Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM U22-Football at the 2016 Summer Olympics

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

خاکپور به عنوان سرپرست و مدیرفنی تیم ملی امید انتخاب شد؟

به نظر می رسد بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران به عنوان سرپرست و مدیرفنی تیم ملی امید ایران انتخاب شده

این پیشنهاد در جلسه ای از سوی حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید به خاکپور اعلام شده و او ضمن موافقت با این امر برای کمک به تیم ملی در راستای رسیدن به موفقیت اعلام آمادگی کرده است. اگر اتفاق خاصی نیفتد این خبر به زودی به طور رسمی اعلام می شود. باشد.

Comment

^^^ Khalpour is one of my all time favorite TM players with a great calm personality, but let's fact it he doesn't have much coaching experience. Wasn't he running a football school in California for a while?

Comment

Originally posted by Bi-honar View Post
        ^^^ Khalpour is one of my all time favorite TM players with a great calm personality, but let's fact it he doesn't have much coaching experience. Wasn't he running a football school in California for a while?
        Yes he was running MK football club while back.
        In Iran He was with StilAzin (2010) and Namazi (Former Tm Assistant ) was working with him. Since then he has no important football
        job as a manager or a head coach.
        At one point IFF suggested him as replacement for Namazi at TM.

As for Vingada , He set a condition for his return. He want first perspolis pay his Tax and resolve that issue.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
          As for Vingada , He set a condition for his return. He want first perspolis pay his Tax and resolve that issue.
          That reminded of me that old saying geda ro too deh raah nemidadand, soraaghe khooneye kadkhodaro migereft!

Comment

Vahid's response to CQ support of vingada as U22 coach...& more..
            سرمربی تیم امید خارج از لیست اعلام شده، انتخاب می شود

هاشمیان: یک بار دیگر بی احترامی کنند، با بی احترامی جوابشان را می دهم

رفیق بازی نکنید، وینگادا به درد ما نمی خورد

خبرگزاری تسنیم: بازیکن پیشین تیم ملی کشورمان با بیان اینکه وینگادا کمکی به فوتبال ایران نمی کند گفت:

نباید اجازه دهیم برای انتخاب سرمربی تیم المپیک رفیق بازی شود.

پس با تصمیم گیری کی روش برای تیم المپیک مخالف هستید؟

به نظرم این رفتارها درست نیست و فوتبال ما باید خودش تکلیف خودش را مشخص کند. نباید اجازه دهیم برای انتخاب سرمربی تیم المپیک رفیق بازی شود و وینگادا هم کمکی به تیم ما نخواهد کرد. این مربیان فقط برای گذراندن دوران بازنشستگی به ایران آمده اند و کارنامه ای هم ندارند. مانند همان مربی پیری که به پرسپولیس آمد (مانوئل ژوزه) و کمکی هم به فوتبال*مان نکرد.

ه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هفته گذشته و پس از برگزاری یکی از جلسات کمیته فنی و توسعه برای مشخص شدن وضعیت کادرفنی تیم فوتبال امید، حبیب کاشانی از یحیی گل*محمدی، علیرضا منصوریان، حسین فرکی، محمد مایلی*کهن، هومن افاضلی و زلاتکو کرانچار و وحید هاشمیان به عنوان گزینه*های جانشینی وینگادا نام برد. شماری از این افراد همان ابتدا انصراف خود از قبول این سمت را اعلام کردند.
            از بین گزینه های باقی مانده فقط وحید هاشمیان و زلاتکو کرانچار بودند که واکنشی به این موضوع نشان ندادند و شاید خیلی ها منتظر واکنش این دو مربی هم هستند. بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که اکنون در دوره پرولیسانس مربیگری فوتبال آلمان حضور پیدا کرده و کلاس های مربیگری اش را دنبال می کند واکنش جالبی نسبت به این موضوع نشان داد و گفت که سرمربی تیم المپیک از بین این اسامی انتخاب نخواهد شد.

وحید هاشمیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه نامش بین گزینه های سرمربیگری تیم المپیک قرار دارد، انتخاب حبیب کاشانی به عنوان مدیر و محمد خاکپور به عنوان سرپرست و مدیرفنی تیم المپیک و دیگر مسائل صحبت* کرد.

تسنیم: بعد از اینکه نام*تان بدون هماهنگی بین گزینه های دستیاری کارلوس کی روش قرار گرفت و از این موضوع ناراحت شدید، این بار بین گزینه های سرمربیگری تیم امید هستید.

