Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Amin_ View Post
    I want Nikki back. I don't care if he's been a pregnant khaleh longi for more than 2 years now
    are u serious

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
      [B]استقلال به دنبال دريافت مطالبات اسپانسر آسيايى
      اسپانسر آسيايى استقلال هنوز حق و حقوق اين باشگاه را نپرداخته است. در حالى كه پيش از اين قرار بود تمام مطالبات اين شركت به حساب باشگاه استقلال واريز شود، هنوز هيچ مبلغى از اين بابت به آبى هاى تهرانى پرداخت نشده است. در اين ارتباط واعظى آشتيانى بشدت پيگير دريافت حقوق استقلال از اسپانسر آسيايى اين تيم است تا با گرفتن اين حق و حقوق درصد ديگرى از مطالبات بازيكنان آبى پوش را پرداخت كند.
      http://www.abrarnews.com/sport/1388/...tml/page11.htm
      I think ss should pay some amount to the poor sponsor,
      شهریور سال 52

پرسپولیس 6 - استقلال 0

لیگ تخت جمشید سال 1351

پرسپولیس 6 - سپاهان 0

Comment

Originally posted by hamidr316 View Post
        I think ss should pay some amount to the poor sponsor,
        really? you think people should pay? :O
        I was an atheist until I realized I am GOD.

Comment

Originally posted by Agha Kasra View Post
          Hmmm 5 players from the youth, we need more!!!!!

@ Pouria: dadash I changed your lay-out a bit so its easier for the other people to read it. (I hope you dont mind )
          Na baba Koutah bia Dadash Rahat bash I really don't mind It looks even better ( Ajab Khosh Salighe hehehe )
          sigpic

Comment

پيام تبريك استقلالى ها به تيم جوانان
            واعظى آشتيانى : به زودى از اعضاى اين تيم تقدير مى كنيم

رئيس مجمع ، رئيس هيأت مديره، مدير عامل و اعضاى هيأت مديره باشگاه استقلال كسب مقام قهرمانى تيم جوانان استقلال را به مسئولان، مربيان و بازيكنان اين تيم تبريك گفتند. به دنبال قهرمانى تيم جوانان اين باشگاه در رقابت هاى باشگاه هاى تهران، مسعود زريبافان، رئيس مجمع باشگاه استقلال و واعظى آشتيانى به همراه اعضاى هيأت مديره كسب اين مقام ارزشمند را به اعضاى اين تيم و خانواده محترمشان تبريك گفتند.همچنين واعظى آشتيانى گفت : به زودى از افتخارآفرينان تيم جوانان تجليل به عمل مى آيد.

پولادي در گفت و گو با فارس:
            بعضي*ها با چاپلوسي جاي خود را در استقلال محكم كردند
            خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه بعضي بازيكنان با چاپلوسي و خبرچيني جاي خود را در استقلال محكم كردند.

مهرداد پولادي در گفت و گو با خبرگزاري فارس در خصوص آخرين وضعيت خود اظهار داشت: از چند تيم تهراني و شهرستاني پيشنهاد دارم كه پاس همدان يكي از آنهاست. فعلا تصميم نگرفته*ام اما تا چند روز آينده تكليفم مشخص مي*شود.
            وي در خصوص بازي نكردن در ليگ هشتم عنوان كرد: مسائلي در استقلال اتفاق افتاد كه هنوز هم باورم نمي*شود. بعضي*ها باچاپلوسي و دورويي در تركيب تيم قرار مي*گرفتند و جالب اينجاست كه مسئولان تيم از اين موضوع اطلاع داشتند اما هيچ واكنشي نشان نمي*دادند.
            پولادي ادامه داد: به عنوان مثال بازيكن يك هفته در تمرين شركت نمي*كرد اما روز بازي در تركيب قرار داشت. قرار بود در نيم فصل اول از استقلال جدا شوم اما قلعه نويي در نيم فصل با من صحبت كرد و گفت به تو نياز دارم و قطعا در نيم فصل دوم بازي مي*كني. قلعه نويي آدم ساده*اي است. او تحت تاثير يكسري مسائل قرار مي*گرفت و درست روز مسابقه تحت تاثير همان اتفاقات هميشگي ما را از تركيب بيرون مي*گذاشت. من عادت ندارم چاپلوسي كنم و با اين كارها به تركيب اصلي برسم.
            اين بازيكن يادآور شد: شك نكنيد كه باز هم اين مسائل تكرار مي*شود. همين حالا كساني هستند كه خبرچيني مي*كنند و براي فصل آينده جاي خود را تثبيت كرده*اند اما آنها بدانند فقط همين چند سال مي*توانند با ادامه اين روند ادامه دهند.
            پولادي تصريح كرد: وقتي فوتبالشان تمام شد عذاب وجدان آنها را آزار خواهد داد. تعجب من اين است كه مسئولان باشگاه از همه مسائل باخبر هستند و نه تنها جلوي خبرچيني و چاپلوسي را نمي*گيرند بلكه باز هم از همين راه به كارش ادامه مي*دهند.
            پولادي در خصوص آينده فوتبالي*اش و مطالبات خود از استقلال گفت: قطعا از استقلال جدا مي*شوم و چيزي حدود 60 ميليون تومان طلبكارم. آقايان به هيچ كدام از قول هايي كه دادند عمل نكردند و فقط به بازيكنان وعده دادند. اميدوارم كاري نكنند كه از استقلال شكايت كنم

