Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

رفتن منيعى هم به صلاح خودش بود، هم به صلاح تيم

مرفاوى : در استقلال من تصميم گيرنده هستم

صمد مرفاوى سرمربى تيم استقلال طى اظهارنظرى گفت: نظر هيچ بازيكنى در جذب يا جدايى بازيكنان استقلال تاثير گذار نيست. وى افزود: من در انتخابم تا به حال نظر هيچ بازيكنى را نخواستم. در استقلال بازيكن كار خودش را انجام مى دهد و مربى نيز در جايگاه خودش قرار دارد. همچنان كه پيش تر گفته ام رفت و آمد بازيكنان در يك فوتبال كاملاً طبيعى است. مربى بازيكنانى را كه مد نظر دارد در اختيار مى گيرد و نفراتى كه حضورشان را به صلاح تيم نمى داند باشگاه را ترك مى كند. مرفاوى در خصوص جدايى ميثم منيعى و حرف و حديث هاى پيش آمده از قول اين بازيكن گفت: پاسخى به حرف هاى منيعى نمى دهم، رفت و آمد بازيكنان در يك تيم فوتبال كاملاً طبيعى است و اگر بخواهيم به چنين بحث هايى دامن بزنيم ناشى از سطحى گرايى خواهد بود. مرفاوى افزود: در اولين روزهايى كه به عنوان سرمربى مشغول به كار شدم با ميثم منيعى نشستى داشتيم و در شرايطى كه هنوز فهرست را نهايى نكرده بودم با او صحبت كردم. گفت وگوى ما در مورد فصل گذشته بود، به وى گفتم كيفيت خوبى نداشته است و اگر بخواهد فصل آينده در استقلال باشد بايد فاكتورهاى مختلفى را مدنظر قرار دهد اما بعداً به اين نتيجه رسيدم كه ادامه حضورش در استقلال به صلاح شخص او و تيم استقلال نيست. جمع بندى شخصى من اين بود كه جايگزين كردن بازيكنى ديگر به صلاح خواهد بود. سرمربى استقلال در پايان گفت: مطمئناً من خصومت شخصى با كسى ندارم و بى ترديد در انتخاب نفرات تيم تصميم گيرى با خود من است.
    منبع
    sigpic

