Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by kia View Post
    He will be a good sub for Navidkia as both are injured alot. He will be a good replacement for Karimian if he only costs 20% more than Karimian. If he wants more he ain't worth it.
    personally i dont want him to join. he brings unwanted hashiye to the team and will demand a very high salary!!! we have good youngsters such as akbar emani and should use them instead.

im sure we wont sign him, i will bet my wife on it

Comment

thanks to "shorkhabi" for finding this:

opcbhmqvir5mp6h4c8o.jpg

Comment

He will be a good sub for Navidkia as both are injured alot. He will be a good replacement for Karimian if he only costs 20% more than Karimian. If he wants more he ain't worth it.
        Kia jan one of the main reasons that sepahan won the league last year! was because we didn't have any hashie! Jabbari is full of hashie!

Comment

Originally posted by mash_ali View Post
          personally i dont want him to join. he brings unwanted hashiye to the team and will demand a very high salary!!! we have good youngsters such as akbar emani and should use them instead.

im sure we wont sign him, i will bet my wife on it
          Isn't Akbar Imani a Defensive MF? Anyway I don't think Jabbari is a must but if they could get him at a decent price it aint too bad. I remember Hossein KAzemi who was king of hashiye came from Es ES to Sepahan and he shut up and only played football and to his credit didn't do too bad.

Comment

Originally posted by SeZaAhan View Post
            Kia jan one of the main reasons that sepahan won the league last year! was because we didn't have any hashie! Jabbari is full of hashie!
            When players come to Sepahan be ghole ma Isfaania "adem mishand o khafekhoon migirand"

Comment

Originally posted by mash_ali View Post
              thanks to "shorkhabi" for finding this:

[ATTACH=CONFIG]10930[/ATTACH]
              this is what it suppose to look like when it was designed 13 or so years ago, but by the time they finish it will have obsolete design
              IRI = FAILED

Comment

Seyed Salehi's good bye:
                He did a much better job than Bengar:
                دست تک تک هواداران سپاهان را می*بوسم
                سید صالحی: بعضی*ها را به خدا واگذار می*کنم
                خبرگزاری ایمنا: مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان که به تیم فوتبال تراکتورسازی پیوسته است اظهار داشت: خدا را شاکر هستم که در فصلی که در سپاهان حضور داشتم توانستم در کنار این هواداران قهرمان ایران شویم و دل آنها را شاد کنیم.

مهدی سیدصالحی، در گفتگو با ایمنا، پیرامون جدایی اش از تیم فوتبال سپاهان گفت: بحث خاصی نمی*خواهم در این مورد انجام دهم اما فقط جای دارد از آقای رحیمی که واقعا به من کمک زیادی کردند تشکر کنم زیرا ایشان برای من مثل یک پدر می*مانند و انشالله روزی دوباره افتخار کار کردن با آقای رحیمی را داشته باشم.
                وی ادامه داد: همچنین جا دارد از آقایان سمیعی نژاد، ترابیان و سایر اعضای هیئت مدیره بابت زحماتی که برای من در سپاهان کشیدند تشکر کنم، همین افراد و بس!
                مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر اینکه دوست نداشت در سپاهان نیمکت نشین باشد از این تیم جدا شد اظهار داشت: همانطور که گفتم اکنون صحبتی در این مورد ندارم و فقط و فقط باید از آقای رحیمی تشکر کنم،
                سیدصالحی همچنین تصریح کرد: راجع به کادر فنی سپاهان صحبتی ندارم و یک سری از افراد را به خدا و جدم واگذار می*کنم و انشالله که خدا و جدم پاسخ آنها را بدهند.
                وی افزود: نمی*خواهم اسم خاصی را بیاورم و فقط و فقط از آقای رحیمی تشکر می*کنم که حمایت*های زیادی از من کردند و خالصانه دست او را می*بوسم و همچنین از بازیکنان تیم نیز خداحافظی می*کنم.
                مهاجم فصل گذشته سپاهان خاطرنشان کرد: خدا را شاکرم که در فصلی که در سپاهان حضور داشتم توانستم بهترین گلزن این تیم باشم و بتوانم با این تیم عنوان قهرمانی را کسب کنم.
                سیدصالحی در خصوص پیوستن به تیم تراکتورسازی گفت: من از این لحظه بازیکن تراکتورسازی محسوب می*شوم و قلبم برای هواداران این تیم می*تپد. به تراکتورسازی می*روم تا بتوانم کمک حال این تیم باشم و دل هواداران تبریزی را شاد کنم. من در طول این سال*ها که در تیم*های مختلف بازی کرده*ام یک عنوان کم دارم آن هم عنوان آقای گلی لیگ است که امیدوارم در تراکتورسازی بتوانم به آن دست پیدا کنم.
                وی همچنین در صحبت*های پایانی خود راجع به هواداران اظهار داشت: دست تک تک هواداران سپاهان را می*بوسم که یک سال مرا تحمل کردند و در هر شرایطی از من حمایت کردند. فقط خدا را شاکر هستم که در فصلی که در سپاهان حضور داشتم توانستم در کنار این هواداران قهرمان ایران شویم و دل آنها را شاد کنیم. اگر کمی و کاستی از من دیدند مرا حلال کنند و دست تک تک آنها را می*بوسم.