در گفت و گو با فارس
            عليزاده: نمي*خواستند استقلال با مرفاوي قهرمان شود
            خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در اولين دوره سرمربيگري مرفاوي نمي*خواستند او با استقلال قهرمان شود.

علي عليزاده در گفت و گو با فارس در خصوص شايعه قرار گرفتن در ليست مازاد اظهار داشت: در اين مورد نظري ندارم و حتما نظر سر مربي و مديريت باشگاه بوده البته من يكسال با استقلال قرارداد دارم و نمي*توانم از لحاظ حرفه*اي با هيچ تيمي مذاكره كنم.
            وي ادامه داد: قرار است طي دو سه روز آينده از مشهد بازگردم و در خصوص مطالبات خود و وضعيت فصل آينده*ام گفت و گو كنم.
            اين مهاجم كه در زمان اولين تجربه سرمربيگري مرفاوي در اين تيم بود، يادآور شد: با مرفاوي خاطرات خوبي دارم. اعتقاد دارم در آن سال نمي*خواستند استقلال قهرمان شود. در تيم*هاي استقلال و پرسپوليس كساني هستند كه چشم موفقيت خيلي*ها را ندارند. در آن زمان حاشيه*هايي براي استقلال درست كردند كه تيم قهرمان نشود و اتفاقا به هدفشان رسيدند، مثلا درگيري شديدي روي سكوها اتفاق افتاد كه تا يك هفته نظم تيمي* ما را به هم ريخته بود. اعتقاد دارم اگر اجازه دهند مرفاوي مي*تواند موفق باشد.
            عليزاده در خصوص حمايت هاي قلعه نويي در طول اين فصل از او تصريح كرد: قلعه نويي بعد از دربي و آن اشتباه سهوي خيلي به من كمك كرد و در واقع من را به فوتبال برگرداند. اميدوارم هرجا كه هست موفق باشد.
            وي در پايان گفت: هر جاي ايران باشم استقلالي هستم و خاطرات خوبم با اين تيم و هواداران را هرگز فراموش نمي*كنم.

پاداش استقلال براي تمام بازيكنان, ریو می آید!

مسئولان باشگاه استقلال پس از عقد قرارداد با كارخانه سايپا براي پرداخت قراردادها مراسم جشن قهرماني را برگزار خواهند كرد.
            باشگاه استقلال پاداش قهرماني بازيكنان را يك دستگاه ريو و پرايد در نظر گرفته* است كه اين پاداش در جشن قهرماني به بازيكنان اهدا خواهد شد.
            دليل تعويق افتادن جشن قهرماني استقلال نيز عقد قرارداد با كارخانه سايپا براي اهداي پاداش*ها بوده* است. واعظ آشتياني اعلام كرد با عقد قرارداد براي پاداش ها به تمامي بازيكنان از جمله كساني كه فصل آينده در تيم حضور دارند و كساني كه از تيم جدا مي*شوند پاداش پرداخت مي*شود.

