Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

^yeah, I posted that news last night in the transfer thread. Mehr news denied that report though( http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1107099 ), apparently Esteghlal wanted Khalatbari to replace Farhad Majidi but since Farhad spoke with Dr. Fatolahzadeh and promised to extend his contract Esteghlal is not longer after Khalatbari.

About Farzad Majidi, he was playing with steal azin 2 years ago in league 1, so he has been out for just one year. During which he was actually practicing with Esteghlal. He is younger than Farhad and since Farhad was our best player last season, I don't think he is that bad. Is there any other solid right winger available in IPL? We may end up using Amirabadi who is not a bad option IMO.

If the khalatbari news is true though, this lineup would be a killer:

Talebloo
    Pejman-------Hanif-------Sadeghi-------Kooshki
    Ashoobi
    Mojtaba---Khalatbari---Iman
    Milad-----Arash
    I was an atheist until I realized I am GOD.

Comment

Originally posted by siavasharian View Post
      ^yeah, I posted that news last night in the transfer thread. Mehr news denied that report though( http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1107099 ), apparently Esteghlal wanted Khalatbari to replace Farhad Majidi but since Farhad spoke with Dr. Fatolahzadeh and promised to extend his contract Esteghlal is not longer after Khalatbari.
      About Farzad Majidi, he was playing with steal azin 2 years ago in league 1, so he has been out for just one year. During which he was actually practicing with Esteghlal. He is younger than Farhad and since Farhad was our best player last season, I don't think he is that bad. Is there any other solid right winger available in IPL? We may end up using Amirabadi who is not a bad option IMO.
      If the khalatbari news is true though, this lineup would be a killer:

Talebloo
      Pejman-------Hanif-------Sadeghi-------Kooshki
      Ashoobi
      Mojtaba---Khalatbari---Iman
      Milad-----Arash
      Apparenly Ali Hamoodi Foolad's right winger (a decent winger IMO) has not signed with Foolad and according to Fars News Agency there's a mutual interest between him and SS.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8904050449

PS, I LOVE your line up (though I would replace Kooshki wih Javad Shirzad)
      Last edited by Farshad43; 06-26-2010, 06:39 AM.
      مائیم و می و مطرب و این کنج خراب --- جان و دل و جام و جامه در رهن شراب --- فارق ز امید رحمت و بیم عذاب --- آسوده ز خاک و باد و از آتش و آب ----- حکیم عمر خیام

Comment

Mamad Beckham another option for the right?

هافبک اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: حاضرم در تمرینات استقلال حاضر شوم تا مظلومی ببیند که به لحاظ بدنی هیچ مشکلی ندارم و به تیم محبوبم بازگردم.

مصاحبه خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، را با "محمد نوازی" در ادامه بخوانید:

* با روی کار آمدن فتح*الله*زاده، مظلومی و فکری در رأس هدایت تیم استقلال قرار گرفتند، نظرت در این خصوص چیست؟

- من فکر می*کنم هر 3 نفر تجربه حضور در این تیم را دارند مخصوصا فتح*الله*زاده که سابقه مدیریتی در این تیم دارد و تیم را به خوبی می*شناسد. فکر می*کنم بازگشت او به استقلال در نوع خود عالی است، ضمن اینکه هواداران نیز از حضور او رضایت دارند.

* مهره*های کلیدی از این تیم جدا شدند و به نظر خیلی* از کارشناسان، استقلال در فصل نقل و انتقالات نیز نتوانسته چندان موفق عمل کند.

- به نظر من اینطور نیست. بازیکنانی که جایگزین بازیکنان جدا شده می*شوند تجربه کافی دارند، هر چند که بازی در این تیم شرایط خاص خود را دارد. با این حال به نظر من بازیکنان زیادی از این تیم جدا نشده*اند و استخوان*بندی تیم حفظ شده است. مطمئن باشید با اضافه شدن چند بازیکن، استقلال همان تیم مدعی خواهد شد.

*خسرو حیدری در سالهای اخیر توانست عملکرد خوبی در پست هافبک راست داشته باشد، جدایی او به ضرر تیم نشد؟

- نه، به نظر من کسانی هستند که در این پست بازی کنند و من هم به شخصه آمادگی بازگشت به استقلال و بازی کردن در این تیم را دارم.

* با مسئولین باشگاه صحبتی در خصوص بازگشت به استقلال نداشته*اید؟

- نه، امروز به باشگاه رفتم و صحبتهای کوچکی هم رد و بدل شد. با این حال آمادگی برگشت به استقلال را دارم. در صورتی که مظلومی بخواهد به استقلال برمی*گردم، چون می*خواهم فوتبالم را با استقلال تمام کنم. در عین حال حتی حاضرم در تمرینات حاضر شوم تا مظلومی ببیند که به لحاظ بدنی هیچ مشکلی ندارم و با کمال میل می*خواهم که در صورت تأیید مظلومی بار دیگر به تیم محبوبم برگردم.

