Announcement

Collapse
No announcement yet.

U23- Games of the XXXII Olympiad

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

1397/05/24-15:13
    گزارش تصویری دیدار تیم های ملی فوتبال امید ایران و عربستان

Comment

Iran versus Saudi game is behind us, It was important but not much for Round of 16.
      If we top our group F will play most likely Malaysia or Bahrain will lead toward a match with Japan
      If we are 2nd then we play most likely Uzbek or Qatar will lead toward a match with S Korea

Comment

St Mark jan, jaygozine Delfi dar tarkibe asli ki khahad bood?
        DROOD BAR AHMAD KASRAVI.

Comment

Comment

Originally posted by Ardalan View Post
            St Mark jan, jaygozine Delfi dar tarkibe asli ki khahad bood?
            .

I don't know what is Kranjcar plan for game VS NK, it all depends on his game plan.
            It is logical to send Mehdikhani in place of Delfi @ Rw that is the natural position for him then start a different DM instead of Mehdikhani.

Its very early and Kranjcar should replace few players for next game to prevent caution cards, injuries and rest starters.

I like to See Khodabandelu and Zamehran in MF. Khodabandelu is a good ball distributor with strong shots and Zamehran is a better choice than Asadi.
            Khodabandelu is a better choice than Razaghpour .

Comment

Ashkaar bood ke dar in baazi Iran baazisaazi dar khate miyoneh nadasht ta toophaa ra khob pakhsh kone va hamle besaaze.

Natijash ham bishtar oghat hamon "bezan ziresh" az khate defai mishe ke kamlean bihodeh ast.

Omidvaram ta baazie ayande ye kesi dar khate miyaneh khodesh ra neshon bede ke betone bazisaazi kone.
              DROOD BAR AHMAD KASRAVI.

Comment

Skorea is so far are the best team.
                AG HT Indonesia U23
                1-1 (1-1)
                Palestine U23
                AFC AG HT Bahrain U23 0-5 (0-5) South Korea U23
                AFC AG HT North Korea U23 0-1 (0-1) Myanmar U23

Comment

according to Estili, Delfi is not going anywhere.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
                    Winner of best commentary award

ستايشگر آموزگاری هستم که انديشيدن را
                    به من بياموزد و نه انديشه ها را. زرتشت

Comment

Yesterday Nk U23 tied Myanmar U23, Both teams are older than Iran & KSA but they are not strong.

Comment

Group F |

Friday, Aug 17, 2018
                        , 1:PM

.Iran U23......................VS...........North Korea U23.
                        Last edited by St_Mark; 08-16-2018, 12:13 AM.

Comment

So far- expected to advance:

A:===> Palestine & Indonesia/Hongkong
                          B:===> Uzbekistan & Qatar/ Thailand
                          C:===> China & Syria/UAE

D:===> Japan & Vietnam
                          E:===> S Korea & Malaysia
                          F:===> Iran & KSA

Comment

It may be a good Idea to give a chance to Khodabandelu & Zamehran to play in at least one of remaining group stage matches.
                            Khodabandelu play for Peykan and Zamehran plays for Padideh. Both have played important games in PGL even against Persepolis ( Zamehran) in Azadi and against Esteghlal ( Khodabandelu).
                            Zamehran was a starter before an injury during one of the friendly games a month ago but he has recovered.
                            Khodabandelu is natural MF players with accurate passing and strong shots.

َAghasi, Asadi, Razaghpour, Gholami, Zamehran, Adeli
                            Khoram Roostaei, Arta, Khodabandelu, Ghaedi

Comment

From an interview earlier with Sina:

He is one of 3 players from Padideh in the U23 squad( Aghajanian, Mehdikhani, Zamenran) but the only Mashhadi player.

خودت را بیشتر معرفی کن.

سینا زامهران هستم، متولد مشهد و در حال حاضر نیز بازیکن تیم پدیده خراسان و البته تیم ملی امید. با اینکه سن و سال کمی داری اما خیلی خوب توانستی خودت را مطرح کنی.اتفاقا فکر می کنم اگر تلاشم بیشتر بود

شاید باید زودتر از این ها مطرح می شدم. هر چند باید بگویم نباید دچار خود بزرگ بینی شوم و تا همین جا هم خدا خیلی به من کمک کرده است.فوتبالت را در مشهد از کجا شروع کردی؟

من در تیم سایپا و مهران بازی می کردم و بعد از آن به تیم جوانان پدیده پیوستم و از همان جا نیز به تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شدم. برادر کوچک تر تو هم در تیم های پایه پدیده بازی می کرد؟بله، برادرم در تیم

نوجوانان پدیده بود و حالا دو سالی می شود که در تیم زیر 18 سال نوریچ سیتی انگلیس بازی می کند.
                              بقیه خانواده ات هم ورزشی هستند؟

