Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM ahead of South Korea | Discussion, Photos, Videos...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

and a great interview with javad nekounam.. damesh garm:
    نکونام: از زمان خدابیامرز قایقران،کره ای ها ازما می ترسند/ می خواهم با مردم کشورم جشن صعود بگیرم

ورزش > فوتبال ملی - کاپیتان فوتبال ایران امیدوار به یک چیز است؛اینکه با مردم کشورش جشن صعود به جام جهانی بگیرد.

در 30 دقیقه ابتدایی بازی با لبنان کلافه نشده بودید؟هر چه می زدید به در بسته می خورد؟

من خیلی عصبانی بودم. ناراحت شده بودم.

مثلا در یک صحنه پیدا بود، عصبانی هستی و پس از دست رفتن یک توپ، به خسرو حیدری اعتراض کردی.

چون من این موضوع را بارها دیده ام که به خاطر یک گل یا از دست دادن یک موقعیت تیمی از جام جهانی حذف شده است. به همین دلیل دوست داشتم زودتر به گل برسیم چون می دانستم گل اول را بزنیم می توانیم بیشتر هم بزنیم.

گل دوم را زدی زیاد خوشحالی نکردی. به نظر آنقدر در طول بازی دویدی که خسته بودی. یا نمی خواستی انرژی ات را از دست بدهی؟

اگر توجه کرده باشید، گل اول را که زدیم من رفتم سمت چند تا از بچه ها، آنها را گرفتم و آوردمشان توی زمین. نمی دانستم برای چه خوشحالی می کنند؟! واقعا دلیل این همه خوشحالی را نمی دانستم. ما حداقل به سه تا گل نیاز داشتیم. با یک گل قرار نبود این همه خوشحالی کنیم. اگر دقت کرده باشید من رفتم و توپ را از توی گل بیرون آوردم تا بازی دوباره شروع شود. مربی تیم هم همین طور. ما بازیکنان علاوه بر احساسی که داریم باید کمی فکر هم می کردیم.

کروش هم به این قضیه معترض بود.او بارها در کنار زمین داد و فریاد کرد. بعد از بازی هم انگار از نتیجه به دست آمده راضی نبود.

یک مربی باید چنین چیزهایی را درون خودش داشته باشد. برای اینکه او آینده را می بیند و ممکن است تیمش به خاطر یک گل جام جهانی را از دست بدهد. در بازی با ازبکستان آنها بدون حمله به ما گل زدند. اما اگر بازی آنها با کره را دیده باشید، چند تا موقعیت داشتند و حداقل دوبار روی دروازه آنها خطرناک ظاهر شدند. ولی مقابل ما موقعیتی نداشتند که به گل برسند. ما اگر آن گل را نخورده بودیم الان در جام جهانی بودیم. به همین دلیل است که لحظه ها و ثانیه ها در این شرایط دیده می شود. در بازی با لبنان هم وقتی گل دوم را زدم دوست داشتم سریع خوشحالی ام را انجام بدهم و بازی سریع شروع شود. وقتی نیمه تمام شد من سریع دویدم و رفتم داخل رختکن. دوست داشتم زود همه چیز بگذرد و بازی شروع شود. وقتی گل سوم را زدیم خیلی خوشحال شدم. بعد از آن می توانستیم گل چهارم را هم بزنیم. اگر این اتفاق می افتاد لبنان با تعداد گل های بیشتری بدرقه می شد.

*اگر قرار باشد منصفانه نظر بدهی فکر می کنی باید با چه نتیجه ای لبنان را شکست می دادیم؟

شش بر صفر. آره، به نظرم می توانستیم 6 گل به این تیم بزنیم.

