Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Hot News !

با انتشار ليست فروش با اعصابم بازي كردند
    قرباني: در استقلال با 3 نفر مشكل داشتم

خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در باشگاه استقلال با 3 نفر مشكل داشتم.
    پيروز قرباني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد حضور در مس خاطرنشان كرد: قسمت بود كه به مس كرمان بيايم. يك روز است به كرمان آمده ام و در حال حاضر نمي دانم شرايط دقيقا چگونه است اما اميدوارم از حضور در مس احساس رضايت داشته باشم.
    وي ادامه داد: خودم تصميم گرفتم از استقلال جدا شوم زيرا احساس مي كردم با حضورم در اين تيم شرايط خوبي رقم نخواهد خورد و اين جدايي هم به سود من است هم به سود باشگاه، اما به خاطر مسايل فني از استقلال جدا نشدم. من اين تصميم را خيلي وقت پيش گرفته بودم؛ همان زماني كه اولين فهرست فروش بازيكنان استقلال منتشر شد و اسم من در آن وجود داشت.
    قرباني در مورد تكذيب فهرست فروش از سوي باشگاه استقلال گفت: بعد از اينكه سه چهار ماه از اين اتفاق گذشت اين مسئله را تكذيب كردند؛ آن هم در حالي كه با اعصاب و روان من بازي شده بود. آن تكذيب موقعي انجام شد كه كار از كار گذشته بود.
    مدافع جديد تيم مس كرمان تاكيد كرد: براي حفظ شخصيتم از استقلال جدا شدم. نمي خواستم با ذلت جايي بمانم و خودم را به باشگاه تحميل كنم. از صمد مرفاوي عذرخواهي مي كنم كه نتوانستم در استقلال بمانم و از واعظ آشتياني هم تشكر مي كنم. استقلال تيم بزرگي است و همواره موفق مي شود.
    قرباني در مورد اينكه چگونه است كه از انتشار ليست فروش ناراحت است اما از مسئولان استقلال تشكر مي كند؛ اظهار داشت: من در استقلال با دو، سه نفر مشكل داشتم اما مرفاوي و واعظ جزو آنها نبودند. در آينده در مورد آنها حرف مي زنم. اگر هم تصميم به جدايي گرفتم فقط به خاطر تعصبي بود كه به باشگاه داشتم.
    وي درباره مذاكره با پرسپوليس عنوان كرد: با اين تيم هيچ مذاكره اي نداشتم.
    sigpic

Comment

گزينه*هاي جديد براي برپايي اردوي استقلال

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال براي برپايي اردوي آماده سازي پيش فصل خود علاوه بر آلمان چند گزينه جديد را هم بررسي مي كند.
      به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه استقلال، اريش روته مولر شرايط و اطلاعات يك كمپ تمريني مجهز در يكي شهرهاي آلمان را به كميته فني استقلال ارائه كرده است اما استقلالي ها علاوه بر اين با پيشنهادهايي از كشورهاي تركيه، اتريش، ارمنستان و يونان و همچنين يك اردوگاه داخلي براي برپايي اردو مواجه شده اند. مقرر شده پس از بررسي هاي دقيق تر و با نظر كميته فني و كادرفني استقلال براي تعيين محل نهايي اردوي آبي پوشان تصميم گيري شود.
      *آغاز فصل جديد براي استقلال
      دور جديد تمرينات استقلال براي حضور در رقابت هاي ليگ برتر فصل 88-89 از فردا (دوشنبه) در مجموعه شهيد دستگردي تهران آغاز خواهد شد.
      آبي پوشان در هفته نخست تمرينات طبق برنامه كادرفني صرفا در زمين فوتبال مجموعه دستگردي تمرين مي كنند اما از هفته دوم تمرينات در دو نوبت صبح و عصر پيگيري خواهد شد كه تمرين صبح كار با وزنه خواهد بود.
      sigpic