Comment

باشگاه استقلال خواهان به خدمت گرفتن خلعتبري شد!
          خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال با محمدرضا خلعتبري وارد مذاكره شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، مسئولان باشگاه استقلال در يكي دو روز گذشته با محمدرضا خلعتبري مهاجم تيم ذوب**آهن كه هنوز قراردادش را با اين تيم ثبت نكرده مذاكره كردند و خواهان به خدمت گرفتن اين بازيكن شدند.

محمد سررشته*داري مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در گفت و گو با فارس اين خبر را تاييد كرد و گفت: مذاكرات با مهاجم ذوب*آهن ادامه دارد و باشگاه استقلال خواهان به خدمت گرفتن خلعتبري است.

sigpic

Comment

درباره مذاكره با خلعتبري
            فتح*الله*زاده ادعاي مدير روابط عمومي باشگاه استقلال را رد كرد
            خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال تهران ادعاي مدير روابط عمومي اين باشگاه درباره جذب خلعتبري را رد كرد.

علي فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اين كه محمد سررشته داري صبح امروز در گفت و گو با فارس از تمايل اين باشگاه براي جذب خلعتبري خبر داده بود، عنوان كرد: برنامه*اي براي جذب اين بازيكن نداريم. پيش از اين خلعتبري را مي*خواستيم اما اكنون برنامه*اي براي جذب او نداريم چرا كه وي بازيكن ذوب*آهن است.

اين در حالي است كه مدير روابط عمومي باشگاه استقلال صبح امروز اعلام كرده بود مذاكرات با مهاجم ذوب*آهن ادامه دارد و باشگاه استقلال خواهان به خدمت گرفتن خلعتبري است.
            سررشته داري در گفت و گو با خبرنگار فارس اعلام نكرد كه اين صحبت*ها در قالب مصاحبه نيست و به همين دليل مصاحبه وي درباره خلعتبري و مجيدي انتشار يافت. ضمن اين كه فايل صوتي سررشته داري در خبرگزاري فارس موجود است

منبع
            sigpic

Comment

یک شوک دیگر برای هواداران استقلال در راه است؟! / باشگاه استيل آذين مذاکره با فرهاد مجيدى را تایید کرد!

باشگاه استيل آذين براى جذب فرهاد مجيدى با اين بازيكن وارد مذاكره شد. فرهاد مجيدى كاپيتان فصل گذشته تيم استقلال كه بازيكن آزاد محسوب مى شود مورد توجه استيل آذين قرار گرفته و مذاكراتى را با اين باشگاه انجام داده است.
              يكى از مسئولان باشگاه استيل آذين با تاييد اين خبر گفت:مذاكراتى با اين بازيكن انجام شده و در صورتى كه توافق نهايى با مجيدى حاصل شود اين بازيكن فصل بعد با پيراهن استيل آذين به ميدان خواهد رفت. استيل آذين تنها يك سهميه ليگ برترى ديگر مى تواند جذب كند و به همين دليل مسئولان اين باشگاه با چند بازيكن در پست هاى مختلف مشغول مذاكره هستند تا يك بازيكن را به جمع خود اضافه كنند.

منبع
              sigpic

Comment

Ey baba haji!!!!!!!!!!!!!
                Shoma ham bale?????????????

Comment

thank god captain Farhad is staying
                  his contract is for 2 years, and he signed "sefid" so Fattolahzadeh will decide how much he'll get, damesh garm

Comment

-------------------Talebloo-----------------------
                    ---Montazeri-----Omranzadeh------------Shrizad
                    -------------------Ashoubi-------------------
                    ----------Jabbari-------------Mobali---------
                    --Meydavoodi------------------------Yousefi
                    ----------------Majidi----Borhani-----------

Bench:
                    1. Seyed Salehi
                    2. Amir-abadi
                    3. Desouza
                    4. Kianoush Rahmati
                    5. Mohammad Mohammadi
                    6. Amirhossein Sadeghi
                    7. Bijan Kooshki
                    8. Shakouri

Comment

http://www.football3.ir/news.do?itemid=24048

Sigh of relief: Farhad Majidi our beloved captain has signed with the team for 2 more years.