*کمی هم از کارلوس کروش بگو. ممکن است مردم خیلی از چیزها را نبینند. او چقدر در اردوی تیم ملی کار می کند؟

این را که می گویم ممکن است همه بازیکنان بگویند. در نخستین اردویی که ما رفته بودیم ترکیه من به اتاق آنالیز رفتم و دیدم که کل بازیکنان ازبکستان، شماره پیراهن های آنها، در چه باشگاهی بازی می کنند، چند دقیقه بازی کرده اند، این ها همه درآمده بود. انجام این کارها نیازمند تشکیل یک گروه است. معمولا جلسات کروش با دستیارانش از بعد از شام تا نیمه های شب طول می کشد. بازی با کره و قطر و لبنان هم همین طور. یک شب آنها داشتند بازی قطر را آنالیز می کردند. من رفتم تا ببینم قطری ها با مربی جدیدشان چطوری بازی می کنند. باورتان نمی شود یک نیمه بازی 45 دقیقه ای یک ساعت و نیم طول کشید. شاید هم بیشتر. یعنی مدام فیلم را نگه می داشتند، عقب می زدند و روی صحنه ها صحبت می کردند. ما حتی گلهایی که گلر قطر در باشگاهش خورده بود را داشتیم. اگر 20 تا بازی هم باشد آنها هر 20 تا بازی را درآورده بودند. این ها اطلاعاتی است که در ایران قطعا هیچ کس به دنبالش نمی رود. شاید بعضی از مربیان این کار را بکنند اما در مراحل پایین تر. کاری که مربی تیم می کند با کادر قوی اش که باید از آنها تشکر کرد، یک کار خوب است. مربی گلرهای ما می رود زوم می کند روی عملکرد گلر حریف. اینکه مثلا چطور خروج می کند. این خیلی ساده است. من برای شما مثالی از دروازه بان قطر می زنم. وقتی توپ را روی دروازه سانتر کنی او از دروازه اش بیرون می آید. ما به دلیل اینکه با این کار مقابله کنیم تمام کرنرهایمان را زدیم توی گل. اتفاقا دیدید که نزدیک بود کاشته مسعود از بغل محوطه جریمه، مستقیم توی دروازه برود و یک کرنرهای ما روی دروازه این تیم خطر ایجاد می کرد. اگر توجه کردید، حتی ضربه ها را یک ضرب نمی زدیم. اینها همه آنالیز شده است. به عنوان یک بازیکن واقعا دارند زحمت می کشند و ما داریم پاداش زحمات آنها را می بینیم. البته همه مربیان زحمت می کشند اما کارلوس کارهای بیشتری انجام می دهد. به همین دلیل هم هست که او در تیم های بزرگ دنیا مربیگری کرده است. البته این طور نیست که بگوییم فقط خارجی ها از این کارها می کنند. مربیان خودمان هم این کارها را انجام می دهند. من در ایران می شناسم مربیانی که آنالیز می کنند ولی خیلی مهم است که در این آنالیز چطور نظر بدهی. به نظر من کار بزرگی است که اگر فیلمش منتشر شود می توان از آن به عنوان یک کار آموزشی استفاده کرد.

*خیلی دوست داشتی در بازی با لبنان هت تریک کنی، درست است؟ مثل بازی مقدماتی جام ملت ها.

نه خدایی. اصلا به این چیزها فکر نمی کردم. دوست داشتم لبنان را 7 بر صفر ببریم اما من یک گل هم نزنم.

*گل دومی که زدی یک شوت غافلگیرکننده بود. فکر می کردی گل شود؟

زدن توپ های پشت 18 قدم را در تیم ملی شگرد دارم. در بازی با لبنان هم دیدم که مدافع مقابل دروازه بان قرارگرفته است و بغل پا زدم توی دروازه. دید گلر کاملا کور بود و حدس می زدم که توپم گل شود.

*می دانستی تا ساعت یک نیمه شب بیشتر خیابان ها بسته بود؟مردم خیلی خوشحال بودند.

خود من ساعت 12.30 تازه رسیدم هتل. وقتی رسیدم خانه ساعت شده بود نزدیک 2 صبح. خوشحالی مردم است که باعث می شود ما انگیزه پیدا کنیم. ولی هنوز کار ما تمام نشده است. این دو بازی را بردیم تا به بازی با کره برسیم. در واقع نتیجه نهایی را در بازی روز سه شنبه خواهیم گرفت و نباید زیاد عجله کرد. مهمترین چیز این است که دو برد قبلی را فراموش کنیم و تمام تمرکزمان را روی مسابقه پیشرو بگذاریم.

