Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

How much money?

Comment

افشين: نياز به پيشرفت داشتم، به سپاهان آمدم

مهاجم جديد سپاهان با رد داشتن صفحه*ي اجتماعي در فيس*بوک و ابراز خرسندي از حضور در سپاهان مي*گويد مي*خواهد به اهدافش با سپاهان برسد.

آرش افشين درباره ي پيوستنش به سپاهان و جداييش از فولاد گفت: به هر حال شرايطي پيش آمد که نياز به پيشرفت داشتم و با مشورت، اين تصميم را گرفتم. انصافا تصميم سختي بود و ان*شاءالله که به نفع فوتبالم شود. واقعيت اين است که تا الان که با شما حرف مي زنم، رويم نشده به آقاي فرکي زنگ بزنم. حتي رويم نمي*شود به او نگاه کنم. از همين جا از او به خاطر زحماتي که براي من کشيد تشکر مي کنم و از او عذر خواهي مي کنم. به هر حال وضعيت به گونه اي شد که با قراردادي دو ساله به سپاهان پيوستم و اميدوارم به اهدافم در اين تيم برسم.

به گزارش ايسنا ، او در پاسخ به اين سوال که گفته شده دليل نرفتنش به استقلال، صحبتهاي جباري بوده در غير اين صورت به استقلال مي*رفت، اظهار کرد: من دوست ندارم در اين باره صحبتي بکنم. واقعيت اين است که زياد به اين مسائل دقت نکردم و فکر مي*کنم قسمت نشد به استقلال بروم. دوست داشتم به استقلال بروم اما نشد و در حال حاضر از حضور در سپاهان خوشحالم. من قبلا هم گفته بودم که امير قلعه نويي مربي بزرگي است و هر بازيکني دوست دارد با او کار کند و من هم از اين قاعده مستثني نيستم اما بعد از صحبت با مدير برنامه هايم و جمع بندي با ساير دوستانم به اين نتيجه رسيدم که در سپاهان حضور يابم.

مهاجم هافبک جديد سپاهان در پاسخ به اين سوال که چرا در صفحه ي اجتماعيش چندي پيش با نوشتن سلام استقلال، موجي را به راه انداخته بود که عده اي تصور کردند او بطور قطع آبي پوش مي شود، بيان کرد: صاحب اين صفحه من نيستم و بطور قطع طي روزهاي آينده از کسي که آنرا اداره مي کند، شکايت خواهم کرد. من يک بازيکن حرفه اي هستم و اصلا دليلي ندارد که چنين مسئله*اي را عنوان کنم. من براي کسي که به اسم من، آن صفحه را مي چرخاند متاسفم و شک نکنيد از او شکايت خواهم کرد.

افشين در ادامه و در پاسخ به سوالي درباره ي پيشنهادهاي خارجيش، افزود: پيشنهادهاي خارجي هم داشتم و آنها را با آقاي فاضلي، مدير برنامه هايم مطرح کردم و خودم هم دوست داشتم لژيونر شوم اما شرايط به گونه*اي شد که راهي سپاهان شدم.

او در پاسخ به اين سوال که چقدر صحبت پيشنهاد بالاي يک ميلياردي استقلال به او صحت داشته، اظهار کرد: من واقعا از اين مسائل اطلاعي ندارم و همه*ي اين مسائل را بايد از آقاي فاضلي بپرسيد. قطعا درباره*ي چيزي که از آن بي اطلاع هستم، صحبتي نمي*کنم و الان هم چون بازيکن سپاهان هستم، تمام تمرکزم را روي اين تيم گذاشته*ام.

بازيکن سال گذشته فولاد در ادامه از اهدافش در سپاهان گفت و افزود: هدفم حضوري قدرتمند در سه جام با سپاهان است. مي خواهم قهرماني در ليگ و آسيا را با اين تيم تجربه کنم و به اروپا برسم. اين مسئله دور از دسترس من نيست و در خودم اين توانايي را مي بينم. مي خواهم در افتخار قهرماني سپاهان من هم سهمي داشته باشم.

افشين در ادامه و در پاسخ به اين سوال که چقدر اميدوار است، از مسافران به جام جهاني برزيل باشد، گفت: من تمام تلاشم را مي کنم که از مسافران تيم ملي به جام جهاني باشم. مي خواهم نظر کي*روش را جلب کنم و اميدوارم بتوانم عملکرد خوبي داشته باشم تا او را تحت تاثير قرار دهم. همه دوست دارند در جام جهاني باشند و من هم مي خواهم اين تجربه ي بزرگ را داشته باشم و به همين دليل همه توانم را براي رسيدن به آن صرف خواهم کرد.