فرهاد مجيدي با استقلال تمديد كرد

کاپيتان تيم فوتبال استقلال قراردادش را به مدت 2 سال ديگر تمديد کرد.
                      با اعلام علي نظري جويباري،سرپرست تيم استقلال، فرهاد مجيدي پس از صحبت با مسئولان باشگاه قرارداد خود را به
                      مدت 2 سال ديگر تمديد کرد تا همچنان آبي*پوشان را همراهي کند.
                      اين در حالي است که زمزمه*هايي مبني بر مذاکره وي با استيل*آذين نيز مطرح شده بود.
                      مائیم و می و مطرب و این کنج خراب --- جان و دل و جام و جامه در رهن شراب --- فارق ز امید رحمت و بیم عذاب --- آسوده ز خاک و باد و از آتش و آب ----- حکیم عمر خیام

Comment

پرویز مظلومی در گفتگو با مهر:
                        همه بازیکنان استقلال نیمکت نشین هستند/ بازیکن سفارشی نداریم
                        سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه هیچ بازیکن سفارشی را برای حضور در جمع آبی پوشان نپذیرفته است گفت: روز اول به تمامی بازیکنان گفتم همه شما نیمکت نشین هستید مگر اینکه خلاف این موضوع را ثابت کنید.
                        پرویز مظلومی سرمربی استقلال که با تیمش در اردوی کردان کرج حضور دارد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به این موضوع که در تیمش بازیکن سفارشی وجود ندارد گفت: روز اول به تمامی بازیکنان گفتم همه شما نیمکت نشین هستید مگر اینکه خلاف این موضوع را ثابت کنید. برای من اسم بازیکن فرقی نمی کند. هرکس آماده تر باشد در ترکیب قرار می گیرد و خبری از بازیکن سفارشی نیست. البته کسی را هم از روی غرض ورزی روی نیمکت نمی گذاریم.

از جام ولایت انصراف می دهیم
                        سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز نارضایتی از تقویم پیشنهادی سازمان لیگ گفت: متاسفانه برنامه ریزی امسال کیفیت بالایی ندارد. این برنامه ریزی ضعیف قطعا کیفیت بازی ها را پایین می آورد اما اگر اعتراض هم بکنیم، نتیجه ای نخواهیم گرفت. علاوه بر آن معتقدم اردوی اتریش یکی از بی فایده ترین اردوهای تیم ملی است. از آنجایی که با رفتن ملی پوشان به اردو نمی خواهیم بیشتر از این ضرر کنیم از حضور در جام ولایت انصراف می دهیم تا حداقل نفرات خود را در اختیار داشته باشیم.

مذاکره با بازیکن کار من نیست
                        پرویز مظلومی در پاسخ به این سوال که گفته می شد خودش شخصا با بازیکنان وارد مذاکره شده است یا خیر؟ اظهار داشت: این موضوع را تکذیب می کنم چرا که در حیطه وظایف من نیست. با برخی بازیکنان مثل فرهاد مجیدی صحبت کردم اما برای جذب نفرات جدید من وارد عمل نشدم.

هیچ بازیکنی با مجیدی مشکل ندارد
                        وی با بیان اینکه در استقلال تمامی بازیکنان یکدل هستند تصریح کرد: خیلی ها می*گویند بازیکنان استقلال با فرهاد مجیدی مشکل دارند و رابطه خوبی با این بازیکن ندارند اما با رد این موضوع اعلام می کنم در تیم من هیچ بازیکنی با دیگری مشکل نخواهد داشت و همه یکدل هستند.

بازیکنان مهم تر از سیستم هستند
                        سرمربی استقلال با اشاره به این موضوع که نفرات از سیستم اهمیت بیشتری دارند، گفت: هرمربی شرایط و سیستم خاص خودش را دارد. من به چند سیستم اعتقاد دارم اما هنوز معلوم نیست از چه سیستمی استقاده می کنم. باید مدتی از شروع لیگ بگذرد تا در نهایت به یک سیستم واحد برسم. هرچند معتقدم در موفقیت یک تیم بازیکنان بیشتر از سیستم نقش دارند.

هیچ قراردادی با استقلال نبستم
                        پرویز مظلومی در رابطه با وضعیت قراردادش با استقلال بیان کرد: نه قراردادی با استقلال بستم و نه شرط و شروطی دارم. فقط می خواهم 2 سال در استقلال بمانم تا به آن چیزی که هواداران می خواهند دست پیدا کنم. شاید در سال اول آن شرایط ایده آل را نداشته باشیم اما تمام توان خود را می گذاریم تا به موفقیت برسیم.