Comment

گزارش تمرين ديروز استقلال

كاظمى آمد، واعظى آشتيانى نيامد

تمرين استقلال ديروز در ۲ نوبت صبح و عصر پيگيرى شد و آبى پوشان زير نظر مربيان كارهاى بدنسازى و تاكتيكى انجام دادند. استقلالى ها صبح ديروز در سالن وزنه ورزشگاه دستگردى تمرينات بدنسازى انجام دادند و عصر ديروز هم كارهاى تاكتيكى را در دستور كار خود قرار دادند. تمرين عصر آبى ها با حاشيه هايى همراه بود كه در ادامه مى خوانيد:
      مديرعامل نيامد
      طبق اعلام قبلى استقلالى ها، قرار بود عصر ديروز اميررضا واعظى آشتيانى هم در ورزشگاه دستگردى حضور پيدا كند و تمرينات را به نظاره بنشيند اما اين اتفاق نيفتاد. اين موضوع موجب حيرت همگان شده بود.
      روانخواه تأخير داشت
      اميدرضا روانخواه، هافبك آبى پوشان با ۱۰ دقيقه تأخير به ورزشگاه رسيد و با كسب اجازه از مرفاوى تمرينات را شروع كرد.
      اولين حضور كاظمى
      حسين كاظمى، هافبك استقلالى ها اولين حضور خود را در تمرينات تجربه كرد. او در كنار ۱۱ بازيكن ديگر تمرين كرد. رضا عنايتى، سياوش اكبرپور، اميرحسين صادقى، كيانوش رحمتى، هاشم بيك زاده، اميدرضا روانخواه، سيدمهدى سيدصالحى، حنيف عمران زاده، پژمان منتظرى، فرهاد مجيدى، ميلاد نورى و حسين كاظمى حاضران در تمرين عصر ديروز بودند.
      طالب لو و رحمتى از شنبه
      با اينكه گفته مى شد بازيكنان ملى پوش استقلال از روز دوشنبه در تمرينات حضور پيدا مى كنند اما فقط حسين كاظمى ديروز تمرين كرد. در اين بين برهانى با اجازه كادرفنى در تمرين ديروز حاضر نشد و طالب لو و رحمتى هم پس از صحبت با مرفاوى و استراحت كامل از روز شنبه هفته آينده به سايرين ملحق خواهند شد.
      حضور پرتعداد تماشاگران
      از تمرين ديروز آبى پوشان استقبال خوبى به عمل آمد. حدود ۱۰۰ تماشاگر در ورزشگاه دستگردى حضور يافتند و تمرين استقلالى ها را به نظاره نشستند. حضور اين تعداد تماشاگر نسبت به روزهاى قبل بى نظير بود.
      حضور ليدرهاى قديمى
      چند تن از ليدرهاى قديمى باشگاه استقلال كه سال گذشته توسط واعظى آشتيانى ممنوع الفعاليت شده بودند در تمرين ديروز حضور پيدا كردند و از جايگاه تماشاگران تمرين را تماشا كردند.
      مدرسه فوتبال
      جمعى از بازيكنان مدرسه و فوتبال نوع انديشان ديروز در ورزشگاه دستگردى حاضر شدند و از تمرين آبى پوشان ديدن كردند.
      جلسه كرافت و مظلومى
      راينر كرافت و غلامحسين مظلومى در اواسط تمرين جلسه اى را تشكيل دادند و در مورد مسائل تاكتيكى با هم صحبت كردند.
      سپك تاكرا
      ۴ نفر از بازيكنان كه زودتر از سايرين به دستگردى رسيده بودند به انجام بازى سپك تاكرا پرداختند. اميرحسين صادقى و حنيف عمران زاده در قالب يك تيم و هاشم بيك زاده و كيانوش رحمتى در قالب تيمى ديگر سپك تاكرا بازى كردند.
      شرح تمرين
      تمرين آبى پوشان با صحبت مرفاوى آغاز شد. پس از آن نفرات كار با توپ انجام دادند. در ادامه مانع هايى را در زمين قرار دادند و بازيكنان از بين اين موانع عبور كردند. كارهاى تاكتيكى ديگر حركاتى بود كه آبى ها انجام دادند. در انتهاى تمرين هم نفرات در قالب ۲ تيم زرد و آبى فوتبال تاكتيكى بازى كردند كه بهزاد غلامپور برادر و هادى شكورى دروازه بانان ۲ تيم بودند. حسين كاظمى و هاشم بيك زاده در اين فوتبال تمرينى گلزنى كردند و اميد روانخواه هم يك پنالتى را از دست داد.
      منبع
      sigpic

Comment

كوشكى: مشكلم با استقلال مالى نيست

بيژن كوشكى كه وضعيت مبهمى در استقلال دارد گفت : با مسئولان باشگاه قهر نكرده ام و هنوز وضعيتم براى ماندن در اين تيم مشخص نيست. وى با بيان اين مطلب اظهار داشت: هميشه در بازار نقل و انتقالات صحبت ها و شايعات فراوانى اطراف تيم ها و بازيكنان بوجود مى آيد كه من نيز از اين موضوع مستثنى نيستم. بر خلاف صحبت هاى اخير با كسى قهر نبوده و تنها در حال بررسى شرايط خود هستم. او ادامه داد: چند هفته پيش كه با واعظى آشتيانى مديرعامل باشگاه ملاقات داشتم، وى اظهار علاقه كرد كه براى فصل بعد نيز در استقلال بمانم و قراردادم را با اين تيم تمديد كنم. بعد از آن نيز با مديرعامل باشگاه ديدارى نداشتم و تصور مى كنم چنين صحبت هايى از بى خبرى من سرچشمه مى گيرد. مدافع استقلال تاكيد كرد: روز گذشته نيز مجددا در باشگاه استقلال حاضر شدم و ساير مطالبات خود را از اين باشگاه دريافت كردم اما به دليل شلوغى دفتر، نتوانستم با واعظى آشتيانى در خصوص وضعيتم صحبت كنم و قرار شد طى روزهاى آينده تكليفم روشن شود. كوشكى يادآور شد: به هيچ عنوان مشكل من با استقلال مالى نبود و در جلسات خود با مديرعامل نيز از پول و قراردادم صحبتى نكردم. تنها نمى دانم در چند روز اخير كه براى استراحت و انجام كارهاى شخصى به زادگاه خود رفته بودم، چه اتفاقاتى رخ داده است. وى در پايان در خصوص انتخاب صمد مرفاوى به عنوان سرمربى تيم نيز گفت: در اين خصوص نظرى ندارم. مسئولان باشگاه مرفاوى را با توجه به اهداف و برنامه هايش انتخاب كرده اند و در اين خصوص بايد از آنها سؤال شود..
        منبع
        sigpic

