Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

eyvala farhad kazemi...7 points from 3 tough matches against SS, Saba and Saipa

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by TM-Fan View Post
      merci shayan jan, I found the frequency but I could not tune to that

Happy for Navidkia, I am sure he will be invited to TM if he keeps playing like this.
      I'm afraid he doesn't want to play for TM anymore
      Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

^ I read in a recent interview that he has changed his mind and wants to play in TM.

Shayan did any one of Jamshidian, M. Karimi, Elong or Emad play today?
        2, 9, 10, 11 and 14

Comment

^^
          non of them played.
          I could not see Emad, but i saw Asghari-Tahmasebi who were useless like always and it was navidkia that had to work for goals

papi is a speedy player too, he should have come in earlier.

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by Amin_ View Post
            I'm afraid he doesn't want to play for TM anymore
            he actually said he will continue to impress and play at his best until he catches the eye of Daei.
            Im sure he already has. he will be a big asset for TM!

GRACIAS PEP

Comment

lol shayan jaan do you asked me the one question in youtube?
              Formerly known as Persianking!
              Follow me @
              instagram/iranscout
              instagram/nariman_iranscout

Comment

Originally posted by Persianking View Post
                lol shayan jaan do you asked me the one question in youtube?
                yep, just curious

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by shayan20 View Post
                  yep, just curious
                  lol I will PM you
                  Formerly known as Persianking!
                  Follow me @
                  instagram/iranscout
                  instagram/nariman_iranscout

Comment

thanks man

GRACIAS PEP

Comment

Navidkia rocks.

Comment

Kazemi:
                        This was 30% of Sepahan's potential(note: it changed from 10% to 30% )

پس از پيروزي مقابل تيم سايپا
                        كاظمي: سپاهان با 30 درصد قدرت به ميدان آمد
                        خبرگزاري فارس: سرمربي تيم سپاهان گفت: در شرايط فعلي با 30 درصد از قدرت واقعي مان بازي كرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، فرهاد كاظمي پس از پيروزي 2 بر صفر مقابل تيم سايپا گفت: بي*شك با حضور محمد مايلي*كهن تيم فوتبال سايپا متحول شده است. از نتيجه بازي خوشحالم. از همه بيشتر از گل نخوردن سپاهان در 11 هفته خشنود هستم. در ديدارهاي قبلي ما در مسابقات ليگ و جام حذفي گل نخورده*ايم و اين نشان از كار خوب دفاعي*مان مي*دهد. اما در خط حمله ضعف**هايي داشته*ايم و بايد آنها را برطرف كنيم.
                        وي ادامه داد: از حضور گسترده هواداران در اين مسابقات بايد تشكر كنم. خوشحالم كه آنها با تشويق هايشان به ما روحيه مي دهند. اين پيروزي را مديون تلاش بازيكنانم هستم اگر چه براي رسيدن به آمادگي كامل با زمان بيشتري نياز داريم و تا كنون با 30 درصد قدرت واقعي مان برابر حريفان بازي مي كنيم.
                        سرمربي سپاهان در مورد نيمكت نشيني مدافع ملي پوش تيمش گفت: محسن بنگر در تمرينات اخير سپاهان به دليل حضور در تيم ملي ايران نتوانسته حضور داشته باشد و به همين دليل امروز نيمكت نشين بود.
                        كاظمي با اشاره به حضور ليگ قهرمانان آسيا تاكيد كرد: از گروهي كه در آن قرار گرفته ايم راضي هستيم. در اين گروه كوروفچي تيم بين المللي است و ممكن است براي ما خطرناك باشد،*اما نبايد فراموش كرد كه سپاهان هم نايب قهرمان آسيا است و حريف جدي براي حريفان است.

GRACIAS PEP

Comment

^ very nice

Comment

Ebrahimzadeh says that the game against Saba had 9 points and he is upset they could not win it.

He says the game had 3 regular points for the win, 3 points for helping us to go on top against SS and 3 points for helping Sepahan

He is the man the patriot

ابراهيم زاده: پيروزى برابر صبا ۹ امتياز ارزش داشت
                            اعتراضى به وضعيت ملى پوشان نداريم
                            ايران ورزشى- منصور ابراهيم زاده سرمربى ذوب آهن معتقد است پيروزى برابر صبا ارزشى ۹ امتيازى داشت اما آنها در كسب اين امتيازات ناكام ماندند: در اين ديدارها تيم هاى دوم و سوم جدول رده بندى برابر هم به ميدان رفتند و فكر مى كنم با عملكرد خوبى كه دو تيم از خود ارائه دادند، انتظارات موجود از اين ديدار برآورده شد. اگر در اين ديدار پيروز مى شديم ۹ امتياز كسب مى كرديم، ۳ امتياز اول براى اختلافمان با استقلال در صدرجدول بود، ۳ امتياز پيروزى برابر صبا و ۳ امتياز براى كمك به سپاهان بود كه متاسفانه با توجه به فرصت هاى خوبى كه در اين ديدار از دست داديم، نتوانستيم در اين ديدار پيروز شويم. ابراهيم زاده در مورد برترى صبا در بازى مى گويد: طبيعى بود تيم حريف مسلط تر از ما بازى كند چون از وضعيت زمين مسابقه شناخت داشت البته ما هم در اين ديدار عملكرد خوبى داشتيم. سرمربى ذوب در مورد خستگى بازيكنان ملى پوش تيمش هم توضيح مى دهد: طبيعى بود كه در اين ديدار ملى پوشان دو تيم خسته باشند. ما به خاطر منافع ملى اين مشكل را قبول كرده ايم و اعتراضى به آن نداريم.
                            2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Interview with Navidkia After Sepahan beat Saipa

نويدكيا: دعوت شدن من به تيم ملي خنده دار است
                              خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال سپاهان گفت: دعوت شدن به تيم ملي پس از انجام 3 بازي خنده دار است.