او در پايان و در پاسخ به اين سوال که چه زماني به تيم سپاهان ملحق مي شود، اظهار کرد: تيم سپاهان روز چهارشنبه از اردوي خارجيش به ايران باز مي گردد و من تا آن زمان به تمرينات اختصاصي خودم مشغول خواهم بود و تلاش مي کنم از فرم مطلوبم فاصله نگيرم.
      2, 9, 10, 11 and 14

Comment

vayyyy, sepahan chikar kardeeeeeee

ghahremanim bachehaaa, shak nakonid

Comment

btw last year, the top 2 goal scorers in iran under 21 league were from sepahan

مهدي شريفي ( سپاهان اصفهان) 10 گل

علي چوپاني ( سپاهان اصفهان) 9 گل

we should see more of them this year

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=73356&title=

Comment

Luka Bonachic to Zob. That is great news. If Saeed Azari comes back as CEO (Its possible because of Rohani being a semi reformer) with Luca and his belief in the youth you should expect Zob to at least get into ACL at least by next year.
            بوناچیچ سرمربی ذوب*آهن شد

سرمربی فصل گذشته مس کرمان به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب*آهن اصفهان انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، لوکا بوناچیچ با مسئولان باشگاه ذوب*آهن به توافق رسید و پس از عقد

قرارداد اینترنتی با این باشگاه فردا به ایران می*آید تا هدایت تیم فوتبال ذوب*آهن را در لیگ برتر سیزدهم بر عهده بگیرد.
            به گزارش فارس این مربی فصل گذشته سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بود

Comment

I have started to like Rahimi. He seems to be a nice and polite, yet serious manager:

رحيمي: تمام بازيکنان مدنظر کرانچار جذب شدند

مديرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: با جذب آرش افشين کارمان را در فصل نقل و انتقالات به پايان برديم و صددرصد بازيکنان مورد درخواست زلاتکو کرانچار جذب شده است.

عليرضا رحيمي با بيان اينکه در فصل نقل و انتقالات صددرصد خواسته*هاي زلاتکو کرانچار را تامين کرده است، گفت: تمام بازيکنان مورد نظر در ليست کرانچار را جذب کرديم و از اين بابت خوشحاليم. آرش افشين آخرين بازيکن ايراني بود که ما گرفتيم. البته به احتمال قوي يک مهاجم خارجي هم در آينده نزديک جذب خواهيم کرد.

* دعوا نداريم و حاضريم درباره خليل*زاده در کميته انضباطي حرف بزنيم

به گزارش ايسنا ، رحيمي در واکنش به اعتراض*هاي باشگاه مس مبني بر عقد قرارداد سپاهان با شجاع خليل*زاده گفت: ما با کسي دعوا نداريم و همه با هم دوست و رفيق هستيم. به تمامي باشگاه*ها و همکارانم احترام مي*گذارم و هميشه همين رويه را داشته*ام. ما اعتقاد داريم قانوني عمل کرده*ايم و هيچ مشکلي بر سر توافقات با بازيکن و عقد قرارداد با او وجود نداشته است، حال اگر دوستان ما اعتراضي به موردي دارند مي*توانيم خيلي صميمانه در کميته انضباطي فدراسيون بنشينيم و درباره*اش صحبت کنيم. از اين منظر من استقبال مي*کنم اگر فردي، کسي يا باشگاهي شک و شبهه يا اعتراضي دارد ما دوستانه با هم به گفت*وگو بپردازيم تا هرآنچه قانون مي*گويد بين ما حکمفرمايي کرده و باشگاه سپاهان اعلام مي*کند کاملا از قانون تبعيت خواهد کرد.

* صحبت*هاي سرپرست فولاد درست و منطقي بود

مديرعامل باشگاه سپاهان درباره صحبت*هاي سرپرست تيم فولاد خوزستان نسبت به حضور آرش افشين در سپاهان گفت: صحبت*هاي ايشان را خواندم و حرف*هاي کاملا درست و منطقي هم زده بود. او به کار ما هيچ ايراد حقوقي نگرفت و حرفش درست است که روي بازيکني چون افشين، سرمايه*گذاري کرده*اند و در اين مقاطع بازيکنان به بار مي*نشينند. افشين هم عملکرد خوبي در تيم فولاد داشته است اما همه اين*ها در فوتبال طبيعي است. 9 بازيکن تيم جوانان سپاهان که ما برايشان تلاش زيادي کرديم و روي تک تک آن*ها از سنين پايه سرمايه*گذاري شده و بعد از حضور در تيم ملي طبيعتا ممکن است باشگاهي بيايد و نظر آن*ها را جلب کند. اين*ها در فوتبال طبيعي است و براي همه باشگاه*ها وجود دارد.

