Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Amin_ View Post
    Gilaori used to play for Esteghlal on the left side. Now he plays for Pegah Gilan if I'm not mistaking.
    Yes, he plays for Pegah this season.
    Esteghlal for Life

Comment

Originally posted by Blue_Lover View Post
      Who replaced him in the game against abu?
      Well in the 2nd half Namdari came in and played on the left. Koushki moved to the center next to Montazeri and Amir Abadi played right.
      Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

Kasra baste baba jigi! Manei is a sharp player. he was a good buy!!!!!!!!!
        Goalkeepers are the SOURCE

Comment

Well in the 2nd half Namdari came in and played on the left. Kouski moved to the center next to Montazeri and Amir Abadi played right.
          Tell me more about this Namdari dude. I haven't seen him play at all. Is he good?
          Esteghlal for Life

Comment

From what I've seen he's not bad at all. He played a couple of games fixed at the right side and did a decent job.

I'd prefer him over the Amir Abadi of the last months.

Esteghlal for life!!

Comment

Well in the 2nd half Namdari came in and played on the left. Koushki moved to the center next to Montazeri and Amir Abadi played right.
              Amin jaan it was Asghar Nadali not Ashkan Namdari, Namdari is that 2nd GK we have, the most kaashki goali I have ever seen after Roudbarian and Farshid Karimi
              Originally posted by Blue_Lover View Post
              Tell me more about this Namdari dude. I haven't seen him play at all. Is he good?
              Well Asghar Nadali is a player who is actually a rightside midfielder, but he has played rightback quite a few times under Firooz Karimi. He played quite good, I was actually surprised when he was benched again (a few months ago). He used to play in Nasaji Mazandaran under Nasser Hejazi (if im not mistaking), Nasser khan brought him to Esteghlal this season. He failed as a midfielder but is playing quite well as a sideback. He is tall, physically strong and has a bit of technique skills in his legs.

Ashkan Namdari is a kaashki goalkeeper, who played vs. Peykan earlier this season, he was sooooo kaashki not even something you wanna discuss. He also played vs. Honarmandan, va ajab goali khord. He is one of these buys that are a waste of money and spots in the Squad.

Comment

lool oops my bad confused the 2 names

Of course I meant Nadali. Thanx for the correction.

Esteghlal for life!!

Comment

Thanks guys. I wish I could watch the remianing games. I always watch the first few minutes and then have to leave for work:-(
                  Esteghlal for Life

Comment

You can always watch the matches later on demand at persianfootball.tv

From now on I'm not skipping work/uni either anymore to watch this bi gheyrati team's matches. It only makes my blood boil and screws me up for the rest of the day.

Esteghlal for life!!

Comment

You can always watch the matches later on demand at persianfootball.tv
                      From now on I'm not skipping work/uni either anymore to watch this bi gheyrati team's matches. It only makes my blood boil and screws me up for the rest of the day.
                      I hear ya, but I feel like I don't know much about my team anymore. My dad calls me at work and I listen to the game on the phone, but "Shenidan kai bovad manande didan".
                      Esteghlal for Life

Comment

I Love All Esteghalalis, If I Could I Would Smack All Ur Asses ..

Comment

Originally posted by soniq View Post
                          I Love All Esteghalalis, If I Could I Would Smack All Ur Asses ..
                          Only if you could
                          Esteghlal for Life

Comment

گفت وگوي تفصيلي ايسنا با فيروز كريمي:
                            بعضي*ها براي حضور در استقلال لابي مي*كنند
                            "حجازي" سرسوزني در ناكامي*ها نقش ندارد
                            80 درصد تيم در فصل بعد تغيير نمي*كند

وقتي خبرنگار باهوش مشهدي پس از بازي استقلال مقابل ابومسلم از كريمي پرسيد آيا اگر زمان به عقب برگردد به استقلال خواهي آمد يا خير؟ انتظار نداشت كه با پاسخ منفي فيروز كريمي روبرو شود. اما، براي كريمي كه در 21 سال 25 جام را برده زندگي كردن دراستقلال چندان دشوار نيست، هر چند كه خيلي*ها معتقدند كريمي راه غلبه بر حاشيه*ها در تيم*هاي بزرگ را به خوبي نمي*داند.

