Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

^ Lool Read 4th Ling , He had some offers from UAE teams , you really think The don't pay enough? Well more than esteghlal that I know ! But We have to wait and see whats going to happen
    sigpic

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
      ^ Lool Read 4th Ling , He had some offers from UAE teams , you really think The don't pay enough? Well more than esteghlal that I know ! But We have to wait and see whats going to happen
      yeah but the club has to pay esteghlal big money as well. They have a contract and as long Esteghlal won't get money, Borhani will not be released.

Comment

برهانى: خبر رفتنم را تكذيب مى كنم ، در استقلال مى مانم

آرش برهانى مقابل كره از روى سكوها بازى تيم ملى را ديد. اتفاقى كه كمى دور از انتظار بود. با اين حال مهاجم ملى پوش استقلال اعتراضى نسبت به اين مسأله ندارد و بيشتر توجه خود را معطوف به بالا بردن توانايى هايش مى كند. او فصل آينده هم با پيراهن آبى به ميدان خواهد رفت. گفت وگوى ابرار ورزشى را با او بخوانيد:
        • مقابل كره سكونشين بودى. دليلش را چه مى دانى؟
        - قطبى به بازى من اعتقاد نداشت. وگرنه در اين ديدار به ميدان مى رفتم. من آماده بودم و مشكلى از جهت فنى نداشتم اما به هر حال نتوانستم نظر سرمربى تيم ملى را به سوى مردم جلب كنم تا در اين بازى جز ليست ۱۸ نفره هم نباشم.
        • خيلى از كارشناسان معتقد بودند حضور تو در اين ديدار مى توانست به تيم ملى كمك كند. خودت هم اين نظر را دارى؟
        - آنقدر انگيزه داشتم كه يكى از بهترين بازى هايم را به نمايش بگذارم اگر مقابل كره به ميدان مى رفتم از هيچ كوششى دريغ نمى كردم. قبل از اين ديدار برنامه هاى زيادى را براى گلزنى در نظر گرفته بودم اما طبق نظر قطبى ناچار به تماشاى بازى از روى سكوها شدم.
        • با اين وجود مقابل امارات به ميدان مى روى؟
        - اين مسأله باز هم به نظر كادرفنى تيم ملى برمى گردد. اگر قطبى به من اعتقاد نداشته باشد در اين ديدار هم من را وارد ميدان نمى كند اما با اين حال در اين چند روز باقى مانده سخت تر از هميشه تمرين مى كنم تا نظر قطبى را به سوى مردم جلب كنم.
        • حتماً مقابل امارات به فكر گلزنى هم هستى؟
        - هر بازيكن بيشتر به دنبال مثمرثمر بودن در زمين است. من هم دوست دارم يكى از بهترين بازى هايم را مقابل امارات انجام دهم تا ثابت كنم من بازيكن سكونشين يا نيمكت نشين نيستم. اگر فرصت خوب گلزنى هم نصيبم شد از آن بهترين استفاده را مى برم.
        • چقدر به صعود ايران به جام جهانى اميدوار هستى؟