Comment

Read the part That its in Red hahaha He killed it loooooooool

شيري: وضعيت قراردادم با استقلال مشخص نيست
        خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال برق شيراز گفت: هنوز معلوم نيست قراردادم را با استقلال فسخ كنم.
        مهدي شيري در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره اينكه قراردادش با باشگاه استقلال فسخ شد يا نه اظهار داشت: به صورت تلفني با مسئولان باشگاه براي فسخ قرارداد به توافقاتي رسيده ايم اما هنوز با آقاي واعظ آشتياني رودررو صحبت نكرده ام.
        وي افزود: امروز احتمالا با مسئولان استقلال جلسه خواهم داشت و تكليف اين موضوع روشن مي شود. فسخ قراردادم قطعي نيست.
        اين بازيكن درباره اين شايعات كه او در آستانه پيوستن به پرسپوليس است گفت: وقتي اين تيم هنوز مديرعامل ندارد و سرمربي آن هم مشخص نيست چطور امكان دارد كه در حال توافق با اين تيم باشم.
        شيري خاطرنشان كرد: پيغام هايي از تيم هاي مختلف به من رسيده است اما هنوز مذاكره رسمي با هيچ تيمي نداشته ام
        .
        sigpic

Comment

guys I Am Just To Fkingggggggggggg Happy Right Now
          Seyed Salehi Signed A 2years Contract With Esteghlal
          Yesssssssssssssssssssssssssssssss
          sigpic

Comment

sigpic

Comment

سید صالحی با استقلال دو ساله بست

سید مهدی سید صالحی با عقد قراردادی دو ساله به استقلال پیوست.
              به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، مهاجم فصل گذشته پیکان قزوین امروز با حضور در باشگاه استقلال و مذاکره با مدیران این باشگاه برای دو فصل با استقلال قرارداد بست.
              سید صالحی در گفت و گو با سایت باشگاه استقلال اعلام کرد: می خواهم با کمک هواداران و مجموعه بازیکنان و مربیان در باشگاه استقلال در فصل جدید به هر سه عنوان قهرمانی پیش رو دست یابم.
              مهاجم اصفهانی ادامه داد: از آنجاییکه تجربه حضور در لیگ قهرمانان آسیا و آقای گلی این مسابقات را دارم امیدوارم بتوانم امسال هم روزهای خوش گذشته را با استقلال تکرار کنم.
              مطمئنا با تعامل، دوستی و صمیمیتی که در استقلال حاکم است این تیم پر طرفدار در فصل جدید مدعی لیگ قهرمانان، لیگ برتر و جام حذفی خواهد بود.
              سید صالحی تصریح کرد: همواره علاقه مند استقلال بودم و افتخار می کنم که اکنون بازیکن این تیم پرطرفدار هستم.
              sigpic

Comment

F*ckkk Those Fking Basterd Of Arabe Trying To Steal Our Player

ديروز دوباره شايعه شده بود جانواريو پيشنهاد 300 ميليوني استقلال را قبول نمي*كند! اين خبر 24 ساعت پس از خبر قبول پيشنهاد 300 ميليوني استقلال از سوي جانواريو شنيده شد.
                لحظاتي بعد خبر رسيد فابيو جانواريو كه اين روزها در برزيل به سر مي*برد طي تماسي با مسؤولان اين باشگاه، درخواست كرده تا مرخصي*اش را تمديد كنند. با آغاز تمرينات تيم استقلال كه از امروز است اين نگراني به*وجود آمده كه شايد جانواريو با يك پيشنهاد خوب خارجي مواجه شده است البته جانواريو به گوش استقلالي*ها رسانده يك هفته ديگر به تهران مي*آيد.
                ماجراي الجزيره
                پس از اينكه حوالي ظهر ديروز خبر رسيد جانواريو از مسوولان باشگاه استقلال خواسته يك هفته ديگر مرخصي*اش را تمديد كنند خبر ديگري كه چند ساعت بعد از باشگاه استقلال شنيده شد به شدت توجه*مان را به سوي خود جلب كرد. حدود 2 هفته پيش بود كه در خبري با عنوان باشگاه الجزيره جانواريو را مي*خواهد در واقع به اين نكته اشاره كرديم كه ممكن است فصل بعد اين بازيكن برزيلي در استقلال نباشد. ديروز اما خبر دقيق*تري به دستمان رسيد. نماينده باشگاه الجزيره به زودي وارد تهران خواهد شد تا به طور رودررو با مسوولان باشگاه استقلال براي به خدمت گرفتن جانواريو وارد مذاكره شود. شايد هم دليل اصلي اينكه جانواريو از استقلالي*ها خواسته يك هفته مرخصي*اش را تمديد كنند، همين باشد اما موضوع مهمتر اين است؛ مسوولان استقلال توافق ضمني خود را براي جدايي جانواريو اعلام كرده*اند چرا كه پيشنهاد باشگاه الجزيره آنقدر اغواكننده است كه استقلالي*ها شايد در نهايت در ازاي دريافت مبلغي قابل توجه حاضر شوند جانواريو را به باشگاه اماراتي بفروشند.
                گفته مي*شود پيشنهاد باشگاه الجزيره حدود 5/1 ميليون دلار است كه بيش از يك ميليارد تومان مي*شود. از اين مبلغ حدود 400 ميليون تومان به باشگاه استقلال مي*رسد.
                sigpic

