Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM U20-2015

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

TM U20-2015

TM U 19 2015

After early exit and humiliating results of U19 at AFC championship game once again IFF have ignored U19 team.
    Mehralidoosty accepted responsibility for failure and admitted he failed twice when he was in charge of U19 team.

TM TC held few meeting discussing failure, early exit and faith of coaches. They released Ghanbarzadeh (U17) but no comment on Coach of U19. Daneshjo & Ayatollahi from IFF said there will be changes but so far no news of who will bein charge of U19 team.
    Most of discussion of TM TC has been about U23 and hardly any attention to U17, U19.CQ who supposed to monitoring youth teams (according to Kafashian who signedhis contract) attended one meeting of TM TC but only he made comments about his friend Vingada and Olympic team. According to CQ only 27 minutes of that meeting was about U23 and rest about TM.

At recommendation of TMTC, IFF accepted invitation by Qatar FF for games of U17,U19, and U23 in Qatar this month and so far there is no news by IFF except coaching issue of U23.

Idon't recall at any time in last 8 years miserable situation for Iranian youthteam

None of U17, U19, U22 have coach and no new list of players for any of these class has been published.

. 1-IFF shouldimmediately appoint a coach for U16 and U19 and start process of creatingnew teams with new players , too much time has been wasted already .

Monitoring of National Team coach of youth teams is not uncommon but Kafashian /CQ version perhaps unique.

Kinsmann is head coach of US NT. He also monitor USA youth teams.

From Omid Namazi ( Assistant coach of US U20) interview this week

حرف هاي ناگفته مربي سابق تيم ملي در "ورزش سه"
    نمازي: کلينزمن مي گويد بايد حمله کنيد نه دفاع

اميد نمازي در کنار راموس همبازي سابق خود در مترواستارز که اکنون به تيم رد بول تغيير نام داده تيم ملي زير 20 سال آمريکا را براي صعود به جام جهاني آماده مي کند.

*شما بعد از جدایی از تیم ملی به تیم ملی بانوان آمریکا پیوستید. چگونه شد به تیم ملی جوانان این کشور رفتید؟
    یک ماه بعد از کار در تیم ملی بانوان، سرمربی تیم اخراج شد. یک خانم سرمربی شد و من یک آپشن داشتم که با تیم ملی زیر 20 ساله ها کار کنم که
    ترجیح دادم به تیم ملی جوانان بیپوندم، خصوصا که سرمربی تیم جوانان راموس بود که قبلا در تیم مترواستارز با هم همبازی بودیم. این همان تیمی که بود که کی روش سرمربی آن بود و البته امروز به نام تیم ردبول در بازی ها شرکت می کند. از همه مهمتر این انتخاب من را در مسیر بزرگی قرار می داد چون همه کادر فنی تیم های ملی پایه آمریکا زیر نظر یورگن کلیزمن فعالیت می کنند.

*تیم ملی جوانان آمریکا اکنون در چه وضعیتی قرار دارد؟
    ما اکنون مهیای سفر به اسپانیا می شویم. 10 روز در این کشور اردو خواهیم داشت. در اسپانیا سه بازی دوستانه با تیم های ایرلند، روسیه و کانادا خواهیم داشت. بعدش باید برای انتخابی جام جهانی در تورنمنتی که در جامائیکا برگزار خواهد شد شرکت خواهیم کرد. این بازی های منطقه کونکاکاف است.

*در برخوردهایی که با یورگن کلینزمن داشتی چه پیامی از او گرفتی؟

یورگن در اردوی تیم ملی زیر 20 سال آمریکا یک دستور برای همه کادر داشت. اینکه ما باید تاکتیک خود را به حریف دیکته کنیم و دیگر اینگونه نباشد که به دفاع کردن فکر کنیم و روی ضد حملات در اندیشه گلزنی باشیم. او بر این عقیده است فوتبال آمریکا در مصاف با حریفان باید بازی را از جلو ببندد و روی حفظ توپ کار کند. این پیام او برای ما بود. این به واسطه نتایج خوبی که تیم ملی آمریکا در جام جهانی گرفت برای ما قابل باور بود.

