Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Rajabzadeh has always been good for us, but I dunno if he can still be effective, his signing was probably due to Korbekandi's return than anything else.

Comment

Originally posted by Masoud_A View Post
      Rajabzadeh has always been good for us, but I dunno if he can still be effective, his signing was probably due to Korbekandi's return than anything else.
      zobahan needs a good goalie, 2 good DFers, and a tall FW to score goal with head!with those they can do some damage to most teams

Comment

Originally posted by SeZaAhan View Post
        zobahan needs a good goalie, 2 good DFers, and a tall FW to score goal with head!with those they can do some damage to most teams
        We need a lot of things I just hope Korbekandi has educated himself these past years else we are in deep shit.

Comment

I don't have hope in Korbekandi, his appointment was a mistake...
          2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Originally posted by TM-Fan View Post
            I don't have hope in Korbekandi, his appointment was a mistake...
            yea me too He started from teaching in schools He was a PE teacher in my dads school I think harati!
            But i hope he has developed

Comment

Zeneyedpour signed a three-year old contract with us. Very good signing, I just wonder what will happen when Hajsafi returns to Sepahan with Zeneyedpour, Irannejad and Ashjari all in the team.
              2, 9, 10, 11 and 14

Comment

We have signed 6 IPL players so far: Irannejad, Sadeghi, Aliahmadi, Talebi, Zeneyedpoor, Gholami. We can sign only one more IPL player and one Asian player... We also have a few U23 spots left.

Good signings IMO, the only downside of the transfer season was losing Hosseini...
                2, 9, 10, 11 and 14

Comment

We have signed 6 IPL players so far: Irannejad, Sadeghi, Aliahmadi, Talebi, Zeneyedpoor, Gholami. We can sign only one more IPL player and one Asian player... We also have a few U23 spots left.

Good signings IMO, the only downside of the transfer season was losing Hosseini...
                  Sadeghi doesn't count since he is Omid so we can sign 2 more players from IPL and 1 Asian/aussie.

Comment

^ Kia jan, he is 23 years and 2 months old. I think he will be considered as an IPL player not Omid. Omid players must be under 23 years old.
                    2, 9, 10, 11 and 14

Comment

^ Kia jan, he is 23 years and 2 months old. I think he will be considered as an IPL player not Omid. Omid players must be under 23 years old.
                      Oh well. We don't even need 2 more IPL players. I would just like to see an asian RB to make Hassan Jafari work harder.

Mohammad Bagher Sadegi

Jafari(Asian sub) Ahmadi (Tamini) Talebi (Shirvand) Irannejad (Ashjari)

Omid Ebrahimi (Nasiri youth)

Janvario(Jafarpour) Zoneidpour(Hajsafi when back at nimfasl)

Moharram (jamshidian)

Cesar(Gholami) Sukay(Papi, Azmoon)

Comment

sepahan is my second TM

dige base, bazikon dige nabayd jazb konim..injoori harfaye rahimi joor dar nemiyad ba karash..mage nagoft ba pool mitooni beri 10 bazikon bekhari ghahreman beshi, khob ta alan ke 7ta kharidee..base digee, sale dige ghahremanin natarsan barobaxe esfahani

Comment

Zeneyedpoor: In Sepahan everything is organized and in its own place:

در سپاهان همه چيز سر جاي خودش است

هافبک جديد تيم فوتبال سپاهان گفت: سپاهان نياز به تعريف و تمجيد ندارد، چرا که از بهترين تيم*هاي آسيا است و من از انتخاب خود بسيار راضي هستم.
                          [در سپاهان همه چيز سر جاي خودش است]

ميلاد زنيدپور در خصوص انگيزه*اش از پيوستن به تيم سپاهان اظهارکرد: پس از مشورت با قديمي*هاي فوتبال کشور در خصوص انتخاب تيم جديدم، تمام آن*ها سپاهان را پيشنهاد دادند و من هم مي*دانستم که مردم اصفهان چقدر فوتبال دوست هستند و به تيم سپاهان عشق مي*ورزند. خود من نيز هميشه از شهر اصفهان خوشم مي*آمد و واقعا از انتخاب خود راضي هستم*.* بنده پيشنهادهاي زيادي داشتم اما تنها به سپاهان فکر مي*کردم.