نه به این صورت حرفه ای. پدرم که شغل آزاد دارد و مادرم هم خانه دار است و یک خواهر بزرگ تر از خودم دارم که دندانپزشک است.تو در کنار فوتبال خیلی هم درس خوان بودی اما به یکباره مسیر زندگی ات عوض شد؟دقیقا همین طور است. در دوران دبیرستان شاگرد اول بودم همیشه با معدل 19 در رشته تجربی دبیرستان را به پایان رساندم. خودم قصد داشتم در رشته پزشکی تحصیلم را ادامه بدهم و کنکور بدهم که خب پیش از آن به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدم و به ترکیه رفتم و نتوانستم در روز کنکور در ایران باشم و از همان موقع مسیر زندگی ام عوض شد. الان در دانشگاه، تربیت بدنی می خوانم و به فوتبالم هم ادامه می دهم. خیلی ها تصور می کنند تو با فرزاد زامهران که در پدیده و سیاه جامگان بازی می کرد نسبت داری.خیر، فرزاد دوست خوب من است اما هیچ نسبت فامیلی با هم نداریم. فرزاد شاندیزی است و من مشهدی و فقط

باهم تشابه فامیلی داریم.فکر می کنم بعد از اردوی تیم ملی جوانان هم در تیم بزرگ سالان پدیده بیشتر از تو استفاده شد؟

خب من قبل از دعوت به تیم ملی جوانان یکی دو جلسه در تمرین تیم بزرگ سالان شرکت داشتم که

بعد از آن حضورم بیشتر شد و در نهایت نیز تمریناتم را با تیم بزرگسالان انجام می دادم.
                              اما در لیگ شانزدهم که اولین ورودت به لیگ برتر فوتبال بود برای بازی* زیادی به میدان نرفتی؟

درست است. به هر حال این نظر مهاجری، سرمربی تیم، بود و من در آن فصل فقط در یک بازی که آن هم مربوط به بازی آخر مقابل ذوب آهن بود، به میدان رفتم. اما در لیگ هفدهم فرصت بیشتری به من داده شد و در 10 بازی به میدان رفتم که فکر می کنم سه تا چهار بازی به صورت بازیکن فیکس وارد زمین شدم.در لیگ هفدهم مقابل پرسپولیس اتفاقا خیلی خوب بازی کردی.بله، در آن بازی به عنوان یکی از بازیکنان آینده دار معرفی شدم اما با توجه به اینکه تیم فصل قبل پدیده مهره های زیادی داشت، کمتر از من و بازیکنان جوان استفاده می شد. و

امسال حضور یحیی گل محمدی در پدیده و استفاده اش از جوانان می تواند به تو و بازیکنان جوان دیگر میدان بیشتری بدهد؟

قطعا همین طور خواهد بود. فکر می کنم این اتفاق به فوتبال ما هم کمک می کند. حضور بازیکنان جوان در کنار نفرات با تجربه می تواند سطح فنی تیم را هم بالا تر ببرد. با توجه به اردوی تیم ملی امید،

گویا هنوز در تمرینات پدیده هم حضور پیدا نکرده ای و دست گل محمدی هم برای انتخاب نفرات مدنظرش در لیگ حسابی خالی شده است

.
                              به هر حال در حال حاضر سه بازیکن پدیده در تیم ملی امید هستند و این شرایط را قطعا برای کادر فنی سخت می کند. البته من در تمرینات پیش فصل بودم اما به دلیل اردوی تیم ملی نتوانستم در بازی هفته اول حضور داشته باشم.درباره مصدومیتت در تیم ملی هم بگو.چند هفته قبل در بازی تدارکاتی تیم ملی مقابل یکی از تیم های لیگ مصدوم شدم. ابتدا خیلی ترسیده بودم و فکر می کردم که فوتبال دیگر برایم تمام شده و همه رؤیاهایم بر باد رفته است. اما خداراشکر با تلاش کادر پزشکی تیم ملی توانستم دوباره به تمرینات بازگردم. با توجه به این مصدومیتت تصورمی شد کرانچار نام تو را در لیست نهایی تیم امید قرار ندهد.خوشبختانه کرانچار اعتقاد ویژه ای به من دارد؛ چرا که در اردو ها خوب کار کردم. چند روز قبل هم اردویی در عراق داشتیم و دو بازی با تیم ملی امید های عراق انجام دادیم که کرانچار من را هم به این اردو برد. در این اردو گچ پایم را بازکردم و تمرینات انفرادی را آغاز کردم و در دو روز پایانی نیز به تمرینات گروهی ملحق
                              شدم و خدا راشکر مصدومیتم برطرف شده است

.فکر می کنی در بازی های آسیایی موفق باشیم؟

پرواضح است که تیم ملی امید پتانسیل بالایی دارد و کرانچار و دستیارانش نیز از هیچ تلاشی فرو گذار نیستند. به هر شکل کار سخت است اما تیم ما نامش ایران است و برای کارهای سخت ساخته شده ایم.برنامه تیم امید در ادامه چیست؟از شنبه هفته آینده دو سه روزی را تهران تمرین می کنیم. بعد از آن به چین خواهیم رفت و یک بازی دوستانه دیگر هم در آنجا خواهیم داشت و پس از آن به صورت مستقیم به اندونزی می رویم.برگردیم