مشکلی با خسرو حیدری نداشتم
                        سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که مشکل او با خسرو حیدری چه بود؟ گفت: من هیچ مشکلی با حیدری نداشتم. این مسائل بهانه ای بود که یکسری آن را مطرح کردند. خسرو مثل پسر من است و واقعا او را دوست دارم. اینکه 4 دقیقه بیشتر به او بازی نداده ام نیز دلیل داشت. خسرو خودش می داند در آن مقطع هم پستی هایش بهتر از او بودند و باید به آنها بازی می دادم. حیدری دیگر بازیکن سپاهان است و برایش آروزی موفقیت می کنم.

قطبی دنبال منافع خودش است
                        وی در ادامه اظهار داشت: هرمربی برای خودش تاکتیک هایی دارد که آنها را پیاده می کند و برای این مسئله نمی شود به مربی خورده گرفت. اما اگر یک مربی باشگاه ها را حمایت کند، باشگاه ها نیز با دادن بازیکن به تیم ملی از سرمربی این تیم حمایت می کنند. اما متاسفانه افشین قطبی فقط به منافع خودش فکر می کند و این وسط باشگاه ها را نمی بیند که طبیعتا مشکلاتی به وجود می آید. امیدوارم در آینده طوری رفتار بشود که مثل جام جهانی 2010 حسرت نبودن تیم ملی ایران را نخوریم.

اسپانیا تیم یکدستی است
                        پرویز مظلومی در رابطه با قهرمان این دوره جام جهانی گفت: اسپانیا، برزیل و آرژانتین شانس قهرمانی دارند اما از آنجایی که اسپانیا تیم یکدستی است فکر می کنم این تیم قهرمان جام جهانی 2010 باشد.

استقلال 12 میلیارد بودجه لازم دارد
                        سرمربی استقلال با ابراز نارضایتی از وضعیت مالی باشگاه های استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس بودجه محدودی دارند و مجبورند با حساب و کتاب خرج کنند. به همین دلیل برای جذب بازیکنان بزرگ به مشکل می خورند. هنوز طلب بازیکنان فصل قبل باقیمانده مسئولان باشگاه باید پیش قرارداد بازیکنان جدید را بدهند. معتقدم استقلال برای خوب بودن نیاز به 12 میلیارد تومان بودجه دارد تا نفرات بزرگی را جذب کند. برخی تیم ها با دادن مبالغ هنگفت بازیکن می گیرند و عده ای مثل استقلال و پرسپولیس باید با کمترین بودجه بهترین بازیکنان را بگیرند.

سقف قراردادی وجود ندارد
                        وی در ادامه تصریح کرد: یادم می آید آقای تاج گفتند طبق ابلاغیه وزیر صنایع قرارداد بازیکنان نباید از آن سقفی که تعیین شده بیشتر باشد اما این اتفاق به هیچ عنوان رخ نداده و سقف قراردادی وجود ندارد. با این حال امیدوارم در سال های آینده شرایطی به وجود بیاید که بیشتر از این سرمایه ملی به هدر نرود.

2 میلیون از استقلال طلب دارم
                        از سرمربی استقلال پرسیدیم با توجه به مبالغی که این روزها در فوتبال خرج می شود، آخرین پولی که او از استقلال گرفته چقدر بوده؟ وی گفت: به جرات می گویم یادم نمی آید در دوران بازیگری پولی از استقلال گرفته باشم اما آخرین قراردادم با استقلال در دوران مربیگری 9 میلیون بود که هنوز 2 میلیون آن را طلب دارم!

قدرت استقلال روی سکوهاست
                        پرویز مظلومی با بیان اینکه استقلال به حمایت تماشاگران نیاز دارد، تصریح کرد: بخشی از قدرت استقلال روی سکوهاست که در نبود آن ها تیم موفق نمی شود. هواداران نقش تعیین کننده ای دارند. استقلال به جای تشویق در هنگام پیروزی ها، در هنگام شکست ها به حمایت و تشویق نیاز دارد. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و ما با کسب نتایج خوب شرمنده این عزیزان نشویم.

بازیکن سفارشی نمی پذیرم
                        اعتراض به نیمکت نشینی سوالی بود که مظلومی در پاسخ به آن گفت: روز اول به تمامی بازیکنان گفتم همه شما نیمکت نشین هستید مگر اینکه خلاف این موضوع را ثابت کنید. برای من اسم بازیکن فرقی نمی کند. هرکس آماده تر باشد در ترکیب قرار می گیرد و خبری از بازیکن سفارشی نیست. البته کسی را هم از روی غرض ورزی روی نیمکت نمی گذاریم.

