Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Salar View Post
    Based on the white vest theory, Karimi will start the match!
    may just be so..!!
    CQ seeing first hand again he is still the best AM the country has to offer him and wasn't this supposed to be a sort of a TM goodbye match for him ..? may be he will get a first 15 minutes to rape Koreans and then sub him out ..?

Comment

Farsnews

فهرست کره جنوبی برای دیدار تدارکاتی با تیم های ملی اردن و ایران دو دروازه بان از سوان بلوینگز و اولسان هیوندای، یک مدافع از اف سی سئول و یک هافبک از چونبوک موتورز حضور دارد.

در این فهرست همچنین 7 بازیکن از تیم های اروپایی (4 بازیکن از بودنسلیگای آلمان و تیم های آگزبورگ، ماینس و بایرلورکوزن و 3 بازیکن از لیگ برتر انگلیس و تیم های سوانسی، کوینزپارک رنجرز و بولتن) حضور دارند،
      ضمن اینکه از کشورهای حوزه خلیج فارس یعنی عربستان و قطر 6 بازیکن در لیست اولی اشتلیکه به چشم می خورد.
      همچنین 3 بازیکن از لیگ ژاپن و 2 بازیکن نیز از لیگ چین در ترکیب 22 نفره کره ای ها به چشم می خورد.در این بین می توان به سون هیونگ مین اشاره کرد که در حال حاضر مطرح ترین بازیکن تیم ملی کره جنوبی به شمار می رود.

این بازیکن از بازیکنان فیکس بایر لورکوزن است و در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا نیز موفق شد در خانه زنیت سن پطرزبورگ به حریف روس دو گل بزند تا لورکوزن با دست پر روسیه را ترک کند.

در زیر ترکیب 22 نفره کره جنوبی، به همراه تیم های باشگاهی آنها، تاریخ تولد، تعداد بازی ملی و گل های ملی هر بازیکن به تفکیک مشخص است.

Comment

Looks like Qatar is stealing their legionnaires too.

Comment

Report :

Soroush Rafiei is in new list of Sarbaz.

This is devastating for Foulad Khuzestan losing 6 of their best to Military teams for free , They won't be able to recover
          Vakia mat be next target.
          1-Walid Mashaei ( TM U22) ,2- Afshin , 3-Bakhtiar Rahmani ( TM) ,4- Abdollahzadeh ( TM) ,5- Rafeiei ( TM) , Soroush Saeidi

No names of Pouraliganji, Azmoon, Jahanbakhsh has been mentioned. They supposed to be student but they list Abdollazadeh who is student.

Comment

Originally posted by Martin-Reza View Post
            Looks like Qatar is stealing their legionnaires too.
            Qatar probably wants to buy the entire Japan, Korea, Iran and Australian national team.

Comment

Sv: TM-News-

Originally posted by Kiarash View Post
              Qatar probably wants to buy the entire Japan, Korea, Iran and Australian national team.
              I see it happening in the coming years..

Comment

Originally posted by Kiarash View Post
                no beroblem my friend.

Comment

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
                    Report :
                    Soroush Rafiei is in new list of Sarbaz.
                    This is devastating for Foulad Khuzestan losing 6 of their best to Military teams for free , They won't be able to recover
                    Vakia mat be next target.
                    1-Walid Mashaei ( TM U22) ,2- Afshin , 3-Bakhtiar Rahmani ( TM) ,4- Abdollahzadeh ( TM) ,5- Rafeiei ( TM) , Soroush Saeidi
                    No names of Pouraliganji, Azmoon, Jahanbakhsh has been mentioned. They supposed to be student but they list Abdollazadeh who is student.
                    Because they are merely correcting an abnormality. No team outside the Tehran soosools is allowed to make waves. And if one year some team does, then the traditional ''harsh reality of iranian football'' is brought down on them, hard ... to bring them back to earth and things back to normal. (only Sepahan has managed it through sheer grit and professionalism of their management along with hefty load of money to defy this rule)

Then we wonder why teams don't invest in the youth. Because the moment they start to reap the fruit of their investment and hard work, some shitty military rule and club swoops in and takes the stars away!

