Announcement

Collapse
No announcement yet.

U16-Kazakhstan ( 2016 Kazakhstan President Cup )

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

First match for Iran
    Iran U16 3:0 Azerbaijan U 16
    Saadabadi 2
    Ghaderi 1
    تان از روز شنبه 16 مردادماه به قزاقستان رفته بود، امروز از ساعت 8:30 مقابل آذربایجان رفت که در پایان این مسابقه با نتیجه سه بر صفر به سود شاگردان چمنیان به پایان رسید. گلهای این دیدار را علیرضا اسدآبادی (2گل) و محمد قادری به ثمر رساندند.
    گفتنی است، ملی پوشان نوجوانان فردا (19 مرداد) در دومین دیدار خود از ساعت 16 به وقت تهران مقابل روسیه می روند.

Last edited by St_Mark; 08-08-2016, 03:28 AM.

Comment

Today's Result.
      This can't be Russia u16-7 as their team has training camp Aug9-16 at Novogorsk.
      They label this as Russia2 ( whatever it means)

Iran will play Russia 2 Tuesday.
      ایران و روسیه

تورنمنت ۸ جانبه جام ریاست جمهوری قزاقستانسه شنبه - 1395/05/19
      ساعت 16:00 - - شیکمنت
      FT Russia U17 0-6 (0-4) Tajikistan U17
      INT U17 FT Kazakhstan U17 2-1 (2-1) Kyrgyzstan U17

0-6
      08.08.2016 15:30
      Finished

Tajikistan U17

FT Russia U17 0-6 Tajikistan U17
      6 0 - 1 Goal
      12 0 - 2 Goal
      18 0 - 3 Goal
      32 0 - 4 Goal
      HT 0 - 4
      57 0 - 5 Goal
      62 0 - 6 Goal
      FT 0 - 6
      Presidents Cup U17 (In Kazakhstan)

Comment

12' Russia-2 U17 0-0 Iran U17
        Last edited by St_Mark; 08-09-2016, 04:48 AM.

Comment

26' Russia-2 U17 0-2 (-) Iran U17
          32' Russia-2 U17 0-4 (-) Iran U17
          Last edited by St_Mark; 08-09-2016, 05:09 AM.

Comment

FT Russia-2 U17 0-10 (0-4) Iran U17
            مبين عشاير، طاها شريعتي ، عارف محمد عليپور، امير رضا حيدري، احمد رضا جلالي، محسن گودرزي، عليرضا سواري، محمد شريفي، محمد قادري، وحيد نامداري و يونس دلفي

، تیم ملی نوجوانان که برای شرکت در تورنمنت 8 جانبه به قزاقستان رفته بود، امروز از ساعت 16 مقابل تیم دوم روسیه رفت که در پایان این مسابقه با پیروزی پرگل ده بر صفر به سود شاگردان چمنیان به پایان رسید.
            گلهای تيم ملی نوجوانان را وحيد نامداري، محمد قادري، يونس دلفي (٢ گل)، حسين نخودكار (٢ گل)، سعيد آهني، امير حسين حسين پور (2گل) و یک گل به خودی بازیکن روسیه به ثمر رساندند.

ملی پوشان نوجوانان فردا (20 مرداد) در سومین دیدار خود از ساعت 8:30 به وقت تهران مقابل تاجیکستان می روند.
            Last edited by St_Mark; 08-09-2016, 06:47 AM.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
              FT Russia-2 U17 0-10 (0-4) Iran U17
              مبين عشاير، طاها شريعتي ، عارف محمد عليپور، امير رضا حيدري، احمد رضا جلالي، محسن گودرزي، عليرضا سواري، محمد شريفي، محمد قادري، وحيد نامداري و يونس دلفي
              Iran beat Russia with 10-0???!!!! What does Russia-2 mean? Their "mahallat" selection?

