Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alireza Jahanbakhsh @ AZ Alkmaar | 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

I think it would be stupid if he chooses not to go because of politics between the islamic republic and Israel.

Politics should not interfere with sports. Azmoun had Israeli teammates and so have other Iranians in the past in Europe.

It would be so dumb if he doesn't go because of politics.

Comment

Originally posted by teammelli1 View Post
      I think it would be stupid if he chooses not to go because of politics between the islamic republic and Israel.

Politics should not interfere with sports. Azmoun had Israeli teammates and so have other Iranians in the past in Europe.

It would be so dumb if he doesn't go because of politics.
      I don't think it is a matter of politics for him.

It's the consequences he would have to face including, inability to return to Iran, accusation of treason/spying and the end of Team Melli career.

Comment

Originally posted by GolfePersique View Post
        I don't think it is a matter of politics for him.

It's the consequences he would have to face including, inability to return to Iran, accusation of treason/spying and the end of Team Melli career.
        Wow..

So sad..

Comment

If it was up to Alireza, he would've played at least in Alkmaar.

Comment

AZ is losing 2-0 to Zenit.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

4-0 now, they gettin grilled good.

Comment

Alireza Jahanbakhsh @ AZ Alkmaar | 2016/17

Zenit 5-0 AZ.

Comment

Eredevisie...

Skickat från min iPhone med Tapatalk

Comment

no jahanbakhsh?

Comment

Originally posted by euphory View Post
                      no jahanbakhsh?
                      Nope..

Comment

I remember just last year some people were saying Eredivisie is better than RPL

Comment

Interview with Iran Varzeshi.

Alireza says club management and the coach dealt with his situation very professionally. AZ wanted AR to have peace of mind and not to risk his position at TM. Therefore, they considered the special conditions for him (i.e exemption from playing vs macabi)

After this nice gesture by the club, AR is more determined to shine and perform well for AZ.

He also said he's almost fully recovered from his injury, but they decided to give him a rest against Zenith.

He will fly to Tashkent on Monday to join TM.