That's why we have such a pathetic record in youth level in Asia and 40+ years of missing Olympics.

Comment

Originally posted by Doctor DOOM View Post
                      Because they are merely correcting an abnormality. No team outside the Tehran soosools is allowed to make waves. And if one year some team does, then the traditional ''harsh reality of iranian football'' is brought down on them, hard ... to bring them back to earth and things back to normal. (only Sepahan has managed it through sheer grit and professionalism of their management along with hefty load of money to defy this rule)

Then we wonder why teams don't invest in the youth. Because the moment they start to reap the fruit of their investment and hard work, some shitty military rule and club swoops in and takes the stars away!

That's why we have such a pathetic record in youth level in Asia and 40+ years of missing Olympics.

Comment

بازی با بحرین، قطر و امارات سردرد است

تکی روش: به ما دیکته شود در جام ملت ها هم دفاع می کنیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:
                        هر بازی که به ما دیکته شود دفاع کنیم، دفاع خواهیم کرد و اگر هم بازی ها به ما دیکته کند حمله کنیم، حمله می کنیم.

بازیکنان جوان امید

این بازیکنان را در 2 سال گذشته تحت نظر داشتیم بعد از جام جهانی برزیل تصمیم گرفتم و قرار شد تیم ملی را با جوانگرایی دوباره بسازیم. فرصت زیادی برای بازی دوستانه نداریم بدون شک فردا یا به این جوان ها فرصت می دهم چرا که در آینده به توان فنی این بازیکنان نیاز داریم. مطمئنم بازیکنانی مثل مرتضی پورعلی گنجی، کریم انصاری فرد، احسان حاج صفی، سروش رفیعی، سردار آزمون و حتی وحید امیری که الان پیش ما نیست و ... فردا را رقم می زنند.

بازیکنان جوان امید مقابل کره

تعدادی از این نفرات درون زمین خواهند بود. هیچ مشکلی ندارم که بتوانیم از این بازیکنان استفاده کنیم.

پروسه جوانگرایی

در تیم ملی نیازی به انقلاب ناگهانی نیست. باید پایه ها را حفظ کرد و جوانگرایی را به مرور انجام داد. ما باید پایه های اصلی را حفظ کنیم و برای رسیدن به هدف جوانگرایی نیاز به تداوم داریم بازیکنان سن بالا برای بازیکنان جوانتر الگو هستند که با نگاه به آنها پیشرفت کنند.

انتقاد ازفاز حمله

راهکار ما بنا بر یک اصل همیشگی است که بیشتر و بهتر تلاش کنیم. باید بیشتر و بهتر کار کنیم اما ما کمتر کار می کنیم و بدتر. تعداد و کیفیت بازی های دوستانه ما کمتر است. کیفیت و تعداد اردوهای ما کمتر است. باید به واقعیات بازگردیم نمی توانیم یک بازی تظاهر گونه انجام دهیم باید دست به دست هم دهیم و ایمان و اعتماد به بهتر بودن را زنده نگه داریم همیشه یک قصه یکسان وجود دارد و مقابل قطر، بحرین و امارات یک داستان داریم. به جام خلیج فارس نگاه کنید همه تیم ها یک شرایط یکسان دارند شما چه توقعی دارید باید مقابل آرژانتین و نیجریه باز بازی کنیم. ما با حقیقت بازی کردیم و فداکارانه بازی انجام دادیم. دفاع کردیم و آماده استفاده از موقعیت ها بودیم. ما در جام جهانی فوتبال منفی بازی نکردیم.

بین فوتبال منفی و فوتبالی که خالق غرور و افتخار باشد تفاوت است با فوتبالی که باعث غرور و سربلندی یک ملت می شود این همان کاری است که بازیکنان ما انجام دادند. امیدوارم کسانی که این انتقاد را می کنند این نوع فوتبال را در تیم هایی که خودشان حضور دارند به نمایش بگذارند.