Comment

مرفاوی وسط يك مشت ستاره مهاجم...

سياوش اكبرپور؛ اين زوج ناخودآگاه ما را به فصل 85-84 مي*برد.
          همان ليگي كه استقلال با درخشش آنها و البته زيدان آسيا – يعني مجتبي جباري – روزهاي خاطره*انگيزي را تجربه كرد. زوج عنايتي – اكبرپور، امسال هم تشكيل مي*شود. با اين تفاوت كه استقلال در خط حمله، آرش برهاني، فرهاد مجيدي و سيدصالحي را هم در اختيار دارد.
          در خط هافبك، اگرچه مجتبي جباري هنوز براي تمديد قرارداد ناز مي*كند اما بازگشت او هم محتمل به نظر مي*رسد چرا كه جباري گزينه ديگري به جز استقلال ندارد.
          حسين كاظمي و كيانوش رحمتي هم به عنوان دو بازيكن درجه اول ايران قرار است در استقلال بازي كنند.
          حالا به جمع كاظمي، رحمتي و جباري، خسرو حيدري را هم اضافه كنيد كه بهترين هافبك راست فعلي ايران است.
          استقلال در خط دفاع اميرحسين صادقي را باز گردانده و حنيف عمران*زاده را هم جذب كرده كه با اين شرايط، اگر نگوييم بهترين، يكي از قوي*ترين خطوط دفاعي در مجموعه استقلال شكل مي*گيرد. درون دروازه هم، اگر طالب*لو نفر اول ايران نباشد، بي*ترديد نفر دوم است. با اين تفاسير، استقلال يكي از بهترين تيم*هاي چند فصل اخير را در اختيار دارد؛ تيمي كه به مراتب بهتر از تيم فصل 85-84 است و استقلالي*ها هنوز هم آن تيم را فراموش نمي*كنند. تيم امسال، با مديريت واعظ آشتياني بسته شده، مديري كه برخلاف دكتر قريب، هر روز پشت ميز كارش مي*نشيند و جزييات باشگاه را هم زير نظر دارد. پس از اين جنبه هم استقلال شرايط بهتري نسبت به فصل 85-84 دارد.
          بررسي استقلال و مقايسه اين تيم با گذشته، اين اميدواري را نزد هواداران اين تيم به وجود آورده كه دوباره در كورس قهرماني قرار بگيرند و چه بسا در دو فصل متوالي قهرمان شوند.
          هواداران استقلال همان*قدر كه به تيم خود اميدوارند و به مديريت واعظ اعتماد دارند، نگران سرمربي تيم خود هستند. آيا صمد گزينه مناسبي براي هدايت اين تيم كهكشاني هست، آيا صمد كاريزماي لازم براي غلبه بر ستاره*ها را دارد؟ آيا صمد از پس پسر لجبازي چون مجبتي جباري برمي*آيد؟ آيا صمد از پس مصاحبه*هاي تند دانه* درشت*هاي نيمكت*نشين برمي*آيد؟ آيا صمد به زوج سياوش – عنايتي بازي مي*دهد؟ آيا صمد توانايي نيمكت*نشين كردن برهاني و مجيدي را دارد؟
          اين سؤالاتي است كه هواداران را نگران كرده و الا استقلال بي*شك كهكشاني*ترين تيم ايران است؛ حتي تيمي پرستاره*تر از سپاهان كه با امير قلعه*نويي براي قهرماني مي*آيد.

