Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Denizli in serious talks with Sepahan

حضور مصطفی دینزلی در راس تیم فوتبال سپاهان پر رنگ تر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اسپادانا، در حالی که لوکا بوناچیچ تیم سپاهان ترک کرده و به النصر امارات پیوسته است، مسئولان باشگاه سپاهان بدنبال جایگزینی مناسب برای وی هستند.

در این راستا شنیده می شود که مذاکرات سپاهانی ها با مصطفی دینزلی به نتیجه رسیده است و وی برای حضور مجدد در ایران به اصفهان سفر خواهد کرد.

مصطفی دینزلی مربی صاحب نام ترک پیش از این، سابقه حضور در تیم های ایرانی پاس و پرسپولیس تهران را داشته است.

GRACIAS PEP

Comment

Sepahan is far more proffesional then Team Melli, They are undoubtly 1 if the best teams in Asia in terms of alot of things...

Regarding their coach, I think they did need a change and its positive that Bonanic left because the hashiyeh was starting to stur in Sepahan and now they need a new challenge

Branko Ivankovic and Denizly are good coaches, Werner Lorant is also 1 of the other coaches they are talking to,

But i belive out of all of them, Branko is the best option...
      Denizli would be good to..

But i prefer Ivankovic

Comment

^^Ivankovic will be the best option, i agree, i think he will achieve better things in sepahan than what he did in team melli

GRACIAS PEP

Comment

^^ I totally disagree my friend. Ivancovic is much worse than Bonacic in terms of being reserved. Sepahan will be finished if that stupid loser come to coach their team. They need someone who has an attacking approach, more flexibility, and is able to implement a fighting spirit. Denizli is good.

Comment

^^I don't think Ivankovic believes in defensive style of play at all. Bonacic was a lot more defensive approach.

GRACIAS PEP

Comment

I prefer Haji and Werner Lorant & Viera but I don't like the idea of recycling coaches like Denizly that didn't achieve anything in Iran. The guy knows nothing about defence. But we need to get someone quickly.

Comment

Karimi: "We are used to switching coaches"

ايران ورزشى - سپاهان اصفهان كه روزهاى خوبى را پشت سر مى گذاشت، به يكباره در كانون اخبار و اتفاقات حاشيه اى قرار گرفت؛ از نتايج ضعيف گرفته تا مسائل استاديوم.
                حالا هم كه رفتن لوكا بوناچيچ! محمود كريمى كه طى چند ماه اخير رابطه سردى با لوكا بوناچيچ داشت، مى تواند گزينه خوبى براى يك مصاحبه باشد.
                شرايط تيم چطور است؟
                < خدا را شكر. همه چيز خوب است. مشكلى نداريم. تمرينات منظمى را پشت سر مى گذاريم. نيم فصل دوم مال سپاهان است.
                رفتن لوكا چه تأثيرى بر تيم مى گذارد؟
                < تأثير خاصى ندارد؛ بازيكنان ما به عوض شدن مربى عادت كرده اند. البته به نظر من تعويض مربى در وسط فصل ممكن است مشكل ساز شود.
                قنبرى كارايى لوكا را دارد؟
                < به هر حال الان چيزى مشخص نيست. بايد در مسابقات عملكرد او را ببينيم و بعد قضاوت كنيم.
                براى بازيكنان فرقى ندارد كه چه كسى مربى سپاهان مى شود؟
                < نه... وظايف بازيكنان، تمرين كردن و ارايه يك بازى خوب و منطقى است و وظيفه مربى برنامه ريزى و سازمان دهى تيم! به ما مربوط نيست كه چه كسى سرمربى تيم مى شود.
                اما گويا بازيكنان از مربيگرى قنبرى ناراحت بودند.
                < فكر نمى كنم چنين چيزى صحت داشته باشد!
                به نظر تو ماندن لوكا به نفع سپاهان بود يا خير؟
                < با توجه به نتايجى كه كسب كرديم، فكر مى كنم ماندنش به نفع ما بود اما خب، شرايطى پيش آمد كه او تيم عربى را به ايرانى ترجيح داد.
                اما مى گويند محمود كريمى از رفتن لوكا خوشحال است!
                < چنين چيزى صحت ندارد؛ من و لوكا مشكل خاصى با هم نداشتيم.