در این خصوص صحبتی با من نشده است که بخواهم حرفی در این زمینه داشته باشم. حالا که تماس نگرفته اند دلیلی ندارد که بخواهم چیزی بگویم، اما بارها گفته*ام که تا پایان سال 93 و تا عید نوروز کلاس مربیگری دارم و نمی توانم از آلمان خارج شوم.

تسنیم: پس به حضور در تیم المپیک فکر نمی کنید؟

مگر بازی فکری است که بخواهم در این خصوص فکر کنم؟ عادت من را همه می دانند و زمانی هم که در تیم ملی بودم به این شکل بود که تا زمانی که موضوعی قطعی نشود صحبتی در خصوص آن نمی کنم. هر وقت با من صحبتی شد، قراردادی بستم و همه چیز را قطعی کردند آن موقع می توانم اظهار نظر داشته باشم. همانطور هم که گفتم تا عید نمی توانم جایی بروم.

تسنیم: البته چند نفر دیگر هم از میان لیستی که اعلام کرده اند، پیش از اینکه صحبتی با آنها شود از حضور در تیم المپیک انصراف دادند.

من فکر می کنم سرمربی تیم المپیک از بین لیستی که اعلام کرده اند انتخاب نمی شود. مطمئناً سرمربی تیم امید فرد دیگری خواهد بود و هیچکدام از اسامی این لیست روی نیمکت نمی نشیند.

تسنیم: نظرتان درباره انتخاب محمد خاکپور به عنوان سرپرست و مدیرفنی تیم المپیک چیست؟

از این انتخاب خیلی خوشحالم. او فردی با انضباط، با اخلاق و با دانش است که می تواند به تیم المپیک کمک کند. همیشه شاهد این بودیم که افراد بی لیاقت مسئولیت تیم ها را به عهده می گرفتند اما به نظرم خاکپور لیاقت حضور در تیم المپیک را دارد. او هم تجربه کافی برای حضور در تیم امید را دارد و هم تخصصش را.

تسنیم: با توجه به اینکه سابقه کار کردن با حبیب کاشانی را دارید، انتخاب او به عنوان مدیر تیم المپیک چقدر تأثیرگذار است؟
            آقای کاشانی چند سال در فوتبال بوده و تجربه لازم را دارد. با حضور او در رأس تیم المپیک شرایط از گذشته خیلی بهتر خواهد شد و او می تواند به تیم امید کمک کند.

تسنیم: با وجود اینکه کاشانی و کمیته فنی مخالف ماندن وینگادا هستند اما گفته می شود کی روش تصمیم نهایی را می گیرد. به نظرتان درست است که سرمربی تیم ملی درباره سرمربی تیم المپیک تصمیم گیری کند؟

روزی که صحبت حضور وینگادا بود، اعلام کردم مخالف حضور او در تیم المپیک هستم. مخالف بودم و این فکرم هم ایراد نداشت. باید در تیم های مان از مربیان آلمانی و هلندی استفاده کنیم که پایه ای کار می کنند و برنامه ریزی دارند. این دسته از مربیان اهل زد و بند نیستند. همیشه دنبال مربیان پیری رفته ایم که برای بازنشستگی شان به ایران می آیند و کلی هم پول می گیرند. اگر اینطور نبوده هم دنبال مربیان یوگسلاو رفته ایم که هیچ سابقه ای ندارند و فقط پول کشورمان را بابت این انتخاب ها به باد می دهیم.

تسنیم: پس با تصمیم گیری کی روش برای تیم المپیک مخالف هستید؟

ب
            ه نظرم این رفتارها درست نیست و فوتبال ما باید خودش تکلیف خودش را مشخص کند. نباید اجازه دهیم برای انتخاب سرمربی تیم المپیک رفیق بازی شود و وینگادا هم کمکی به تیم ما نخواهد کرد. این مربیان فقط برای گذراندن دوران بازنشستگی به ایران آمده اند و کارنامه ای هم ندارند. مانند همان مربی پیری که به پرسپولیس آمد (مانوئل ژوزه) و کمکی هم به فوتبال مان نکرد.

تسنیم: از مسائلی که در این چند وقت در خصوص شما مطرح شده ناراحت هستید؟

در این چند وقت شاهد بودم که بارها نام من را مطرح کرده اند، در حالی که خودم از همه چیز بی خبر بودم. حضور در تیم نفت، برگزاری بازی خداحافظی برای من، کمک مربی تیم ملی شدن و حالا هم که حضورم در تیم امید. می خواهم این مسائل دیگر تمام شود و دیگر نام من را بدون اطلاع خودم و بدون هماهنگی جایی مطرح نکنند.