Comment

Ptrvious game Iran vs Azerbaijan

Comment

1 Iran 2 2 0 0 13-0 6

1 TAJIKISTAN 2 1 1 0 8-2 4

3 Azerbaijan 2 0 1 1 2-5 1

4 Russia 2 1 0 0 1 0-6 0

AND AT H P M ABOUT
                  1 Albania 2 1 1 0 1-0 4
                  2 Kazakhstan 1 1 0 0 2-1 3
                  3 "Cruzeiro" 1 0 1 0 0-0 1
                  4 Kyrgyzstan 2 0 0 2 1-3 0

Calendar of the remaining games:
                  3rd round
                  August 11 (Thursday)
                  9:00 - Russia-2 - Azerbaijan
                  9:00 - TAJIKISTAN - Iran
                  16:30 - "Cruzeiro" (Kazakhstan) - Kyrgyzstan
                  16:30 - Kazakhstan - Albania
                  Last edited by St_Mark; 08-09-2016, 06:58 AM.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
                    Ptrvious game Iran vs Azerbaijan

Really nice second goal.

Comment

Iran u17 lost to Tajikistan U17
                      Very bad result . Iran has to play for 3Rd place.
                      Iran U 17 1:2 Tajikistan U17
                      They only needed a tie to go to final.
                      This team can't win when they have to.

Goal by Sharifi
                      نوجوانان ایران 1 – نوجوانان تاجیکستان 2 /
                      شاگردان چمنیان در سومین دیدار از تورنمنت 8 جانبه قزاقستان مقابل تاجیکستان رفت و این بازی را با نتیجه دو بر یک واگذار کرد.
                      Last edited by St_Mark; 08-11-2016, 12:20 AM.

Comment

BOYS BEAT TAJIKISTAN, IRAN AND CAME TO THE PRESIDENT OF KAZAKHSTAN CUP FINAL

Author Info@Fft.Tj | 08/11/2016
                        leave a comment

Youth Tajikistan national football team under head coach Zayniddin Rakhimov, beating in the final round of group stage of the Cup of the President of Kazakhstan in Shymkent Iran's team with a score of 2: 1, took first place in Group "B" and went into the final of the tournament. The victory of our national team in the match with the Iranians brought accurate blows Huvaydo Maliyev and Shahroma Samieva.
                        Report Meeting the team started in a calm pace. After all, the winner of this confrontation will automatically receive a ticket to the final match of the Cup of the President of Kazakhstan. Therefore, most of the start of the segment they acted cautiously and mostly scrutinizing each other. The first error in the match made Iranian footballers in the final minutes of the first half. After a free kick exact impact was marked Huvaydo Maliyev - 1: 0.
                        The second half began with the attacks of dangerous team in Tajikistan. And this tactic quickly gave fruit. Distinguished Shahrom Samiev. The second goal of the Iranians a little discouraged. In order to reorganize it took about 20 minutes. Iranians rushed to recoup. In one scene, the team of Tajikistan defender broke the rules in his own penalty area. The referee signaled a penalty.Penalty successfully implemented midfielder Mohammad Sharifi. Scored a goal encouraged the Iranians, and they went for broke.But the Tajik team has acted firmly in the defense. The final whistle of the referee announced the deserved victory of the junior team of Tajikistan - 2: 1.

Comment

^^^ I believe the heading of your last post is wrong:

BOYS BEAT TAJIKISTAN, IRAN AND CAME TO THE PRESIDENT OF KAZAKHSTAN CUP FINAL

Comment

Originally posted by Keano View Post
                            ^^^ I believe the heading of your last post is wrong:
                            You are correct but:

I did not change or wrote that article. It is just Google translation entirely.
                            ЮНОШИ ТАДЖИКИСТАНА ОБЫГРАЛИ ИРАН И ВЫШЛИ В ФИНАЛ КУБКА ПРЕЗИДЕНТА КАЗАХСТАНА

---------------------------------------------------
                            Iran 2: 0 Albania