منبع
          sigpic

Comment

عنایتی شماره ی 11 را می پوشد

خبرگزاري فوتبال ايران- غلامرضاعنايتي امروز(دوشنبه) با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را با باشگاه استقلال به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران ، عنايتي امروز به همراه غلامحسين مظلومي مدير تيم استقلال در محل هيئت فوتبال تهران واقع در مجموعه ورزشي شيرودي حضور يافت و با امضاي دفتر ثبت قراردادها حضور خود را در فصل آينده استقلال رسمي کرد.قرارداد عنايتي با استقلال يک ساله خواهد بود و اين بازيکن پيراهن شماره 11 را به تن خواهد کرد.

منبع
            sigpic

Comment

Comment

تولد دوقلوهای عنایتی

غلامرضا عنایتی مهاجم با تجربه استقلال امروز و در روز پدر صاحب یک دوقلوی پسر شد.

Fcesteghlal.ir : عنایتی به همین دلیل نتوانست در تمرین صبح امروز استقلال شرکت کند.آرمیا و آریا فرزندان سوم و چهارم خانواده عنایتی محسوب می شوند. فرزندان اول و دوم عنایتی هم پسر هستند.

باشگاه استقلال ضمن تبریک قدم دو نورسیده، برای مهاجم با اخلاق استقلال و خانواده اش آرزوی سلامتی و موفقیت می نماید.

Tabrik Enayati jan Az Tarafe Khodam Va hame Barobaxe Esteghlali !
                sigpic

Comment

I don't know why, but this picture gives me a good feeling. We have a 2nd reliable goalie again. Not someone like Namdari who played so tokhmi they should put his name in Guiness Book of Records

Comment

Originally posted by Agha Kasra View Post
                    I don't know why, but this picture gives me a good feeling. We have a 2nd reliable goalie again. Not someone like Namdari who played so tokhmi they should put his name in Guiness Book of Records

Hahaha I will Never Forget his First and Last game , It wasn't even In IPL He played in ACL wow That impressed me against Al Jazzira
                    sigpic

Comment

Damn, the trainings in Turkey sound hard.

Waking up at 7AM, running without breakfast in the mountains at 7.30

Back to the hotel, having breakfast and then again having a hard training at 9.30.

I hope our players will be on great form to kick Sepahan in the first match!

تمرین در جنگل مه آلود
                      طبق برنامه تیم استقلال امروز را با دویدن در جنگل شروع کرد.
                      به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، بازیکنان استقلال امروز7 صبح از خواب بیدار شدند و ساعت 7 و 30 دقیقه دویدن ناشتا در کوهپایه جنگلی کارتپه را آغاز کردند.
                      دروازه بانان و امیر حسین صادقی که دچار کشیدگی عضله ران شده از این تمرین معاف بودند. آبی پوشان پس از صبحانه نیز از ساعت 9 و 30 دقیقه یک جلسه تمرین سنگین در زمین چمن داشتند.
                      در این تمرین صادقی با نظر پزشک تیم و به جهت پیشگیری از تشدید مصدومیت با احتیاط کار کرد و به دویدن دور زمین پرداخت.

Comment

گفت*وگوي تفصيلي فارس با شماره 8 استقلال
                        جباري: با قلعه*نويي در آسيا تحقير شديم
                        خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بالا بردن يك مربي با يك قهرماني ظلم است چرا كه ما با قلعه*نويي در ايران نتيجه گرفتيم*، اما در آسيا تحقير شديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري اصولا جزو آن دسته از بازيكناني است كه سعي دارد كمتر هم*كلام خبرنگاران شود تا در تمركز و آرامش بيشتري بتواند مقدمات پيشرفت خود را فراهم كند اما روزهاي هم فرا مي*رسد كه بازيكني مثل او براي گفتن ناگفته* هايش لب به سخن باز كند.
                        جباري در گفت و گويي تفضيلي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس تازه ترين صحبت*هاي خود را مطرح كرده كه در زير آمده است:

فارس: ابتداي بحث را با حضورت در تمرين پرسپوليس شروع كنيم؟
                        متاسفانه در اين باره كم لطفي كردند. مدت*ها است در آن زمين تمرين مي*كنم و آن روز هم پرسپوليسي*ها آنجا بودند و من منتظر شدم تا تمرين آنها تمام شود.