هرجایی که اسم من مطرح شده یا در آینده مطرح خواهد شد و هر جایی که من را گزینه کنند، رد می کنم و توضیحی نیز نخواهم داد. هیچ توضیحی در خصوص این مسائل که شایعه و اما و اگر است، ندارم. این موضوع جزو اصول کاری من است و همیشه سیستم من به این شکل بوده که یک کار باید تمام شود و بعد به صورت رسمی اعلام می کنم. اگر بار دیگر بخواهند با این مسائل بی احترامی کنند، مجبور می شوم با بی احترامی جواب شان را بدهم.
            .

Comment

For Qatar Tour (2 games) Vingada is the coach.

Mansourian, Golmo, Faraki rejected coaching Job offer.

So one more time U22 will go to play game without proper planing.

Kafashian as expected is pulling another Pouladi and asking Vingada to go to Qatar avoiding Iran to avoid facing legal issue. Either Perspolis club or vingada (or both) are guilty for unpaid tax and they should resolve that. Kafashian is committing illegal act helping them to avoid legal authorities.
              Is there any good judge left in corrupted legal system to handcuff this Kafashian?

برخی به دنبال مشکل تراشی برای تیم امید هستند

/ نظر کی روش برای فدراسیون مهم است

کاشانی: وینگادا در قطر هم سرمربی تیم امید است
              اگر فضا برای کار کردن فراهم نشود می روم

مدیر تیم امید فوتبال ایران گفت: اگر کمکی از دست من بربیاید انجام می دهم اما اگر فضا برای کار فراهم نباشد می روم و جا را برای دوستان دیگر باز می کنم.

اگر فضا برای کار فراهم نباشد می روم و جا را برای دوستان دیگر باز می کنم
              یک بی عرضه

پنجشنبه شب تا ساعت 12:30 شب با خاکپور حرف می زدم تا او را برای حضور در تیم امید راضی کنم. خاکپور سال ها در فوتبال ایران حضور داشته و در سطح تیم ملی بازی کرده 10 سال هم در آمریکا مدرسه فوتبال داشته است اما چرا فضا به گونه ای است که باعث دلسردی خاکپور و امثال خاکپور شده است. من از بزرگواری ایشان و خانواده شان تشکر می کنم که با توجه به مشغله زیاد قبول کردند که در تیم امید مسئولیت بگیرند. او سال ها بدون حاشیه فوتبال بازی کرده است.کاشانی با اشاره به شرایط تیم امید در بازی های آسیایی اینچئون گفت: آنطور که به من گزارش داده اند تیم امید در بازی های آسیایی یکی از بی نظم ترین کاروان ایران بوده است. لازم است فردی مثل خاکپور در کنار تیم امید باشد و من نمی دانم که چرا برخی مشکل تراشی می کنند. ب

ه من گفتند اولین مشکل خروج بازیکنان است که من با فرمانده محترم ناجا در این زمینه صحبت کردیم و جناب احمدی مقدم قبول کردند که با تیم امید ایران در زمان برگزاری اردو همکاری کنند. بازار شایعه داغ است یک روز یک نفر می گوید قرار است من سرمربی تیم امید شوم. روز دیگر مربی دیگر صحبت می کند و می گوید من مربی تیم امید می شوم در حالی که این اتفاقات رخ نداده و من اصلا صحبتی با آنها نکرده ام. این مسائل تمرکز ما را به هم می زند و مشکل ساز می شود.

کاشانی با اشاره به صحبت های یکی از اعضای کمیته فنی گفت: یکی از اعضای کمیته فنی به من گفت اگر مشکل خروجی بازیکنان و مشکل لباس را حل کنید 50 درصد مشکلات تیم حل می -شود. واقعا خنده دار است که مشکلات تیم امید این گونه است. کاشانی در مورد انتخاب سرمربی تیم امید و گزینه هایی که انصراف دادند گفت: از روز اول با کمیته فنی 4 جلسه گذاشتم و کمیته فنی اعلام کرد که وینگادا نمی تواند کمکی به تیم امید بکند که من به این دوستان گفتم وینگادا را چه کسی انتخاب کرده است که آنها گفتند ما و من گفتم چگونه است که بعد از 6 ماه می گویید این مربی کارایی ندارد. مگر همان مربی با همان کارنامه نیست که سئول را قهرمان کرد و در عربستان مربیگری کرده است.

