Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Yea I truly think that we need a solid replacement for Talebloo when competing in three different ball games!!

I was reading that Memarzadeh is quitting from PP. He could be a good addition for next season.

We thank and support Mr. Kamran Delan for many years of dedication and service to the Iranian Football Community.

Comment

who the f**k writes this BS in newspapers.........read the part about jabari
      http://www.varzeshi.net/snews.php?EX.../SIG=119rld6dj

it says "jabari was under the scalple for one hour" then right above it "knee arthroscopy on ss number 8"......wtf.......aren't people doing arthoscopy to avoid the adverse side effects of open wound surgery.......f**k retards.....one only uses the scalple once to cut open and that is it..........
      IRI = FAILED

Comment

واقعیت*ها در مورد هافبک مصدوم استقلال بیان نشد
        دکتر فرهاد فرید، جراح اورتوپد و فوق تخصص طب ورزشی گفت: مشکل جباری پارگی درجه 3 مینیسک پای چپ است که طی روزهای گذشته مواردی غیر از این بیان شده است.

دکتر فرهاد فرید در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جراحی مجتبی جباری گفت: تمام روزنامه*ها در مورد جراحی جباری مسائلی را نوشته بودند که واقعیت نداشت چرا که مشکل این بازیکن چیزی غیر از مواردی بود که طی روزهای گذشته عنوان شده است.

وی با بیان اینکه شنبه شب دکتر نوروزی با من تماس گرفت و شرایط جباری را توضیح داد و ساعت 14:30 فردای آن روز به همراه جباری به مطبم آمدند، تاکید کرد: نوروزی گفت که جباری در بازی با ذوب آهن مصدوم شده است و پس از برنامه*های آب درمانی و برق درمانی زیر نظر وی و دکتر ابراهیمیان هنوز احساس درد می کند.

جراح اورتوپد و فوق تخصص طب ورزشی خاطر نشان کرد: پس از معاینه جباری متوجه شدم وی از ناحیه مینیسک داخلی پا دچار پارگی درجه 3 شده است که Mri هم این موضوع را تایید کرد. به همین دلیل وی نیاز به جراحی آرتوسکوپی یا عمل لیزری داشت تا مصدومیتش برطرف شود.

وی اظهار داشت: پس از این موضوع امیر قلعه نویی با من تماس گرفت و به وی گفتم این بازیکن باید تحت عمل جراحی قرار گیرد و روز سه شنبه را برای این عمل مشخص کردم اما ناگهان امروز در روزنامه*ها خواندم وی عمل شده است.

دکتر فرید در پایان گفت: مریض می تواند جراح خود را شخصا انتخاب کند اما ای کاش در کنار این مسائل، واقعیت*ها هم مطرح می شد. البته من دنبال هیچ چیزی نیستم اما در ایران تنها جایی که می تواند بیمار را بصورت لیزری تحت عمل جراحی قرار دهد، موسسه "جیاموس" است، مرکزی که زیر نظر من اداره می شود و ترکیبی از بهترین جراحان و متخصصان ارتوپد که از معتبرترین دانشگاه*های دنیا مدارک خود را اخذ کرده*اند، در آن حضور دارند
        sigpic
        WE NEVER FORGET

Comment

Originally posted by Payam_S View Post
          واقعیت*ها در مورد هافبک مصدوم استقلال بیان نشد
          دکتر فرهاد فرید، جراح اورتوپد و فوق تخصص طب ورزشی گفت: مشکل جباری پارگی درجه 3 مینیسک پای چپ است که طی روزهای گذشته مواردی غیر از این بیان شده است.

دکتر فرهاد فرید در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جراحی مجتبی جباری گفت: تمام روزنامه*ها در مورد جراحی جباری مسائلی را نوشته بودند که واقعیت نداشت چرا که مشکل این بازیکن چیزی غیر از مواردی بود که طی روزهای گذشته عنوان شده است.

وی با بیان اینکه شنبه شب دکتر نوروزی با من تماس گرفت و شرایط جباری را توضیح داد و ساعت 14:30 فردای آن روز به همراه جباری به مطبم آمدند، تاکید کرد: نوروزی گفت که جباری در بازی با ذوب آهن مصدوم شده است و پس از برنامه*های آب درمانی و برق درمانی زیر نظر وی و دکتر ابراهیمیان هنوز احساس درد می کند.

جراح اورتوپد و فوق تخصص طب ورزشی خاطر نشان کرد: پس از معاینه جباری متوجه شدم وی از ناحیه مینیسک داخلی پا دچار پارگی درجه 3 شده است که Mri هم این موضوع را تایید کرد. به همین دلیل وی نیاز به جراحی آرتوسکوپی یا عمل لیزری داشت تا مصدومیتش برطرف شود.

وی اظهار داشت: پس از این موضوع امیر قلعه نویی با من تماس گرفت و به وی گفتم این بازیکن باید تحت عمل جراحی قرار گیرد و روز سه شنبه را برای این عمل مشخص کردم اما ناگهان امروز در روزنامه*ها خواندم وی عمل شده است.

