Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by hzv View Post
    yes diamonds do last forever so do your second division and third division championship cups..
    Are you satisfied with your 12 place in the league? oh..btw, didnt you finish 12 last season as well?
    I guess this is what happens when you guys eating the 50 years old candy and are satisfied by it and dont care to buy new candy now and then

Comment

Yea... and you couldnt beat a team which is 12th.. and in the next derby you are going to lose from us.. Ansarifard hatrick! 3-0
      sigpic

Comment

Originally posted by keonkish View Post
        nashnidam chi gofti... I was busy searching for pp on the standings.. Couldnt find them on the first page..
        ^ lol!
        sigpic

Comment

ميلاد ميداودي: هميشه خود را استقلالي مي*دانم

بازيکن تيم فوتبال آلومينيوم گفت: هميشه خود را يک استقلالي مي*دانم و محبت هواداران را فراموش نمي*کنم.

به نقل از سايت ميلاد ميداودي، مهاجم جديد تيم آلومينيوم هرمزگان درخصوص ديدار مقابل استقلال عنوان کرد: اين بازي براي هر دو تيم اهميت زيادي دارد. استقلال براي ماندن در کورس قهرماني و آلومينيوم براي خروج از جمع تيم هاي پايين جدول نياز به سه امتياز مسابقه دارند. هواي بندرعباس در اين چند روز بسيار عالي بوده و من اميدوارم که ديدار آلومينيوم و استقلال بازي زيبايي باشد.

ميداودي وضعيت تيم جديدش را خوب توصيف کرد و يادآور شد: آلومينيوم تيم جواني است و بازيکنان باانگيزه اي دارد. تلاش مجموعه باشگاه آلومينيوم در اولين سال حضور در ليگ برتر، حفظ اين تيم در جدول مسابقات است و مطمئن هستم که با حمايت هواداران اين کار تحقق مي*شود. فضاي حاکم بر تيم آلومينيوم کاملا دوستانه است و کادر فني توانسته تيمي يکدست را آماده مسابقات کند که با هماهنگ شدن نفرات جديد مي توانيم در نيم فصل دوم نتايج خوبي کسب کنيم.

وي در خصوص وضعيت آمادگي اش بعد از حضور چند روزه در تمرينات آلومينيوم خاطرنشان کرد: حدود پنج روز است که در تمرينات آلومينيوم حاضر شده و رفته رفته از نظر آمادگي به وضعيت بهتري مي رسم. در اين چند روز با ساير بازيکنان تيم به هماهنگي نسبي رسيده ام و انشاءالله تا يکي-دو هفته آينده کاملا هماهنگ خواهيم شد.

مهاجم سابق استقلال درباره رويارويي با تيم سابقش تصريح کرد: قرعه بدين شکل بوده که در اولين بازي ام براي آلومينيوم مقابل تيم سابقم استقلال قرار بگيرم. در اين مسابقه تلاش خواهم کرد تا بازي خوبي انجام دهم و براي تيم جديدم موثر باشم. من براي نيم فصل دوم ليگ برتر با آلومينيوم هرمزگان قرارداد بسته ام و بايد در تمامي هفده مسابقه نيم فصل دوم براي موفقيت تيمم تلاش کنم.

ميداودي همچنين از رخصت گرفتن از کادر فني استقلال خبر داد و عنوان کرد: قبل از بازي آلومينيوم و استقلال به سمت نيمکت تيم استقلال مي روم و از آن ها براي حضور در ميدان اجازه مي گيرم. قبلا هم گفته ام که هميشه خودم را يک استقلالي مي دانم و جدايي ام از تيم استقلال باعث نمي شود که محبت هاي هواداران اين تيم بزرگ را فراموش کنم.

ارسال در: سه شنبه 5 دي
          sigpic

Comment

Formerly known as Persianking!
            Follow me @
            instagram/iranscout
            instagram/nariman_iranscout

Comment

Originally posted by Abiete View Post
              Are you satisfied with your 12 place in the league? oh..btw, didnt you finish 12 last season as well?
              I guess this is what happens when you guys eating the 50 years old candy and are satisfied by it and dont care to buy new candy now and then

Last edited by hzv; 12-31-2012, 02:18 PM.