        - ما چيزى را از دست نداده ايم. اگر الان نااميد باشيم بايد خواب جام جهانى را ببينيم. من فكر مى كنم شانس ايران براى صعود ۵۰ درصد است. ما در ليگ به قهرمانى رسيديم كه هيچ كس آن را در هفته هاى آخر پيش بينى نمى كرد. الان وضعيت تيم ملى نسبت به استقلال خيلى بهتر است و ما حداقل مى توانيم به عنوان تيم سوم به جام جهانى برويم.
        • اصلاً دليل تساوى ايران مقابل كره شمالى را چه مى دانى؟ چرا نيمه اول خوب ظاهر شديد و در نيمه دوم ضعيف؟
        - من فكر مى كنم انگيزه ها در نيمه دوم كمتر شد. ما كره اى ها را دست كم گرفتيم. اگر آنها را به عنوان يك رقيب جدى حساب مى كرديم به پيروزى مى رسيديم. فرصت هاى گلزنى ما در نيمه اول زياد بود اما از موقعيت ها استفاده نكرديم. به نظرم ما بايد در همان نيمه اول كار را تمام مى كرديم تا با ۳ امتياز به ايران باز گرديم.
        • وحيد هاشميان تنها مهاجم نوك ما مقابل كره بود. ارزيابى تو از عملكرد همپستى ات چيست؟
        - سيستم بازى كره باعث شد وحيد كار دشوارى در زمين داشته باشد. آنها خيلى دفاعى بازى مى كردند و به همين دليل وحيد نتوانست دروازه كره را باز كند. با همه اين اوصاف من عملكرد وى را خوب ديدم.
        • با واعظى آشتيانى جلسه داشتى. نتيجه صحبت هايتان چه شد؟
        - جلسه خوبى داشتيم. در اين نشست به توافقات نهايى رسيديم تا به احتمال زياد من در استقلال ماندنى شوم.
        • پس با اين حساب فصل بعد هم در استقلال هستى؟
        - من با استقلال قرارداد دارم و به همين دليل در اين تيم مى مانم اما
        با اين حال اگر پيشنهاد بالايى به من داده شد، طبق نظر واعظى آشتيانى و جهت منافع مالى باشگاه از تيم جدا مى شوم.
        • بازگشت عنايتى به استقلال را چطور ارزيابى مى كنى؟
        - خوشحالم كه يك بازيكن ديگر به عنوان مدعى آقاى گلى به تيم پيوسته است. مطمئنم با آمدن عنايتى ميزان گل هاى استقلال در فصل آينده مجدداً بالا مى رود تا ما همچنان يكى از بهترين خط حمله ها را از آن خودمان كنيم.
        • خودت را براى رقابت با او آماده كرده اى؟
        - در استقلال همه با هم رقيب هستيم و به طور حتم بازيكنى در تركيب قرار مى گيرد كه از همه آماده تر باشد. ما در عين حال كه دوستان خوبى براى هم هستيم رقابت در تيم را در اولويت قرار مى دهيم.
        • استقلال را در فصل آينده چطور مى بينى؟
        - هدف ما در فصل جديد هم قهرمانى خواهد بود. اگر هدف ما اين نباشد، نام استقلال زير سؤال مى رود. به طور حتم همه براى تكرار قهرمانى در استقلال تلاش مى كنم تا انشاءالله در سال جديد بتوانيم در آسيا هم حضورى موفق و مؤثر داشته باشيم.
        sigpic

