Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News- Vol. 4

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Theyre on a 4 match winning streak not to be taken lightly

Comment

can we do a poll to see how many ppl knew about the nation of kosovo before news of this game popped up?

kosowho?

Comment

Originally posted by Ejdeha View Post
        Theyre on a 4 match winning streak not to be taken lightly
        the key for this game is to have common undrestanding. become well connecting and play well together

Comment

Originally posted by toopchi View Post
          can we do a poll to see how many ppl knew about the nation of kosovo before news of this game popped up?
          kosowho?
          Most educated people know the existence of Kosovo. Not many people knowing Kosovo have a decent football team, more likely.
          Twitter and Instagram: @aryo__hadi

ZendebadIran!

Comment

This game won't be good for our relations with Serbia, Croatia and other Balkan countries.

We have to play a fake country's national team, because Greece pulled out? Seriously?

Comment

Persianboy9

Kheyli be adab o bishoori 🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Comment

کی روش: پیگیر مطالباتم نباشم یعنی دارم ساخت وپاخت می کنم
                در عمل به کارهای اشتباه با کسی همدست نمی شوم
                از بی تفاوتی متنفرم

ایران دومین تیم ملی بود که به جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد، با وجود این، آیا فکر می کنید که مردم تیم شما را دست کم می گیرند؟

ما به عنوان اولین تیم آسیایی جواز حضور در جام جهانی را گرفتیم آن هم فقط با پیروزی بدون گل خورده. مرحله انتخابی برای ما آرام بود اما آسان نبود، بعضی مردم این دو مقوله را با هم اشتباه می گیرند. در فوتبال چیزی به عنوان آسان وجود ندارد، حداقل در مراحل انتخابی جام جهانی. مردم الآن نگاه متفاوتی نسبت به ایران دارند و احترام بیشتری برای آن قائل هستند. آنها می دانند که ما در بهترین لیگ های دنیا بازیکن نداریم و اینکه ما مشکلات بزرگی در مسیر آماده سازی مان داریم. آن مشکلات سیاسی و تحریم ها تأثیر بزرگی روی این کشور و ورزش هایش گذاشته است. روند آماده سازی ایران بسیار پیچیده است و ما از بابت امکانات و بودجه، مشکلات بزرگی داریم، با وجود این، ما باید چنین درد و رنجی را به یک جادو تبدیل کنیم.

و شما گلایه داشته اید که فدراسیون به اندازه کافی کمک تان نمی کند
                .بگذارید حرف تان را تصحیح کنم؛ من
                گلایه نکرده ام. مردم وظیفه یک مربی برای طلب کردن هرآنچه را تیمش برای پیشرفت نیاز دارد با گله گذاری و سرزنش اشتباه می گیرند، این شکایت نیست. این مسئولیت من به عنوان یک سرمربی است که مطالبه گر باشم و هرآنچه را برای تیمم لازم است بخواهم. حرف نزدن درباره چنین چیزهایی به معنای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت هایم است و مثل زندگی کردن زیر سایه تبانی است. من نمی توانم در اجرایی کارهای اشتباه با کسی همدست شوم چون از بی تفاوتی متنفرم. یک رهبر باید فعال باشد و شرایط موفقیت را فراهم کند

. می دانم که مربی آسان گیری نیستم و مسئولان خیلی مرا دوست ندارند، اما داستان من همیشه همین گونه بوده است. من مدیر یک مؤسسه نیستم، از آنهایی که همیشه با چاپلوسی و تملق دیگران دنبال گرفتن امتیاز باشد. صاحبان قدرت هرگز مرا دوست نداشته اند. این فلسفه زندگی من است. من برای هواداران، برای بازیکنان و برای موفقیت تیمم کار می کنم. بیرون می روم

و برای گرفتن بهترین امکانات و تجهیزات می جنگم تا بازیکنانم بتوانند بدون هیچ بهانه ای بهترین عملکردشان را ارائه کنند.

فکر می*کنید که همگروه شدن با تیم*هایی مثل اسپانیا و پرتغال، برای شما خوب است یا بد؟
                همه تیم ها همیشه می خواهند در جام جهانی بازی کنند اما وقتی به این رقابت ها می روید، انتظار چه چیزی را دارید؟ بازی کردن با سودان یا اتیوپی؟

من با همه احترامی که برای این کشورها قائلم می گویم نه. شما به جام جهانی می روید تا با بهترین تیم های دنیا بازی کنید. بازیکنان از رفتن به جام جهانی هیجان زده اند، استرس دارند و مضطرب هستند چون این یک فرصت بی نظیر است. بعضی مردم فکر می کنند که این قرعه کارمان را مشکل می کند. بعضی های دیگر به این قرعه به عنوان یک فرصت و یک چالش نگاه می کنند. ایران هرگز به مرحله یک هشتم جام جهانی نرسیده است. از آنجایی که این هدف خاصی است، فقط یک راه حل وجود دارد؛ داشتن آماده سازی خاص. من می توانم نظرات فنی خود را برای شیوه انجام دادن این آماده*سازی ارائه کنم اما اجرای آن به عهده رئیس فدراسیون است و او باید تصمیم نهایی را بگیرد، تصمیماتی باید گرفته شود.