Comment

This one Is straight up for mehdy ! I know ur gonna like this one lool
                  پاشازاده در باشگاه استقلال

مهدی پاشازاده با مدیرعامل استقلال دیدار کرد.به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، پاشازاده مدافع و ملی پوش اسبق استقلال امروز طی نشستی با واعظی اشتیانی چگونگی همکاری باشگاه استقلال را با برخی باشگاه های اروپایی مطرح کرد و طرفین در این مورد به بحث و گفتگو نشستند. پاشازاده ابراز امیدواری کرد بتواند تمامی تجربیات خود را در این زمینه صادقانه در اختیار باشگاه استقلال قرار دهد.مدیرعامل استقلال نیز از حسن نیت پاشازاده تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود این همکاری به موفقیت استقلال در عرصه های بین المللی بیانجامد.

after today during a meeting with Ashtiani , Pashazadeh with his experience in International field he is going to work with Esteghlal !
                  sigpic

Comment

shit man, seyed salehi isn't worth jack.

Comment

if we lose janvario it will be really bad.

I wonder what next seasons line-up will look like, we have a stacked mid-field kazemi, shiri, janvario, ravankhah, Jabbari, Majidi, beykzadeh, and if we dont sell players like nouri, akbari... + the players coming from the youth team i dont know how we will fit all these players into our lineup
                      Bookmark the PFDC Calendar for TM & WCQ games
                      http://sites.google.com/site/pfdccalendar/
                      [Click on a game to see detailed description including time]
                      Villa + Messi =

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
                        This one Is straight up for mehdy ! I know ur gonna like this one lool
                        پاشازاده در باشگاه استقلال

مهدی پاشازاده با مدیرعامل استقلال دیدار کرد.به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، پاشازاده مدافع و ملی پوش اسبق استقلال امروز طی نشستی با واعظی اشتیانی چگونگی همکاری باشگاه استقلال را با برخی باشگاه های اروپایی مطرح کرد و طرفین در این مورد به بحث و گفتگو نشستند. پاشازاده ابراز امیدواری کرد بتواند تمامی تجربیات خود را در این زمینه صادقانه در اختیار باشگاه استقلال قرار دهد.مدیرعامل استقلال نیز از حسن نیت پاشازاده تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود این همکاری به موفقیت استقلال در عرصه های بین المللی بیانجامد.

after today during a meeting with Ashtiani , Pashazadeh with his experience in International field he is going to work with Esteghlal !
                        Thanks,it's fantastic news for me.
                        Pashazadeh will teach his experience to Omranzadeh

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
                        عمران زاده: اگر از بچگى پرسپوليسى بودم، به استقلال نمى آمدم

حنيف عمران زاده، مدافع پاس همدان پس از عقد قرارداد داخلى با استقلال انگ پرسپوليسى بودن را به وى چسباندند. وقتى اين مسأله را با او در ميان گذاشتم در كمال تعجب پاسخ داد: اگر از بچگى پرسپوليسى بودم هيچ گاه به استقلال نمى آمدم. او صحبت هايى را به زبان آورد كه در نوع خود جالب بود.
                        گفت و گوى ابرار ورزشى با عمران زاده را در ادامه مى خوانيد:

- من اولويت اولم با پاس همدان بود و به همين خاطر در وهله اول با پاسى ها صحبت كردم اما با توجه به ا ين كه مبلغ پيشنهادى من بالا بود، آنها نتوانستند اين پول را پرداخت كنند و قيد ماندن در پاس را زدم. بعد از آن با استقلال صحبت هايى را انجام دادم و ديدم پيشنهاد آنها مناسب است و پس از چندين جلسه مذاكره در نهايت با اين تيم قرارداد داخلى امضا كردم.