*فکر می کنی که قطری ها بروند به سمتی که تبانی کنند و ...

نه، من فکر نمی کنم. چون نه نیاز به پول دارند و نه نیاز به چیزهای دیگر. ولی به هر حال فوتبال است و ممکن است هر اتفاقی بیفتد. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که در روز آخر فوتبال پاک باشد و هر کس توانایی اش را دارد به جام جهانی برود.

*دوست داری ایران و ازبکستان به جام جهانی بروند یا ایران و کره؟

برای من فرقی نمی کند. ایران برود جام جهانی با یک تیم دیگر. مهم نیست کدام تیم باشد.

*مثل سرمربی کره مثلا نگفتی که از فلان تیم نفرت دارم و می خواهم آن یکی به جام جهانی برود!

(خنده) من به فکر تیم ملی کشور خودم هستم، نه تیم دیگری. برای من و کلا ما ایران مهم است و رفتنش به جام جهانی.

*البته روز اول از واکنش سرمربی کره جنوبی عصبانی شدی و از او انتقاد کردی.

ببین فلسفه کاری ما مشخص است. ورزش برای سرگرمی است. برای شاد شدن مردم. هدف ما هم باید این باشد. من یادم نمی آید کسی در تیم ملی ایران به خودش اجازه توهین به مردم کره را داده باشد. قرار است رقابت کنیم نه اینکه به یکدیگر توهین کنیم. من ناراحت شدم که چرا اینطور به ایرانی ها توهین شده. اینکه بگوئیم از ایرانی ها خوشمان نمی آید یا از ایرانی ها متنفریم، حرف جالبی نیست. ما ورزشکاریم و الگوی خیلی ها. من مطمئنم نظر مردم کره با سرمربی اش فرق دارد. سرمربی کره تحت فشار است که چنین حرف هایی زده است. ولی آیا ما تحت فشار نبودیم؟ مثلا ما مصاحبه کردیم و به ملت قطر توهین کردیم؟ مگر کسی بیشتر از ما در گروه تحت فشار بود؟ تمام حرف ما این است. یک ورزشکار، مربی، مدیر الگوست و نباید هر حرفی را به زبان بیاورد.

*فکر می کنی این جملات ناشی از چه بود؟ البته کری خوانی ها ادامه دارد و سرمربی کره گفته کروش باید بازی های جام جهانی را از خانه اش در پرتغال ببیند.

من فکر می کنم آقای کروش جواب ایشان را داد. ببیند پشت این حرف ها چیزی جز به هم زدن تمرکز تیم ملی نیست. ما باید هوشیار و آگاه باشیم که درگیر این بازی های غیرفوتبالی نشویم. سرمربی کره قطعا از ایران می ترسد و دوست دارد، از هر راهی به ما ضربه بزند. این خود ما هستیم که باید حواسمان را جمع کنیم. الان کره ای ها دوست دارند ما وارد این دعوا شویم و هر روز حرف بزنیم.

*ستاره کره جنوبی هیونگ مین هم گفته تو را نمی شناسد.

(خنده) این چیزها مهم نیست. شاید او تا به حال با ایران بازی نکرده است. احتمالا تازه به تیم ملی این کشور آمده!

*در مورد مردم هم حرف بزنیم. آنها واقعا 90 دقیقه مقابل لبنان عاشقانه تیم ملی را تشویق کردند. اگر قرار باشد یک جمله به آنها بگویی چه می گویی؟

من بعد از بازی ایران و قطر از آنها تشکر کردم ودست تک تک آنها را می بوسم که برای تیم ملی دست به دعا شدند. این حمایت هاست که به ما انرژی می دهد. البته مطمئن هستم آنهایی هم که در منزل بازی های تیم ملی را دیدند، نگران بودند. همه چیز از بازی با قطر شروع شد، مردم همه جا می گفتند ایران می برد و این اتفاق افتاد. قطعا تا بعد از بازی با کره هم این وضعیت ادامه خواهد داشت. امیدوارم که در نهایت ما بتوانیم یک شادی کوچک بعد از سال 2006 را به آنها تقدیم کنیم.