وي افزود: در تاريخ فوتبال ايران هيچ باشگاهي از نظر مديريت و انضباط مثل سپاهان نبوده است و اصلا اين تيم نياز به تعريف و تمجيد ندارد. در وهله اول براي من مهم اين بود که باشگاهي را انتخاب کنم که بتوانم در آن*جا آرامش داشته باشم و بتوانم فوتبالم را در آن ارتقا دهم و به همين دليل مسائل مالي در درجه دوم اهميت براي من قرار داشت و با يک رقم مناسب به سپاهان ملحق شدم.

هافبک جديد تيم فوتبال سپاهان با بيان اينکه در سپاهان همه چيز سر جاي خودش است گفت: احساس کردم به تيمي مي*روم که در آن آرامش دارم و واقعا رحيمي مدير عامل سپاهان از شخصيت فوق العاده*اي برخوردار است و من به شخصه در طول عمر فوتبالي*ام با چنين مدير مدبر و با صداقتي مواجه نشده بودم. جو مذاکرات من با سپاهان واقعا دوستانه بود و من هيچ*گاه در زمان امضا قرارداد اينگونه احساس آرامش نکرده بودم. احترام به بازيکن در باشگاه سپاهان مثال*زدني است و بازيکن در اين باشگاه اصلا دروغ نمي*شنود.

وي افزود: تماشاگران سپاهان واقعا نمونه هستند و در هر شرايطي تيم خود را تنها نمي*گذارند و در کشور چنين تماشاگراني کمتر ديده مي*شوند.

زنيدپور تصريح*کرد: مطمئن باشيد در آسيا نيز موفق خواهيم شد. سپاهان تيمي بوده که افتخارات زيادي را در ايران کسب کرده است و نمايش مقتدرانه*اي در آسيا داشته است. اگر تلاش کنيم يک پاي فينال هستيم.

قرارداد ميلاد زنيد*پور با سپاهان 3 ساله است.

2, 9, 10, 11 and 14

Comment

گفتگوی مفصل ایمنا با مدیرعامل سپاهان:
                            رحیمی: مثل خیلی*ها از روی احساسات بازیکن نگرفتیم!
                            در مورد جذب علی کریمی و خسرو حیدری فعلا سکوت می*کنم
                            ۱
                            خبرگزاری ایمنا: مدیرعامل باشگاه سپاهان که به گفته خودش از عملکرد باشگاه اصفهانی در فصل نقل و انتقالات فوتبال رضایت دارد، در گفتگوی مفصل خود با ایمنا در مورد مسائل مختلفی پاسخ داد.

چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۰

به گزارش ایمنا، در حالی که مدیرعامل پرسپولیس با جذب بنگر، حسینی، گردان، ماهینی و قاضی، بسیاری از بهترینهای فصل گذشته سپاهان و ذوب*آهن را به پرسپولیس برد، مدیرعامل سپاهان معتقد است که این نحوه جذب بازیکن از روی احساسات است. رحیمی امروز در گفتگو با ایمنا در مورد بازیکنان جذب شده سپاهان، جدایی بازیکنان، وضعیت رحمان احمدی،* عملکرد رویانیان در فصل نقل و انتقالات و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد؛ البته رحیمی ترجیح داد در بسیاری از موارد همچون بحث جذب خسرو حیدری و علی کریمی یا حاشیه*های محسن بنگر در اصفهان صحبت نکند و تاکید کرد که عدم صحبتش در این زمینه*ها هم در گفتگوی او با ایمنا منتشر شود. گفتگوی مفصل ایمنا با علیرضا رحیمی را در ادامه بخوانید:
                            انگار در جذب بازیکن به دنبال بمب ترکاندن نیستید؟
                            اتفاقاً ما بازیکنانی جذب کردیم که هر کدام می*توانند ستاره فوتبال ایران شوند؛ اگرچه بعضی*ها در کشور به دنبال اسم می*گردند و دوست دارند بازیکنانی اسم*دار را جذب کنند اما سپاهان با نظرات کارشناسی بسته می*شود و شما در آینده نتیجه این مسئله را خواهید دید. باید بگویم سپاهان بر اساس منطق بسته می*شود نه مثل بقیه تیم*ها بر اساس احساسات؛ در فصل نقل و انتقالات امسال همه دیدند که بعضی*ها احساساتی تیم می*بندند اما در مورد بازیکنان سپاهان نزدیک به ۱۵ کارشناسان خوب ایران نظر می*دهند و مطمئن باشید این تیم بسیار قدرتمند خواهد شد.
                            پس به نظر شما رویانیان از روی احساسات، ستاره*های سپاهان را برد؟
                            من کاری به سایر تیم*ها ندارم و فقط در مورد سپاهان حرف می*زنم.
                            اما گویا امسال همه به دنبال این هستند که از سپاهان بازیکن بگیرند.
                            ببینید؛ پرسپولیس به میلاد زنیدپور پیشنهاد سنگینی ارائه کرد و همه تلاشش را کرد که این بازیکن به پرسپولیس برود. مسئولان این باشگاه می*خواستند بیشترین مبلغ را به او بدهند اما زنیدپور به سپاهان آمد و به ما اعلام کرد هر مبلغی به من بدهید، در سپاهان بازی می*کنم. می*توانید تحقیق کنید که پرسپولیس چقدر مبلغ سنگینی به او پیشنهاد داده است. این مسئله نشان می*دهد که بازیکنان دوست دارند در سپاهان به میدان بروند.
                            اما گویا بنگر دیگر دوست نداشت در سپاهان بماند. از رویانیان خواهش کرده بودید که بازیکنانتان را جذب نکند اما او به حرف شما گوش نداد.
                            نه. ببینید، هر باشگاهی حرفه*ای است و همه بازیکنان هم حرفه*ای هستند؛ هم باشگاه می*تواند نسبت به جذب بازیکنان اقدام کند و هم بازیکنان حرفه*ای می*تواند به هر باشگاهی که خواست، برود.
                            اگر ما به آقای رویانیان دوستانه حرفی زدیم، جدای از قانون و مقررات بود وگرنه ما تیممان را بسته*ایم و از شرایط خودمان در فصل نقل و انتقالات راضی هستیم. مطمئن باشید به همه ثابت می*کنیم که تیم سپاهان امسال بهترین تیمی خواهد بود که در ۳۰ سال گذشته بسته شده است.
                            اما از رویانیان خواسته بودید که به شما کمک کند، *چرا به سپاهان کمک نکرد؟
                            ما نیازی به کمک آقای رویانیان نداشتیم و مشکلی با جذب بازیکنان سپاهان نداشتیم!
                            بگذریم، رحمان احمدی به طور قطع از سپاهان جدا شد؟
                            هنوز با این بازیکن مذاکره داریم.
                            اما مدیربرنامه*های او اعلام کرده که با رحمان احمدی به توافقی نرسیده*اید و جدایی او از سپاهان قطعی شده است.
                            به هر حال ما بازیکنانی جذب می*کنیم که طبق شرایط باشگاه عمل کنند؛ *البته اجازه دهید که وضعیت رحمان احمدی قطعی شود و بعد در این زمینه حرف بزنم. ضمن اینکه ما صادقی را جذب کردیم که مطمئن باشید این دروازه*بان به زودی بهترین دروازه*بان ایران خواهد شد.
                            اما فکر نمی*کنید با جذب تنها یک دروازه*بان خوب، در این پست ریسک کرده*اید؟
                            ما سال قبل هم یک دروازه*بان خوب داشتیم.
                            و خودتان می*دانید که در صورت مصدومیت رحمان چه اتفاقی برای تیم رخ می*داد؟
                            به هر حال ما دروازه*بان تیم ملی امید را در اختیار داریم و رضا محمدی هم هنوز بازیکن ماست و با یک دروازه*بان عالی هم می*توانیم کار کنیم.
                            می*گفتند جدایی رحمان، بنگر، حسینی و حتی کریمیان به اعتراضات آنها پیش از دیدار با استقلال و اعتراض برای پاداش*ها باز می*گردد.