نظارت تیم های پایه
                        درباره اینکه با وجود رفتن وینگادا از تیم فوتبال المپیک و احتمال حضور کرانچار بازهم روی تیم های پایه نظارت خواهد داشت یا نه، گفت: خیر، من این کار را نخواهم کرد! بحث نظارت یک بحث است اما اینکه بخواهند من را در سیاست ها و کارهای اشتباه شان وارد کنند بحث دیگری است.

اختلاف با زلاتکو کرانچار
                        وی با اشاره به دارد، اظهار داشت: من یک نوع نگاه خاص برای خودم دارم. من عاشق دوستان و دشمنانی که دارم؛ هستم. هر چیزی که آنها برای من آرزو داشته باشند من دو برابرش را برای خودشان آرزو می کنم. کرانچار و دیگر مربیان هر کاری که در قبال من انجام دهند و هر نوع حمایتی که از من بکنند من دو برابرش را برای آنها انجام خواهم داد. من در کل آدم خوبی هستم.

Comment

نظارت تیم های پایه

درباره اینکه با وجود رفتن وینگادا از تیم فوتبال المپیک و احتمال حضور کرانچار بازهم روی تیم های پایه نظارت خواهد داشت یا نه، گفت:

خیر من این کار را نخواهم کرد ! .

بحث نظارت یک بحث است اما اینکه بخواهند من را در سیاست ها و کارهای اشتباه شان وارد کنند بحث دیگری است .

Despite IFF claims , CQ never was involved with Youth programs . He never attended any U17, U19 teams talking with their managers He only attended one meeting regarding U22 about faith of his friend Vingada .CQ said only 27 minutes of meeting was about vingada .
                          This "nezarat" thing is not working as i suggested earlier .

If youth teams need a "monitor" they should appoint a full time manager with define responsibility otherwise it will be waste of time for youth teams, and CQ.

گزارش روز: کي روش مشکل جديد تيم اميد!

انگار قرار نيست علي کفاشيان و همکارانش در فدراسيون فوتبال يک روز راحت داشته باشند.

ه گزارش "ورزش سه"، حالا که به نظر می رسد توافق با کرانچار در مرحله نهایی شدن قرار دارد و یک مربی رزومه دار روی نیمکت تیم امید می نشیند، رئیس فدراسیون فوتبال باید به فکر حل یک مشکل جدید باشد و آن ناراحتی کارلوس کی روش از تیم امید است.

سرمربی تیم ملی که هنگام حضور نلو وینگادا در تیم امید از کمک به این تیم استقبال کرده بود حالا و علیرغم آنکه در قراردادش نظارت بر تیم امید و تیم های پایه قید شده است، اعلام کرده که هیچ نظارتی بر تیم امید نخواهد داشت.

او از یکطرف از اخراج دوست صمیمی اش - نلو وینگادا - از تیم امید ناراحت است و از طرف دیگر قرار است مردی روی نیمکت تیم امید بنشیند که رابطه خوبی با او ندارد.

هر چند حبیب کاشانی مدیر تیم امید چند روز قبل اعلام کرده بود که کرانچار در صورت انتخاب شدن به عنوان سرمربی تیم امید قطعا با کی روش تعامل خواهد داشت اما سرمربی پرتغالی تیم فعلا از در قهر با تیم امید وارد شده. باید دید کاشانی و کفاشیان می توانند کی روش را دوباره به سمت همکاری با تیم امید سوق دهند یا نه ؟

Comment

Originally posted by Farhad-7 View Post
                            It says video has been removed by user. Any alternate link?
                            only the user knows. we have to ask the user.
                            CHECK OUT OUR FORUM RULES HERE: http://www.persianfootball.com/forums/faq.php

Don't Select Players That Suit Your Tactics; Select A Tactic That Suits Your Players !!!

Comment

http://www.tasnimnews.com/English/Home/Single/562111http://www.tasnimnews.com/English/Home/Single/562123
                              Last edited by aenima_8; 11-18-2014, 03:05 PM.

Comment

AW: TM-News-

Lol @ Stieleke. Very polite players he has...

Comment

Working...
                                X