بگذارید وزیر ورزش از خودش بپرسد، اولویت ایران چیست؟ با اینکه 36 سال است که در حوزه فوتبال کار کرده ام، نظرم این است که بازیکنان داخلی ایران هیچ شانسی برای رقابت در جام جهانی ندارند مگر اینکه تمرینات آماده*سازی خاصی داشته باشند. حتی یک مربی هم نمی تواند بیاید اینجا مقابل من بنشیند و بگوید که سه روز تمرین کردن قبل از بازی های دوستانه برای ایران کافیست. اگر کسی چنین حرفی بزند یا صادق نیست یا اهل رقابت نیست

.
                آیا از این لحاظ شما خودتان را یک رهبر برای تیم تان تلقی می کند؟
                رهبر بودن اما تصمیم گیری نکردن کاری است که از عهده هرکسی برمی*آید اما این رهبری کردن این نیست، رهبری کردن یعنی اینکه باید تصمیم گیرنده باشی.

به ما درباره سردار آزمون، ستاره ایران چه چیزی می توانید بگویید؟
                او ایران را ترک کرد و در لیگ روسیه بازی می کند. او یک قدم رو به جلو برداشته است و دارد به تیم ملی در مسیر پیشرفتش کمک می کند. او را می توانیم یک الگو برای آن دسته از اتفاقاتی بدانیم که لازم است در ایران رخ دهد. بازیکنان باید در سنین پایین از فوتبال این کشور خارج شوند و در بهترین تورنمنت های دنیا رقابت کنند. جام جهانی روسیه ثابت خواهد کرد که فوتبال اروپا 50 سال از فوتبال آفریقا و آسیا جلوتر است. آنها بهترین مربیان و بهترین بازیکنان را دارند، بهترین شرایط و بهترین

لیگ ها و سیستم های برگزاری لیگ قهرمانان. بازیکنان شان هم به همین اندازه سطح بالا هستند.

*

Comment

Originally posted by persiangooner View Post
                  Most educated people know the existence of Kosovo. Not many people knowing Kosovo have a decent football team, more likely.
                  Or probably everyone who has not been living under a rock or in the US during the last few years.
                  sigpic

Comment

kosowho?
                    I know their style of football and I can tell you that they are very talented and capable players....I know and have played with many of them.
                    They have 1 big problem preventing them to shine on the international level: Corruption (just like in Iran...unfortunately)!
                    Down With Dictator.

Na Ghaze, Na Lobnan, Janam Faday e

IRAN

sigpic

Be salamatiye 3 tan: Namoos o Refigh o Vatan
                    Be salamatiye 3 kas: Zendooni o Sarbaz o bikas

Comment

Guys,

Check out the new Gol Bezan Podcast 'Turkish wake up call for troubled Iran!'. Pezhman Pars, Sina Saemian, Babak Golriz and Alireza Paykan were the panel for this one as they review the Iran vs Turkey friendly. Sorry for the quality, we will try to improve it for the next one!

Available on iTunes, Soundcloud or our website.

No links due to forum rules.

Thanks!

Comment

Whats up with all the jokes about Kozovos Name and all BS about relations with other countries ? Nobody gives a shit about who Iran is going to play and its not a fake country they deserved it after all what was done to them.

They will challenge Iran, you will see that theyr a strong team.

Comment

well it is a bit special since iran has not recognized kosovo as an independent state yet.

their team isn't that bad though! they do have an experienced coach and some pretty good players in the swiss and austrian league. however the best players with roots in kosovo play for the swiss nt

Comment

kosowho?
                            Wow, that would really worry me if more than 1-2 people here did not know about Kosovo. It was in the news literally every day for a few years. I would be interested in which country they are raised in because certainly everyone in the UK knows Kosovo really well. I'd imagine Iranians in Iran know Kosovo well.

What would be very interesting, would be if Kosovo for this game follow the Catalunya/Basque country model and bring players of Kosovan origin in their team as well.
                            It would be very unlikely of course lol given that they have other commitments, but imagine Shaqiri, Xhaka, Mehmedi, Behrami, Prekazi, Cana etc... turning up to play with their fellow Kosovans.

Comment

The Kosovo match might be played at the same stadium as the Turkey match: https://twitter.com/kosovanfooty/sta...10678042316800

Comment

http://www.ffk-kosova.com/federata/2...ore-me-iranin/

Kosovo football federation: Game won’t happen because they don’t want to play a closed door friendly.

Comment

Working...
                                X