جام حذفي براي او و استقلالي*ها اهميت فراواني دارد. با اين حال اگر اين جام هم از دست برود نه استقلال از بين مي*رود و نه فيروز كريمي. باز هم زندگي براي كريمي و استقلال ادامه خواهد داشت.

فيروز كريمي در گفت*وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به پرسش*هايي درباره*ي وضعيت استقلال، شايعه*هايي كه درباره*ي جدايي*اش از اين تيم شنيده مي*شود و اتفاقات حاشيه*اي اين تيم پاسخ گفت.

* پس از بازي با ابومسلم هيچ كس انتظار نداشت كه شما بگوييد "اگر زمان به عقب برمي*گشت به استقلال نمي*آمدم" چه شد كه چنين چيزي را بعد از آن باخت گفتيد؟

- سوال اين بود كه آيا زمان به عقب برگردد به استقلال مي*آمديد كه من گفتم خير نمي*آمدم. منظورم اين بود كه اگر قرار بود به استقلال مي*آمدم بايد يك سري ويژگي*هاي خاص به وجود مي*آمد و آن ويژگي*ها شرايطي را به وجود مي*آورد كه من درباره*ي آمدنم به استقلال تصميم*گيري مي*كردم.

* اين ويژگي*هاي خاص از نظر فيروز كريمي چيست؟

- اگر قرار بود به استقلال بيايم بايد اين اتفاق در شروع فصل مي*افتاد. گرچه حضور در استقلال را به خاطر خود استقلال، شرايط موجود و دعوت ناصر حجازي قبول كردم نه به دليل ملاحظه كاري و منافع شخصي*ام. تصورم اين بود كه مي*توانم به استقلال خدمت كنم و اين چنين صادقانه پيشنهاد دعوت استقلال را پذيرفتم و در اين مدت حتي يك ثانيه هم تيم را رها نكردم.

* مثلا اين كه شما در روز تشييع جنازه مادرتان در تمرين استقلال شركت كرديد شايد يكي از مواردي بود كه نشان داد شما براي خدمت به استقلال آمديد.

- اين يك مورد است. وقتي حنجره*ام را عمل كردم دكتر به من گفت كه يك هفته بايد استراحت كنم اما، من در تمرينات حاضر شدم يا زماني كه عضلات پايم شديدا آسيب ديد و دكتر نوروزي پس ازگرفتن عكس Mri من را از حضور سه هفته*اي در تمرينات منع كرد به تمرينات آمدم. من در آن روز دو و نيم ساعت زير دستگاه Mri بودم. با اين اوصاف يك دقيقه هم تمرين را قطع نكردم، به لحاظ مالي هم از حضور در استقلال متضرر شدم ولي خوشحالم كه در اين مدت صادقانه كار كردم. تصورم از ابتدا اين بود كه بتوانم دل هواداران را شاد كنم.

* خيلي*ها معتقدند كه فيروز كريمي بلد نيست حاشيه*هاي تيم*هاي بزرگ را از بين ببرد.

- به جرات مي*توانم بگويم كه تيم من در داخل زمين هيچ حاشيه*اي ندارد. حالا اينكه پشت قضيه چه چيزي است و چه حرف و حديث*هايي وجود دارد من از آنها بي*خبرم. اينكه چه كساني پشت پرده كار مي*كنند و لابي مي*كنند و تصورشان اين است كه هم اكنون وقت مصاحبه است به من ارتباطي ندارد. من صادقانه به استقلال آمدم و مانند 21 سال گذشته كار كردم. به هر حال آنهايي كه حرف و حديثي دارند و به زعم خودشان موقعيت مناسبي را براي مصاحبه*ها پيدا كرده*اند شايد نظرشان اين باشد كه تيم خوب است يا بد. ما هنوز در جام حذفي مدعي شماره*ي يك هستيم. من اميدوارم كه با همدلي و حمايت همه*جانبه و پتانسيلي كه در تيم وجود دارد بتوانيم قهرماني را براي استقلال به ارمغان بياوريم و در كمتر از چهار ماه يك جام به افتخارات استقلال اضافه شود.