                            پرونده این مسئله بسته شد؛ به هر حال این بازیکنان برای سپاهان زحمت کشیدند و در قهرمانی سپاهان سهم زیادی داشتند و ما از آنها تشکر می*کنیم. این بازیکنان اگر پولی هم دریافت کردند، بر اساس قرارداد آنها بوده و طبق اصول بوده است.
                            یعنی آنها شما را به بازی نکردن مقابل استقلال در صورت عدم پرداخت پاداش قهرمانی تهدید نکردند؟
                            نه. اصلا این مسئله صحت ندارد و هیچ یک از بازیکنان ما این حرف*ها را نزده*اند.
                            بگذریم؛ طی روزهای گذشته شایعاتی در مورد حواشی محسن بنگر در دوران حضورش در اصفهان شنیده می*شود. گویا باشگاه هم از این مسئله اطلاع داشته است. نظرتان در این زمینه چیست؟
                            من در این زمینه صحبتی نمی*کنم.
                            یعنی به خاطر اینکه بنگر به حاشیه نرود، این حرف را می*زنید؟
                            تنها می*گویم که من در این زمینه صحبت نمی*کنم و اجازه بدهید پاسخی ندهم.
                            گویا با اسماعیل شریفات هم برای فصل آینده صحبت کرده*اید.
                            ببینید ما روی تمام فوتبالیست*های تاپ ایران نظر داشتیم و با بسیاری از آنها هم صحبت کرده*ایم اما آقای کرانچار در بین این بازیکنان خوب، روی برخی نظر داشت و برای ما هم مهم این است که تیمی یکدست راهی مسابقات لیگ برتر کنیم و بازیکنانی بگیریم که کاملا در اختیار تیم باشند و در جذب بازیکن نیز این سیاست را داشتیم.
                            در بین این بازیکنان نام علی کریمی و خسرو حیدری هم قرار داشت؟
                            در مورد آنها هم فعلا صحبت نمی*کنم!
                            اما سرپرست تیم شما عنوان کرده بود که با روی باز از این دو بازیکن استقبال می*کند.
                            بالاخره نظر کادر فنی برای ما مهم است، تا مسئول تیم!
                            در مورد قهرمانی تیم هندبال سپاهان هم بگویید.
                            تیم هندبال ما سال*هاست که قهرمان ایران می*شود و هندبال ما در تیم ملی و آسیا هم شرایط خوبی دارد. باید بگویم بهترین بازیکنان تیم ملی هندبال ایران در اصفهان هستند و یکی از بهترین تیم*های هندبال آسیا در ایران است که آن تیم سپاهان نام دارد.
                            فکر نمی*کنید اینکه قهرمانی تیم به تفاضل گل کشیده شد، اقتدار تیم را زیر سوال برد؟
                            ما خوشحالیم که رقابت*ها اینقدر نزدیک شده و خیلی خوشحالیم که تیم سبزوار واقعا زحمت می*کشد و توانسته نتایج خوبی در مسابقات هندبال ازآن خود کند و باید بگویم به دلیل اینکه رقابت*ها فشرده بود، قهرمانی ما با تفاضل گل رخ داد.
                            نظرتان در مورد انتخابات هیات فوتبال چیست؟
                            بالاخره آقای ابرقویی*نژاد در انتخابات هیات رای آورده و ما هم باید به این رای احترام بگذاریم.
                            گویا کاندیدای انتخاب شده، مورد نظر شما نبود.
                            به هر حال او یک انسان با تجربه است و حالا که انتخابات انجام شده، کسی نمی*تواند بگوید که من به چه کسی رای دادم و اصلا اخلاقی نیست که این حرف*ها را بزنیم و باید به رای مجمع احترام گذاشت.
                            روز گذشته خبر رسید که عمادرضا هم از زمان حضورش در سپاهان نزدیک به ۹۰۰ میلیون بدهی مالیاتی دارد.
                            اکثر ورزشکاران بدهی مالیاتی دارند.
                            و چقدر از این بدهی عماد سهم باشگاه سپاهان است؟
                            من هنوز مبلغ آن را نگرفته*ام اما بدهی مالیاتی عماد قابل توجه است و بخش عمده*ای از این بدهی را باشگاه سپاهان باید پرداخت کند و به زودی این کار را انجام می*دهیم.
                            /گفتگو: مسعود سعیدی/
                            2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Looks like rahman ahmadi is leaving sepahan! Ajab namak nashnasie. Sepahan should buy a good foreign goalie!

PS Good luck to sepahan Tomos

Comment

^ Behboad jan, Sepahan does not seem to be very interested in keeping Rahman Ahmadi. Shenidam ke Bengar va Ahmadi aakhare fasle ghabl kheili eteraaz kardan ke cheraa padashe ghahremani kam pardakht shod. Also it was Ahmadi's mistake that cost us the ACL semi-finals spot. Ahmadi's performance was good last season so I suspect that he had attitude problem and that can be the only reason Sepahan's first signing of the transfer season was Bagher Sadeghi.

But I agree with you, it is too risky to start a busy season with only a very young and inexperience goalie...
                                2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Working...
                                X