*بعد از بازی لبنان چند تا اس ام اس و زنگ داشتی؟

دوستانم، مربیان خوبم، دوستان خانوادگی، هم باشگاهی ها و همه کسانی که به من لطف داشتند خوشحال بودند و تبریک می گفتند. تعداد اس ام اس ها خیلی زیاد بود، زنگ ها نیز همینطور. واقعا خوشحال بودم که همه خوشحال هستند.

*کمی جدی بحث کنیم درباره خودت. تو در جام ملت های قطر زیاد روی فرم نبودی. حتی زمانی هم که به استقلال آمدی جواد نکونام همیشگی نبودی. اما حالا شرایط طوری شده که هم در اوج هستی و هم می خواهی تلاش کنی که بیشتر خودت را نشان بدهی. آیا قصد داشتی خودت را به کسی ثابت کنی؟

نه این طور نیست. من درباره جام ملت ها قبلا حرف هایم را زده ام. بعد از آن مسابقات هم من همچنان بازیکن اوساسونا بود. دلیلی ندارد که من بخواهم چیزی را ثابت کنم، آن هم در شرایطی که می دانم چه هستم. اتفاقاتی که در جام ملتها افتاد را هم همه می دانند. من نمی توانستم راحت فوتبال بازی کنم. در زمین هم واقعا خوشحال نبودم. اگر نه 4 روز بعدش رفتم اسپانیا با رئال بازی کردیم و یک بر صفر بردیم، هفته بعدش هم با اسپانیول بازی کردیم که من دو تا گل زدم. آدم باید جایی که فوتبال بازی می کند راحت باشد. من از دروغ و کلک و چاپلوسی واقعا بدم می آید و هرگز هم این کارها را انجام نمی دهم. درباره استقلال هم قطعا بعدا صحبت خواهم کرد اما الان فقط درباره تیم ملی حرف می زنم. اگر خاطرتان باشد زمان علی دایی من بهترین بازی هایم را انجام دادم. زمان برانکو و بلاژویچ هم همین طور. به هر حال دلایلی وجود دارد که این اتفاق ها می افتد. دلیلش هم مربیانی هستند که از بازیکنان استفاده می کنند. اگر آنها خوب استفاده کنند خوب هم نتیجه می گیرند و بلعکس. اینتر میلان در زمان مورینیو قهرمان اروپا نشد؟ سال بعد همان ستاره ها ماندند و به جایی نرسیدند. خب این به نوع استفاده مربی از بازیکنان برمی گردد.

*تو در مرحله مقدماتی جام جهانی شش گل زده ای. البته بهترین گلزن که ژاپنی است 9 گل زده است.

(با خنده) فقط مانده یک هت تریک جلوی کره جنوبی! من دو تا به اندونزی زدم، یکی به کره و دو تا هم به لبنان.

*آقا کریم(باقری) بیشتر از تو گل زده است.

بله، آقا کریم بیشتر زده است.در ضمن الان گل زدن واقعا سخت شده است. فوتبال فرق کرده است و باید قبول کرد که تیم ها سخت تر گل می خورند.

*تو در مقاطع مختلف گل های حساسی به کره زده ای. از بازی مقدماتی 2010 و گل به عربستان بگیرد تا بازی کره در همان مسابقات در تهران. این دوره هم گل حساسی به کره جنوبی در تهران زدی که واقعا امید را به تیم ملی برگرداند. در بازی لبنان هم دو گل مهم زدی. یکجورهایی مردم لحظه ها شده ای.

نه، من مرد فوتبال شده ام. البته از همان روز اول مرد فوتبال بودم، به خاطر اینکه فوتبال را دوست دارم و تمریناتش را با عشق انجام می دهم. کسی نمی تواند بیاید و بگوید که جواد نکونام در زمین فوتبال بازی نمی کند یا کم کار است. من همیشه در تمرینات هستم. هیچوقت در تمرین ها غیبت نمی کنم چون عاشق تمرین کردن هستم. در بدترین شرایط همیشه سعی کرده ام بهترین بازی هایم را انجام بدهم. نیازی نیست و نیازی هم نبوده که بخواهم این موضوع را ثابت کنم.