در نهایت دوستان گفتند وینگادا برخلاف کی روش پرستیژ کی روش ندارد و در نهایت شاخص هایی برای انتخاب سرمربی عنوان شد که بهتر است محصص، معینی و افاضلی در مورد آن شاخص ها صحبت کنند.
              وی ادامه داد: دو دسته مربی انتخاب کردیم یک دسته جوانان با انگیزه ای مثل منصوریان، گل محمدی و افاضلی و دسته دوم مربیانی مثل فرکی و مایلی کهن. وحید هاشمیان هم تا دی ماه درگیر کلاس مربیگری اش است و باید دوشنبه تا پنج شنبه در آلمان در کلاس های مربیگری و کارهای گروهی شرکت کند. با توجه به وقت کمی که داریم و سه مرحله اردویی داریم مربیان نامبر وان خارجی هم نمی توانند به ما کمک کنند و با توجه به آشنایی که من با کرانچار دشتم و می دانستم او فوتبال ایران را می شناسد او را پیشنهاد کردم.

در جلسه مشترک با کی روش و کفاشیان مطالب هم گفته شد. کی روش گلایه می کرد که کاش وینگادا خودش هم بود که من به او گفتم به خاطر بحث مالیاتی از باشگاه پرسپولیس او نمی تواند به ایران بیاید. وینگادا آخرین بار با وساطت فدراسیون فوتبال 15 مهرماه از ایران خارج شد. اکنون هم برای وینگادا بلیت قطر تهیه شده و او و دستیارانش در 19 آبان در اردوی قطر تیم را هدایت می کنند. تیمی که باید دو بازی دوستانه آنجا داشته باشد اما برخی از دوستان کمیته فنی به من گفتند وینگادا زمانی که قرار بود بماند اتوریته لازم را نداشت اکنون که ماندنش معلوم نیست چه خواهد شد.

چهارشنبه هم در جلسه هیات مدیره فدراسیون حاضر شدم تا گزارش بدهم اما به من وقتی نرسید پنج شنبه هم به کفاشیان گفتم که وقت کم است و اگر تغییرات قرار است داده شود اعمال شود.
              وی با اشاره به گزینه های مربیگری تیم امید گفت: فرکی، منصوریان و گل محمدی از حضور در تیم امید عذرخواهی کردند.

پدرست هم می گویند با توجه به تعهداتشان به باشگاه ها نمی توانند به تیم امید کمک کنند. در هر حال ما با وینگادا در قطر حاضر می شویم.

وی ادامه داد: دیشب یکی از دوستان آخر شب به من گفت کفاشیان گفته وینگادادر قطر بماند تا با فرصت بیشتری انتخاب سرمربی را انجام بدهیم. کی روش به من گفت سه روزه می روم و برمی گردم اما قاسمی دستیارش به من گفت با توجه به تعطیلات عاشورا و تاسوعا او بعد از تعطیلات به ایران می آید به نظرم برای کفاشیان نظر کی روش در انتخاب سرمربی تیم امید خیلی مهم است و می خواهند با او مذاکره کنند.وی ادامه داد: اگر فضا به گونه ای باشد که کمک کنم کمک می کنم اما اگر غیر از این باشد فضا را برای دوستان دیگر باز می کنم.

Comment

امروز آخرین فرصت تعیین سرمربی و انتخاب بازیکنان امید برای اردوی قطر

سرپرست کمیته جوانان امروز را آخرین فرصت برای تعیین سرمربی تیم امید و انتخاب بازیکنان دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،

عبدالرسول دانشجو در خصوص تشکیل نشست هم اندیشی استعدادیاب های کشور اظهار داشت:

با توجه به اینکه قرار است تیم های جوانان و نوجوانان در مسابقات پیش رو حضور داشته باشند ما نشستی را با استعدایاب های کشور، روز 25 آبانماه برگزار خواهیم کرد تا بررسی های نهایی در خصوص نحوه استعدادیابی صورت بگیرد.

دو تیم جوانان و نوجوانان طبق تصویب کمیته فنی به تورنمنت قطر اعزام خواهند شد. پس از استعدایابی و انتخاب بازیکنان، اردوها تشکیل می شود تا تیم ها از هم اکنون تمرینات آمادگی سازی خود را برای حضور در رقابتهای پیش رو آغاز کنند.