بدون هیچ چشم داشتی به استقلال آمدم
                        سرمربی آبی پوشان تهرانی در پایان اظهار داشت: امروز به استقلال آمدم و می دانم که روزی از این تیم باید بروم. تا زمانی که هستم تمام توانم را می گذارم تا تیم را به موفقیت برسانم، وقتی هم رفتم برای تیم آرزوی موفقیت می کنم. پرویز مظلومی بدون هیچ چشم داشتی به استقلال آمده تا تیم را به جایگاه واقعی اش برساند.

Comment

مهاجم سابق اف سی سئول به استقلال پیوست

سایت گل - باشگاه استقلال ساعتی پیش با ریکاردو اندرسون مهاجم بلندقامت سابق اف ث سئول کره به توافق رسید و قرارداد بست.
                          اندرسون 27 ساله با قد 192 سانتیمتر سابقه بازی در لیگ ترکیه و تیمهایی مثل سیواس اسپور را دارد. این بازیکن در 11 بازی لیگ کره درسال 2009 ، سه گل به ثمر رسانده است.

Source

sigpic

Comment

مذاكره دوباره استقلال با آندو تيموريان!
                            آندو تا آخر جام جهاني فرصت خواست

مسوولان باشگاه استقلال براي بازگرداندن آندرانيك تيموريان به استقلال اصرار بسياري دارند. هافبك فصل قبل تيم فولام انگلستان مدتي است مورد توجه علي فتح*الله*زاده قرار گرفته. اين در حالي است كه استقلال در پست* هافبك دفاعي 3 بازيكن ديگر را هم در اختيار دارد اما از آنجا كه علاقه مسوولان باشگاه استقلال براي بازگشت اين بازيكن كه روزگاري در تيم جوانان استقلال توپ مي*زد، كم نيست براي جلب رضايت او به طور جسته و گريخته با اين هافبك مذاكره مي*كنند. تيموريان اگرچه فصل خوبي را در فولام پشت*سر نگذاشت اما همچنان مورد توجه چند تيم ريشه*دار ليگ جزيره قرار دارد. به همين دليل او از باشگاه استقلال خواسته تا پايان جام جهاني صبر كنند تا او ديگر پيشنهادهاي خود را هم مورد بررسي قرار بدهد. ظاهرا تيموريان منتظر پايان جام جهاني است تا پس از آن درباره پيشنهاد استقلالي*ها فكر كند. قطع به يقين اگر تيموريان دوباره در تيم*هاي ليگ جزيره بازي نكند به استقلال برمي*گردد. مسوولان باشگاه استقلال حاضرند هزينه جذب دو بازيكن را به اين بازيكن بپردازند تا حضور او در استقلال قطعي شود. با توجه به اينكه فينال جام جهاني بيستم تير ماه انجام مي*شود آبي*ها مي*بايست تا آن زمان براي روشن شدن تكليف آندو صبر كنند. درباره آخرين مذاكرات باشگاه استقلال با هافبك فصل قبل فولام مي*توان به مذاكرات چند روز پيش مسوولان اين تيم با او اشاره داشت.

--- منبع ---
                            sigpic

Comment

به دليل مسائل مالي احتمال حضور بونت در استقلال كاهش يافت
                              خبرگزاري فارس: به دليل اختلاف مالي پيوستن هافبك راست تيم ملي پاراگوئه به استقلال به احتمال زياد منتفي مي*شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، كارلوس بونت در مذاكره با باشگاه استقلال درخواست 600 هزار دلار كرده بود كه اين مبلغ با پيشنهاد استقلال كه حدود 400 هزار دلار است، مطابقت ندارد.
                              با توجه به اين اختلاف قيمت احتمال حضور هافبك راست تيم ملي پاراگوئه در استقلال منتفي است.
                              منابع خبري از جستجوي استقلال براي پيدا كردن بازيكن خارجي ديگري در اين پست خبر مي دهند

منبع
                              sigpic

Comment

پورحيدري سرپرست تيم فوتبال استقلال شد

منصور پورحيدري سرپرست تيم فوتبال استقلال شد.

با استعفاي علي نظري جويباري از سرپرستي استقلال منصور پورحيدري از سوي علي فتح الله زاده به عنوان سرپرست جديد اين تيم انتخاب شد.

علي نظري جويباري شب گذشته در جلسه اي با علي فتح الله زاده استعفاي خود از سرپرستي استقلال را اعلام کرد.

وي به دليل مشغله شخصي چنين درخواستي کرده اما فتح الله زاده هنوز پاسخي به اين درخواست نداده است.

پورحيدري که پيش از اين به عنوان مديرفني استقلال انتخاب شده بود از اين پس با دو عنوان در جمع آبي پوشان حضور خواهد داشت.
                                منبع
                                sigpic

Comment

Working...
                                X