GRACIAS PEP

Comment

Ghanbari temp managing the team

ايران ورزشى - پس از جدايى لوكا بوناچيچ از سپاهان كريم قنبرى فعلا به عنوان سرمربى موقت اين تيم فعاليت خواهد كرد. قنبرى معتقد است بوناچيچ به دليل شرايط خاص و مشكلات فراوان فوتبال ايران تصميم گرفت از سپاهان برود.
                  شما قبلا گفته بوديد لوكا به سپاهان برمى گردد، ولى اين اتفاق رخ نداد.
                  < واقعيتش اين است كه بوناچيچ هفته گذشته به من و مسؤولان سپاهان گفت برمى گردد، اما ظاهرا شرايط النصر آنقدر مساعد بود كه اين مربى را به رفتن به امارات ترغيب كرد. او پيشنهاد خوبى داشت و در نهايت با النصر به توافق رسيد.
                  ولى كار لوكا در اين مقطع غير حرفه اى بود. او بدون اطلاع مسؤولان سپاهان در حالى كه قرارداد داشت با يك تيم ديگر وارد مذاكره شد.
                  < نمى توان گفت كار اين مربى درست نبود. شايد اگر من هم شرايط او را داشتم و با چنين پيشنهادى مواجه مى شدم، همين كار را انجام مى دادم. لوكا از شرايط فوتبال ايران راضى نبود. رأى كميته انضباطى هم باعث شد لوكا به آنچه كه در فوتبال ما مى گذرد معترض باشد. در واقع بوناچيچ در اعتراض به اين شرايط از سپاهان و به طور كلى از ايران رفت.
                  اختلاف لوكا با بازيكنان چقدر در اين جدايى تأثير داشت؟
                  < منكر مسائل پيش آمده نمى شوم. طبيعى است كه در هر خانواده اى اختلاف نظر وجود دارد ولى مشكلات موجود در كمتر از ۲۴ ساعت جمع شد. اين مسأله زياد تأثيرگذار نبود.
                  و حالا شما به عنوان سرمربى فعاليت مى كنيد؟
                  < فعلا به من گفته اند تيم را جمع كنم. اگرچه ممكن است خلأ بوناچيچ تا مدت ها احساس شود، اما مجموعه سپاهان به گونه اى است كه خيلى راحت مى تواند خودش را با شرايط وفق دهد.
                  به شما نگفته اند تا چه زمانى سرمربى خواهيد بود؟
                  < حرفى نزده اند. من هم كارم را انجام مى دهم. اولين بار نيست كه اين مسؤوليت را مى پذيرم و با آن كاملا آشنايى دارم.
                  فكر نمى كنيد اين مسائل حاشيه اى شما را از قهرمانى دور كند؟
                  < ما تمام تلاشمان را به كار مى گيريم كه حاشيه ها را جمع و جور كنيم. مطمئن باشيد اگر اين مسائل براى تيمى غير از سپاهان رخ مى داد، آن تيم دچار مشكلات به مراتب بيشترى مى شد.
                  اينكه گفته مى شود گروهى از بازيكنان بومى سپاهان با شما مشكل دارند تا چه اندازه صحت دارد؟
                  < واقعا متأسفم براى كسانى كه چنين اخبارى را منتشر مى كنند. بسيارى از اين بازيكنان در تيم هاى پايه اى شاگرد من بودند و الان هم چند سالى است كه در تيم بزرگسالان حضور دارند. رابطه خوبى ميان ما حكمفرماست و اصلا مشكلى وجود ندارد.

GRACIAS PEP

Comment

دنيزلي هم از گزينه*هاي ماست
                    محمدرضا ساكت:
                    دنيزلي هم از گزينه*هاي ماست
                    من در اصفهانم؛ يك*شنبه با لورانت مذاكره كردم

ناجوانمردي*هايي كه به سپاهان شد را در زمين پاسخ مي*دهيم
                    مدير عامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان گفت: در زمان حضورم در تركيه با "لورانت" و يك مربي ديگر مذاكراتي را انجام داده*ام.

محمدرضا ساكت اظهار كرد: روز يك*شنبه مذاكراتي را با "لورانت" و يك مربي ديگر در تركيه انجام دادم و هم اكنون نيز در اصفهان هستم. در حال حاضر نام ده مربي در فهرست گزينه*هاي مدنظرمان قرار دارد كه پس از مذاكرات و بررسي شرايط مربيان يك نفر را به عنوان سرمربي انتخاب مي*كنيم و شانس "لورانت" نيز به اندازه*ي ساير مربيان ديگر است.

