Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Ali Chicago View Post
    Originally posted by yashar_fasihnia View Post
    na torokhoda, saeed lotfi biyad saro seda ham bokone ke chera bazinsh nemidan
    actually, maybe he should do that, so that he and the esteghlal management may decide to go in different directions
    Agha yashar many players who are much less than lofti still make saroo seda too dada.
    U don't like Lotfi and it is fair. As a matter of fact Lotfi hasn't been good this season at all, but in this case we are talking about the chess game between teh coaches on which Lotfi was a tool to execute that plan. To me the plan made sense.
    lotfi hasnt been good this season??
    he hasnt been good any season since i remember! i think he joined us in 2002 or something, not sure when exactly but i still cant remember a single good game by him since then. no wonder every coach who came benched him and always used him as our last option!

however, i too agree, since we had noone else, hejazi's choice of bringing on lotfi as a reactiong to ghotbi bringing fatemi was a natural one. but then think of it this way, he removed 2 of our dynamic fast players and brought 2 of the slowest players in the whole league:lotfi and alizadeh. and then he wants to pull back to defense and rely on counter attacks.
    doesnt make much sense to me
    Originally posted by siavasharian
    ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
    بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

I kno Bayatiniya is injured?..

But whats wrong with Shafei?....Shafei should start over Borhani.....
      Majidi is doing well in terms of hard work etc...I think Shafei and Majidi should start....

Comment

Sadeghi: "I don't have the slightest problems with Pirouz"
        صادقی: کوچکترین مشکلی بین من و پیروز وجود ندارد

امیر حسین صادقی مدافع سخت کوش استقلال در مورد اتفاقات رخ داده در انتهای نیمه اول بازی و اخبار منتشره در باره درگیری وی با پیروز قربانی گفت : پبروز از دوستان خوب من در استقلال است و کوچکترین مشکی بین ما وجود ندارد .بوجود آمدن اختلاف در فوتبال غیر قابل اجتناب است و بستگی به نظر شخصی افراد دارد ما هم در یک صحنه اختلاف نظر داشتیم که مشکل خاصی نبود و حتی بین دونیمه سوء نفاهم بین ما کاملا برطرف شد تا در نیمه دوم نیز بدون مشکل در کنار پیروز از دروازه استقلال محافظب کنیم .کسانیکه این اخبار را به این صورت مطرح میکنند قصد ضربه زدن به استقلال را دارند و می خواههد شیرینی پیروزی را به کام هواداران تلخ کنند . اما از قول من به همه هواداران بگویید که نگران این مسئله نباشند زیرا کوچکترین مشکلی بین من و پیروز قربانی وجود ندارد

Talebloo: "This victory over Pegah took away some pressure that was on our team"
        طالب لو:با پيروزي مقابل پگاه گيلان از بحران خارج شديم
        وحيد طالب*لو پس از پيروزي يك برصفر استقلال مقابل پگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسابقه سختي بود و زمين بازي شرايط لازم يك مسابقه را نداشت. به گزارش سایت رسمی باشگاه وي ادامه داد: با توجه به بارش باران در 2 روز گذشته، زمين بسيار لغزنده بود در چنين* زمين*هايي كار دروازه*بان خيلي سخت است.
        دروازه بان متعصب استقلال كسب پيروزي مقابل پگاه را عاملي براي خروج از بحران دانست و افزود: در روزهاي آينده اميدوارتر بازي خواهيم كرد. خوشحالم كه موفق شدم دروازه*ام را بسته نگه*دارم.
        طالب*لو ادامه داد: در هفته*هاي آينده يكي از اركان استقلال خواهم شد و با تلاش بازيكنان به آنچه كه شايسته تيم استقلال است يعني صدرنشيني دست پيدا مي*كنيم

Sadeghi: "Esteghlal will reach the title contenders soon definately"
        صادقی:مطمئنا در هفته های بعد استقلال به جمع مدعیان قهرمانی می رسد