* شايعه شده كه شما در پايان فصل از استقلال جدا خواهيد شد؟

- اگر در استقلال بمانم به همه ياد مي*دهم كه استقلال بايد چه جور تيمي باشد، به همه نشان مي*دهم كه استقلال به لحاظ مهره و نيرو بايد چگونه تيمي باشد. استقلالي خواهم ساخت كه مردم توقع دارند. من همچنان در اين مملكت فيروز كريمي*ام و اگر دراين تيم بمانم شرايط نو، تيم نو، امكانات نو، تمرينات منظم و با پيش فصلي خوب آماده خواهيم شد. تا اينجا هم هيچ كس از كمك به استقلال دريغ نكرده و من از تك تك اعضاي هيات مديره تشكر مي*كنم. بايد از دكتر فتح*الله زاده نيز تشكر كنم كه در اين مدت همه نوع همكاري را با ما داشته است.

* مسايلي درباره*ي كم كاري بعضي از بازيكنان استقلال شنيده مي*شود. نظر شما چيست؟

- بازيكنان در اين مدت براي استقلال سنگ تمام گذاشتند و تمام تلاش*شان را كردند. اينكه كسي بخواهد آنها را متهم به كم كاري كند نهايت كم لطفي و عدم شناختش نسبت به مجموعه است. ما در اين فصل دچار بدشانسي شديم. بايد از حجازي نيز تشكر كنم كه به هر نحوي به ما كمك كرد و يك يار و ياور كامل براي ما بود. در اين مدت ما دچار بدشانسي شديم و عدم شناختم از شرايط و پشت پرده*ي استقلال نيز مزيد بر علت شد. بعضي*ها هم هستند كه براي حضور در استقلال لابي مي*كنند و دل*شان نمي*خواهد كه با بيلان كاري*شان وارد استقلال شوند و تلاش مي*كنند با لابي و بزرگ نمايي براي استقلال مشكل ايجاد كنند. بعضي*ها با حضور در پارتي*هاي شبانه، مهماني*هاي روزانه، ايجاد مزاحمت براي مسوولان و رفتن دم در خانه*ي اين و آن و آويزان شدن تلاش مي*كنند كه به استقلال وارد شوند. من اگر در استقلال نباشم براي اين تيم مربيان زيادي وجود دارد و خيلي*ها حاضر هستند كه براي استقلال سينه بزنند. براي من هم تيم زياد است. از ابتدا براي خدمت به استقلال آمدم. اگر شرايط دو طرف مهيا بود در استقلال مي*مانم اگر هم شرايط فراهم نباشد به اين افراد ياد خواهم داد كه چگونه بايد از استقلال حمايت كرد. من استقلال را ذاتا دوست دارم و استقلال را به خاطر خودش دوست دارم. به اين افراد ياد خواهم داد كه چگونه با مصاحبه كردن استقلال را حمايت كنند. آنها بايد بدانند كه با چاپلوسي و تملق دردي از دردهاي استقلال دوا نمي*شود. نبايد هر كس به خودش اجازه*ي اظهارنظر درباره استقلال را بدهد.

* ظاهرا شما از انتقادهايي كه مطرح مي*شود ناراحت هستيد.

- وقتي استخوان خردكرده*هايي مانند ناصر حجازي،* علي پروين، بيژن ذوالفقارنسب و امير قلعه*نويي درباره*ي فوتبال صحبت مي*كنند و انتقاداتي را مطرح مي*كنند اين انتقادها قابل پذيرش است ولي كساني كه در شان من نيستند نبايد به خود اجازه*ي حرف زدن بدهند.