Comment

سرم هم برود به پرسوپلیس نمی روم

استقلالی ها : وضعيت كاپيتان اول استقلال در اين تيم درهاله اى از ابهام قرار دارد. پيروز قربانى حالا پس از مذاكره با واعظى آشتيانى بايد براى تمديد قرارداد با صمد مرفاوى صحبت كند اما سرنوشت اين مدافع در استقلال چه مى شود؟ با او به توافق مى رسند يا... آخرین گفت و گو را با او بخوانيد:
          • با مسئولان استقلال در مورد تمديد قراردادت صحبت كردى؟
          - با واعظى آشتيانى جلسه داشتم اما كمتر در خصوص تمديد قرارداد حرف زديم. مسائل ديگرى بود كه بايد در مورد آن صحبت مى كرديم. مدير عامل گفت تمديد قراردادت با استقلال به من ربطى ندارد و بايد در اين خصوص با مرفاوى صحبت كنى.
          • خب با مرفاوى صحبت كردى؟
          - نه هنوز من هيچ صحبتى با او انجام نداده ام و منتظر تماس مرفاوى هستم.
          • شنيده مى شود يكى از جدايى طلبان استقلال هستى؟
          - من خودم تمايلى به جدايى ندارم اما اگر من را نخواهند از استقلال مى روم.
          • مسلماً خودت بيشتر تمايل به ماندن در استقلال دارى، درست است؟
          - خب من يك استقلالى هستم و دل كندن از اين تيم برايم راحت نيست. با استقلال زندگى كرده ام و نمى خواهم به راحتى پيراهن اين تيم را كنار بگذارم اما بايد به هر حال شرايط هم براى ماندن من مهيا باشد.
          • صحبت از رفتن تو به مس و سپاهان هم مى شود؟
          - من با هيچ تيمى وارد مذاكره نشده ام. اولويت اول من استقلال است اگر گفتند برو با تيم هاى ديگر صحبت مى كنم.
          • اميرحسين صادقى به پرسپوليس پيوست. ممكن است تو هم روزى به عضويت رقيب در بيايى؟
          - اصلاً چنين چيزى اتفاق نمى افتد. سرم هم برود پرسپوليسى نمى شوم. من هر چه دارم از استقلال و هوادارانش است به همين دليل هيچ وقت پيراهن قرمز را بر تن نمى كنم. فكر هم مى كنم تا به حال تعصبم به تمام هواداران استقلال ثابت شده باشد.
          • چه شرطى و شروطى براى استقلال دارى؟
          - من هيچ شرط مالى براى تمديد قرارداد ندارم. پس از چند سال حضور پى در پى در استقلال هيچ وقت حرف از پول نمى زنم. تا به حال هم فقط به عشق استقلال بازى كرده ام و به خاطر هواداران اين تيم قيد پيشنهادهاى بالا را زده ام. الان هم دوست دارم با تمام وجود مجدداً در خدمت تيم محبوبم باشم.
          • مى گويند مرفاوى از تو كينه دارد و شايد به همين دليل قربانى را در استقلال نگه ندارد؟
          - كدام كينه؟ تمام اين حرف ها شايعه است. من و آقا صمد هيچ وقت با هم مشكل نداشتيم. مرفاوى مربى من است و به هر حال هميشه نسبت به او احترام گذاشته ام. ما هيچ اختلافى با هم نداريم و اينها همه حرف و حديث هايى است كه متأسفانه در فوتبال ما رواج دارد.
          • مرفاوى در اين خصوص با تو حرف نزده است؟
          - ما هنوز در خصوص ماندن و نماندن من حرفى نزده ايم. به احتمال زياد ظرف چند روز آينده همه چيز مشخص مى شود.
          • چقدر احتمال ماندنت در استقلال وجود دارد؟
          - خيلى زياد اما به هر حال براى تمديد قرارداد بايد رابطه دو طرفه در نظر گرفته شود. در صورت توافقات نهايى من در استقلال مى مانم. استقلال تيم خود من است و با آن خاطرات زيادى دارم. از سال ۷۶ تا الان در خدمت تيم محبوبم هستم و به همين دليل به راحتى از استقلال جدا نخواهم شد.
          • فكر مى كنى استقلال بتواند در فصل جديد به عنوان مدعى اصلى قهرمانى ظاهر شود؟
          - اميدوارم كه همينطور باشد. انتظارات از استقلال بالا است و در وهله اول ما بايد اين انتظارات را جوابگو باشيم. مقامى كمتر از قهرمانى از تيم ما انتظار نمى رود. به همين دليل شرايط را بايد براى دومين قهرمانى پى در پى ايجاد كنيم.
          [/FONT][/FONT][/SIZE]
          Last edited by PouriaAkaBarut; 06-07-2009, 07:07 PM.
          sigpic

Comment

I don't like to hear this about jabari

فصل بعد يك استقلال با انضباط و با تكنيك را مي*بينيد

واعظ: جباري آزاد است، جانواريو را نمي*دهيم

ايران ورزشي - واعظ آشتياني معتقد است بايد پيش از آغاز فصل تيم را به شكل مطلوبي آماده حضور در مسابقات كرد. به همين دليل استقلال در روزهاي نقل و انتقالات خوب و منطقي پيش*رفته است. جذب بازيكنان جديد و سياست باشگاه استقلال بهانه*اي است تا واعظ آشتياني بار ديگر مقابل پرسش خبرنگاران قرار بگيرد. حول همين محور با مديرعامل باشگاه استقلال حرف مي*زنيم.

