Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

حسینی افزود: اگر واقعا دل این افراد برای فوتبال ایران می سوزد بهتر است به وظایف خود عمل کنند. مثلا خبر ممنوع الخروجی سرمربی تیم ملی ایران را همه روزنامه ها و سایتهای بزرگ دنیا بازتاب دادند. مگر افتضاح بزرگتر از این برای سیستم اجرایی فدراسیون فوتبال پیدا می شود؟ یا شما به وضعیت سفر تیم ملی از اتریش به سوئد نگاه کنید. این کارها وظیفه کیست؟ اگر به قول آقایان کار کی روش پایین تر از استانداردشان است، ما به خوبی در این چند هفته با استانداردهایشان آشنا شدیم!

حسینی با اشاره به پیروزی ایران برابر شیلی گفت: من که یادم نمی آید در تاریخ فوتبال ایران هیچ وقت تیم ملی چنین عملکردی را مقابل یکی از بهترین تیمهای حال حاضر دنیا داشته باشد. با این حال اصلا به این بازی کاری ندارم. شما اعتماد به نفسی که این تیم پیدا کرده را در کمتر تیم آسیایی می بینید، آن هم در شرایطی که تیمهای باشگاهی ما مقابل تیمهای درجه دو کشورهای دیگر حرفی برای گفتن ندارند. مطمئنم بعد از این حرفها یکسری افراد دوباره می گویند ما برنامه ریزی شده مصاحبه کرده ایم اما همه من را می شناسند. همیشه واقعیتها را گفته ام و از کسی نمی ترسم. الان هم مطمئن هستم اگر مسوولان جدید فدراسیون با همین دست فرمان پیش بروند تیم ملی را نابود می کنند و در نتیجه مردم به طور کلی از فوتبال دلزده می شوند؛ اتفاقی که در باشگاهها و بازیهای لیگ رخ داده است.

وی در پایان گفت: اگر ما کم مصاحبه می کنیم دلیل نمی شود کسی بخواهد پا روی حق بگذارد. ما تلاشمان برای خوشحال کردن مردم است و اگر کسی می خواهد مقایسه ای درباره عملکردمان داشته باشد، بهتر است قبل آن با خود ما صحبت کند.

انتهای پیام
    sigpic

Zendeh bad IRAN
    >-----------------<
    Marg bar dictator
    >-----------------<

Comment

Here is Beikzadehs interview:

بیک زاده: چطور برخی افراد تازه وارد از پایین بودن استاندارد های کی روش و تیم ملی حرف می زنند؟
      ۳ ۰ ۷۳
      داوری: فیس*بوک: بازدیدها: ۵۸۳۴ تاریخ: ۷ فروردین ۱۳۹۴ (27 March 2015)

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: عجیب است که چطور بعضی افراد که تازه مسوولیت گرفته اند حرف از این می زنند که تیم ملی و کی روش پایین تر از استانداردهایشان بوده است.
      هاشم بیک زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با تسلیت درگذشت میلاد اسلامی و حسین جوادی به خانواده و جامعه رسانه ای درباره عملکرد این تیم چهار سال گذشته گفت: اگر می خواهیم عملکرد تیم ملی را بررسی کنیم باید روندی که طی شده را نگاه کنیم. اینکه جایگاه فوتبال ما در شروع این زمان کجا بود و الان کجاست. شاید اگر چند سال قبل می گفتیم که می توانیم با تیمهای بزرگ دنیا بازی کنیم و مقابلشان کم نیاوریم مثل جوک بود اما الان می*بینید که می توانیم با نیجریه مساوی کنیم، با آرژانتین آن نمایش پرافتخار را به نمایش بگذاریم و شیلی را ببریم.

بیک زاده افزود: وقتی در فوتبال باشگاهی، سالهاست نتوانسته ایم به فینال لیگ قهرمانان برسیم و بازی با تیمهای باشگاهی بزرگ دنیا برای همه ما مثل یک رویاست اما می توانیم پا به پای تیم*های بزرگ دنیا بازی کنیم یعنی اینکه تیم ملی بالاتر از استانداردهای فوتبال ایران بازی می کند. البته خدا شاهد است که این حرف را به خاطر برد دیشب نمی زنم بلکه به روندی نگاه می کنم که این تیم با کار فنی فعلیش طی کرده است.