صمد مرفاوى: هيچ اختلافى با روته مولر ندارم

صمد مرفاوى سرمربى تيم فوتبال استقلال با رد شايعات اختلاف ميان او و روته مولر گفت: با تمام اعضاى نيمكت استقلال از جمله روته مولر هم عقيده و همدل هستم و هيچ اختلافى ميان ما وجود ندارد. وى اظهار داشت: روته مولر قرار است يك مربى بدنساز خوب را به باشگاه استقلال معرفى كند، نه اينكه خودش بخواهد بدنسازى تيم را بر عهده بگيرد و تصور مى كنم شايعات اخير، در خصوص چنين موضوعى شكل گرفته باشد. او ادامه داد: از همان ابتدا با روته مولر توافق كرده بوديم كه وى يك مربى بدنساز خوب را به ايران بياورد و در صورتى كه وى نتوانست چنين كارى انجام دهد، با يك مربى بدنساز داخلى كارمان را شروع كنيم كه متاسفانه برخى از رسانه ها از اين موضوع سوء استفاده كرده و بحث اختلاف من و مولر را به پيش كشيدند. سرمربى استقلال تهران يادآور شد: من روته مولر را تنها همان يك روز در كميته فنى ملاقات كردم و از آن پس ديگر وى را نديده ام. سرمربى استقلال با اشاره به انتخاب رحيم پور به عنوان دستيارش در استقلال گفت: رحيم پور هم از لحاظ اخلاق و هم از نظر تجربه مورد تاييد من بود. ضمن اينكه از وى شناخت خوبى داشته و سالهاى گذشته با وى هم بازى بوده ام و تصور مى كنم در اين مقطع مى تواند به ما در استقلال كمك كند. مرفاوى در خصوص تعداد دستيارانش در اين فصل نيز گفت: بعد از اضافه شدن مولر، غلامپور و رحيم پور به كادر فنى، تنها يك مربى بدنساز ديگر مى خواهيم تا كادر خود را براى ليگ نهم كامل كنيم. وى افزود: همانطور كه گفتم اين مربى قرار است از طريق روته مولر به ما اضافه شود و در صورت عدم تحقق اين امر از يك مربى داخلى در اين خصوص استفاده خواهيم كرد. سرمربى استقلال در رابطه با مطرح شدن گزينه هايى براى تصدى اين سمت تصريح كرد: خارجى يا داخلى بودن اين گزينه هنوز مشخص نيست. به همين دليل اسامى داخلى كه اخيراً در رسانه ها مطرح شده است در حد گمانه زنى است. مرفاوى در ادامه صحبت هايش درباره بازيكنانى كه اين فصل از استقلال جدا مى شوند خاطرنشان ساخت: تمام بازيكنان حاضر در استقلال براى اين تيم زحمت كشيده اند و براى خود داراى شخصيت و احترام هستند. به همين دليل نمى توان اسم مازاد بر روى آنها گذاشت. وى افزود: با اين حال طبيعى است كه تعدادى از بازيكنان به تفكرات و برنامه هاى مربيان هماهنگ نباشند و بايد از تيم جدا شوند. اين تعداد بازيكن هم اكنون مشخص شده اند و تا ۲روز ديگر اين اسامى به باشگاه اعلام مى شود. سرمربى تيم فوتبال استقلال در خصوص وضعيت مجتبى جبارى نيز گفت: اين بازيكن هنوز براى تمديد قراردادش با استقلال، به باشگاه مراجعه نكرده است و نمى دانم چه زمانى قصد دارد چنين كارى را انجام دهد. مرفاوى در پاسخ به اين سؤال كه آيا از تمديد قرارداد جبارى استقبال مى كنيد يا خير؟ تاكيد كرد: اين بازيكن خلاق ساليان سال براى استقلال زحمت كشيد ه است و دوست دارم اين فصل نيز براى استقلال بازى كند. وى در پاسخ به سؤال ديگرى مبنى بر اينكه آيا وجود سقف قرارداد مانعى براى جذب بازيكنان مورد نظر شما نيستند؟ تصريح كرد: اين موضوع به من ارتباطى ندارد و از مبلغ قرارداد هيچ كس خبر ندارم و بهتر است چنين سؤالى از مسئولان باشگاه پرسيده شود. سرمربى تيم استقلال در خصوص وضعيت برهانى و اكبرپور گفت: اين ۲ بازيكن با استقلال قرارداد دارند و فصل آينده نيز در استقلال خواهند ماند. ضمن اينكه در صحبتى كه با برهانى داشتم وى از ماندنش در استقلال خبر داد. مرفاوى ادامه داد: حيدرى، كاظمى و بيك زاده نيز با استقلال قرارداد داشته و فعلاً صحبتى از جدايى اين بازيكنان از استقلال به ميان نيامده است و آنها نيز در فصل نهم ليگ برتر ما را همراهى مى كنند.ضمن اينكه جان واريو و رينالدو نيز، هر ،۲ يك سال ديگر با استقلال قرارداد داشته و در استقلال ماندنى هستند. سرمربى استقلال جذب بازيكن خارجى را نيز دور از دسترس ندانست و افزود: بعد از اعلام نام بازيكنانى كه از استقلال جدا مى شوند در خصوص جذب بازيكنان ديگر تصميم مى گيرم كه شايد طبق نيازمان اين بازيكنان خارجى باشند. وى در پايان گفت: تمرينات خود را از روز دوشنبه آينده شروع مى كنيم و اميدواريم تا به اهداف خود برسيم.

