Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

you guys if you want to win ACL you have to buy a good rightback and a rightmidfielder,those parts of sepahan are extremely weak in my opinion

Comment

Originally posted by kia View Post
      Where did Tahmasebi play before Shayan jan?
      He played in Moghavemat Sepasi. He got one penalty and scored 2 great goals against Perspolis, remember?

Originally posted by soheil86 View Post
      you guys if you want to win ACL you have to buy a good rightback and a rightmidfielder,those parts of sepahan are extremely weak in my opinion
      Thats our weakest point since the start of the season, most of the oppostition attacks are from that side. I hope Saket buys a good right back, we desperately need one.

GRACIAS PEP

Comment

I thought Emad Reza has renewed already but in here he says:
        I'll choose between PP and Sepahan.
        My choice depends of who pays me greater!
        I have offers from UAE and Qatar but I prefer playing in Iran as I believe the standards are higher.
        Both teams are very big and will both be in Asia next year so i just have to see which one is willing to pay me the highest.

تا پايان هفته بين دو تيم سپاهان و پرسپوليس يکي را انتخاب مي کنم

عماد رضا مهاجم تيم ملي عراق و تيم سپاهان اصفهان يکي از بازيکنان مورد نظر باشگاه پرسپوليس مي باشد.
        عماد رضا در خصوص حضورش در تيم پرسپوليس گفت: من پيشنهاد مناسبي از پرسپوليسي ها دريافت کرده ام . همچنين مسئولان باشگاه سپاهان هم براي تمديد قرارداد صحبت هايي انجام داده اند اما با هيچ تيم ايراني ديگري مذاکره نداشته ام. قرارداد من تمام شده و بايد با دقت در خصوص انتخاب تيم جديد تصميم بگيرم. با توجه به شرايط موجود تنها به مسائل مالي فکر مي کنم و با توجه به رقم پيشنهادي قرارداد مي بندم.
        عماد رضا در خصوص شرايط دو تيم اظهار داشت: من در سپاهان راحت بودم و باآرامش در اين تيم بازي مي کردم. اصفهان شهر خوبي است، البته تهران هم همينطور است و پرسپوليس هم تيم محبوبي است. پرسپوليس حتي در عراق هم محبوب است و طرفداراني دارد. هر دو تيم در رقابت هاي آسيايي به ميدان مي روند. با توجه به مجموعه اين شرايط بايد بگويم هر دو تيم بزرگ و قابل احترام هستند. در بين اين دو طبيعتا با توجه به شرايط مالي تيم جديدم را انتخاب مي کنم.
        مهاجم عراقي سپاهان همچنين مدعي شد که چند پيشنهاد مناسب از ليگ امارات و قطر دريافت کرده است: من دوست دارم در ايران بازي کنم چون سطح فوتبال در اينجا بالاتر است اما از نظر مالي پيشنهادات خوبي از امارات و قطر دريافت کردم. به هر حال من در ايران به فوتبال ادامه خواهم داد و تا پايان هفته بين دو تيم سپاهان و پرسپوليس يکي را انتخاب مي کنم.

GRACIAS PEP

Comment

A long interview with Engin Firat

فيرات در گفت و گو با فارس:

تيم ملي ايران با شگفتي راهي جام جهاني 2010 مي*شود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: اطمينان دارم كه تيم ملي ايران با درخشش و خلق شگفتي، راهي جام جهاني 2010 خواهد شد.

انگين فيرات پس از ترك تيم ملي فوتبال ايران و در پي توافق با مسئولان باشگاه سپاهان، تهران را مقصد اصفهان ترك كرد تا به عنوان سرمربي فعاليت كند.
          مصاحبه*اي را با سرمربي آلماني انجام داديم كه آن را در زير مي*خوانيد:

فارس: در تيم جديدتان چه شرايطي داريد؟
          به تازگي در سپاهان حاضر شده*ام. در اين مدت كوتاه حس خيلي خوبي از كار در اصفهان دارم. سپاهان تيم قدرتمندي در ايران و آسيا است. اميدوارم بتوانم عملكرد خوبي در اين تيم داشته باشيم.