به نظر مي*رسد قصد داريد خيلي زود وارد فاز بدنسازي و تمرينات شويد، درست است؟
            بله، ما از 23 خردادماه استارت مي*زنيم تا براي فصل جديد ليگ برتر آماده شويم. در همين روزها اردويي در اروپا خواهيم داشت كه البته براي تفريح كردن نخواهد بود! هرجا كه اردو برگزار كنيم به طور حتم خارج از شهر خواهد بود و بازيكنان در شرايط كاملاً حرفه*اي تمرينات را پشت*سر خواهند گذاشت. ما در جايي اردو مي*زنيم كه تيم*هاي بزرگ دنيا هم مي*آيند و مطمئن باشيد اين اردو جنبه تفريح نخواهد داشت.
            تا امروز چند بازيكن به تركيب شما اضافه شدند؟
            پيوستن كيانوش رحمتي، حنيف عمران*زاده، محمد محمدي و رضا عنايتي به استقلال قطعي شده است. ما پيش از جذب اين بازيكنان با آنها مذاكره كرديم و در نهايت با آنها به توافق رسيديم.
            موضوع جذب شيري منتفي شد؟
            بله، منتفي شد.
            چند بازيكن ديگر قرار است به ليست استقلال اضافه شوند؟
            سه بازيكن در پست دفاع، هافبك و فوروارد احتياج داريم و در حال مذاكره هم هستيم. با جذب اين سه بازيكن پرونده استقلال در فصل نقل و انتقالات قطعي مي*شود. ما نمي*خواهيم در فصل نقل و انتقالات ريخت و پاش كنيم. منطقي جلو مي*رويم و بازيكناني جذب مي*كنيم كه مورد نياز ما است.
            اردوي اروپايي استقلال در كدام كشور برگزار مي*شود؟
            فعلاً بحث آلمان مطرح است و قصد داريم در اين كشور اردو بزنيم ولي چند كشور ديگر هم در بين گزينه*هاي ما هستند.
            مرفاوي چه زمان دستيارانش را معرفي خواهد كرد؟
            دست ايشان را بازگذاشتيم. اين موضوع به خود مرفاوي مربوط مي*شود و به احتمال فراوان اين هفته دستياران او معرفي خواهند شد.
            براي انتخاب دستياران مرفاوي، محدوديت گذاشته*ايد؟
            او در اين مورد اختيار تام دارد ولي تعداد دستياران او بايد در حد معقول باشد. كمك*هاي سرمربي نبايد به حدي باشد كه روي نيمكت، بازيكنان جا براي نشستن نداشته باشند مثل فصل پيش!
            اين روزها حرف و حديث*هاي زيادي در مورد جدايي جانواريو در استقلال شنيده مي*شود، آيا او از اين تيم مي*رود؟
            جانواريو يك فصل ديگر قرارداد دارد و حق جدايي از استقلال را نخواهد داشت، او فصل آينده هم در كنار ما خواهد بود. ما به جانواريو احتياج داريم و رضايتنامه*اش را صادر نمي*كنيم.
            سياوش اكبرپور و آرش برهاني هم گفته*اند كه اگر پيشنهاد خوب داشته باشند از استقلال مي*روند.
            آرش و سياوش هم قرارداد دارند و جايي نمي*روند.
            درباره جباري هم حرف و حديث*هاي فراواني وجود دارد، او را مي*خواهيد؟
            جباري بازيكن آزاد است و خودش بايد براي ماندن يا جدايي تصميم بگيرد. ما جباري را مي*خواهيم اما در چارچوب مشخص و البته منظم.
            پيش*بيني شما از عملكرد استقلال در فصل آينده چيست؟
            يك تيم باانضباط، با نشاط و با تاكتيك.
            تيم*هاي قهرمان هميشه در فصل بعدي دچار افت شديدي مي*شوند، فكر نمي*كنيد استقلال هم دچار چنين سرنوشتي شود؟
            اگر تفكر حرفه*اي در باشگاه حاكم باشد چنين اتفاقي نخواهد افتاد، ما تلاش مي*كنيم باز هم قهرمان شويم.
            sigpic