غلامحسين مظلومى: تمرينات استقلال از روز دوشنبه شروع خواهد شد

غلامحسين مظلومى مدير تيم استقلال گفت: با نظر كادر فنى تيم، از روز دوشنبه تمرينات استقلال در ورزشگاه دستگردى زير نظر مرفاوى آغاز خواهد شد. وى در خصوص وضعيت استقلال خاطرنشان ساخت: روز يكشنبه جلسه فنى تيم خواهد بود و تمامى مسائل باقى مانده در اين جلسه مشخص خواهد شد. او افزود: در اين جلسه ديگر دستياران مرفاوى نيز مشخص و از روز دوشنبه در تمرينات شركت خواهند كرد. مدير تيم فوتبال استقلال گفت: در پايان جلسه مذكور فهرست بازيكنان مازاد و جديد به طور كامل در اختيار رسانه ها قرار خواهد گرفت. وى با اشاره به مذاكرات صورت گرفته با غلامپور تصريح كرد: غلامپور گزينه مرفاوى براى مربيگرى دروازه بانهاست و صحبت هاى لازم با او انجام شده است. مظلومى در خصوص تعداد دستياران مرفاوى در فصل آينده اظهار داشت: در اين خصوص بايد مرفاوى با مديرعامل تيم صحبت كند و پس از رسيدن به جمع بندى تعداد دستياران خود را براى فصل آينده معرفى كند. مدير تيم فوتبال استقلال گفت: مرفاوى در كار خود اختيار تام دارد و مطمئن باشيد با حضور آشتيانى در اين فصل موفقيت هاى گذشته خود را تكرار مى كنيم. وى در خصوص شرايط همكارى مولر به عنوان دستيار تصريح كرد: به طور يقين او بايد زير نظر مرفاوى كار كند و مطمئن باشيد مرفاوى تصميم گيرنده نهايى در تيم خواهد بود. مظلومى در خصوص شايعات اخير مبنى بر حضور مسعود اقبالى در كادر فنى تيم فوتبال استقلال خاطرنشان ساخت: اقبالى يكى از بهترين مربيان فوتبال ايران است و او مى تواند با علم خود به هر تيمى كمك كند. مدير تيم فوتبال استقلال با اشاره به وضعيت پيروز قربانى گفت: قربانى يكى از بازيكنان بزرگ استقلال است و از نظر فنى كاملاً مورد تاييد است. وى افزود: اين بازيكن بايد با مرفاوى صحبت هاى نهايى را انجام دهد تا وضعيت حضور او در استقلال مشخص شود.
            sigpic

Comment

اولويت اولم با لژيونر شدن است
              بيك زاده: جناح چپ استقلال از راست قوى تر بود