وي افزود: با اين حال عجله*اي براي انتخاب سرمربي نداريم، چرا كه باشگاه سپاهان به كريم قنبري اعتماد دارد و اطمينان داريم كه با تعاملي فني بين مربيان و بازيكنان مي*توان نتايج خوب گذشته را در نيم فصل دوم و رقابت*هاي ليگ قهرمانان آسيا تكرار كنيم.

ساكت درباره*ي وضعيت برانكو گفت: برانكو يكي از گزينه*هاي اصلي ما براي مربي*گري سپاهان بود اما، او به تازگي در گفت*وگويش اعلام كرده كه در حال حاضر امكان حضورش در ايران فراهم نيست با اين حال ما هنوز مخالفت كتبي برانكو براي حضور در سپاهان را دريافت نكرده*ايم.
                    وي افزود: از برانكو به دليل حسن نيتش كه گفته بود مربي*گري در سپاهان براي هر مربي افتخارآميز است، تشكر
                    مي*كنيم.

ساكت در پاسخ به اين سوال كه آيا يكي از گزينه*هاي شما "مصطفي دنيزلي" است، گفت: ممكن است كه وي نيز يكي از گزينه*هاي ما در اين فهرست ده نفره باشد.

مديرعامل باشگاه سپاهان درباره*ي صحبت*هاي اخير لوكابوناچيچ گفته بود دليل جدايي*ام از سپاهان تماشاگران اين تيم بودند، گفت: پرونده*ي لوكا براي هميشه بسته شده است. طبيعي است كه وقتي كسي از يك مجموعه جدا مي*شود، سعي در توجيه عمل خود دارد و ديگر صحبت*هاي لوكا براي ما مهم نيست و به آن كاري نداريم.
                    وي درباره*ي وضعيت سپاهان در آستانه*ي شروع نيم فصل دوم ليگ برتر گفت: در حالي كه بسياري از تيم*ها به دليل وضعيت آب و هوايي تمرينات خود را در سالن انجام مي*دادند ما در كمپ صفاييه و در زمين چمن تمرين كرديم. بازيكنان در حال حاضر انگيزه*ي مضاعفي دارند و مي*خواهند كم لطفي*هايي كه به سپاهان شده و برخي ناجوانمردي*هايي كه انجام گرفته را در ميدان پاسخ دهند.

ساكت درباره*ي نامه*ي نماينده*هاي اصفهان در مجلس شوراي اسلامي مبني بر بازگرداندن راي كميته*ي انضباطي به سود سپاهان گفت: ما در حال حاضر منتظر نظر شوراي استيناف هستيم. خوشبختانه در روز بازي با پرسپوليس سه نماينده*ي مجلس حضور داشتند و حضور آنها خيلي چيزها را مشخص كرد اما هرچه شورا استيناف تصميم بگيرد، مي*پذيريم.

وي درباره*ي توقف تكميل ورزشگاه نقش جهان گفت: متاسفانه يكي از دردناك*ترين مسايلي كه به آن توجهي نشده توقف تكميل ورزشگاه نقش جهان است. چرا سپاهاني كه جهاني شده و تيم پنجاه و نهم جهان است نبايد يك ورزشگاه داشته باشد؟ ما انتظار داشتيم كه به اين مساله توجه شود و از مطبوعات نيز مي*خواهيم كه به اين مساله بپردازند. بايد قبول كنيم كه شرايط فيزيكي ورزشگاه*ها در رخ دادن حوادثي مشابه حوادث فولادشهر بي*تاثير نيست. چرا در ورزشگاهي مانند آزادي چنين اتفاقي نمي*افتد؟ دليل اين مساله به خاطر وجود زمينه*هاي كنترلي است. اما، در ورزشگاه*هايي كه هنوز كامل نشده امكان اتفاق افتادن حوادثي مشابه حادثه*ي فولادشهر وجود دارد.

GRACIAS PEP

Comment

Sepahan's fans were the main reason that i left them

لوكا بوناچيچ در كنفرانس مطبوعاتي النصر:
                      تماشاگران اصفهاني عامل اصلي جدايي*ام از سپاهان بودن
                      د

لوکا بوناچيچ، مربي سابق تيم سپاهان اصفهان روز يك*شنبه در کنفرانس مطبوعاتي باشگاه النصر تماشاگران سپاهاني را عامل ترك اين تيم دانست.