*زندگی فوتبالی تو نسبت به گذشته فرق کرده است. حالا تبدیل شده ای به لیدر تیم ملی. مثلا اگر تیم ملی برود جام جهانی همه می خواهند بگوید که لیدر این تیم نکونام بوده است.

نه، من اصلا این چیزها را قبول ندارم. مگر سال 2006 که تیم ملی رفت جام جهانی، همه گفتند که تیم را علی دایی راهی این جام کرده است؟ این یک کار تیمی است. مثلا برخی می گویند که بازیکنان استقلال در زمین بودند و ایران توانست قطر را ببرد. ما 25 نفره قطر را بردیم، 25 نفره لبنان را شکست دادیم و تیم برود جام جهانی 25 نفره خواهد رفت. ما یک تیم کامل هستیم. این مردم جزئی از تیم ما هستند. بی انصافی است که این عزم ملی را نادیده بگیریم.

*البته در این مدت با مردم هم رابطه خوبی برقرار کرده ای. تا به حال اینقدر به طرفداران نزدیک نبوده ای، درست است؟

خب من زیاد در ایران نبودم و در سال سرجمع که می زدید، یک ماه در ایران حضور داشتم و آن هم بیشتر به خاطر تعطیلات. من زیاد در بین مردم نبودم و آنها شناختی از من نداشتند. همیشه بازیکنی به دل مردم نزدیک است آنها ارتباط بیشتری با او برقرار می کنند. من نه در استقلال و پرسپولیس بازی می کردم و نه زیاد در ایران بودم. به خاطر همین شاید خیلی ارتباطی بین ما نبود ولی با آمدن به استقلال، احساس کردم که کم کم این ارتباط برقرار می شود و الان بسیار خوشحالم که توانسته ام به طرفداران نزدیک شوم.

*بعد از کاری که برای مهدوی کیا کردی این رابطه نزدیک تر شد. یا مثلا کاری که برای دژاگه انجام دادی.

همیشه بیرون فوتبال، پرسپولیسی های عزیز هم دیده اند که من به آنها بی احترامی نکرده ام. یک بار ندیده اید که علیه پرسپولیس و یا حتی سپاهان مصاحبه کنم. من همیشه درباره تیم خودم حرف زده ام. سعی می کنم به هیچ کس بی احترامی نکنم. موضوع مهدی هم یک کار ساده ای بود که واقعا تماشاگران پرسپولیس خیلی از من تشکر کردند.من به همه آنها صادقانه گفتم که خودم دوست داشتم این کار را برای مهدی انجام بدهم. درباره اشکان هم، وظیفه ما بود که از او تشکر کنیم. خیلی برای تیم ملی زحمت کشید و بی انصافی بود در این شرایط او را فراموش کنیم. امیدواریم زود برگردد و کنار ما باشد چون دلمان برایش تنگ شده است.

*بزرگترین انگیزه ای که باعث می شود تا روز سه شنبه یکی از بهترین بازی هایت را مقابل کره انجام بدهی چه چیزی است؟

خوشحالی مردم. اگر قرار باشد به جام جهانی برویم و مردم خوشحال شوند و یا حتی اگر قرار باشد به جام جهانی نرویم و باز هم مردم خوشحال شوند من آن کاری را انجام می دهم که در جهت خوشحال کردن مردم باشد. خوشحالی 75 میلیون ایرانی مهم تر از خوشحالی یک نفر است. از سال 2006 مردم ما سختی های زیادی کشیده اند. امیدوارم مردم ما خوشحال شوند و با هم جشن بگیریم.
    __________________________________________________ ________________________________________
    We accept the reality of the world with which we are presented