هاشم بيك زاده در فصل گذشته نتوانست آن طور كه بايد در حد و اندازه هاى مورد انتظار باشد. به همين دليل اين بازيكن حالا در صورت تمديد قرارداد با استقلال به فكر جبران است. به دنبال حضورى ثابت در استقلال تا شايد اينگونه بتواند خودش را نشان بدهد. گفت و گوى ابرار ورزشى را با او بخوانيد:
              * در چند روز گذشته با مسئولان باشگاه استقلال براى تمديد وارد مذاكره شدى، وضعيت به كجا كشيد؟
              - تا چند روز ديگر در اين خصوص تصميم مى گيرم تا ان شاءالله فصل آينده را هم با پيراهن آبى به ميدان بروم.
              * يكى از شروطى كه براى تمديد قرارداد گذاشتى، تسويه حساب است؟!
              - قانون تمديد همين است. وقتى مطالبات فصل گذشته ام را دريافت نكرده ام كه نمى توانم تمديد كنم. تا حدودى حق و حقوق باقى مانده ام را گرفته ام، ظرف چند روز آينده هم درصد ديگرى از مطالباتم را پس مى گيرم تا مشكلى براى تمديد نداشته باشم.
              * گويا از يك تيم دسته دومى آلمان هم پيشنهاد بازى داشتى، چطور شد كه از پيوستن به اين تيم صرف نظر كردى؟
              - من هنوز صرف نظر نكرده ام. اتفاقاً پيگير اين مسأله هم هستم. اگر شرايط مساعد شد لژيونر مى شوم.
              * در اين خصوص با واعظى آشتيانى هم صحبت كردى؟
              - نه، هنوز حرفى نزدم. هروقت حضورم در تيم آلمانى به قطعيت رسيد اين موضوع را با مدير عامل در ميان مى گذارم.
              * اولويتت حضور در استقلال است يا لژيونر شدن؟
              - اولويت اول من اين است كه در خارج بازى كنم. اگر لژيونر نشدم فصل آينده را هم در استقلال به ميدان مى روم تا ناكامى هاى فصل گذشته ام را جبران كنم.
              * قبول دارى بيك زاده فصل گذشته اصلاً در حد انتظار ظاهر نشد؟
              - بالاخره مصدوميت ها و جراحى هايى كه داشتم باعث شد نتوانم به اهدافم در تيم دست پيدا كنم. فصل گذشته خيلى بدشانس نشان دادم.
              * اما انگار اين بدشانسى ها در هفته هاى پايانى ليگ و بازى هاى آسيايى به اتمام رسيده بود؟
              - در رقابت هاى آسيايى خوب كار كردم. اگر بازى ها بيشتر ادامه پيدا مى كرد، حتماً من حرف هاى بيشترى براى گفتن داشتم اما نشد.
              * فصل گذشته جناح راست استقلال نسبت به جناح چپ خيلى مقتدرتر بود. نظر تو در اين رابطه چيست؟
              - اين تاكتيك ما بود كه حملات از جناح راست صورت بگيرد و گرنه جناح چپ تيم هيچ كم و كسرى نداشت و من فكر مى كنم حتى قوى تر از سمت راست هم بود.
              * پيستون هاى چپ استقلال در تركيب، حالتى گردشى داشتند در صورتيكه جناح راست فقط با خسرو حيدرى بود. علت اين موضوع را چه مى دانى؟
              - اين نظر مربى بود. وقتى من بازى مى كردم، هم پستى ام مصدوم بود و وقتى من نمى توانستم به ميدان بروم، بازيكن ديگر جايگزينم مى شد. من در پستى بازى مى كردم كه بالاخره در آن رقابت بالا بود و هر چند هفته يك بازيكن ثابت مى شد همين مسأله باعث شد آن هماهنگى هاى لازم در جناح چپ ديده نشود.
              * به نظرت كدام يك از پيستون هاى چپ استقلال بهتر از ديگران توانستند خودشان را به اثبات برسانند؟ تو، منيعى يا اميرآبادى؟
              - بايد در اين رابطه نظر مربيان را پرسيد و من نمى توانم حرفى بزنم.
              * خب خودت فكر مى كنى انتظارات را برآورده كرده اى؟
              - اگر اينطور نبود، فصل آينده در استقلال نمى ماندم.
              * اينكه مسئولان باشگاه استقلال براى تمديد قرارداد اول سراغ تو را گرفتند دليلش چيست؟
              - اعتقادى كه نسبت به من از لحاظ اخلاقى و فنى داشتند باعث شد تا به سراغ من بيايند. اگر اعتمادى وجود نداشت هيچ وقت مسئولان باشگاه سراغم را نمى گرفتند.
              * هدفت براى فصل جديد چيست؟
              - اينكه ناكامى هاى فصل گذشته را جبران كنم. دوست دارم با استقلال بهترين سال فوتبالى ام را دنبال كنم. با توجه به اراده و انگيزه اى كه از خودم مى بينم، رسيدن به اين هدف را دور از دسترس نمى بينم.
              sigpic

Comment

Very Classy Act From Amir Hossein Sadeghi , He knows himself Where He belongs to
                اميرحسين صادقى براى استقلالى شدن از پرسپوليس جدا شد