لوکابوناچيچ در اين کنفرانس علاوه بر پاسخ به سوالات خبرنگاران به تشريح برنامه*هاي خود پرداخت. بوناچيچ گفت: کار سختي را پيش روي داريم تا تيم النصر را به جايگاه مورد نظر مسولان برسانيم. بي*شک تيمي که با 6 امتياز از 9 مسابقه دارد کارهاي زياد و سختي براي هماهنگي و کسب نتيجه دارد که اميدوارم با تلاش بازيکنان بتوانيم به اين مهم دست يابيم.

لوکا در ادامه در مورد جذب بازيکنان جديد گفت: با توجه به نداشتن وقت کافي بايد با همين بازيکنان راه را ادامه دهيم.

بوناچيچ در مورد ليگ ايران و علت ترک تيم سپاهان نيز گفت: من با توجه به چهار سال مربي*گري در ايران خاطرات بسيار خوبي از اين کشور دارم و در فوتبال اين کشور به افتخارات مهمي دست يافتم. در ليگ اين کشور توانستم با تيم تحت هدايت خود به قهرماني در ايران و نايب قهرماني آسيا و راهيابي به مسابقات جام باشگاه*هاي جهان دست يابم که از خاطرات بياد ماندني ورزشي من خواهند بود.

وي در ادامه علت اصلي ترک تيم سپاهان را تماشاگران اين تيم دانست.

لوکا در پايان توجه به جوانان و جوانگرايي را از اصول اوليه و اصلي مربي*گري خود دانست.

اين مربي کروات براي مدت يک*سال و نيم به تيم النصر امارات، تيم رده*ي يازدهم جدول ليگ امارات پيوسته ا

GRACIAS PEP

Comment

^Luca ghalat kard, Nemak nashnas.

Comment

i believe it was just the $$$$$ that tempted him to move.

GRACIAS PEP

Comment

Sepahan 3-1 Pegah

awesome result we got in tehran, for the next 3 months all our matches will be away so it's pleasing to see we start off with an easy win, also just to let 1you know sepahan played without 5 starters.
                            Zadmahmod is very talented, his game against perspolis was very good and also in this game he scored 2.

Also credit to Ganbari, he coached the team this week and he did a fine job, hopefully sooner we get a proper coach most likely Lorant.
                            the surprising thing about this game was that homami was in the goal instead of mohammadi who is suspension free now.

Standings
                            1.Perspolis....39
                            2.Sepahan....32
                            3.Saba.........29

i can't see saba and malavan competing for championship so it's between pp and sepahan, iff has and will always favour pp, reducing 5 points from us means basically giving the cup to pp but we are not done yet, we will fight for justice.

قنبرى: به آينده نگاه مى كنيم، نه به عقب
                            تهران IranSport.Net - كريم قنبرى با سپاهان يك پيروزى شيرين خارج از خانه را دشت كرد. قنبرى درباره بازى گفت: زود گل خورديم اما به خودمان آمديم. پگاه تيم خوبى بود اما بچه هاى ما بهتر بازى كردند و حق ما ۳ امتياز بود.قنبرى افزود: فعلاً من سرمربى هستم. تا زمانى كه سرمربى جديد تيم انتخاب شود نيز در خدمت تيم هستم. با حاشيه هم كارى ندارم. لوكا هم زحمت زيادى براى تيم كشيد. به نظر من سپاهان هيچ اشكالى ندارد. ما همان تيم نايب قهرمان آسيا هستيم. به فكر آن ۵ امتياز هم نيستيم. همه فكر و ذكر ما آينده است.

GRACIAS PEP

Comment

Comment

سپاهان* تهاجمى*ترين* تيم* ليگ* شد
                                سپاهان* با پيروزى* پرگلى* که* مقابل* پگاه* گيلان* به* دست* آورد در ابتداى* نيم*فصل* دوم* رقابت*هاى* ليگ، بهترين* خط* حمله* بازى*ها را به* خود اختصاص* داد. سپاهان* با سه* گلى* که* در ميدان* ديروز به* ثمر ساند با 31 گل*زده، تهاجمى*ترين* تيم* فصل* جارى* شد. اين* در حالى* است* که* استقلال* اهواز که* در پايان* نيم*فصل* اول* اين* عنوان* را در اختيار داشت، تنها يک* گل* مقابل* استقلال* تهران* به* ثمر رساند تا هم*اکنون* با 30 گل*زده* در رده* دوم* بايستد.
                                گفتنى* است* پرسپوليس* با 29 گل*زده* از اين* حيث* سوم

Sepahan is now the most Offensive Team in the league with 31 goals scored.

GRACIAS PEP

Comment

Working...
                                X