* معتقديد كه هر مربي براي رسيدن به نتيجه به زمان زيادي نياز دارد؟

- جمله*اي كه پس از جام ملت*ها درباره*ي امير قلعه*نويي گفتم هم اكنون درباره*ي خودم صدق مي*كند. قلعه*نويي را نبايد پس از اين كه با توانايي*هايش به تيم ملي رفت و تجربه*ي لازم را كسب كرد و راه و چاه را ياد گرفت از تيم ملي برمي*داشتيم. به عنوان يك مربي كارآمد تيم ملي را به قلعه*نويي سپرديم و زماني كه تيم را از آب و گل بيرون آورد و با وجود مشكلات خاص فوتبال ايران، بيلان خوبي را هم ارايه داد، بركنار كرديم. اين جفايي بود به قلعه*نويي. در تيم ملي كنوني نيز نيايد كاري كه با قلعه*نويي كرديم با دايي انجام دهيم. او با حمايت مي*تواند موفق شود. علي دايي بسيار عزيز است، ما نبايد مهره*هايمان را بسوزانيم، او در اين شرايط مجاهدت كرد و صادقانه آبرويش را براي تيم ملي گذاشت و بايد تا پايان راه از او حمايت كنيم و راهكارهايي كه به نظرمان مي*آيد نيز بايد در قالب مشورت دوستانه به او ارايه دهيم.

* شايعه*ي بركناري فتح*الله زاده از مديريت استقلال شنيده مي*شود. نظر شما چيست؟

- هيچ مديري براي طرح و برنامه*ي يك ساله نمي*آيد. او برنامه*ي سه ساله*اي را به باشگاه داده كه در آن قهرماني در آسيا نيز ديده شده است. اين امكان به صورت صد درصد وجود دارد كه تيم چه با من و چه بدون من در سال بعد هم قهرمان شود و اميدوارم با فرصتي كه به مديران مي*دهيم به دنبال موفقيت باشيم.

* آيا در استقلال مي*مانيد؟

- اگر شرايط خدمت مهيا نباشد نمي*مانم. اگر اينجا هم نباشم استقلال را دوست دارم. پيش از اينكه به استقلال هم بيايم ذاتا به اين تيم علاقه داشتم. مطمئن باشيد به جز يك مورد، به احترام استقلال هر جا كه باشم روبروي استقلال بر روي نيمكت نمي*نشينم. اين مصاحبه را تمام مديران عامل باشگاه*ها مدنظر داشته باشند كه من اگر در تيم آنها بودم انتظار نداشته باشند كه من در ديدار برابر استقلال بر روي نيمكت بنشينم.

* شايعه*ي اختلاف*تان با ناصر حجازي چقدر صحت دارد؟

- خداي ناصر خان شاهد است كه او يك بار برخلاف نظر ما رفتار نكرده است و با وجود اينكه او مدير فني تيم بود هيچ وقت نخواست كه نظرش را تحميل كند و هميشه به عنوان يار و ياور استخوان خرد كرده به ما مشورت مي*داد. در ايران من چه كسي را بهتر از او مي*توانم پيدا كنم. اگر كسي هست اعلام كند كه از حجازي بهتر است. ممكن است او در توفيقات شريك بوده باشد اما در عدم توفيقات يك سر سوزن هم دخيل نبوده است. او صادقانه وصالحانه خدمت كرده و در طول اين مدت يار و ياور ما بوده است. هم اكنون نيز به عنوان يك مشاور صديق در كنار ماست.

* آيا شايعه*ي مشكل*تان با آرش برهاني درست است؟ آيا او ديگر بيش از حد حوصله*بر نشده است؟

- آرش هميشه تلاشش را مي*كند، او هم براي ديگران موقعيت مي*سازد و هم تيم مقابل را تحت فشار قرار مي*دهد. در اين فصل هم براي ما خوب گل زده است. مي*خواستيم با او تمرينات اختصاصي انجام دهيم كه زمان اين فرصت را به ما نداد اما پس از اينكه حسن روشن اعلام كرد كه مي*تواند مشكل برهاني را حل كند ما هم از اين قضيه استقبال كرديم و اگر به مراحل بالاي جام حذفي برسيم او را به پيش روشن خواهيم فرستاد تا او مشكل برهاني را حل كند.