فارس: آيا برنامه هايتان را در سپاهان آغاز كرده*ايد؟
          2 روز است اردوي خود را آغاز كرده*ايم. نحوه تمديد قرارداد و جذب نفرات جديد در اولويت برنامه هايم قرار دارد. در تيم قدرتمند سپاهان، خيلي گرفتار و مشغول هستم؛ اما علاوه بر مهره*هاي كليدي، روي نفرات جوان نيز تمركز ويژه*اي دارم. مي*خواهم پديده*هاي جديدي را به فوتبال ايران معرفي مي*كنم.

فارس: قبل از انتقال به سپاهان، چه شناختي از تيم اصفهاني داشتيد؟
          شناخت خوبي از محمدرضا ساكت، مديرعامل باشگاه داشتم. مي*دانم مدير خوبي بوده است. سپاهان تيمي با سازماندهي مطلوب است. كار در اين تيم طبق برنامه و اصول حرفه*اي است. ساكت مديري كاملا فوتبالي است. مذاكره با وي كار راحتي برايم است چرا كه به درستي شرايط را درك مي*كند.

فارس: چه شناختي از بازيكنان سپاهان داريد؟
          تا حدودي مهره*هاي قديمي و با تجربه اين تيم را مي*شناسم. نفراتي كه عضويت دارند، استعدادهاي خوب فوتبال ايران محسوب مي*شوند.

فارس: براي تقويت سپاهان آيا بازيكناني را براي جذب كردن به باشگاه معرفي كرده*ايد؟
          براي حضور در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا، چند مهره كليدي را مد نظر دارم؛ اما ترجيح مي دهم تا پاياني شدن شرايط جذب آنها،اسامي را فاش نكنم. با برخي نفرات در حال مذاكره هستيم و با عقد قرار دادها بهتر است كه اين مسائل را رسانه*اي كنيم؛ اما اميدورام هرچه زودتر بازيكنان مورد نظرم بتوانند در تمرين شركت كنند.

فارس: چرا اسامي بازيكنان مورد نظرتان را اعلام نمي*كنيد؟
          زماني كه مذاكره با بازيكنان ادامه دارد، نبايد اسامي را فاش كرد. اين رفتار با اصول حرفه*اي مغايرت دارد. علاوه بر اين، امكان دارد چند تيم ديگر خواهان آنها باشد و شرايط مذاكرات تغيير كند. بهتر است با عقد قراردادي* نهايي، نام آنها را معرفي كنيم.

فارس: آينده سپاهان و فيرات را در هشتمين دوره ليگ برتر چطور ارزيابي مي*كنيد؟
          همانطور كه گفتم، اميد زيادي به موفقيت دارم. چنانچه بتوانم با تمركز بيشتري روي اين تيم كار كنم، نتايج خوبي را نيز كسب خواهيم كرد. براي رسيدن به موفقيت بايد خوب تلاش كرد. ارائه بازي زيبا و تماشاگرپسند در اولويت* برنامه هايم قرار دارد؛ اگرچه اين بازي زيبا بايد با كسب نتيجه و پيروزي نيز همراه باشد. در پايان فصل مي*توانم همراه سپاهان در ليگ برتر و ليگ قهرمانان جايگاه خوبي را به دست آوريم.

فارس: سپاهان تيمي است كه تجربه حضور در ديدار پاياني ليگ قهرمانان را داشته است. مي*توانيد بار ديگر اين افتخار را تكرار كنيد؟
          با توجه به برنامه ريزي Afc، مسابقات مراحل گروهي را از فوريه آغاز خواهيم كرد. بنابراين، تا آن زمان بايد با دقت و برنامه ريزي خوبي فعاليتمان را دنبال كنيم. براي رسيدن به ديدار پاياني آسيا، بايد مرحله به مرحله پيش برويم. معتقدم در مرحله گروهي بايد گام*ها را محكم تر برداريم و بتوانيم با اقتدار افتخار گذشته را كسب كنيم. اگر شرايط طبق برنامه هايم پيش برود، تكرار افتخارات گذشته در ليگ برتر و آسيا دور از دسترس نخواهد بود.