*آنجا یورگن کلینزمن بر همه تیم های ملی پایه فعالیت دارد؟

بله همین طور است. از تیم ملی زیر 14 سال گرفته تا تیم ملی المپیک. تیم بزرگسالان هم که دست خودش است.به واقع او استراتژی همه تیم های پایه را تعیین می کند و به گونه ای نظارت می کند تا بازیکن وقتی از تیم پایه به تیم بزرگسالان راه می یابد به همه تاکتیک ها آشنا باشد.

*اخبار فوتبال ایران را دنبال می کنی؟
    گاهی به سایت "ورزش سه" سر می زنم. اما خیلی در جریان دقیق اخبار نیستم. مشغله کاری در اینجا این اجازه را به من نمی دهد که اخبار فوتبال ایران را دقیق دنبال کنم.

*ایران که در جام جهانی حاضر شد افسوس نخوردی که روی نیمکت تیم ملی نیستی!
    نه، به صراحت می گویم افسوس نخوردم فقط به این فکر می کردم که می توانستیم روی نیمکت تیم ملی باشم. من روی تصمیمی که گرفتم استوار هستم. شما وقتی در جایی کار می کنی باید از آن کار لذت ببری در غیر اینصورت فقط خودت را آزار می دهی و بازدهی هم نخواهی داشت. البته برخی از مربیان برای بودن با این شرایط کنار می آیند اما من بودن به هر قیمتی را تحمل نمی کنم.

*چه چیز فوتبال ایران برای شما آزار دهنده بود؟
    واقعیت این است در فوتبال ایران توجه به حواشی بیشتر از متن است. خیلی هم بیشتر است. فوتبال در مستطیل سبز است و باید به برنامه ریزی فکر کرد. طراحی تمرین. بازی ها و... اما همه توجه به حاشیه است. مدام درگیری است. دو نفر را در فوتبال ایران پیدا نمی کنی که با هم خوب باشند. فوتبال ایران با استعدادی که دارد می توانست در جهان هم نگاه ها را به خود جلب کند اما حیف که همه چیز به حاشیه خلاصه می شود.

*ناراحت نیستی جدایی از تیم ملی باعث قطع ارتباط بین شما و کی روش شد؟
    خب من تصمیمی برای خودم گرفتم که می دانستم این تصمیم برای من سرنوشت ساز و درست است. با کی روش صحبت کردم و این مسئله را با او در میان گذاشتم.

*اگر برای جدایی با او صحبت کردی پس چرا نسبت به جدایی اتان واکنش نشان داد؟
    من فکر کنم حرف هایی که کروش زد از روی عصبانیت بود. او دوست نداشت من از کادر فنی تیم ملی جدا شوم. من تا زمانی که در اردوی تیم ملی بودم صادقانه کار کردم و همه توان خود را بکار گرفتم که به قراردادی که بستم متعهد باشم. اما زمانی که علاقه کار در آن محیط و هم چنین احترام از بین برود دیگر کار کردن برایم امکان پذیر نیست و ماندن به هر قیمتی را بر نمی تابم. شادی برخی از مربیان باشند که این وضعیت را تحمل کنند اما من نمی توانم. در چنین وضعیتی نمی توانستم بازدهی مثبتی داشته باشم و اگر می ماندم این همه به ضرر خودم بود و هم تیم ملی. البته تا روزی که بودم احترام گذاشتم و احترام می دیدم اما شرایطی پیش آمد که دیگر از کار کردن لذت نمی بردم. احترام در حال خدشه دار شدن بود و در یک کلام محیط برایم آزار دهنده شده بود. رفتن من بهترین تصمیم بود.

Apparently Azizi is being considered for taking over the team. He had a meeting with the federation and has suggested a revolutionary plan under which IPL teams are forced to play with at least 2 "javanan" players (not sure if he's including the U-23 in this formula). He's suggesting that simply having them included in the 18 man squad without having them get any field time is not doing anyone any good.