مدافع تیم فوتبال استقلال با اذعان به اینکه این تیم هنوز هم جز مدعیان اصلی قهرمانی است، افزود: از لیگ بیست هفته باقی است. ما بازی های تقریبا آسانی را پیش رو داریم و می توانیم با پیروزی در آنها رتبه خود را در جدول رده بندی ارتقا دهیم. مطمئنا در هفته های بعد استقلال به جمع مدعیان قهرمانی می رسد. به گزارش سایت رسمی باشگاه صادقی در خصوص شرایط تیم فوتبال پگاه گیلان گفت: همانطور که گفتم پگاه تیم جوانی بود که با تغییر مربی به دنبال موفقیت در بازی مقابل استقلال بود برای رسیدن به این هدف نیز بازیکنان پگاه زحمات زیادی را متحمل شدند اما قرار نیست استقلال که خود را مدعی قهرمانی می داند به راحتی در رشت نتیجه را واگذار کند.
        وی در خصوص درگیری خود با پیروز قربانی در بین دو نیمه بازی مقابل پگاه گیلان گفت: اتفاق خاصی رخ نداد. اشتباهی را مرتکب شدم که پیروز فقط به من تذکر داد.
        وی درپاسخ به این سئوال که چطور طی بازی های اخیر در رفتار خود اصلاحاتی به وجود آورده است، گفت: من همان امیر حسین صادقی ابتدای فصل هستم و تحمل محرومیت در رفتار و نوع بازی من تغییر به وجود نیاورده است. خصلت بازی من به عنوان یک مدافع ایجاب می کند که با بازیکن تیم مقابل درگیر شوم و خشن بازی کنم. البته خشونت از نوع فوتبالی نه اخلاقی. من مدافع هستم و باید بازی تیم حریف را تخریب کنم در این بین احتمال دارد کارت هم بگیرم که اجتناب ناپذیر است.

صادقی افزود: برای ما بازی مقابل پگاه خیلی سخت بود. نخست از آن جهت که مقابل یک تیم جوان و با انگیزه بازی می کردیم و مهمتر از آن نیازتیم به پیروزی بعد از 5 هفته بود.
        وی با اشاره به موفقیت تیم استقلال در بازی مقابل پگاه گیلان در خصوص اینکه چرا این تیم پس از 9 هفته بالاخره توانست دروازه خود را بسته نگاه دارد، گفت: در ابتدای فصل هم گفته بودم که استقلال نیاز به فرصت دارد تا یک تیم شود. ترکیب تیم ما در فصل جاری بیش از 70 تا 80 درصد تغییر کرده است و باید چند هفته می گذشت تا بازیکنان به هماهنگی لازم دست یابند.

Comment

Shafiei can play against Abumoslem. Should we start him over Borhani or Majidi?

Comment

Majidi scored!!!!!

Sadeghi is a KILLER IN THE BACK!!

Taleblou shows again why he became best goalie in IPL 2 times in a row!
            and
            Jabbari, the general

Comment

haha Arash joon dobare sooti dad...

Comment

Originally posted by Agha_Kasra View Post
                Majidi scored!!!!!

Sadeghi is a KILLER IN THE BACK!!

Taleblou shows again why he became best goalie in IPL 2 times in a row!
                and
                Jabbari, the general
                We can be pretty sure about that!
                WHAT A SOOTI!
                Olerum couldn't belive himself he had scored!

Comment

Originally posted by mak6889 View Post
                  We can be pretty sure about that!
                  WHAT A SOOTI!
                  Olerum couldn't belive himself he had scored!
                  Roudbarian shireeh

Comment

Originally posted by Agha_Kasra View Post
                    Roudbarian shireeh

also: Vaezi SHIIIRE
                    and: F.Karimi SHIIIRE
                    and: Haghighi Shiire

come on you have to say (that GAAV lotfi) again

Comment

پس از تساوي برابر ابومسلم

فتح*الله زاده: حجازي فقط تا نيم فصل فرصت دارد

خبرگزاري فارس: مديرعامل استقلال گفت: كادر فني فقط تا نيم فصل فرصت دارد و اگر تيم به مقام سومي نرسد تصميم *ديگري خواهم گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، علي فتح الله زاده پس از تساوي استقلال برابر ابومسلم در جمع خبرنگاران عنوان كرد: به هواداران حق مي*دهم كه ناراحت باشند. آنها از تيم برد مي*خواهند. امروز براي اولين مرتبه به رختكن رفتم و با بازكنان صحبت كردم. به آنها گفتم حتما در يك نيمه گل مي زنيد و بعد تماشا مي*كنيد تا گل بخوريد. اين چه طرز بازي كردن است.
                      وي افزود: همه در اين ناكامي مقصر هستيم؛ از مديرعامل گرفته تا كادر فني و توپ جمع كن تيم.
                      فتح*الله زاده اظهار داشت: فقط تا نيم فصل به كادر فني مهلت مي*دهم. اگر استقلال توانست به رتبه سوم برسد، در آنصورت كادر فني را تقويت مي*كنم و به آنها اجازه كار مي*دهم؛ در غير اينصورت تصميم ديگري خواهم گرفت.
                      فتح*الله زاده در مورد برنامه سه ساله در استقلال گفت: استقلال در هر سال بايد يك قهرماني كسب كند. برنامه سه ساله مخصوص آسيا است؛ نه فوتبال ايران. ما جام حذفي را به هيچ عنوان از دست نخواهيم داد.
                      مديرعامل استقلال در خصوص جانشين حجازي اظهار داشت: قطعا يك مربي داخلي جايگزين او خواهد شد.
                      فتح*الله زاده در مورد مذاكره با گل تكين مربي تركيه*اي گفت: اطلاعي از اين موضوع ندارم. با اين مربي مذاكره*اي نكرده*ام.