از ایران هیچکس به من توصیه ای نکرد
                          جهانبخش: آلکمار برایم سنگ تمام گذاشت
                          تا جمعه به تمرین گروهی برمی گردم
                          جهانبخش مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازی نمی*کند. این مهم*ترین خبری بود که طی ماه*های گذشته درباره بال ایرانی آلکمار شنیده می*شد. علیرضا با هماهنگی باشگاه و با تصمیمی گروهی نه در بازی رفت مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازی می*کند و نه در بازی برگشت. به اعتقاد جهانبخش، باشگاه آلکمار با اتخاذ چنین تصمیمی سعی کرد تا آرامش را به ستاره ایرانی*اش هدیه بدهد. جهانبخش نیز حالا انرژی*اش را چند برابر معطوف به موفقیت آلکمار کرده تا این کار زیبای باشگاه هلندی*اش را جبران کند. قطعا پس از پایان دوران آسیب*دیدگی از علیرضا و درخشش او در ترکیب آلکمار بیشتر از قبل خواهیم شنید.
                          امیر اسدی
                          وقتی قرعه کشی لیگ اروپا انجام شد، همگروهی آلکمار با مکابی بدجوری توی ذوق زد. اینکه تیمی از رژیم صهیونیستی در گروه شما قرار داشت چه احساسی به تو دست داد؟
                          احساس خاصی نداشتم چون سرگرم بازی در لیگ هلند بودم. همیشه سعی کرده*ام درباره اتفاقات فوتبالی به وقتش فکر کنم. به همین دلیل هم بود که تا همین یک هفته قبل به این موضوع فکر نکردم.
                          یک هفته قبل چه اتفاقی افتاد؟ فکر کردی و با مسوولان باشگاه جلسه گذاشتی؟
                          هفته قبل در جلسه*ای با حضور رییس باشگاه آلکمار، سرمربی تیم و مدیر برنامه هایم شرکت کردم. صحبتهایی را باشگاه انجام داد و ما هم حرف هایمان را زدیم. رییس و مربی آلکمار به خوبی شرایط را درک کردند. باشگاه گفت از حساسیت موضوع با خبر هستیم و به همین دلیل شرایط ویژه*ای را برایت در نظر می*گیریم.
                          نتیجه جلسه این بود که تو مقابل مکابی بازی نکنی؟
                          بله. درست است. باید از باشگاه آلکمار تشکر کنم که شرایط من را درک کردند و نهایت همکاری را با من داشتند. آنها نمی*خواستند شرایط من در تیم ملی هم دچار مشکل بشود و به همین خاطر ریسک نکردند. در نهایت قرار بر این شد که من در بازی*های رفت و برگشت مقابل مکابی بازی نکنم.
                          چه شد که باشگاه آلکمار به*عنوان یک باشگاه حرفه*ای چنین تصمیمی گرفت. بخصوص که این باشگاه برای تو هزینه کرده و در دو بازی حساس لیگ اروپا قصد داشت تا از وجودت استفاده کند؟
                          آلکمار هم شرایط مرا درک کرد و هم شرایط ایران را. آنها درک کردند و برایم سنگ تمام گذاشتند. رییس باشگاه گفت به احترام اینکه بازیکن تیممان هستی و برای آلکمار زحمت کشیده*ای این تصمیم را می*گیریم تا آرامش ذهنی داشته باشی. ضمن اینکه خود باشگاه آلکمار هم این مساله را رسانه*ای کرد و نشان داد برخورد حرفه*ای با یک بازیکن را به خوبی می*داند.
                          حتما خودت هم از تصمیم باشگاه استقبال کردی؟
                          طبیعی است، بله اما این تصمیمی بود که گروهی گرفتیم.
                          آیا برای اتخاذ این تصمیم کسی هم از ایران با تو حرفی زد؟
                          خیر. به هیچ وجه. آدم باید در هر شرایطی حقیقت را بگوید. هیچ کس نه به من توصیه*ای کرد و نه چیزی گفت. خود باشگاه در این باره با من و مدیر برنامه هایم وارد صحبت شد و هر دو طرف تصمیم گرفتیم این کار را انجام بدهیم. من با این کار زیبای باشگاه آلکمار انگیزه*ام چند برابر شد تا برای آنها بدرخشم و محبتشان را جبران کنم.
                          آسیب*دیدگی*ات چطور است؟ بهتر شده*ای؟
                          خیلی بهترم. متاسفانه بعد از بازی در لیگ اروپا مقابل دان دالک دچار مصدومیت شدم. فکر نمی*کردم آسیب*دیدگی*ام اینقدر طولانی شود. تصورم بر این بود که حدود یک هفته از فوتبال دور باشم اما این یک هفته به دو هفته افزایش یافت. الان شرایط خوبی دارم. یک بازی جام حذفی را از دست دادم که چندان مهم نبود اما از دست دادن دو بازی لیگ، برایم سخت بود. حالا هم برای اینکه مصدومیتم به صورت کامل حل شود به روسیه نرفتم و تیم را مقابل زنیت همراهی نخواهم کرد.
                          چرا؟ مگر نمی*گویی که آسیب*دیدگی*ات برطرف شده است؟
                          برطرف شده اما صددرصد نه. یکی دو روز قبل جلسه*ای با کادر پزشکی آلکمار داشتم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که ریسک نکنم و مقابل زنیت به میدان نروم چون پرواز به روسیه نیز پرفشار و طولانی بود این تصمیم را گرفتیم تا وقتی به طور کامل آسیب*دیدگی*ام بهبود یافت برای آلکمار بازی کنم.
                          الان که تیم به روسیه رفته در هلند چه کار می*کنی؟
                          تمرینات انفرادی*ام را ادامه می*دهم. زیر نظر پزشک و بدنساز باشگاه که مامور شده*اند مرا به آمادگی صد در صد برسانند. فکر می*کنم تا جمعه که تیم به هلند برمی گردد بتوانم در تمرینات گروهی شرکت کنم.
                          پس به بازی تیم ملی مقابل ازبکستان و کره جنوبی می*رسی.
                          به امید خدا. احتمالا دوشنبه به سمت ازبکستان پرواز می*کنم تا به سایر بازیکنان تیم ملی ملحق شوم.
                          حتما می*دانی که این دو بازی حساس ترین بازی*های تیم ملی هستند؟
                          فعلا این دو تیم روی کاغذ جدی ترین رقبای ما برای رفتن به جام جهانی هستند. باید سعی کنیم در این دو بازی بهترین نتایج را کسب کنیم. اصلا کار ساده*ای نداریم. باید تمرکز کنیم و صد در صد تلاش تا به بهترین نتیجه ممکن برسیم و راه صعودمان به جام جهانی را هموار کنیم

Comment

I am sorry for JB who should deal with IR-Israel BS. It is just unnecessary bad vibe which partially affected Ashkan Dejagah's career as a football player in Germany. I hope none of our football players go through this shenanigans ever again. If I was playing as a professional football player I would have played against any Israeli team. Football has nothing to do with Politics. Israeli or Arab players are just like us ordinary citizens and not politicians or para-military personnel.

Comment

It sucks to see Jahanbakhsh is struggling with injuries constantly, he was just in form for AZ and now he already missed 3 games. His injuries set him back from reaching his potential IMO. I just hope he doesn't come back injured from the TM games.

Comment

Originally posted by Kiarash View Post
                                It sucks to see Jahanbakhsh is struggling with injuries constantly, he was just in form for AZ and now he already missed 3 games. His injuries set him back from reaching his potential IMO. I just hope he doesn't come back injured from the TM games.
                                I have a feeling this missing games is to do with the europa league. The injury came from nowhere. He was fine in all games then suddenly he stopped playing when media started talking about the political situation.

Comment

Working...
                                X