ظاهراً بايد قرمزپوش شدن اميرحسين صادقى را منتفى شده بدانيم. ابراز علاقه مندى صادقى به حضور در استقلال باعث شد مديرعامل باشگاه قيد جذب او را بزند و با انجام يك توافق دوطرفه او را بازيكن آزاد اعلام نمايد تا با خيال راحت با استقلالى ها وارد مذاكره شود و تيم دلخواهش را انتخاب كند. شنيديم باشگاه پرسپوليس و مديرعاملش بقيه نفراتى كه با آنها قرارداد داخلى امضا كرده اند را حفظ كرده تا هرچه زودتر قرارداد آنها را به ثبت برساند.
                Last edited by PouriaAkaBarut; 06-12-2009, 10:43 PM.
                sigpic

Comment

بازیکن تیم استقلال: قراردادم با استقلال را ثبت نهایی می کنم

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران گفت: قرارداد داخلی را با باشگاه استقلال به امضا رسانده ام و به زودی این قرارداد را به ثبت نهایی خواهم رساند. کیانوش رحمتی در گفت و گو با ایرنا، در خصوص پیوستنش به استقلال خاطرنشان ساخت: قرارداد داخلی یک ساله ای را با این تیم به امضا رسانده ام و به زودی این قرارداد را ثبت خواهم کرد.
                  وی افزود: روز گذشته از سوی باشگاه استقلال مطلع شدم که از روز دوشنبه تمرینات این تیم در ورزشگاه دستگردی آغاز خواهد شد و من هم پس از ثبت نهایی قراردادم در این تمرینات شرکت می کنم.
                  بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص احتمال فسخ قرارداد خود با مسئولان باشگاه استقلال گفت: به اخلاق در ورزش بسیار پایبند هستم و مطمئن باشید فصل آینده در استقلال خواهم ماند.
                  وی با اشاره به دلایل خود برای پیوستن به استقلال تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است و از کودکی آرزوی پوشیدن پیراهن این تیم را داشتم.
                  رحمنی افزود: استقلال تیم بزرگی است و در این چند سال در اوج بوده و از همه مهم تر این تیم در فصل آینده نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا خواهد بود.
                  بازیکن سابق سایپا اظهار کرد: مطمئن هستم حضور در استقلال می تواند به فوتبال من کمک زیادی کند و با درخشش در این تیم دوباره پیراهن تیم ملی را به تن کنم.
                  وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه با نظر چه کسی به استقلال پیوسته است گفت: با صحبت هایی که با واعظ داشتم متوجه شدم در لیست سرمربی تیم بوده ام و با نظر او مرا جذب کرده اند.
                  رحمتی در خصوص مرفاوی اظهار کرد: مربی جوان و بسیار با انگیزه ای است و مطمئن هستم می تواند به بهترین شکل استقلال را هدایت کند.
                  بازیکن سابق سایپا در خصوص دلایل جدایی اش از این تیم خاطرنشان ساخت:
                  سایپا یکی از تیم های محبوب من است و از شرایط بازی در این تیم بسیار رضایت داشتم.
                  وی افزود: متاسفانه سیاست این تیم در جذب بازیکن برای فصل آینده بر این بود که قراردادها با مبالغ پایین بسته شود و همین موضوع باعث جدایی من شد.
                  رحمتی به ایرنا گفت: متاسفانه با برنامه های جدیدی که مسئولان سایپا دارند این تیم از کورس قهرمانی دور خواهد شد زیرا برای حضور در بین تیم های صدر جدلو نیاز به هزینه کردن است.
                  sigpic

Comment

جدايي عليرضا عباسفرد از استقلال
                    عليرضا عباسفرد مهاجم بلندقامت استقلال به احتمال فراوان از اين تيم جدا خواهد شد.
                    عباسفرد كه سال گذشته با تشخيص امير قلعه*نويي به استقلال آمد در اكثر بازي*ها نيمكت*نشين بود. او قراردادش با استقلال به پايان رسيده ولي صمد مرفاوي تمايلي براي حفظ اين مهاجم ندارد و عباسفرد به زودي پس از تسويه*حساب با استقلال راهي تيم ديگري خواهد شد.