__________________________________________________ ________________________________________

Comment

Originally posted by Siavash View Post
      CQ; Pre-match press,

کی روش: می*خواهیم با تمام قدرت صعود کنیم

ه گزارش سایت رسمی فدر اسیون، وی در این باره گفت: ابتدا به همه ظهر بخیر و به همه اهالی رسانه* خوش*آمد می*گویم. از تاخیرم در این نشست خبری غذرخواهی می*کنم. متاسفانه ترافیک باعث شد که دیر به نشست خبری برسیم. اگر چوی جای من حضور داشت از همین الان شروع به جنگ می*کرد، اما ما عذرخواهی می*کنیم. به تیم ملی کره جنوبی تبریک می*گویم که به جام جهانی صعود کرده است. من از جانب تیم ملی ایران به کره*ای که صعودشان را روی کاغذ مسجل کرده*اند تبریک می*گویم.
      سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: این خواسته قلبی ماست که با تمام انگیزه فردا شاهد بازی خوبی باشیم. در کنار کره به جام جهانی برویم و در کنار آنها جشن صعود بگیریم. ما احترام بسیار زیادی برای کره جنوبی قائلیم .ما اینجا هستیم که ماموریت*مان را به پایان برسانیم و امیدواریم این مهم را انجام بدهیم. فردا با تمام قدرت می*خواهیم صعود کنیم.
      کی*روش پس از مطرح شدن سوالی درباره اظهارات بازیکنان کره از نکونام وارد بحث شد و گفت: من بعد از 33 سال کار در ژاپن، امریکا، اسپانیا، آفریقای جنوبی و انگلیس هیچگاه شاهد چنین لغاتی مانند خون و انتقام نبودم و معتقدم باید این بحث را همین جا تمام کنیم. می دانم فدراسیون کره، بازیکنان و مردم کره انسانهای خوبی هستند. جهان می داند که کره ای ها مردم مهربان نوع دوست و بسیار خوبی هستند. پس ما هیچگاه وقتی یک یا دو نفر این حرفها را می*زنند نظرمان را درباره واقعیت کره ای ها عوض نمی*کنیم.
      وی در ادامه گفت: ما باید برای تمام هواداران ایرانی و کره*ای فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم. همانطور که قانون فیفا تاکید می*کند فوتبال جوانمردانه ای را انجام بدهیم . این یک رسم ایرانی است که ما برای رقبای خودمان گل می بریم فردا برای کره*ای ها هم گل می*بریم .وقتی صحبت از انتقام می*شود، ما فقط از راه فوتبال جواب می*دهیم، چون این تنها راهی است که بلدیم. وقتی صحبت از خون به میان آمد ما با تحرک و عرق ریختن جواب این حرفها را می*دهیم. آخرین جمله من خیلی ساده است؛ ما اینجا هستیم که صعودمان را جشن بگیریم، حضور ما برای جنگیدن با کره نیست، امده ایم با کره بازی کنیم. شما در جنگ با حریفتان روبه رو می*شوید ولی در چنین مسابقه*هایی شما در کنار حریفتان قرار می*گیرید. من از رسانه های ایرانی و کره ای درخواست دارم که بیایید همه با هم از فوتبال لذت ببریم.
      در پایان خبرنگاری دو سوال از کی*روش داشت که آیا طبق حرف قبلی خود برای سرمربی کره پیراهن ازبکستان را می*خرید و اینکه پس از دو سال زندگی در ایران چه قدر احساس ایرانی بودن می*کنید؟ کی روش در پاسخ گفت: بگذاریم کمی هم شوخی کنیم! من آماده بودم یک پیراهن برای چوی بیاورم، اما وقتی گفت ما یازده پیراهن می*خواهیم من پول ندارم بخرم! در حقیقت تلاش می*کنم که در اتمام بازی با چوی دست بدهم و با هم جشن صعود بگیریم. این مایه افتخار من خواهد بود که پیراهن ایران را به چوی هدیه کنم، اما پاسخ به سوال دوم: ایران خانه من است. ایران خانواده من است.

very nice press conf by CQ.
      said what needed to be said in a dignified manner, didnt prolong the silly stuff and gave a nice answer to the players' talk of revenge and crap like that.

tried to create a peaceful atmosphere and pushed the idea that both teams can be winners in the game. good stuff

Comment

Originally posted by Prince of Fasa View Post
        I completely agree DD jan but at the same time you know that all of us have a small desire for Korea to go third place to Uzbekistan because of the whole situation their manager started
        the full story is that after the Korea vs Uzbek game, Uzbek reporter asked Choi, 'who would you like to go to the WC2014 with, Uzbekistan or Iran? please say Uzbekistan' the thing was, the reporter asked that question in Korean, so Choi found it quite funny and just said 'I'd say Uzbekistan, because we didn't feel welcomed when we visited Iran' - then this story got to Iranian press and Carlos Queiroz became upset.