* خلعتبري با عجمان قرارداد دارد

وي با بيان اينکه باشگاه عجمان امارات با محمدرضا خلعتبري قرارداد دارد و راضي به جدايي اين بازيکن از تيمش نيست گفت: خيلي تمايل ندارم در اين باره صحبت کنم اما ما تلاش*مان را براي نگه داشتن خلعتبري انجام داديم. اين بازيکن تا ارديبهشت با عجمان قرارداد دارد و من نماينده باشگاه را به امارات فرستادم تا مذاکرات لازم را انجام دهد که اگر امکانش بود بتوانيم خلعتبري را دوباره به سپاهان برگردانيم اما او با تيم اماراتي قرارداد دارد.
              2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Any idea about the score of today's game with Hajduk Split?
                On a separate note it looks like Sukay's injury is serious. What a bummer.

Comment

Today is 2nd of July !! HAPPY BDAY SEPAHAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  sigpic

Comment

Originally posted by kia View Post
                    Any idea about the score of today's game with Hajduk Split?
                    On a separate note it looks like Sukay's injury is serious. What a bummer.
                    sukay seems to have ripped his Achilles tendon, it seems to be serious and he may be sidelined for 6 months!!!!

http://www.sepahanfc.ir/interviews/9...%B1%D8%AF.html

* Afshin, khalizadeh, gholami, and dehnavi will begin training on thursday.

* Sepahan will return to Iran on Wednesday

* The team will have a week break, before starting preparations for the start of the league.

http://www.sepahannews.com/%DA%86%D9...%A7%D9%86.html

Comment

What a bad news! Sukaj could have been one of our key players during the new season, especially now that KB has left the club. The only good side of the story is that the injury happened during the transfer window!
                      2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Former Zob Ahan striker Ismael Fofana has scored three goals in the first Champions League 2013(2014 match with Shirak. With Zob A han only on goal on 18 matches

Comment

We lost our last friendly to Hajduk Split of Croatia 1-0. Slovenia camp will end tomorrow:

آخرین دیدار تدارکاتی سپاهان در اردوی اسلوونی برگزار شد

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در آخرین بازی تدارکاتی خود مقابل اسکیلیپ شکست خورد.

تیم سپاهان شب گذشته در آخرین بازی تدارکاتی خود در اسلوونی به مصاف هایدوک اسکیلیپ کرواسی رفت و با نتیجه یک بر صفر این بازی را واگذار کرد.

شاگردان کرانچار فردا به این اردو پایان می دهند و به ایران باز می گردند.

Comment

Sepahan's official website is so F'ed up. I wish the fans would bombard Rahimi & Khorvash with emails complaining. Its a shame that the site would make so many mistakes:
                            سایت باشگاه سپاهان از بس که خوب بود، تازه جدیدا سوتی هم میده و همه هوادارا و خبرگزاریها را به اشتباه میندازه.

در سایت باشگاه ۲-۳ بار از تیم هایدوک اسپلیت به عنوان حریف تدارکاتی سپاهان نام برده شده بود، در حالی که سپاهان اصلا با این تیم بازی نکرده!؟ بلکه دیشب با دیگر تیم شهر اسپلیت کرواسی به نام RNK اسپلیت بازی کرده!!! پس بی دلیل نبود که هیچ اطلاعاتی از بازی با سپاهان در سایت هایدوک اسپلیت نبود، چون اصلا سپاهان با این تیم بازی نکرده بود.

این هم متن خبر و یک عکس از بازی دیشب RNK اسپلیت-سپاهان در سایت باشگاه RNK اسپلیت.

"Crveni" eurogolom Marija Kvesića svladali iranski Sepahan - Radnički Nogometni Klub Split - rnksplit.hr

So it turns out our friendly was with a different team. No wonder the Hajduk site had no info whatsoever.

Comment

^^^^
                              http://www.rnksplit.hr/novosti/crven...i-sepahan.aspx

Comment

i have a feeling mostafa shojaei will be ur next signing if were are to acquire any other player. hes an ex sepahani

Comment

Working...
                                X