فارس: مي*گفتند براي ديدن ميثم بائو به آنجا رفتي؟
                        براي ديدن بائو هزار جاي ديگر مي*توانم بروم چرا بايد در تمرينات پرسپوليس حاضر شوم. كسي كه خبر را مي*خواند بايد دو دو تا چهار تا كند. من نمي*دانم برخي خبرنگاران چطور راحت و بي دردسر اين همه دروغ مي*نويسند و هيچ مرجعي براي رسيدگي به اين دروغ ها نيست. 2 ، 3 ماه است كه مصاحبه نمي*كنم اما در اين مدت چه مصاحبه*ها كه از من كار نشده است. همين ها موقع انتقاد شديدترين نقدها را مي*كنند و حتي برخي متوجه اشتباه خود مي*شوند زورشان مي*آيد به اين مسئله اعتراف كنند.

فارس: سئوال ما اين است كه چرا مجتبي جباري در فصل نقل و انتقالات هميشه آخرين زمان را براي تصميم گيري انتخاب مي*كند.

زود تصميم گرفتن نشان درست تصميم گرفتن نيست. هدفم اين بود كه در فوتبال اروپا حضور پيدا كنم و هنوز هم فرصت براي حضور در اين تيم*ها وجود دارد. نااميد نيستم. بازيكن آزاد هستم و شايد پيشنهادي به من رسيد. چون زمان تمرين تيم*هاي اروپايي هم اكنون است. مربيان خارجي توانايي*هاي من را ديده اند و معتقد هستم مي*توانم در فوتبال اروپا باشم.

فارس: به طور دقيق و واضح از اين پيشنهادهاي اروپايي براي ما مي*گويي؟
                        ما كه كيفيت كارمان اين طور نيست كه بگويم از چند تيم اروپايي پيشنهاد داريم. خودمان دنبال تيم مي*گرديم. چون اين يك واقعيت است؛ كسي دنبال بازيكن ايراني نيست آنقدر بازيكن سطح بالا و عالي و با بازي هاي ملي فراوان وجود دارد كه ما براي پيدا كردن تيم خودمان بايد زور بزنيم.

فارس: اما بازيكنان ايراني پتانسيل بالايي دارند؟
                        من معتقدم اين ابزار است كه باعث رها شدن پتانسيل*ها مي*شود. از پتانسيل اكثر بازيكنان ايراني حتي بازيكنان ملي پوش به درستي استفاده نمي*شود و اين توانايي*ها هدر مي*رود، چون امكانات باشگاه خوب نيست. ما حتي نمي*دانيم زندگي حرفه*اي به چه صورت است و حتي بايد يك سال با تيم*هاي حرفه*اي زندگي كنيم تا معناي حرفه*اي بودن را بدانيم. كسي روي فوتبال ايران شناخت ندارد آنقدر بازيكن آفريقاي ارزان قيمت و خوب هست كه حد ندارد.

فارس: پس با اين حساب چرا براي پيدا كردن تيم اين همه خودت را به دردسر مي*اندازي؟
                        چون معتقدم بازي كردن در شرايطي حرفه اي خيلي بهتر از بازي در ايران است. من احساس مي*كنم كه مي*توانم در اروپا موفق شوم سال گذشته نيز به فرانسه رفتم اما به دليل شرايط روحي*ام نتوانستم آنجا بمانم.