Here is another Player that we lost !!!
                    @ Yashar , The guy who really looked like me Alizera abbasfard Left lool
                    Last edited by PouriaAkaBarut; 06-12-2009, 10:55 PM.
                    sigpic

Comment

Bad News Guys

محمد نوري گزينه جانشين مجتبي جباري
                      جباري البته درخواست مالي بالايي هم خواهد داشت و به همين علت تمديد قرارداد او با اسنقلالي ها در هاله اي از ابهام قرار گرفته است
                      Last edited by PouriaAkaBarut; 06-12-2009, 11:17 PM.
                      sigpic

Comment

mohammad nouri is a very good midfielder and is a very good additionfor us.
                        i just hope we dont lose jabbari

btw, i didnt read the news articles cos im at work and cant stay for long, so are alizadeh and pouladi staying with esteghlal??

and wat about amir hossein sadeghi? he is comin to esteghlal?we give ghorbani to mes and take back sadeghi?
                        Originally posted by siavasharian
                        ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                        بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

yashar jaan,
                          Is Alizadeh staying? Seriously? For goodness sake man.
                          At this time, I am more worried about the upcoming TM game. I will worry about this later. Hell, I am already worried about it.

Comment

^
                            he still has a 1 year contract with esteghlal but apparently he is on the list of the unwanted players
                            Originally posted by siavasharian
                            ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                            بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

عمران زاده: اگر از بچگى پرسپوليسى بودم، به استقلال نمى آمدم

حنيف عمران زاده، مدافع پاس همدان پس از عقد قرارداد داخلى با استقلال انگ پرسپوليسى بودن را به وى چسباندند. وقتى اين مسأله را با او در ميان گذاشتم در كمال تعجب پاسخ داد: اگر از بچگى پرسپوليسى بودم هيچ گاه به استقلال نمى آمدم. او صحبت هايى را به زبان آورد كه در نوع خود جالب بود.
                              گفت و گوى ابرار ورزشى با عمران زاده را در ادامه مى خوانيد:

- من اولويت اولم با پاس همدان بود و به همين خاطر در وهله اول با پاسى ها صحبت كردم اما با توجه به ا ين كه مبلغ پيشنهادى من بالا بود، آنها نتوانستند اين پول را پرداخت كنند و قيد ماندن در پاس را زدم. بعد از آن با استقلال صحبت هايى را انجام دادم و ديدم پيشنهاد آنها مناسب است و پس از چندين جلسه مذاكره در نهايت با اين تيم قرارداد داخلى امضا كردم.

- تعجب مى كنم چرا اين حرف را مى زنى. اگر از بچگى به پرسپوليس علاقه داشتم هيچ گاه با استقلال قرارداد نمى بستم. يك استقلالى هستم و به چيزى جز موفقيت اين تيم در فصل آينده فكر نمى كنم. من به استقلال تعصب دارم و در فصل آينده تعصبم را به پيراهن آبى نشان مى دهم.

- به دنبال گرفتن برگه تسويه حساب خود با باشگاه پاس همدان هستم تا قراردادم را با اين تيم در هيات فوتبال ثبت كنم. قراردادى ۲ ساله با استقلال امضا كرده و اميدوارم هرچه زودتر با پاس تسويه حساب كنم و قرارداد جديدم را با باشگاه استقلال به ثبت برسانم.

- با اين كه تيمها در تعطيلى كامل به سر مى برند اما من به طور اختصاصى تمريناتى را انجام داده ام و آمادگى خوبى دارم. فكر مى كنم مى توانم با قدرت كامل در استقلال بازى كنم. آمادگى جسمانى ام واقعاً در سطح خوبى است.

- استقلال تيم بسيار خوبى است. معتقدم مرفاوى پتانسيل اينكه تيمى قدرتمند را ببندد و راهى مسابقات كند را داراست. او تجربه خوبى دارد و مى تواند استقلال را به موفقيت برساند. اميدوارم بدشانسى هم گريبان ما را نگيرد تا با قدرت فصل را آغاز كنيم و با موفقيت به اتمام برسانيم. كارمان خيلى دشوار است اما مى توانيم در هر ۳ جام نتايج قابل قبولى كسب كنيم.

- قطعاً باشگاهى به اين بزرگى مى تواند از پس اين همه حاشيه بربيايد.
                              معتقدم واعظى آشتيانى مدير باتدبيرى است و مى تواند اجازه ندهد هيچ حاشيه اى به وجود بيايد. از اين گذشته مرفاوى نشان داده مديريت قابل توجهى دارد و بر بازيكنان تسلط دارد و مى تواند تيم را اداره كند.

- هيچ وقت ترسى از رقابت نداشتم و ندارم. قطعاً مرفاوى بهترين شخص براى قضاوت است. او صلاح تيمش را بهتر از هر كس ديگرى مى داند و بهترين ها را انتخاب مى كند و در زمين قرار مى دهد. هر بازيكنى كه شايسته تر باشد را در تركيب اصلى مى گذارد. اگر يك درصد احتمال مى دادم كه نمى توانم در استقلال بازى كنم اصلاً استقلالى نمى شدم. من در خودم ديده ام كه مى توانم موفق شوم و به استقلال آمدم.