محرم نويدكيا در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در مورد شرايط خود و سپاهان صحبت كرد.
                              فارس: از زمان تاوارس تا به اين زمان كه فرهاد كاظمي به اين تيم بازگشته نويدكيا هميشه يكي از منتقدان بازي هاي تيم سپاهان بود، اما به نظر مي رسد در حال حاضر همه چيز همان طور پيش مي رود كه مي خواهي؟
                              * اكنون خيلي راحت هستم. مي دانم كاظمي در فوتبال دنبال چه چيزي مي گردد و من همانطور كه او مي خواهد بازي مي كنم.
                              فارس: فقط همين باعث مي شود كه كاظمي را قبول داشته باشي؟
                              *او مي داند كه تازه مصدوميت را پشت سر گذاشته ام و فشار بي خود و كاذب وارد نمي كند. كاظمي مراقب وضعيتم است. در تيم او احساس راحتي مي كنم.
                              فارس: در كل نشان دادي سپاهان را با كاظمي جور ديگري دوست داري.
                              * من به لحاظ فني او را قبول دارم. بازيكناني مثل من كه عمر فوتبالي خود را در اين تيم گذرانده ايم اين مربي را براي سپاهان مي دانيم.
                              فارس: زماني كه او به سپاهان بازگشت، تو از رسانه ها بايت شايعاتي كه درست شده بود ناراحت شدي. چه دليلي داشت كه اين موضوع به تو برخورد؟
                              *نمي دانم چرا اين حرف ها مطرح شد. من به عنوان بازيكن چه نقشي مي توانستم در اين انتخاب نقش داشته باشم. همه به من زنگ مي زدند كه اين تو بودي كه با مسئولان باشگاه مشورت كردي و كاظمي را پيشنهاد دادي.
                              فارس: اگر هم اين اتفاق افتاده باشد، نبايد باعث ناراحتي شود. تو كاپيتان سپاهان هستي و به نظر اين حق را داري كه نظر بدهي؟
                              * برعكس همه فكر مي كنم اين مسائل ربطي به فوتباليست ندارد. تبم نتيجه نگيرد؛ از من بازيكن ايراد نمي گيرند. اگر قرار بر تصميم من بود در همان روز هايي كه از نوع فوتبال سپاهان ناراحت بودم از مسئولان مي خواستم كه كاظمي را برگردانند.
                              فارس: شايد علاقه زيادت به كاظمي بود كه با مربياني مثل تاوارس و بوناچيچ نمي ساختي؟
                              * مشكلي با آنها نداشتم. فقط معتقد بودم كه شكل بازي تيم با آن قدرتي كه داشت مناسب نيست. سپاهان كه آزمايشگاه نيست هر مربي در آن كار كند. با لوكا هم فقط در اواخر حضورش اختلاف سليقه پيدا كردم، وگرنه سپاهان با لوكا روز هاي خوبي داشت.
                              فارس: اكنون كه كاظمي بازگشته سپاهان را تيم با طراوت تر مي بينيم. اين يعني گام خود را براي قهرماني محكم برداشته ايد؟
                              *تيم ما روز به روز بهتر مي شود. هر چه به هفته هاي پاياني نزديك تر شويم تغيير شكل بازي ما نمود بيشتري پيدا مي كند. اما از اكنون نمي توان قهرمان را مشخص كرد. هيچ تيمي نمي توان خود را صد در صد قهرمان بداند.
                              فارس: اين جمله ناشي از عدم اعتماد به نفس است؟
                              * نه، ما نمي توانيم ريسك كنيم. بايد همه امتيازات را جمع كنيم. هر لحظه فوتبال يك اتفاق است.
                              فارس: ديروز دو گل به ثمر رساندي و اين نشان مي دهد كه زودتر از آنچه خودت فكر مي كردي به اوج بازگشتي؟
                              *بله، اما هنوز هم آن طور كه مي خواهم نيستم. در گذشته به تيم فرهاد كاظمي كمك بيشتري مي توانستم بكنم. با سه بازي نمي توانم خودم را نشان دهم.
                              فارس: به نظر مي رسد اگر همين طوري ادامه دهي به تيم ملي هم دعوت مي شوي.
                              *فعلا به اين فكر مي كنم كه در ليگ خوب بازي كنم و درد پايم كمتر شود. بعد به تيم ملي فكر مي كنم.
                              فارس: يعني مي خواهي بگويي رسيدن دوباره به تيم ملي برايت مهم نيست؟
                              *نه، اما هر مربي سليقه خود را دارد . شايد من به سيستم كاري هر مربي نيايم. اگر فوتبال حرفه اي باشد كه يك بازيكن را با دو،سه بازي فيكس به تيم ملي دعوت نمي كنند.
                              فارس: اما نويدكيا هر بازيكني نيست؟
                              *نه من با بقيه فرقي ندارم. بازيكني كه يك سال از فوتبال دور بوده و تازه سه بازي است كه فيكس بازي مي كند اگر به تيم ملي دعوت شود خنده دار است. خودم مربي باشم بازيكني را انتخاب مي كنم كه حداقل 10 بازي فيكس براي تيمش انجام داده باشد.
                              انتهاي پيام/ا

GRACIAS PEP

Comment

He says that he doesnt think about TM for now too
                                sigpic
                                WE NEVER FORGET

Comment

Working...
                                X