فارس: در حال حاضر چه كشورهاي را مدنظر داري؟
                        براي حضور در فوتبال فرانسه و تركيه و روسيه برنامه*هايي دارم. البته اكنون كه تصميم گرفتيم روي گزينه هاي داخلي هم فكر كنيم. در حال بررسي روي پيشنهادهاي داخلي هستم و در درجه اول بدون هيچ پيش زمينه اي با استقلال حرف زدم. چون اين وظيفه را داشتم و هر تيمي كه از ايران تماس مي*گرفت مي*گفتم اولويت اولم استقلال است. بعد از استقلال پيشنهاد استيل آذين به دستم رسيد. اكنون دنبال اين هستم كه پيشنهاد خودم را به استقلال بدهم تا بتوانم در اين تيم بمانم.

فارس: براي استقلال شرايط خاصي را مطرح كرده*اي؟
                        من قلبا دوست دارم در استقلال بمانم. البته به شرط اينكه شرايطي كه مدنظرم هست و حتي از عرف پايين تر است. فقط مي*خواهم مقداري به قراردادم اضافه شود اما يكي از دلايلي كه امروز تصميم به مصاحبه گرفتم بحث پرداخت 20 درصد از قراردادمان به باشگاه*ها است.

فارس: با اين قانوني مشكلي داري؟

من سئوالم اين است كساني كه چنين تصميمي گرفته*اند چه حسابي كرده*اند؟ چه تغييري در اين ليگ ديده اند كه اين تصميم را گرفته*اند؟ مگر 20 درصد پول كمي است؟ چرا فكر مي*كنند پولي كه بازيكن مي*گيرد پول مفتي است؟ چرا به راحتي فكر مي*كنند بازيكن را مي*توانند جريمه كنند؟ چطور موقع پاداش دادن همه چيز فراموش مي*شود؟ چرا بايد ضريب ماليات بازيكنان فوتبال بيشتر از بقيه باشد؛ در صورتي كه شغل ما از خيلي از مشاغل ديگر سخت*تر است. من به بازيكناني كه هم در اين باره سكوت كردند اعتراض دارم. ما بايد مرجعي داشته باشيم كه از حق مان دفاع كنيم و بايد به اين مسائل رسيدگي كنيم. سئوال من اين است كه براي بازيكنان چه امكاناتي به وجود آوردند؟ مگر ما مثل ليگ هاي حرفه*اي هستيم كه هر سال به مبالغ قراردادمان اضافه شود؟ در ايران مبلغ اضافه شده 40 تا 50 ميليون است.

فارس: از اين بحث بگذريم. تو هيچ وقت در تمرينات بدنسازي اول فصل نيستي و اين باعث مي*شود كه در طول فصل با مشكل مواجه شوي. اين انتقادي است كه هر سال به تو وارد است.
                        اتفاقا امسال براي اينكه موارد حرفه*اي رعايت شود اين تصميم را گرفتم. من يك مربي بدنساز دارم كه در آينده خيلي حرف*ها براي گفتن خواهد داشت. مربي*اي كه خيلي از تيم هاي ليگ برتري دنبال او هستند. در ضمن شما فكر مي*كنيد در باشگاه*هايمان تمام اصول بدنسازي رعايت مي*شود. من به جرات مي*گويم كه از لحاظ بدني از خيلي ها هم جلوتر هستم.

فارس: اما همين مجتبي جباري فصل گذشته با مصدوميت*هايي مواجه شد و باعث شد آن طور كه بايد و شايد به چشم نيايد.

من در اوج آمادگي بودم كه با مصدوميت روبه رو شدم. مشكل در زانويم بود كه بايد عمل مي*كردم. بعد از آن هم سعي كردم بهترين بازي ها را انجام دهم. فصل گذشته من بيشترين گل را به ثمر رساندم. قضيه اينجاست كه توقعات از ما بالا رفته است. هر بازيكني سال اول در پرسپوليس و استقلال اگر يك بغل پاي ساده بزند همه براي او كف مي*زدند ولي در آينده اگر كارهاي سنگين تر هم انجام دهي به چشم نمي آيد.