Comment

i still cant beleive Amir hossein sadeghi our second most gheyrati player after mansourian became a perspolisi

GHORBANI SHHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIREH!
              Bookmark the PFDC Calendar for TM & WCQ games
              http://sites.google.com/site/pfdccalendar/
              [Click on a game to see detailed description including time]
              Villa + Messi =

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
                [SIZE="3"][FONT="Comic Sans MS"]سرم هم برود به پرسوپلیس نمی روم
                That's why this guy is my hero! A TRUE Esteghlali!!!!
                Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

it's possible that Sadeghi is going to return to Esteghlal

پس از تماس مرفاوي
                  صادقي: شايد دوباره استقلالي شوم
                  خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان گفت: اگر به هر دليلي قراردادم با پرسپوليس ثبت نشود به استقلال فكر خواهم كرد.

امير حسين صادقي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: با پرسپوليس قرارداد داخلي و تعهد دارم. تفاهماتي در اين باشگاه انجام داده*ام اما هنوز كاملا پرسپوليسي نشده ام.
                  وي ادامه داد: شايد پس از انتخابات رياست جمهوري اتفاق خاصي در باشگاه پرسپوليس بيفتد اما من به مس كرمان برنمي**گردم. شايد به دليل آنكه من را در كرمان ديده*اند مي*گويند دوباره بازيكن مس خواهم شد.
                  صادقي تاكيد كرد: فقط براي دريافت طلب 30 ميليوني*ام به كرمان رفتم. تا روز شنبه به مديرعامل مس كرمان فرصت داده*ام تا طلبم را بدهند وگرنه به كميته انضباطي شكايت خواهم كرد. يك ماه است براي دريافت طلبم به كرمان مي*روم.
                  صادقي در مورد اينكه منظورش از اتفاقات در باشگاه پرسپوليس چيست و آيا با سرمربيگري احتمالي حميد استيلي مشكل دارد، يادآور شد: با هيچكس مشكلي ندارم و سعي مي*كنم به تعهدم در قبال پرسپولس متعهد باشم اما صمد مرفاوي چند بار با من تماس گرفت و خواهان بازگشتم به استقلال شد به همين دليل اگر قراردادم با پرسپوليس ثبت نشود شايد به گزينه استقلال فكر كنم.
                  انتهاي پيام/ا

Comment

Originally posted by OsaBlue View Post
                    خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان گفت: اگر به هر دليلي قراردادم با پرسپوليس ثبت نشود به استقلال فكر خواهم كرد.
                    wtf is this?! Na dadahs intori nakhastim Agheh intoriye, boro hamoon PP behtareh!

Esteghlal for life!!

Comment

Originally posted by Amin_ View Post
                      wtf is this?! Na dadahs intori nakhastim Agheh intoriye, boro hamoon PP behtareh!
                      are valla... but I understand where he is coming from. They made a new rule that you can only sign one internal contract, if it doesnt go through then you can sign a new contract.

Comment

Originally posted by Amin_ View Post
                        Exactly,
                        He who so much as negotiates with the longies, shall have no place amongst the Sarvars.
                        I was an atheist until I realized I am GOD.

Comment

baba i dont beleive any of this BS, my cousin is really close friends with sadeghi, and i met him a couple of times and he always said that he wont ever join perspolis and he is the most hard core esteghlali i know.

my cousin is in england right now, i talked to him today and he said that when he goes to iran in the end of june he will ask sadeghi about all this shit
                          Villa + Messi =

Comment

/\ it might be too late at that point

Send himback tomorrow

Comment

Shayan jaan, of course he tells these stories when he meets Esteghlali's on the street.

Its not like us die hard fans who would give up an arm to play for Esteghlal, at the end of the road it's all about money for most these guys.

I'd still have love for him for all the years he's been a Sarvar, but I'd be very disappointed if he'd actually join PP while knowing what it means to the fans

Esteghlal for life!!

Comment

^^^ well agha its not some random esteghlali on the street, he has been friends with my cousin since they were in high school.
                                Villa + Messi =

Comment

Working...
                                X