Announcement

Collapse
No announcement yet.

The latest Iranian football transfers - 2014

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

The latest Iranian football transfers - 2014

Rasoul khatibi did great in Gostaresh with a bunch of young players... His team was the youngest team in IPL last season.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

نمی دانم چطور از فرکی تشکر کنم
      کرمی: ۲ پیشنهاد اروپایی دارم/ در ایران فقط در فولاد خوزستان بازی می*کنم
      هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از ۲ کشور اروپایی هلند و اوکراین پیشنهاد دارم و امیدوارم بتوانم روزی در اروپا بازی کنم.

If you have those offer , then best for you is to go.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از ۲ کشور اروپایی هلند و اوکراین پیشنهاد دارم و امیدوارم بتوانم روزی در اروپا بازی کنم.

Hope he does go to Holland. I am not a big fan of Ukrain football
        sigpic

Comment

Originally posted by I LOVE IRAN! View Post
          whose the girl in your sig?!
          Misa Campo

Comment

I hope it's true. I really am starting to think - maybe it's cause of ARJ's success - that our players should almost always start out in Holland and use that as a platform.

How reliable you think these offers are St. Mark? Does Shahab Karami have the skill set to make it?

Comment

Originally posted by Tehranto View Post
              I hope it's true. I really am starting to think - maybe it's cause of ARJ's success - that our players should almost always start out in Holland and use that as a platform.

How reliable you think these offers are St. Mark? Does Shahab Karami have the skill set to make it?
              Dear:
              Don't know for sure but i suspect Agents telling them. You are right about JB pioneering and now players starting to believe they can do the same.

Comment

Khatibi

Comment

Khatibi the man who has milked the most out of every little opportunity he was given.

Comment

هسلر قراردادش را با پدیده خراسان امضا کرد
                    مربی آلمانی پدیده خراسان قرارداد رسمی اش را با این باشگاه امضا کرد.

Padideh is now Padideh Khorasan

Comment

Milad Farahani to Saba Battery FIX
                      source: me
                      sigpic

Comment

Originally posted by Hanif555 View Post
                        source: me
                        Or every Iranian site and paper from yesterday that reported it

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1117293
                        راه یکی است و آن راستی است

Comment

هسلر قراردادش را با پدیده خراسان امضا کرد
                          مربی آلمانی پدیده خراسان قرارداد رسمی اش را با این باشگاه امضا کرد.
                          Padideh is now Padideh Khorasan
                          this padideh team will be one hit wonder just like steel azain, they will come with a bang and will drop out before midseason.
                          IRI = FAILED

Comment

Is it true Omid Ebrahimi came to SS?

امید ابراهیمی ستاره فصل گذشته تیم فولاد سپاهان اصفهان با تیم استقلال به توافق نهایی رسیده است.

شنیده های خبرنگار ما حاکی از این است که پس از مدتها بحث بر سر حضور امید ابراهیمی در تیم استقلال تهران، این انتقال صورت گرفته و این بازیکن بالاخره با استقلال به توافق رسیده و قرارداد نیز بسته است.

امید ابراهیمی از جمله بازیکنان مورد علاقه سرمربی آبی*هاست که رابطه خوبی نیز با قلعه نویی دارد و سرمربی استقلال امیدوار است که این بازیکن بتواند جایگزین مناسبی برای جواد نکونام در خط میانی این تیم باشد.

ابراهیمی که در ۳ فصل گذشته فوتبال ایران در رقابت های لیگ برتر و جام حذفی ۳ قهرمانی را تجربه کرده، برای فصل آینده مورد توجه علی دایی نیز بود، اما در نهایت با استقلال به توافق رسید.

From Abieteh
                            sigpic ABIETEH

Comment

- رسول خطیبی

گفتید که به احترام هواداران فضا را برای تونی الیویرا خالی کرده اید . پس چرا الان این کار را نمی کنید ؟ هواداران تراکتور هنوز هم تونی را می خواهند ؟

هواداران تونی را می خواهند و قابل احترام است ولی الان طبق مصوبه جدیدی که برای تیم های نظامی آمده است این امر امکان پذیر نیست و تیم های نظامی نمی توانند مربی خارجی به خدمت بگیرن
                              د

و این دلیلی بود که من آمدم وگرنه من هم مثل تمامی هواداران منکر توانایی های فنی تونی الیویرا نمی شوم و باز هم تاکید می کنم که اگر امکان حضور تونی بود , او بهترین نتیجه را می توانست در تراکتور بدست آورد .

Comment

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......................................

سوشا مکانی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست

دروازهب
                                ان ملی پوش کشورمان پس از جلسه با علی دایی و علیرضا رحیمی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

Comment

Working...
                                X