فارس: يعني فقط به خاطر همين مسئله افت جباري بيشتر از پيشرفت او به چشم آمد؟
                        شما بايد تفاوت كار مربيان را هم در نظر بگيريد. مگر براي من چه كارهاي تخصصي انجام داده اند كه ضعف*هاي من را بپوشاند. شما سالي كه ناصر حجازي در استقلال بود را به ياد بياوريد و تفاوت كاري من با نيم فصل دوم كه فيروز كريمي به اين تيم آمد را مقايسه كنيد؛ زمين تا آسمان بازي من تغيير كرد. شما به اين مسئله توجه كنيد كه در تمرين چه امكاناتي را به بازيكن مي*دهيد. وقتي هر روز يك كار ساده را انجام مي*دهيد چه توقعي داريد يعني در كشورهاي ديگر بازيكن خود به خود رشد مي*كند.

فارس: اينكه بايد به يك بازيكن امكانات بدهند درست، اما يك بازيكن نبايد تلاش كند تا پيشرفت داشته باشد؟
                        چه كسي بايد به من ياد بدهد كه پيشرفت كنم؟ اين موضوع خيلي فرق مي*كند كه در طول هفته تمرينات يك شكل و ساده بدهد و برود بهترين بازي را انجام بدهد. من مدعي هستم زماني كه فيروز كريمي در استقلال بود فوتبالم فرق كرد و حتي باعث شد ما قهرمان جام حذفي شويم. مصدوميت باعث مي*شود يك بازيكن از روزهاي اوج خود فاصله بگيرد. من در شرايطي در استقلال مصدوم شدم كه توانسته بودم خود را در تيم ملي فيكس كنم و بعد هم كه بازگشتم با آن شرايطي كه برايم به وجود آوردند و يكسري افرادي كه بيرون از استقلال نشسته بودند و ويژگي*هاي كه در شان و شخصيت خودشان بود و مي*گفتند من براي اين تيم بازي نمي*كنم؛ باعث شد از آن شرايط خوبم دور شوم.

فارس: بعد هم كه بحث ليگ قهرمانان آسيا پيش آمد؟
                        درست است؛ رفتاري كه در ليگ قهرمانان آسيا با من شد فراموش نمي*كنم. من را به خاطر يك اشتباه حذف كردند؛ اشتباهي كه آن را پذيرفتم. در شرايطي كه مي*توانستند راحت آن را حل كنند به اين دليل كه نيازي احساس نمي كردند آن را حل نكردند اما تا يك باخت آوردند خيلي سريع اين موضوع را حل كردند. اينها تقصير من نيست اگر بنا به اشتباه است سال گذشته آنهايي كه بالاي سر اين تيم بودند آن قدر كار درست كم كردند كه اشتباه من به چشم آمد.

فارس: اما تو هم در يك مقطعي به شكل بدي به نحوه تمرينات استقلال در زمان قلعه نويي اعتراض كردي؟
                        بله من معترض بودم، من به نحوه تمرينات تيم معترض بودم چون از تمرين هاي تكراري مبتدي و مسخره خسته شده بودم. از چيزيي نشان ندادن و بي تلاشي خسته شده بودم.

فارس: با اين حال همين استقلال با همين شيوه توانست قهرمان شود؟
                        بله ما قهرمان شديم آن هم به خاطر بازيكنان خوب و ضعف ساير مربيان. چطور در آسيا فوتبال ما 180 درجه با سايرين فرق مي*كند. كار را آنها مي*كنند مربي را آنها دارند. تيمي هاي اماراتي و قطري كه ما آنها را به حساب نمي*آوريم كيفيت فوتبالشان زمين تا آسمان با ما فرق مي*كند. ما چيزيي نداريم. ما با سيستم 3-5-2 بازي مي*كرديم كه هيچ جاي دنيا با اين شيوه بازي نمي*كند. ما بايد ببينيم چه مربياني در مقابل تيم*هايمان قرار مي گيرند و چه تفكراتي دارند.