Comment

^ it doesn't matter bro. it is not professional for a country coach to say anything around these lines to hurt the feelings of a nation with 75 millions of dying fans. What do you expect when you step on the lion's tail? of course there will be a reaction.

Comment

The last training in main stadium:

Last edited by webmaster; 06-17-2013, 07:50 AM.

Comment

true. I think both teams needed a good reason to vent out their frustrations and they got it. may the better team prevail! it will be a good game.

Comment

btw what happened to vingada?

Comment

پس از اظهار نظر بازیکن کره جنوبی درباره نکونام / شکایت ایران از سون هیونگ مین به فیفا

ایران از بازیکن تیم ملی کره جنوبی به فیفا شکایت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پس از اظهار نظر بازیکن تیم ملی کره جنوبی که گفته بود در بازی فردا کاری می کند تا جواد نکونام خون گریه کند سرمربی تیم ملی ایران ناظر فیفا را تهدید کرد که خاطر بیان کردن این حرف ها از یان بازیکن شکایت خواهند کرد.
                  این اتفاق در حالی افتاده است که پس از این تهدید، ناظر فیفا از مسوولان فدراسیون فوتبال ایران نام این بازیکن را پرسید تا صحت و سقم این صحبتها را جویا شود. ناظر فیفا برای چند دقیقه*ای هم با مهدی محمد نبی گفت*وگو کرد که مشخص نشد چه حرف هایی بین آنها رد و بدل شده است.

Comment

Originally posted by Siavash View Post
                    پس از اظهار نظر بازیکن کره جنوبی درباره نکونام / شکایت ایران از سون هیونگ مین به فیفا

ایران از بازیکن تیم ملی کره جنوبی به فیفا شکایت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پس از اظهار نظر بازیکن تیم ملی کره جنوبی که گفته بود در بازی فردا کاری می کند تا جواد نکونام خون گریه کند سرمربی تیم ملی ایران ناظر فیفا را تهدید کرد که خاطر بیان کردن این حرف ها از یان بازیکن شکایت خواهند کرد.
                    این اتفاق در حالی افتاده است که پس از این تهدید، ناظر فیفا از مسوولان فدراسیون فوتبال ایران نام این بازیکن را پرسید تا صحت و سقم این صحبتها را جویا شود. ناظر فیفا برای چند دقیقه*ای هم با مهدی محمد نبی گفت*وگو کرد که مشخص نشد چه حرف هایی بین آنها رد و بدل شده است.
                    These South Koreans are getting very rude. LETS HOPE TEAM MELLI DEFEATS THEM IN THEIR OWN HOME !

Comment

Look who is a fan?? :-)

Comment

GO TM GO IRAN!!!! WE WILL SHOW TO OUR ENNEMY WHO WE ARE

F A G H A T--> --> I R A N

Comment

vaveyla hanooz 19 sa'ato khurdei moonde ta bazi az alan pfdc server too busye

Comment

HKJC odds South Korea 2.05 D 2.35 Iran 4.7
                            Macau Slot South Korea 2.3 D 2.35 Iran 3.9
                            Chiu Yin Ping 趙燕萍.

Comment

PLEASE HELP! anyone know where i can find full replay of game IMMEDIATELY after game?

Hi everyone,

I'm in an infuriating position. The game starts tomorrow at 8am and I have a very important meeting from 8-10:15 that I can't leave from. But I've been able to take off until 12:30. Does anyone know any website that will upload the full game immediately after, such that I can literally go on the site at 10:30 and watch it? Most sites I know usually take a while to upload and we have so many Iranians working here that I know at least one will unknowingly tell me and ruin the surprise!

Thank you!!

Comment

pfdctv.com
                                Also, they will set up a thread soon that you can download the full game from, no spoilers.

Comment

Working...
                                X