دکتر فرید در پایان گفت: مریض می تواند جراح خود را شخصا انتخاب کند اما ای کاش در کنار این مسائل، واقعیت*ها هم مطرح می شد. البته من دنبال هیچ چیزی نیستم اما در ایران تنها جایی که می تواند بیمار را بصورت لیزری تحت عمل جراحی قرار دهد، موسسه "جیاموس" است، مرکزی که زیر نظر من اداره می شود و ترکیبی از بهترین جراحان و متخصصان ارتوپد که از معتبرترین دانشگاه*های دنیا مدارک خود را اخذ کرده*اند، در آن حضور دارند
          hope he will play again really soon

Comment

Originally posted by Agha Kasra View Post
            well we became u16/ u17 champions and i think it will be good for him. Namdari is one and all WEAKNESS and SOOTIS
            yea, but he is only 16 or 17 years old and he won a tourney against a bunch of 16 17 year olds as well
            how much experience can he possibly have?? and he has to lead the defense of his team who are all around 10 years older to him
            Originally posted by siavasharian
            ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
            بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

Originally posted by yashar_fasihnia View Post
              yea, but he is only 16 or 17 years old and he won a tourney against a bunch of 16 17 year olds as well
              how much experience can he possibly have?? and he has to lead the defense of his team who are all around 10 years older to him
              I know, thats why I say he should be a stand-in for Taleblou

Comment

/هفته پانزدهم ليگ برتر فوتبال/
                تركيب احتمالي استقلال برابر فولاد خوزستان
                خبرگزاري فارس: تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال تهران برابر فولاد خوزستان مشخص شد.
                به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال تهران روز جمعه برابر فولاد خوزستان به احتمال فراوان با اين تركيب به ميدان مي رود:
                وحيد طالب لو، پژمان منتظري، هادي شكوري(ابراهيم تقي پور)، خسرو حيدري، بيژن كوشكي، ميثم منيعي، حسين كاظمي، جان واريو، يدا... اكبري، سياوش اكبر پور و آرش برهاني
                از قول وحيد طالب لو اعلام شده است در صورتيكه مشكل مالي وي حل نشود برابر فولاد به ميدان نخواهد رفت، البته مسئولان استقلال اعلام كرده اند مشكل وي تا پيش از مسابقه با فولاد حل خواهد شد
                sigpic
                WE NEVER FORGET

Comment

Man chakere har chi Esteghlaliye sarvar hastam

Ali C. jaaaaaaaaaaannnnn hajiiii koja rafti

Comment

Ravankhah: "I will return in the last 6 weeks of the season"
                    در گفت و گو با فارس

روانخواه: در شش هفته پاياني ليگ برتر در استقلال بازي مي*كنم

خبرگزاري فارس: هافبك مصدوم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در شش هفته پاياني ليگ برتر مي توانم براي استقلال به ميدان بروم.

اميد رضا روانخواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهارداشت: اكنون مشغول فيزيوتراپي و آب درماني هستم و و زير نظر دكتر نورزي تمرينات خود را انجام مي دهم. تا سه ماه آينده مي توانم پا به توپ شوم.البته تصور مي كنم در شش هفته پاياني ليگ برتر بتوانم براي استقلال به ميدان بروم.
                    وي افزود: دلم براي فوتبال تنگ شده است. روز بازي استقلال با آبادانا به ورزشگاه رفتم تا مسابقه را از نزديك ببينم. اميدوارم بتوانم براي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا هم بازي كنم.
                    روانخواه در ابتداي فصل دچار پارگي رباط صليبي شد و تحت عمل جراحي قرار گرفت.
                    Last edited by Kasra.; 11-20-2008, 06:38 PM.

Comment

Majidi: "I don't have a problem with warming the bench"
                      مجيدي: اعتراضي به نيمكت*نشيني* ندارم

Comment

Any news of our new Brazilian player?
                        Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

Hajii add a "S" to it, cuz there are three players comin.

here is the article:
                          Three Brazilian players are going to train with us.

بازیکنان برزیلی استقلال وارد تهران شدند

بازيكنان برزيلي براي شركت در تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران وارد ايران شدند

سه بازيكن برزيلي كه يكي از آن*ها در رده سني اميد است روز چهارشنبه جهت شركت در تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران وارد تهران شدند.

اين سه بازيكن ظرف امروز يا فردا در تمرينات استقلال حاضر مي*شوند تا قلعه*نويي نظر نهايي را در مورد آن*ها اعلام کند.

منبع:ایسنا

Comment

Originally posted by Agha Kasra View Post
                            Man chakere har chi Esteghlaliye sarvar hastam
                            ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                            بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

Farhad will replace Jabbari along with Kazemi and Juanario. Just like the Malavan game.

I think we'll win 2-1

We thank and support Mr. Kamran Delan for many years of dedication and service to the Iranian Football Community.

Comment

Originally posted by iran4eva View Post
                                Farhad will replace Jabbari along with Kazemi and Juanario. Just like the Malavan game.

I think we'll win 2-1

so akbari on bench again??

well..i hope ghalenoi doesnt play akbarpour in midfield this time if he deices to pull majidi out!!

inshalla 3 emityaze shirin farda!!
                                ESTEGHLAL:

Comment

Working...
                                X