- اميدوارم استقلال در فصل آينده نتايج مطلوبى بگيرد تا هواداران از اين تيم راضى باشند. براى ما شادكردن دل مردم كافى است.
                              Last edited by PouriaAkaBarut; 06-14-2009, 08:53 AM.
                              sigpic

Comment

مرفاوى به من اعتقاد دارد

عليزاده: اميدوارم كارى به كار مرفاوى نداشته باشند
                                وضعيت نهايى عليزاده با استقلال ظرف ۳ ۴، روز آينده مشخص مى شود. او يا در تيم مى ماند و يا پس از ۳ فصل حضور در تيم آبى پيراهن اين تيم را كنار مى گذارد. گفت وگويى با او ترتيب داده ايم كه مى خوانيد:

- در حال حاضر در مشهد هستم. دوشنبه به تهران مى آيم تا با مسئولان باشگاه صحبت كنم. من به مدت يك سال ديگر با استقلال قرارداد دارم و به همين دليل بايد با مسئولان باشگاه جلسه بگذارم تا تكليفم مشخص شود.

- من خاطرات بدى با آقا صمد نداشتم. اگر در قالب تاكتيكى مرفاوى جا داشته باشم او حتماً من را در تيم نگه مى دارد.

- اگر اعتقاد نداشت كه ۳،۲ سال نمى توانستم با او كار كنم. حتماً با اين وجود الان هم به من اعتقاد دارد.

- چند شب پيش با هم حرف زديم كه آقا صمد گفت: هر وقت آمدى تهران با تو صحبت مى كنم. به همين دليل تكليف نهايى من هم با استقلال ظرف چند روز آينده مشخص مى شود.
                                جايى داشته باشى؟
                                - منظورتان چه كسانى است؟

- من سخت تر از اينها هم كار كرده ام. مشكلى هم براى رقابت در استقلال ندارم.

- نمى دانم اما اگر هم جزو ليست مازاد استقلال باشم هيچ مشكلى ندارم و با تيم هاى ديگر وارد مذاكره مى شوم.

- باتوجه به اينكه هنوز با استقلال قرارداد دارم از لحاظ اخلاقى صحيح نيست با تيم هاى ديگر وارد مذاكره شوم. هر وقت كارم با استقلال تمام شد با تيم هاى ديگر صحبت مى كنم.

- هنوز هيچ صحبتى با مسئولان باشگاه مس انجام نداده ام. در صورت جدايى از استقلال مذاكراتم با آنها جدى مى شود.

- هنوز به اين مسأله فكر نكردم. بايد منتظر تكليفم با استقلال بمانم و پس از آن تيم جديدم را انتخاب كنم.

- نه، فكر نمى كنم چنين اتفاقى براى على عليزاده صورت گرفته باشد.

- در فوتبال هميشه فراز و نشيب وجود دارد كه انگار نشيب آن براى من بوده است. در فصل سپرى شده در سراشيبى عجيبى قرار داشتم. به همين دليل حالا بايد به عبور از سر بالايى فكر كنم.
                                فرصتى براى عليزاده باقى مانده باشد؟
                                - من در اوج جوانى به پختگى لازم رسيدم. الان هم تجربيات لازم را براى خودى نشان دادن دارم. اميدوارم فصل جديد فرصت خوبى براى سربلندى من باشد.

- نه آن موقع، همين امسال هم كه اميرخان مربى تيم ما بود داشتند تيم ما را خراب مى كردند و وارد حاشيه مى كردند. الان هم اگر مرفاوى نتواند اين حاشيه ها را كنترل كند به استقلال ضربه مى خورد. با توجه به درايتى كه من از مرفاوى سراغ دارم، مطمئنم او مى تواند تيم را به موفقيت برساند.

- بايد با استقلال تسويه حساب كنم. قانون فوتبال همين است هر بازيكنى بايد مطالباتش را دريافت كند. تا طلب ما داده نشود نمى توانيم از تيم خارج شويم. اميدوارم مسئولان باشگاه هر چه زودتر مطالبات ما را پرداخت كنند تا نيمى از دغدغه هاى فكرى مان از بين برود.
                                Last edited by PouriaAkaBarut; 06-14-2009, 08:53 AM.
                                sigpic

Comment

Working...
                                X