* شنيده مي*شود كه شما قصد داريد در فصل بعد تعداد زيادي از بازيكنان استقلال را از ليست خارج كنيد.

- ما نمي*توانيم بيشتر از پنج بازيكن را از ليگ برتر بگيريم و مطمئن باشيد كه تيم ما با تمرينات پيش از فصل و بدون استرس مي*تواند حرف اول را در فوتبال ايران بزند. اطمينان داشته باشيد كه 80 درصد تيم در فصل بعد بدون تغيير خواهد ماند.

* فردا استقلال با راه آهن بازي دارد، آيا راه آهن مي*تواند سد بزرگي براي استقلال براي رسيدن به نيمه نهايي جام حذفي به حساب *آيد؟

- مطمئن باشيد كه استقلال هيچ مشكلي با راه*آهن نخواهد داشت. اين تيم را به خوبي مي*شناسم و نسبت به تفكرات حاكم بر اين تيم آگاه هستم. در حال حاضر همان تفكرات خود من و ميثاقيان بر تيم حاكم است. از تفكرات ميثاقيان نيز به خوبي شناخت دارم اينكه يك مربي برود و يك مربي ديگر در 48 ساعت بتواند نتيجه بگيرد، چيز محالي است و همان تفكرات قبلي است كه باعث نتيجه گرفتن تيم مي*شود. با شناختي كه از اين تيم دارم هيچ مشكلي براي گذر از راه*آهن نداريم، با اين حال راه*آهن از بازيكنان خوبي تشكيل شده است. ولي اين ما هستيم كه تعيين مي*كنيم شرايط چگونه رقم بخورد، هر چند كه براي راه آهن به عنوان يك حريف خوب احترام ويژه*اي قايل هستم، با اين حال تقابل با راه*آهن عيار واقعي تيم ما را مشخص مي*كند.

* غيبت جباري مي*تواند در تيم شما تاثيرگذار باشد؟

- مسلم است كه نبود او مي*تواند تاثيرگذار باشد. جباري به عنوان يك بازيكن بااخلاق، مومن و ملي*پوش سابقه نداشته كه به كميته*ي انضباطي برود و بايد به گونه*اي با او برخورد مي*شد كه حقش بود. او حتي سابقه*ي سه اخطاره بودن را نيز در مسابقات امسال نداشته است. با اين حال من گزارش مفصلي را براي فتح*الله زاده درباره*ي جباري نوشته*ام و ديگر اين در حيطه*ي اختيارات مديريت باشگاه است كه پيگير مشكل جباري باشد.

* با وجود نتايجي كه در اين هفته*هاي اخير كسب شده هواداران استقلال تيم را تنها نگذاشتند. چه انتظاري از آنها داريد؟

- به حق كه آنها سنگ تمام گذاشتند و ما نتوانسته*ايم كه جواب آنها را به خوبي بدهيم. تفاوت استقلال و پرسپوليس با ديگر تيم*ها در همين طرفداران است. آنهايي كه در روزهاي حساس ياور ما و پرسپوليس هستند. ما حساب طرفداران را از تماشاگران جدا مي*كنيم و اميدواريم كه بتوانيم در بازي فردا از خجالت آنها دربياييم. بازيكنان نيز براي رسيدن به موفقيت تيم در ديدار برابر راه آهن هم قسم شده*اند و اميدوارم كه هواداران همان طور كه در بازي*هاي قبل ما را تنها نگذاشته*اند اين بار هم ما را تنها نگذا

Comment

kasra stop bashing Roudi and the other keepers jig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Goalkeepers are the SOURCE

Comment

Originally posted by Roxanaz View Post
                                kasra stop bashing Roudi and the other keepers jig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                toam ke maro nemoodi ba in esghet baraye Roudi

Comment

Working...
                                X