Comment

yessss good news for sepahani fans . sepahan is not after jabbari anymore. they also want to try out the aussi player in turkey.
                  رسول خوروش در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينکه گفته مي شود عمادرضا به دليل بدهي مالياتي ممنوع الخروج است، تصريح کرد: باشگاه سپاهان بايد ماليات عمادرضا را پرداخت کند اما اين بازيکن مشکل خروجي ندارد و به تازگي به عراق سفري داشته است. باشگاه سپاهان ماليات اين بازيکن را پرداخت مي کند.

وي در مورد جذب مدافع عنوان کرد: قصد جذب نصرتي را داشتيم که اين اتفاق رخ نداد و حالا تصميم گرفته ايم با همين بازيکناني که داريم کار خود را ادامه دهيم. در خط دفاع سه مدافع داريم و به دنبال نفر چهارم بوديم که قرار شد از بازيکن تيم جوانان خود که عضو تيم ملي جوانان است استفاده کنيم.

خوروش ادامه داد: مي خواهيم با صبر و حوصله بازيکن انتخاب کنيم. اگر در هر پستي بازيکن شاخصي که بهتر از بازيکنان فعلي باشند پيدا کنيم جذب مي کنيم.

سرپرست تيم سپاهان در اين خصوص که گفته مي شود مجتبي جباري در آستانه پيوستن به اين تيم است، به فارس گفت: تصميمي براي جذب جباري نداريم. تيم تازه به آرامش رسيده و نمي خواهيم جباري را جذب کنيم.

خوروش از حضور احتمالي يک بازيکن استراليايي در سپاهان خبر داد و گفت: از يک بازيکن استراليايي خواسته ايم در اردوي ترکيه تست بدهد و قرار است امروز به ما خبر بدهد که مي آيد يا خير.
                  http://navad.net/NewsContent.aspx?NewsID=45452

Comment

Kolahkaj signed a 3 year contract w/Sep.

Comment

Sepahan leaving for Turkey on Sunday for 2 weeks:
                      تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان یکشنبه راهی ترکیه میشود
                      تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان به منظور برپایی اردوی آماده سازی برای حضور در رقابتهای پیش رو ، یکشنبه صبح عازم ترکیه میشوند.

اعضای تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان فردا شنبه به تهران می آیند و قبل از سفر به ترکیه به همراه علیرضا رحیمی مدیر عامل این باشگاه و همچنین برخی از مسولین شرکت فولادمبارکه اصفهان با مهدی غضنفری وزیر صنعت ، معدن و تجارت دیدار میکنند و پس از استقرار در هتل المپیک ، ساعت 6/30 بعد از ظهر یک جلسه تمرینی در محل کمپ تیمهای ملی خواهند داشت.
                      طلایی پوشان صبح یکشنبه از فرودگاه امام خمینی (ره) عازم آنکار میشوند و تا 17 تیرماه در اردوی آماده سازی بسر خواهند برد.

Comment

Kolahkaj signed a 3 year contract w/Sep.
                        I guess he is replacing Karimian, but I don't think he will be getting too many minutes over Ebrahimi, Navidkia, Jamshidian, Januario, etc.

Comment

Sepahan leaving for Turkey on Sunday for 2 weeks:
                          تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان یکشنبه راهی ترکیه میشود
                          تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان به منظور برپایی اردوی آماده سازی برای حضور در رقابتهای پیش رو ، یکشنبه صبح عازم ترکیه میشوند.

اعضای تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان فردا شنبه به تهران می آیند و قبل از سفر به ترکیه به همراه علیرضا رحیمی مدیر عامل این باشگاه و همچنین برخی از مسولین شرکت فولادمبارکه اصفهان با مهدی غضنفری وزیر صنعت ، معدن و تجارت دیدار میکنند و پس از استقرار در هتل المپیک ، ساعت 6/30 بعد از ظهر یک جلسه تمرینی در محل کمپ تیمهای ملی خواهند داشت.
                          طلایی پوشان صبح یکشنبه از فرودگاه امام خمینی (ره) عازم آنکار میشوند و تا 17 تیرماه در اردوی آماده سازی بسر خواهند برد.
                          so is zob ahan ! they are leaving for turkey and they will come back on 21st of tir mah.

Comment

بازیکنهایی که رفتن و جایگزینهاشون
                            رحمان احمدی 32 ساله........ محمد باقر صادقی 23 ساله
                            محسن بنگر 33 ساله........... علی احمدی 28 ساله
                            سید جلال حسینی 31 ساله........... فرشید طالبی 30 ساله
                            سید مهدی سید صالحی 32 ساله...... محمد غلامی 30 ساله
                            هاشم بیگ زاده 30 ساله............ محسن ایرانژاد 26 ساله
                            مهدی کریمیان 32 ساله......... میلاد زنید پور 26 ساله
                            رضا ناصحی 28 ساله............عادل کلاه کج 27 ساله
                            2, 9, 10, 11 and 14

Comment

^^ team just got slightly younger

guys, be ready for a poor start, sepahan always starts bad but improves, and later on wins the league im starting to wonder if its part of our tactics

vali bavar konid ke gahremanim

Comment

both 3pahan and ZZ are ahead of other IPL teams as far as training, they will be ready to go when the league starts. PP still does not have a coach and SS is still busy in market.
                                IRI = FAILED

Comment

Working...
                                X