Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News- Vol. 4

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Just saw this on Twitter "Saeid Ezatollahi has reportedly failed a doping test during the World Cup. - This comes from the anonymous Telegram Channel “Mutko Against”. The claim is he had an excess of “luteinizing hormones” which help produce testosterone. FIFA investigating further." Tweeted by David Sansun.... Anybody knows anything about this???????
    maa bachehaaye iroonim
    hamishe irooni mimoonim
    baa ham yeksedaa mikhoonim
    baa ham yek seda Iran Iran Iran

Comment

Originally posted by Karimi_1 View Post
      Just saw this on Twitter "Saeid Ezatollahi has reportedly failed a doping test during the World Cup. - This comes from the anonymous Telegram Channel “Mutko Against”. The claim is he had an excess of “luteinizing hormones” which help produce testosterone. FIFA investigating further." Tweeted by David Sansun.... Anybody knows anything about this???????
      I wouldn't take anything on telegram seriously until report otherwise

Comment

Originally posted by persianballer View Post
        I wouldn't take anything on telegram seriously until report otherwise
        I hope you are right... Unfortunately tho, the news has been picked up by newspapers here in Sweden already

https://www.expressen.se/sport/fotbo...tt-dopingtest/
        maa bachehaaye iroonim
        hamishe irooni mimoonim
        baa ham yeksedaa mikhoonim
        baa ham yek seda Iran Iran Iran

Comment

رونده دوپینگ سعید عزت اللهی منفی اعلام شد

امروز خبری در میان اخبار جام جهانی در روسیه منتشر شد مبنی بر دوپینگ سعید عزت اللهی هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران.

به گزارش "ورزش سه"، سایت «اسپورتس اکسپرس» روسیه در خبری دوپینگ بازیکن تیم ملی ایران را رد و تاکید کرد که پرونده مختومه شده است.

این سایت نوشت: «سوء تفاهم در ارتباط با پرونده هافبک روستوف و بازیکن تیم ملی ایران تمام شد تحقیقات در این زمینه متوقف شده است. یک منبع آگاه گفت که تست دوپینگ از عزت اللهی ۱۲ ژوئن در استانبول و خارج از زمان مسابقه (اردوی ایران در استانبول) گرفته شده است. وادا به فیفا اطلاع داده بود که در خون عزت اللهی به نتیجه ای غیر معمولی رسیده است. با این حال آزمایشاتی که انجام شد، نتیجه را منفی نشان داد. در نتیجه پرونده علیه عزت اللهی مختومه شده است.»

فیفا پرونده ملی پوش ایران را بست/ عزت اللهی دوپینگی نیست

پرونده آزمایش دوپینگ هافبک تیم ملی فوتبال ایران بسته شد و خطری او را تهدید نمی کند.
          Last edited by St_Mark; 07-06-2018, 05:05 AM.

Comment

Glad it was BS news.
            Saeid is beast and doesn’t need the crappy stuff to get more energy!

Comment

Originally posted by Karimi_1 View Post
              I hope you are right... Unfortunately tho, the news has been picked up by newspapers here in Sweden already
              https://www.expressen.se/sport/fotbo...tt-dopingtest/
              Garbage Swedish media.
              If an Iranian farts in the wrong direction, it'll be immediately reported.
              if one cures cancer, then they might report about it 3 years later and attribute it to Saudi.
              Last edited by Nokhodi; 07-06-2018, 07:53 AM.

Comment

تیلی نسبت به خبر ممنوع التصویر بودن خود واکنش نشان داد.
                حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید البته در واکنش به ممنوع التصویر بودن خود اعلام کرده است که از ممنوع التصویری به خاطر پایبندی به اخلاق و پاسخگو بودن استقبال میکند. وی افزود :
                بعد از جام جهانى ٩٨ خیلى کشورها اقامت و پاسپورت می دادند؛ اما من نرفتم. چرا که وطن و مملکتم را دوست دارم و دلم می خواهد آن ایرانی هایی هم که رفته اند برگردند چون ایران با تمام ایرانی ها زیبا می شود. هر بار به کشورهاى دیگر میروم و یا در ملاقات با مربیان خارجى که به ایران می آیند، همواره از خوبى های کشورم میگویم و برایشان تصویر خوبی از سرزمینم ترسیم میکنم تا باعث شود ایرانیهایی که از وطن رفته اند، برگردند و مربی های خارجی نیز تصویر خوبی از کشورمان داشته باشند.

Hamid Reza Estili has been banned - after giving interview with unacceptable media in the World Cup.

Censorship galore.

Comment

Originally posted by Tehranto View Post
                  حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید البته در واکنش به ممنوع التصویر بودن خود اعلام کرده است که از ممنوع التصویری به خاطر پایبندی به اخلاق و پاسخگو بودن استقبال میکند. وی افزود :
                  بعد از جام جهانى ٩٨ خیلى کشورها اقامت و پاسپورت می دادند؛ اما من نرفتم. چرا که وطن و مملکتم را دوست دارم و دلم می خواهد آن ایرانی هایی هم که رفته اند برگردند چون ایران با تمام ایرانی ها زیبا می شود. هر بار به کشورهاى دیگر میروم و یا در ملاقات با مربیان خارجى که به ایران می آیند، همواره از خوبى های کشورم میگویم و برایشان تصویر خوبی از سرزمینم ترسیم میکنم تا باعث شود ایرانیهایی که از وطن رفته اند، برگردند و مربی های خارجی نیز تصویر خوبی از کشورمان داشته باشند.

Hamid Reza Estili has been banned - after giving interview with unacceptable media in the World Cup.

Censorship galore.

S - E - C - U - L - A - R - I - S - M

Comment

Be zoodi jomhourie eslami bye bye..

40 saal reedan be Iran o Irani..

Zamaan reside ke beran. Che bekhaan che nakhaan raftani hastan 👋🏻

Comment

Originally posted by Tehranto View Post

Censorship galore.
                      You would think these guys have bigger fish to fry. This unfortunately reminds us that we have some of the most kaleh khoosh people running Iran still unfortunately

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Comment

Kafashian:
                        Don't worry about CQ contract. God willing he will be coach till the end of Asian cup and then see what happens...

علی کفاشیان
                        .
                        ماندن کی روش تا جام ملت ها قطعی است
                        طبق مصوبه ای که هیات رییسه فدراسیون فوتبال داشت، قرار بر این شد تا پایان جام ملت های آسیا قرارداد کی روش را تمدید کنیم. ما این موضوع را با او مطرح کردیم و در واقع قراردادش را تمدید کردیم. انشاالله تا پایان جام ملت ها کی روش سرمربی تیم ملی هست و بعد از آن ببینیم که چه می شود.
                        کی روش برنامه هایش را به فدراسیون داد
                        اخبار و شایعاتی که پیرامون جدایی کی روش و پیوستنش به تیم های دیگر مطرح می شود، درست نیست و به آن توجه نکنید. او برنامه ریزی کرده و حتی تمامی برنامه های خود را تا جام ملت ها ارائه کرده است. انشاالله طبق آن برنامه فدراسیون بتواند تدارکاتش را انجام دهد تا تیم ملی خوب جلو ب رود.

Comment

So Shojaei, Dejagah, and Montazeri retired right?

Comment

None of these three players have retired or announced any retirement plan. Unfounded rumours only.

Only retired one is Gucci.

+/- Azmoun semiretired or planning maybe part-time return after retirement, az if it is khuneye Khaleh!

Comment

Kranjcar should use dejaGah Montazeri and Shoajei for his 3 overage player allocation IMO

Comment

Azmoun semi retired because of his mom’s illness

Comment

Working...
                                X