Comment

I am surprised that ss fans are backing hejazi still...he deserves respect for his services to TM and esteghlal, but when he is pretty much the main reason why the team is not getting results, he MUST go...unfortunately often people like Hejazi and Parvin who truely do love their clubs, hurt the teams more by sticking around and it becomes "doosti khaleh kherseh"...these iranian coaches of the previous generation need to go home and just sit out, at least realize that they don't have the coaching capacity.
                        sigpic
                        Salute to anyone who stands against these barbaric, inhumane and irrational laws of ANY religion.

Comment

Originally posted by Kaveh View Post
                          پس از تساوي برابر ابومسلم

فتح*الله زاده: حجازي فقط تا نيم فصل فرصت دارد

خبرگزاري فارس: مديرعامل استقلال گفت: كادر فني فقط تا نيم فصل فرصت دارد و اگر تيم به مقام سومي نرسد تصميم *ديگري خواهم گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، علي فتح الله زاده پس از تساوي استقلال برابر ابومسلم در جمع خبرنگاران عنوان كرد: به هواداران حق مي*دهم كه ناراحت باشند. آنها از تيم برد مي*خواهند. امروز براي اولين مرتبه به رختكن رفتم و با بازكنان صحبت كردم. به آنها گفتم حتما در يك نيمه گل مي زنيد و بعد تماشا مي*كنيد تا گل بخوريد. اين چه طرز بازي كردن است.
                          وي افزود: همه در اين ناكامي مقصر هستيم؛ از مديرعامل گرفته تا كادر فني و توپ جمع كن تيم.
                          فتح*الله زاده اظهار داشت: فقط تا نيم فصل به كادر فني مهلت مي*دهم. اگر استقلال توانست به رتبه سوم برسد، در آنصورت كادر فني را تقويت مي*كنم و به آنها اجازه كار مي*دهم؛ در غير اينصورت تصميم ديگري خواهم گرفت.
                          فتح*الله زاده در مورد برنامه سه ساله در استقلال گفت: استقلال در هر سال بايد يك قهرماني كسب كند. برنامه سه ساله مخصوص آسيا است؛ نه فوتبال ايران. ما جام حذفي را به هيچ عنوان از دست نخواهيم داد.
                          مديرعامل استقلال در خصوص جانشين حجازي اظهار داشت: قطعا يك مربي داخلي جايگزين او خواهد شد.
                          فتح*الله زاده در مورد مذاكره با گل تكين مربي تركيه*اي گفت: اطلاعي از اين موضوع ندارم. با اين مربي مذاكره*اي نكرده*ام.
                          good news!!
                          Originally posted by The-Red View Post
                          I am surprised that ss fans are backing hejazi still...he deserves respect for his services to TM and esteghlal, but when he is pretty much the main reason why the team is not getting results, he MUST go...unfortunately often people like Hejazi and Parvin who truely do love their clubs, hurt the teams more by sticking around and it becomes "doosti khaleh kherseh"...these iranian coaches of the previous generation need to go home and just sit out, at least realize that they don't have the coaching capacity.
                          I fully agree. We gave him the time, he didn't use it, now its time for him to go

Comment

they don't ss fans hate him now

Comment

Originally posted by mak6889 View Post
                              they don't ss fans hate him now
                              well Me as a Esteghlal fan, dont hate him, he is just not right for the job. he should be technical director or something like that.

Comment

how CRAZY was that jabbaris shot that hit the post!! OMFG i-i-i-i was just speechless
                                i was really happy how they played, they seemed like they were hungry and wanted to win this game really bad. SS impressed me a lot we just had bad luck. navazi played great as always he had those beautiful crosses that every single one of them came close to a goal. and of course my main man MANSOURIAN soon as he came in he was at right place at a right time and unfortunately he wasn't able to get the goal but he had another great chance right at the end.

btw i think sadeghi is racist!!! i've seen him attack the other teams black players but this time he got away with it

Comment

Working...
                                X