فارس: چطور شد به يك باره از تيم ملي جدا شديد؟
          با دريافت پيشنهاد از سپاهان براي مربيگري، ترجيح دادم براي كسب تجربه، به اين تيم ملحق شد.

فارس: تيم ملي در مرحله چهارم مقدماتي جام جهاني 2010 با عربستان، كره شمالي، كره جنوبي و امارات همگروه است. ايران چند درصد شانس صعود به مرحله پاياني دارد؟
          در زمان كوتاهي كه در تيم ملي بودم، اعتماد زيادي به اين تيم پيدا كرده ام. اطمينان دارم اين تيم به مربيگري علي دايي راهي جام جهاني 2010 خواهد شد. بازيكنان تيم ملي اتحاد و دوستي زيادي دارند. با انگيزه بالاي بازيكنان جوان، اين تيم به هدف نهايي خواهم رسيد. با همدلي و انجام اردوهاي مناسب، ايران با صعود مقتدرانه همه را شگفت زده خواهد كرد.

GRACIAS PEP

Comment

Some say why Sepahan is signing so many forwards. The biggest problem last year was lack of forwards due to so many injeries. So its good that this year Sepahan from the begining is taking care of business.

Comment

Rahman Ahmadi (Saipa GK) signed a 2 year contract.
              Any info on him?

GRACIAS PEP

Comment

^ Do you know if Mohammadi is leaving? I wonder why we are signing/negotiating with GK's if Mohammadi and Homami are going to stay.
                2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Mr. Saket despite being a Hezboolahi, seems to be a good manger and led Sepahan this far. However, this selection of Firat is a big big risk I beleive. Time will show, if Mr. Saket turst in Firat is well placed or not?
                  "When I see the good in you, you get motivated, feel good about yourself and that creates synergy. It creates an environment where everybody can work better together. I think in the Iranian culture it becomes very ordinary to always see the bad in each other."
                  Afshin Ghotbi ( Former TM Head Coach)

Nasser Hejazi was the Takhti of our football.
                  Mohammad Panjali (Former PP and TM Captain)
                  sigpic

Comment

anyone know if we are still going to play in fooladshahr this season or naghsheh jahan

Comment

Nagshe Jahan is not completed yet..So they will be playing in Fooladshahr unless Sepahan's other Stadium

Another 15.000 capacity stadium under construction will be finished by then.

Also A note on the Bager Ahmadi Signing, I think thats useless..

He is not better then Mohammadi and maybe not even Homami...

Silly Signing there...

Comment

yea but its been under construction for such a long time now shoudnt it be over by now i mean naghsheh jahan is an amazing stadium i miss sepahan kicking esteghlals ass in their

Comment

Originally posted by Bobbyrider View Post
                          yea but its been under construction for such a long time now shoudnt it be over by now i mean naghsheh jahan is an amazing stadium i miss sepahan kicking esteghlals ass in their

Its a big project, It might well be finished during next season,
                          Because Its not only the soccer stadium but if you noticed its called

Nagshe Jahan Sports Complex

Its like Azadi with facilities for many sports..So the focus is not only on the soccer stadium

Indeed its a great facility, And Should be looked forward to its opening

Comment

true ^ thanks for the information

Comment

Originally posted by TM-Fan View Post
                              ^ Do you know if Mohammadi is leaving? I wonder why we are signing/negotiating with GK's if Mohammadi and Homami are going to stay.
                              Not quite sure about Mohamadi but here is Hemami's transfer news.

Hemami to Fajr Sepasi

مسعود همامى با سپاهان به توافق نرسيد
                              دروازه بان سپاهان به مقاومت سپاسى مى رود

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by shayan20 View Post
                                Not quite sure about Mohamadi but here is Hemami's transfer news.
                                Hemami to Fajr Sepasi
                                مسعود همامى با سپاهان به توافق نرسيد
                                دروازه بان سپاهان به مقاومت سپاسى مى رود
                                Fajr's New Replacement for Makani's departure to Pas Hamedan

I think its a good move, A club where Homami will get to play much more regularly...
                                It was smart because Either Mohammadi had to leave or Homami...

Comment

Working...
                                X