Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Lets hope they play the first leg in Jaddah.

Comment

Sepahan's Matches in ACL

12 March 2008
      Sepahan - Al ittihad (syria)

19 March 2008
      Kuruvchi - Sepahan

8 April 2008
      Sepahan - Al ittihad

22 April 2008
      Al ittihad - Sepahan

6 May 2008
      Al ittihad (syria) - Sepahan

20 May 2008
      Sepahan - Kuruvchi

GRACIAS PEP

Comment

Sepahan is going to play the first leg in FooladShahr. It`s so difficult now for Sepahan.

Comment

Comment

محمود كريمى: هت تريك مقابل پرسپوليس ديگر تكرار نمى شود

اگر ضربه به سرم مى خورد، مرده بودم

محمود كريمى در دربى اصفهان به شدت مصدوم شد و چند دقيقه اى هم در حالت بيهوشى روى زمين افتاد.
            بدجورى مصدوم شدى، وضعيت جسمانى ات چطور است؟
            < از ناحيه دنده دچار شكستگى شده ام. كمى درد دارم اما اين درد تا ۳- ۲ روز آينده با آمپول هايى كه مى زنم برطرف خواهد شد.
            چه مدت دور از ميادين خواهى بود؟
            < فكر مى كنم حداقل ۳- ۲ هفته ديگر بايد استراحت كنم تا به شرايط عادى برگردم.
            در تمرينات تيم حاضر مى شوى؟
            <براى رفتن پيش دكتر تيم و درمان به تمرينات مى روم اما هيچ كارى نمى توانم انجام دهم.
            كار دروازه بان ذوب آهن عمدى بود؟
            < فكر نمى كنم. توپ در ارتفاع بالا ارسال شد و من هم براى توپ خيز برداشتم. دروازه بان ذوب آهن هم براى دفع توپ بلند شد كه با من برخورد كرد. ديشب براى معذرت خواهى تماس گرفته بود و از بچه هاى تيم سراغ من را گرفته بود. خودش هم ناراحت است.
            از شدت ضربه از حال رفتى.
            < شانس آوردم. اگر ضربه به يك نقطه از سرم برخورد مى كرد الان زنده نبودم. شدت تصادف خيلى زياد بود.
            كادر فنى تيم مى گفتند از قصد تو را مصدوم كردند.
            < شايد به خاطر صحنه قبلى برخورد ما بود. ۱۰ دقيقه قبل از اين صحنه، دروازه بان ذوب آهن با كف استوك اش به سمت من آمد كه در آن صحنه با هم درگير شديم.
            مثل اينكه خانواده ات خيلى نگران شده بودند. آنها صحنه را ديده بودند؟
            < وقتى مصدوم شدم به مدت ۳- ۲ دقيقه دهانم قفل كرد و بى هوش بودم. بازيكنان تيم هم توى سر و كله خودشان مى زدند. هر كس اين صحنه را ببيند شوكه مى شود. خانواده ام هم صحنه را ديده بودند. اولين كارى كه كردم تماس با خانواده ام بود تا از نگرانى درشان بياورم.
            سپاهان مدتى است كه بازيهاى خوبى انجام نمى دهد.
            < مهم ترين دليلش خستگى تيم است. فشار زيادى روى تيم ما بوده، مخصوصا سفر ژاپن كه واقعا خسته كننده بود. ۲۵ ساعت پرواز بچه ها را فوتبال زده كرده است.
            بسيارى از كارشناسان مى گويند رفتار لوكا دليل نتايج ضعيف سپاهان است.
            < لوكا يكسرى تفكرات خاص دارد. بارها ديدم كه با بازيكنان جر و بحث مى كند اما اين كار او تأثيرى در مسائل و تفكرات تاكتيكى اش ندارد.
            اما مقابل اوراوا اگر زودتر از تو استفاده مى كرد شايد نتيجه چيز ديگرى مى شد.
            < من به دليل مصدوميت
            ۳- ۲ هفته با تيم نبودم و تشخيص لوكا هم استفاده از من در نيمه دوم بود. اعتراضى به اين مسأله ندارم.
            در بازى با پرسپوليس به دليل مصدوميت ديگر نمى توانى هت تريك كنى؟
            < آن بازى در استاديوم آزادى به خاطره ها پيوسته. بايد به آينده نگاه كرد.

--------------------------------------------------------------------------------

Comment

poor Karimi, that F***** goalie of Zobahan played a dirty game, it remined me of arab time wasting tactics.

GRACIAS PEP

Comment

^^ It`s weired that he did all these acts in purpose.

Comment

If i was watching the game in stadium i would have gone to the pitch and give him a good face punch. I really liked Zobahan but after their game against Sepahan, i don't know what to say.

GRACIAS PEP

Comment

These results are good evidence that Sepahan were not in their normal condition when they played in the final of the ACL and the WCC.

Comment

we better get navidkia back for the perspolis game otherwise sepahan is gonna have a hard time without navidkia.

Comment

PERSPOLIS is better than sepahan

Comment

Perspolis can suck my left nut

Comment

Missing five key players is not an excuse for playing so bad. Sepahan did not play a single pass in 90 minutes. Free kicks were all wasted and the players were lost. What the hell is going on in Sepahan. All players were so bad and Bonacic is responsible for most of that. He has nothing to offer.

Comment

Originally posted by sorkh View Post
                              Missing five key players is not an excuse for playing so bad. Sepahan did not play a single pass in 90 minutes. Free kicks were all wasted and the players were lost. What the hell is going on in Sepahan. All players were so bad and Bonacic is responsible for most of that. He has nothing to offer.
                              He has nothing to offer ?!?! dude you can't start bashing a coach after 2-3 losses considering the schedule that they have had !!! let alone the fact that missing five key players can hurt any team !!!

Comment

^^ They had so many free kicks and they wasted all of them. It was obvious that they never had plans and preparations for set pieces. I`m puzzled about the bad performance of all players. They were never like this in the last season.

Comment

Working...
                                X