سرپرست کمیته جوانان درباره وضعیت کادر تیم ملی امید و اعزام بازیکنان به قطر خاطرنشان کرد:

امروز آخرین زمانی است که باید برای ارسال اسامی بازیکنان و کادر اقدام کنیم. تا ساعتی دیگر با رئیس فدراسیون فوتبال نشستی را برگزار خواهیم کرد تا تصمیم نهایی برای کادر فنی و اعزام بازیکنان به قطر گرفته شود.
                .

Comment

Dr Ehsani is Chairman of education Commitee of IFF. He is the man who award ABC certificates to coaches. He replaced Mohases months ago as a chairman. Dr Ehsani is also member of TM technical committee in charge of appointing various TM coaches.

He is recommending Yavari & Kohan to be in charge of U22 replacing Vingada.
                  Kohan has been sentensed to prison and Yavari is 75 years old. Yavari was u22 coach 30 years ago 8 years before oldest current U22 player was born.

Dr Ehsani must be a good man but his ideas are simply old.

پيشنهاد رييس کميته آموزش براي هدايت تيم اميد
                  احساني: مايلي کهن و ياوري به تيم اميد بيايند

در جلسه کميته فني فدراسيون فوتبال نام محمد مايلي کهن و محمود ياوري براي هدايت تيم اميد مطرح شده است .

Comment

تارتار گزینه جدی حضور در کادر فنی تیم امید/صحبت های نهایی هنوز مطرح نشده است
                    صحبت های مقدماتی با مهدی تارتار برای حضور در تیم امید انجام شده اما توافق نهایی در این زمینه هنوز شکل نگرفته است.

Not a bad Choice.

According to Kashani:

He has not talked to Tartar.
                    He plan to talk to Kranjcar .
                    Vingada is no longer an option.

Comment

تيم ملي اميد با ليست وينگادا در اردوي دوستانه قطر و هم چنين ديدار با الاهلي و المپيک قطر حاضر خواهد شد.

در نشست روز یکشنبه تصمیم گرفته شد:

تیم ملی امید با رهبری وینگادا در اردوی دوستانه قطر حاضر شود.

بازیکنان اعزامی به این اردو همان بازیکنانی خواهند بود که وینگادا پیش از ترک تهران اسامی آنها را به فدراسیون فوتبال ارائه داده است.

در حال حاضر و در لیست تیم ملی امید نام هومن افاضلی به عنوان مدیر فنی و نام محمد خاکپور هم به عنوان مدیر فنی تنظیم شده است که احتمالا نام هومن افاضلی حذف خواهد شد.
                      در این لیست نام رسایی و نام حسین اخوت هم به عنوان سرپرست به چشم می خورد.

علی کفاشیان اصرار بر حفظ حسین اخوت به عنوان سرپرست تیم ملی امید دارد چرا که حسین اخوت سال های سال در تیم نیروی زمینی مدیر بوده و با توجه به نظامی بودن می تواند مشکلات خروجی بازیکنان تیم ملی امید را حل کند.

آخرین تصمیم فدراسیون فوتبال در این زمینه این است که عملکرد وینگادا در بازی های دوستانه قطر ارزیابی خواهد شد و بعد ازاین در مورد حفظ یا برکناری این مربی تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

Comment

So, they wasted all this time to decide that at some future point they will be wasting even more time! Only in Iran.

Comment

Sv: TM U22-Football at the 2016 Summer Olympics

So, they wasted all this time to decide that at some future point they will be wasting even more time! Only in Iran.
                          Irane digeh..

Comment

One of The "F " in IFF must be for Faramooshkhaneh.

They held meetings but failed to agree and appoint a coach but agreed to send the team for two games to Qatar without a coach.
                            They decided they will play Al Ahli ( Jabari & Hosseini ) on November 5th in Doha and Qatar Olympic team on November 9th.
                            since Vingada refused to enter Iran , he will meet his team in Qatar. Meanwhile Iran U22 ( revised squad) is not game ready and being put together by Afazeli. They have yet to go to Qatar to play in two days .
                            بر همین اساس تیم امید ابتدا در تاریخ 14 آبان با الاهلی قطر بازی می کند و سپس در تاریخ 18 آبان به مصاف تیم امید قطر می رود.

Meanwhile in Qatar:

Comment

^ As I have said previously, they are taking advantage of the retarded Iranian system!!

Comment

Originally posted by Abtin View Post
                                ^ As I have said previously, they are taking advantage of the retarded Iranian system!!
                                We suppose to have a Monitor for Olympic team . hopefully he is doing his Monitoring.

Comment

Working...
                                X