Full article: http://footballitarin.com/link_page.php?id=190336

Comment

Originally posted by Bi-honar View Post
      Apparently Azizi is being considered for taking over the team. He had a meeting with the federation and has suggested a revolutionary plan under which IPL teams are forced to play with at least 2 "javanan" players (not sure if he's including the U-23 in this formula). He's suggesting that simply having them included in the 18 man squad without having them get any field time is not doing anyone any good.
      Full article: http://footballitarin.com/link_page.php?id=190336
      Dear
      Yea he is one of 6 candidates , you can see the list for U16 &U19 at
      وضعیت تیم های ملی پایه
      Started by St_Mark‎, 10-20-2014
      I don't know if his chance is more than Mohammadi.
      My internet is out today , when i have access will cover that.

Comment

اردوی تدارکاتی تیم ملی جوانان از شانزدهم دی ماه در آکادمی ملی فوتبال آغاز می شود.
        به گزارش سایت رسمی فدراسیون،
        محمد امین بهرامی، مهران درخشانی مهر، نیما طاهری،مهدی علی خاصی و رضا دهقانی از اصفهان
        مصطفی اسماعیل زاده از کرمان
        علیرضا آقا براری از مازندران
        اتابک زارعی،علی طاهران و نیما درودی از آذربایجان شرقی
        شاهین عباسیان،امیر حسین باقرپور، مهرداد پورابوالقاسم، عارف آقاسی کلاه سرخی، شکراله دهقان، محمد جواد کردونی،سید صادق
        هاشمی، سید دانیال موسوی،محمد علی صفیا و رضا کرملا چعب از خوزستان
        وحید افتاری از هرمزگان
        علی شجاعی، علی اکبر احمدی، محمدرضا حاج سلطانی از البرز
        رضاشکاری، امیر حسین بیات، امید نورافکن، قدرت اله طاهری، محمدرضا عابدین زاده از تهران.
        بازیکنان فوق عصر روز سه شنبه 16 دی ماه در کمپ تیمهای ملی باید خود را به کادر فنی معرفی کنند.
        گفتنی است، بازیکنان پس از برپایی اردوی چهار روزه، روز بیستم دی ماه تهران را به مقصد قطر جهت حضور در تورنمنت دوستانه ترک می کنند.

Comment

تمرینات تیم ملی جوانان در هفته پایانی سال 93 در آکادمی ملی فوتبال پیگیری می شود.

ه گزارش سایت رسمی فدراسیون، پس ورود بازیکنان تیم ملی جوانان در روز شنبه به کمپ تیم های ملی، بازیکنان عصر دیروز تمرینات خود را زیر نظر امیر حسین پیروانی آغاز کردند.
          بازیکنان صبح و بعدازظهر امروز نیز در کمپ تیم های ملی تمرینات خود را به منظور شناسایی و ارزیابی بازیکنان برتر و مستعد برای حضور در اردوهای اصلی تیم ملی زیر نظر کادر فنی پیگیری می کنند.
          طبق اعلام کادر تیم ملی، این اردو فقط جنبه تمرینی داشته و بازی دوستانه ای برای تیم ملی جوانان در نظر گرفته نشده است.
          در واقع کادر فنی تیم ملی در مرحله پایانی این اردو، قصد دارد تا بازیکنان برتر را انتخاب و از سال آینده اردوی های اصلی و آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آغاز کند.

، اسامی دعوت شدگان به اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان به شرح زیر است:
          خوزستان:
          عارف آغاسی کلاه سرخی- رضا کرم اله چعب- محمد امیدی فر و شاهین عباسیان
          خراسان رضوی:
          صادق نیک فر
          تهران:
          محمد غلامرضا، امید نورافکن، رضا شکاری، سینا خادم پور، علی لک، محمد علیزاده و امیرحسین بیات
          البرز:
          محمدرضا حاج سلطانی، علی شجاعی و باقر نیاری
          کرمان:
          حسین علیپور، جابر ولی زاده و محمدرضا سالاری
          هرمزگان:
          وحید افتاری
          اصفهان:
          محمد امین بهرامی، محمد بختیاری، نیما طاهری، عارف غلامی، حسین جوکار و رضا دهقانی
          کهکیلویه و بویراحمد:
          سهیل صالحی
          مازندران:
          نیما مختاری
          گیلان:
          نیما میرزا زاد
          و رضا کریمی
          همچنین این اردو تا عصر روز سه شنبه 26 اسفند ادامه خواهد داشت.

Comment

Working...
          X