شاگردان چمنیان در جام ریاست جمهوری قزاقستان سوم شدند /
                            تیم ملی نوجوانان کشورمان امروز با کسب پیروزی مقابل آلبانی به مقام سوم این رقابت ها دست ها یافت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، تیم ملی نوجوانان کشورمان در آخرین دیدار از جام ریاست جمهوری قزاقستان از ساعت 8:30 به مصاف آلبانی رفت و توانست این تیم را با نتیجه دو بر صفر شسکت دهد.
                            گلهای نوجوانان را طاها شریعتی در دقیقه 35 و عارف محمدعلی پور دقیقه 65 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
                            معراج اسماعيلي، طاها شریعتی، علیپور، امیرحسین اسماعیل زاده، سعید آهنی، وحید نامداری، محمد قادری، محمد شریفی، امیرحسین خدامرادی، محسن گودرزی، یونس دلفی بازیکنانی بودند که در این دیدار به مصاف آلبانی رفتند.
                            لازم به توضیح است، تیم ملی نوجوانان فردا (23 مرداد) ساعت 8 صبح به تهران بازمی گردند.

Comment

ل آلبانی توانستیم مقام سوم این دوره از رقابت ها را کسب کنیم.
                              سرمربی تیم ملی نوجوانان در ادامه گفت:

طاها شریعتی به عنوان بهترین مدافع این مسابقات انتخاب شد،
                              یونس دلفی به عنوان بهترین مهاجم
                              و
                              معراج اسماعیلی به عنوان بهترین دروازه بان کاندید شدند.

هدف از حضور در این تورنمنت بالابردن تجربه و آموزش بازیکنان در مسیر درست است. در هند مقابل تیم های قدرتمندی قرار می گیریم و به مراتب کار سخت تری داریم. قصد ما این است که بازیکنان را مرتبا در شرایط مسابقه باشند و بتوانند تجربه اندوزی کنند.

چمنیان در ادامه افزود: شرکت در این مسابقات درس بزرگی به ما داد که از پیروزی ها مغرور نشویم، چرا که فاصله پیروزی تا شکست فقط یک بازی است. یکی از مشکلات اصلی ما در این تورنمنت عدم استفاده از فرصت گلزنی بود و این نقطه ضعف را در بازی سوم مقابل تاجیکستان دیدیم. 5 یا 6 موقعیت گلزنی داشتیم که اگر بچه ها دقت لازم را داشتند می توانستیم راهی فینال شویم. باید در اردوهای آتی روی این نقطه ضعف بیشتر کار کنیم تا بازیکنان را برای مسابقات هند آماده و مهیا کنیم.

-----------------Delphi----------------

هدف من در فوتبال اینکه هم بدنی سالم داشته باشم وبتوانم از طریق فوتبال پیشرفت کنم
                              به نام خدا با سلام یونس دلفی هستم فرزند عاشور دلفی متولد 1379/7/11 بزرگ شده شهر شوش میزان تحصیلی کلاس سوم راهنمایی قد 184 من فوتبال رو از 4 سالگی شروع کردم خیلی زود به طرف ورزش اومدم و خیلی خوب با شوق ورزش را آغاز کردم من با کمک های فراوان دایی ام غریب فتح اله به فوتبال رو آوردم او در فوتبال خیلی کمکم کرد و من نصف زندگی فوتبالیم را رو هم به خانواده ام و داییم غریب مدیونم چون اون ها بودن که من را به فوتبال تشویق می کردند و روحیه می دادن و چیزهای لازم داشتم برایم فراهم می کردند

من در سن 10 سالگی یه جوریای بیشتر فوتبال رو فهمیدم من سن 10 سالگی با اعتماد به نفس بالا وارد بازی های بزرگسالان شدم با این کار می خواستم هم به تجربه ای کسب کنم و هم ترس در وجودم را خارج کنم.
                              پست تخصصی من مهاجم است من با سن کم سر از تیم های باشگاهی درآوردم من در تیم های سپاهان اصفهان و شمشیرشوش و استیل آذین و کارگر شوش و استقلال خوزستان بازی می کردم و در حال حاضر من در تیم استقلال خوزستان بازی می کنم

Comment

Working...
                              X