به شرایط تیم باشگاهی ات. فکر می کنی پدیده امسال در لیگ موفق باشد؟

با حضور یحیی گل محمدی فکر می کنم اتفاقات خوبی در پدیده رخ بدهد. مهم این است که پدیده تنها نماینده فوتبال خراسان در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران است و باید به آن توجه شود. امیدوارم در روزهای آتی
                              حمایت بیشتری از تیم پدیده شکل گیرد

.وضعیت فوتبال مشهد و خراسان را چطور می بینی ؟

به هر شکل من در تمام رده های سنی در تیم های پایه باشگاه های مختلف مشهد حضور داشته ام، اما چیزی که به نظرم کمتر به آن توجه می شود، کمبود امکانات است، امکاناتی که در حال حاضر برای تیم های رده های سنی وجود دارد اصلا خوب نیست. به نظرم مسئله استعدادیابی در فوتبال خراسان هم باید با شرایط ویژه ای دنبال شود.
                              بزرگ ترین آرزویت چیست؟

من آروزیم در دوران نوجوانی رسیدن به پیراهن تیم ملی بود که خب با تلاشم توانستم در رده جوانان و امید و به این هدفم برسم. بعد از این هم دوست دارم به پیراهن تیم ملی بزرگ سالان برسم و بعد از آن در تیم های اروپایی بازی کنم.حرف پایانی؟پدر و مادرم واقعا برایم زحمت کشیده اند و باید از آن ها تشکر کنم. مدیران باشگاه پدیده و کادر فنی هم همیشه از من حمایت کرده اند. در این میان خلیل لطفعلی و مصطفی صداقت به همراه قوی دست در تیم های پایه پدیده هم خیلی به من کمک کرده اند.

Comment

Kranjcar said:

U23 Iran is a better team than NK U23.
                                He want 3 points from the game.
                                He changes Formation to 4-3-3
                                some of the players will rest others will start.

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی

کرانچار: فقط برای پیروزی مقابل کره شمالی به میدان میرویم
                                فکر می کنم ما با کیفیت تر هستیم

سرمربی تیم فوتبال امید گفت: در دیدار فردا مقابل کره شمالی فقط برای پیروزی به میدان میرویم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از اندونزی، زلاتکو کرانچار درباره دیدار مقابل کره شمالی در بازی*های آ*سیایی گفت:

در مسابقه فردا فقط برای پیروزی به میدان می رویم هر اقدامی که نیاز باشد برای این کار انجام می دهیم. با تماشای بازی این تیم فکر می کنم ما با کیفیت تر هستیم.
                                وی ادامه داد: باید در دیدار فردا مقابل کره شمالی مانند نیمه دوم مقابل عربستان باشیم و در گلزنی موثرتر عمل کنیم. باید طراوت بیشتری داشته باشیم؛ البته تغییراتی خواهیم داشت. به بازیکنانی که مقابل عربستان خسته هستند و زیاد دویده اند شاید استراحت بیشتری بدهیم؛ با توجه به طراوتی که بازیکنان جدید دارند از تعدادی از آنها استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال امید تصریح کرد: باید هم بازی خوبی ارائه دهیم و هم در کارهای تاکتیکی و دوندگی لازم، عملکرد خوبی داشته با شیم. بازیکنانی که فردا به داخل زمین می روند قرار است با این دستورات پیش بروند و هرکدام از آنها موظف به اجرای این دستورات هستند؛ باید روی کار تیمی حساب بازکنیم. کرانچار درباره انجام تمرینات در زمین گلف، گفت: با توجه به فاصله یک و نیم ساعته تا جاکارتا و زمان 3 ساعته رفت و برگشت عملا بازیکنان خسته می*شدند، اما با زمین فعلی تنها 10 دقیقه فاصله داریم.

برای بازی با عربستان برای ما مهم بود که بچهها خسته نشوند.
                                وی افزود: عملا باید هر 2 روز یکبار یک مسابقه را برگزار کنیم؛ بنابراین منطقی تر است تا تمرین ریکاوری را در جایی مانند اینجا انجام دهیم. زمین گلف محیط واقعا خوبی دارد و به اندازه کافی از کیفیت لازم برای ریکاوری برخوردار است. کرانچار در پاسخ به این سوال که آیا در دیدار فردا مقابل کره شمالی نسبت به عربستان تغییراتی خواهیم داشت یا نه گفت: فردا 4-3-3 بازی خواهیم کرد.

همه را نمی توانیم تغییر دهیم. برخی از بازیکنان بازی خواهند کرد و برخی دیگر استراحت. تعدادی از بازیکنان نیمکت نیز ممکن است به ترکیب اصلی اضافه شوند.

Comment

Working...
                                X