Comment

Originally posted by hzv View Post

Comment

ISN - مجتبی جباریˈ بازیکن اکثرا مصدوم تیم فوتبال استقلال تهران که در مقابل سایپای البرز از ابتدا به میدان رفت و بازوبند کاپیتانی را در دست داشت، گفت: فکر نمی کنم کسوت فرهاد مجیدی در استقلال، بیشتر از من یا امیرحسین صادقی باشد. ˈمجتبی جباریˈ در جمع خبرنگاران اضافه کرد: در ابتدای فصل لیگ برتر فوتبال، مسوولان باشگاه استقلال تهران به دلیل مسایلی که برای کاپیتانی بوجود آمده بود، ترجیح دادند سیدمهدی رحمتی بازوبند را در اختیار داشته باشد. وی افزود: او کسوت بیشتری نسبت به من یا صادقی و مجیدی ندارد، بنابراین کسوت بازیکنان، مبنای گرفتن بازوبند کاپیتانی نیست و یک فرد باید وی*ژگی های دیگری نیز داشته باشد تا در تیم استقلال کاپیتان اول تیم باشد. جباری گفت: هر چند از نظر ما موضوع کاپیتان اولی استقلال تمام شده است اما به نظر می رسد رسانه ها علاقه زیادی به ادامه این موضوع دارند. به گفته وی، هدف ما فقط قهرمانی است و می خواهیم برای تماشاگران، بازی های زیبایی به نمایش بگذاریم. جباری در خصوص اینکه گفته می شود، سیدمهدی رحمتی و جواد نکونام، روابط سردی با یکدیگر دارند، گفت: همه بازیکنان ما بزرگ هستند و مسایلی بین آنها وجود ندارد که بخواهد در رسانه ها منعکس شود. وی افزود: جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال است اما کاپیتانی در استقلال به تجربه، کسوت و ویژگی های مختلفی بستگی دارد.جباری گفت: شاید کسوت فرهاد مجیدی از ما بیشتر نباشد اما برخی بازیکنان شرایط خاصی دارند که بازوبند باید در دستان آنان باشد! وی خاطرنشان کرد: برای اکثر بازیکنان تیم استقلال، بستن بازوبند کاپیتانی مهم نیست!جباری در خصوص وضعیت جسمانی خود و اینکه چطور توانسته 90دقیقه برای تیم استقلال به میدان برود، گفت: از شرایط خودم راضی هستم و امیدوارم رفته رفته بهتر شوم. وی افزود: در چند هفته اخیر، مربیان آرام آرام به من بازی دادند تا به آمادگی کامل برسم. سه شنبه 12 دي 1391

How does "kesvat" translates into English exactly? I was thinking "experience" but maybe there is a better word for it?
                  sigpic

http://en.wikipedia.org/wiki/Footbal...he_Asian_Games

Comment

I think everyone will enjoy this video!

sigpic

Comment

I haven't followed the past 2 games except just watching highlights but can someone tell me why Farhad hasn't been on in the lineup ?
                      sigpic

Comment

^ I think it's because he said he's not in shape and he will decide to play when he thinks he's ready. Apparently Fathollahzadeh and Ghalenoi also gave him that option.

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
                          I haven't followed the past 2 games except just watching highlights but can someone tell me why Farhad hasn't been on in the lineup ?
                          i rather wait and see him get back in shape then just throw him out there...

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
                            Don't worry, they're giving him time to make sure he'll be ready for the upcoming derby to put some holes into PP's net as usual
                            Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

guys, i have a request. can some one please post a recent team picture (you know the one they usually take before matches) for SS? Thanks in advance!
                              sigpic

Comment

Originally posted by IranFootball10 View Post
                                guys, i have a request. can some one please post a recent team picture (you know the one they usually take before matches) for SS? Thanks in advance!
                                Formerly known as Persianking!
                                Follow me @
                                instagram/iranscout
                                instagram/nariman_iranscout

Comment

Working...
                                X