- تعجب مى كنم چرا اين حرف را مى زنى. اگر از بچگى به پرسپوليس علاقه داشتم هيچ گاه با استقلال قرارداد نمى بستم. يك استقلالى هستم و به چيزى جز موفقيت اين تيم در فصل آينده فكر نمى كنم. من به استقلال تعصب دارم و در فصل آينده تعصبم را به پيراهن آبى نشان مى دهم.

- به دنبال گرفتن برگه تسويه حساب خود با باشگاه پاس همدان هستم تا قراردادم را با اين تيم در هيات فوتبال ثبت كنم. قراردادى ۲ ساله با استقلال امضا كرده و اميدوارم هرچه زودتر با پاس تسويه حساب كنم و قرارداد جديدم را با باشگاه استقلال به ثبت برسانم.

- با اين كه تيمها در تعطيلى كامل به سر مى برند اما من به طور اختصاصى تمريناتى را انجام داده ام و آمادگى خوبى دارم. فكر مى كنم مى توانم با قدرت كامل در استقلال بازى كنم. آمادگى جسمانى ام واقعاً در سطح خوبى است.

- استقلال تيم بسيار خوبى است. معتقدم مرفاوى پتانسيل اينكه تيمى قدرتمند را ببندد و راهى مسابقات كند را داراست. او تجربه خوبى دارد و مى تواند استقلال را به موفقيت برساند. اميدوارم بدشانسى هم گريبان ما را نگيرد تا با قدرت فصل را آغاز كنيم و با موفقيت به اتمام برسانيم. كارمان خيلى دشوار است اما مى توانيم در هر ۳ جام نتايج قابل قبولى كسب كنيم.

- قطعاً باشگاهى به اين بزرگى مى تواند از پس اين همه حاشيه بربيايد.
                        معتقدم واعظى آشتيانى مدير باتدبيرى است و مى تواند اجازه ندهد هيچ حاشيه اى به وجود بيايد. از اين گذشته مرفاوى نشان داده مديريت قابل توجهى دارد و بر بازيكنان تسلط دارد و مى تواند تيم را اداره كند.

- هيچ وقت ترسى از رقابت نداشتم و ندارم. قطعاً مرفاوى بهترين شخص براى قضاوت است. او صلاح تيمش را بهتر از هر كس ديگرى مى داند و بهترين ها را انتخاب مى كند و در زمين قرار مى دهد. هر بازيكنى كه شايسته تر باشد را در تركيب اصلى مى گذارد. اگر يك درصد احتمال مى دادم كه نمى توانم در استقلال بازى كنم اصلاً استقلالى نمى شدم. من در خودم ديده ام كه مى توانم موفق شوم و به استقلال آمدم.

- اميدوارم استقلال در فصل آينده نتايج مطلوبى بگيرد تا هواداران از اين تيم راضى باشند. براى ما شادكردن دل مردم كافى است.
                        Btw,what's news about Omranzadeh?
                        My favorite Duo:Karimi & Kavianpour

Comment

Originally posted by mehdy View Post
                          Thanks,it's fantastic news for me.
                          Pashazadeh will teach his experience to Omranzadeh
                          Btw,what's news about Omranzadeh?
                          there were rumors that he is a perspolisi since he was a kid etc. and he basically said that if he was a perspolisi since he was young he would never have joined Esteghlal and that he is and has been a Esteghlali all his life
                          Bookmark the PFDC Calendar for TM & WCQ games
                          http://sites.google.com/site/pfdccalendar/
                          [Click on a game to see detailed description including time]
                          Villa + Messi =

Comment

Originally posted by Agha Kasra View Post
                            shit man, seyed salehi isn't worth jack.
                            Naaaaaaaa He is a Good striker in Peykand But not a Finisher !
                            sigpic

Comment

we let shpeytim arifi go and sign seyed salehi instead...
                              he is crap man!
                              Originally posted by siavasharian
                              ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                              بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

^ Guys guys Take it easy he is not that bad !
                                sigpic

Comment

Working...
                                X