agreed to be the assistant of Majidi?

Sent from my MAR-LX3A using Tapatalk
                                نمازی: فعلا دستیار مجیدی می شوم

این طور نیست که به زودی و در فاصله باقیمانده تا آغاز مسابقات، در این تیم به دلایلی که همه می دانیم به*عنوان سرمربی کار خود را آغاز کنید؟

من فقط درباره کمک به تیم ملی امید با مقامات فدراسیون صحبت کرده ام و اصلا درباره جایگاهم در این تیم حرفی زده نشده است. فرهاد مجیدی درحال حاضر سرمربی تیم ملی امید ایران است و من نیز با این تفکر برای کمک می روم.

یعنی حاضرید دستیار مجیدی بشوید؟
                                باز هم تکرار می*کنم هیچ صحبتی درباره جایگاهم نشده و من هم می دانم مجیدی سرمربی تیم امید ایران است. اتفاقا به آقای استیلی و محصص هم گفته*ام که همه جوره در خدمت تیم ملی امید هستم و اگر شرایط قبول شود، به این تیم کمک خواهم کرد.

شما سرمربی تیم های مطرحی بوده اید و دستیاری کارلوس کی روش را هم در کارنامه دارید. مشکلی با دستیاری مربی تازه کاری مثل مجیدی ندارید؟

کاری به جایگاهم در تیم امید ندارم. اتفاقا برای یکی دو ماه آینده پیشنهاد بسیار خوبی برای کار در آمریکا دارم، ضمن اینکه در یکی از آکادمی های اینجا به کار مربیگری مشغول هستم. در صحبت هایی که شد، فقط اعلام کرده ام می توانم کمک کنم و برای همین هم قبول کردم فعلا به اردوی ازبکستان در این 5-4 روز اضافه شده و مذاکرات را برای ادامه کار در این کشور ادامه بدهم. در این چند روز به نوان دستیار و کمک به اردوی تیم امید می روم تا ببینم در آینده چه اتفاقی می افتد.

اما گمانه زنی ها با نظر شما متفاوت است و گفته می شود شما سرمربی آینده خواهید بود!

در این خصوص بیشتر از آنکه گفتم، نمی دانم.

از لحاظ فنی تیم امید را چطور ارزیابی می کنید؟

باید از نزدیک شرایط این تیم را ببینم. البته یک سری از بازیکنان را می شناسم و چند نفری نیز شاگرد خودم بوده اند و با آنها آشنایی دارم، اما برای اینکه شرایط فنی تیم دستم بیاید، باید از نزدیک کار را ببینم.

در ایران خیلی از کارشناسان به این تیم برای صعود به المپیک امیدوار نیستند و دلیل شان نیز این است که تیم فعلی بازیکن بزرگ و ستاره ندارد.

همیشه این صحبت ها بوده، اما به عنوان یک مربی می گویم که این ستاره ها نیستند که نتایج را تعیین می کنند بلکه این تیم است که باید به عنوان ستاره اصلی تلاش کند و موفق باشد. چه بسا همین تیم کاری کند که در حدود نیم قرن اخیر هیچ کس موفق به انجام آن نشده است. باز هم تاکید می کنم که آشنایی زیادی با شرایط فنی تیم ملی ندارم و باید بروم و از نزدیک شرایط را ببینم تا ارزیابی دقیقی کرده و سپس نظرم را بگویم.

از تیمی که در دانمارک داشتید، چه خبر؟ گویا از این تیم استعفا دادید.

درست است. با اینکه یک هفته از آغاز لیگ سپری شده بود، اما استعفا دادم، چون شرایطی که می خواستم در این تیم مهیا نبود و بازیکنانی که می خواستم را برایم فراهم نکردند و به همین دلیل ترجیح دادم استعفا داده و به کارم در ایران ادامه بدهم.

در این مدت از لیگ برتر ایران پیشنهادی نداشته اید؟
                                خیر، صحبتی نشده است.

Comment

Working...
                                X