فارس: ولي استقلال هم در بهترين شرايط خود در ليگ قهرمانان آسيا شركت كرد؟
                        بله ما 4 تيم خوب بوديم كه هر كسي كه بهتر كار كرد موفق تر بود. تازه ما در آن شرايط خوب با آژان*كشي و به خاطر تماشاگران و نگاهي كه خدا به آنها كرد توانستيم اين بازي*ها را از دست ندهيم. من قاطعانه مي*گويم فوتبالي كه در زمان فيروز كريمي بازي مي*كرديم بسيار متفاوت بود. ما آن سال گل نزديم و نتيجه نمي*گرفتيم كه آن هم به دليل سال ناكامي بود كه استقلال در حال سپري كردن آن بود. حالا همه مي*گويند كه استقلال قهرمان شده است و توانسته نتيجه بگيرد. اما بالا بردن اين فرد با يك قهرماني ظلم است كه ما به فوتبال مي*كنيم. بله ما نتيجه گرفتيم اما نتيجه گرفتن در آسيا مهم است نه اينكه در آسيا تحقير شويم. روز به روز از فوتبال دنيا در حال فاصله گرفتن هستيم و 4 تا آدم فكر مي*كنند فوتبال همين است.

فارس: راستي قضيه پيشنهاد يك ميلياردي استيل آذين از چه قرار است؟

اين هم از همان مطالبي است كه شنونده بايد حواسش جمع باشد. پيشنهاد استيل آذين به من خوب است اما نه اين مقدار به هر حال در آينده نزديك تكليف من با استقلال مشخص مي*شود و به همه اين حرف و حديث *ها پايان داده مي*شود.
                        گفت*وگو: مهستا اخباري
                        منبع
                        sigpic

Comment

jigartala small translation for me ?

Comment

He Is talking about That He didn't go To perspolis Practice Its been a wile he is practicing for himself Over there and he Waited Till they finish and He continued to practice for himself And He had nothing to do with the team . And he Said That It wasn't for Boa That he was there .

Asking him Why is he always the last When It comes to the transfers he answered That Its not good to make a quick Decision I still Have time to Go and in euro If I want to ,They are still working with the practices and I have the talent .

He Wants To stay himself But He could still go To Turkey , Russia and france But his frist choice comes with Esteghlal And he got a offer also from Estil Azin

He also Talked about That He has a Trainer himself And He is in shape And he is not going to miss to much of The practices If he joins Esteghlal .

He mentioned that No where In the World they play with a system 3-5-2 And that Ghatar and Emirates League are Way Different than us and They proved it to us clearly .
                            sigpic

Comment

yessssssssssssssssssssssss Its Official Jabbari Will Stay :d

يکي از مسئولان باشگاه استقلال خبر داد

ماندن مجتبي جباري قطعي شد
                              خبرگزاري فوتبال ايران - يکي از مسئولان باشگاه استقلال تهران خبر داد که مجتبي جباري به طور حتم فصل آينده در اين تيم بازي خواهد کرد.
                              به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران،در هفته هاي اخير حرف و حديث هاي زيادي در مورد ماندن يا جدايي جباري از استقلال مطرح شد و حتي او در مورد مبلغ قرارداد و مسائل ديگر با مسئولان باشگاه اختلاف پيدا کرده بود ولي آخرين اخبار حاکي از آن است که شماره 8 آبي ها همچنان در استقلال خواهد ماند.يکي از اعضاي هيات مديره استقلال که اصرار داشت نامش فاش نشود به خبرگزاري فوتبال ايران گفت:جباري در مورد تمامي موارد با استقلال به توافق رسيده و اين هفته قرارداد رسمي اش امضا خواهد شد.
                              منبع
                              Last edited by PouriaAkaBarut; 07-18-2009, 09:49 AM.
                              sigpic

Comment

Is this starting formation of first training match?

------------------Talebloo
                                ------------------Shakouri
                                --------Montazeri----------Sadeghi
                                ------------------Rahmati
                                --Heidari-------------------------Amirabadi
                                ---------Ravankhah----------Majidi
                                -------------Borhani------Enayati
                                My favorite Duo:Karimi & Kavianpour

Comment

Working...
                                X