وی با بیات اینکه شخصیت این تیم در فوتبال آسیا کم نظیر است گفت: در استرالیا که بودیم، یکی از برگزارکنندگان بازیها که از یوفا آمده بود به من گفت که نظم و شخصیت تیم ایران با تیمهای مطرح اروپایی برابری می کند. این شخصیت چیزی نیست که یک روزه به آن رسیده باشیم و نباید هم با یکسری تغییراتی که در بدنه اجرایی فدراسیون ایجاد شده آن را یک شبه خراب کنیم.

بیک زاده در ادامه گفت: عجیب است که چطور بعضی افراد حرف از این می زنند که تیم ملی و کی روش پایین تر از استانداردهایشان بوده است. اگر آقای کفاشیان این حرف را می زد می توانستیم قبول کنیم چون هم ایشان رییس فدراسیون است هم اینکه سالها در کنار کی روش بوده اما وقتی بعضی افراد که تازه مسوولیت گرفته اند بدون اینکه از واقعیتهای تیم ملی با خبر باشد، دست می گذارند روی نقطه قوت فوتبال ایران این ناراحت کننده است.

وی افزود: چطور می شود با تیم و سرمربی که مردم عاشقانه دوستشان دارند چنین رفتاری انجام داد؟ وقتی آقای رییس جمهور صحبت از این می کنند که تیم ملی با نمایش پرافتخارش ۷۰ میلیون ایرانی را خوشحال کرد، من نمی دانم صحبتهایی که انجام شده چه معنایی دارد. من این حرفها را برای خوش آمد کی روش نمی گویم. او نیازی به حمایت من و امثال من ندارد اما مطمئن هستم اگر خدایی ناکرده تغییری بر خلاف خواست قلبی مردم ایجاد شود، مسببان این موضوع در آینده جوابی برای افکار عمومی نخواهند داشت.
      sigpic

Zendeh bad IRAN
      >-----------------<
      Marg bar dictator
      >-----------------<

Comment

ahhh, its such a pleasure to see iff getting owned by such comment that hosseini made! some fresh air!

Comment

More on Hosseini Interview

It is hard to exaggerate Jalal Hosseini's slamming of IFF, and specifically Asadi. It is very likely that after this interview he will be reprimanded and dismissed from TM. Clearly he has made a calculated effort knowing that no matter if CQ is kept or not, his own position is gone. I wonder if he will be even recalled before the Sweden game.

For those of you not able to read the interview in Persian:

He says (in brief):
          1. Today we play teams like Sweden & Chile because of the reputation that Iran has obtained over the past 4 years, otherwise impossible to play such strong teams in Friendlies.

2. This is all directly due to having a great coach like CQ who shows more patriotism to Iran than perhaps some Iranians. Without knowing this, Asadi has entered a matter which is our point of strength.

3. If they care about TM, why don't they do their own assigned duties. For example CQ's detainment at the airport was a disaster of planning which was internationally broadcast. If they believe CQ has not reached their standards, over the past few weeks we have become familiar with what their standards are.

4. I cannot rememer TM ever playing better than how we played against Chile......The newly appointed to the IFF will destroy TM if they continue their current direction,

5. If we don't speak out often, it doesn't mean that others can deny certain truths. If someone wants to speak about out performances, they should first consult us.

As I said, directly attaching Asadi and IFF is unlikely to be tolerated. Hosseini thinks that he will be retiring soon anyways so that's why he has spoken out.

Comment

Ohhh damn, snap!! What an ass whopping from Jalal, I love him!! Everything he said is so true, damesh garm!

Comment

^ Ass-whopping is exactly what it is!

Comment

sigpic

Zendeh bad IRAN
                >-----------------<
                Marg bar dictator
                >-----------------<

Comment

Damet garm Hosseini jan, pleasure meeting you last night!
                  Originally posted by Z Joon View Post
                  Malcolm X and Lionel Messi

Comment

·
                    • جهانبخش : کیروش به فوتبال*ایران اعتبار داده است.
                    • محمد نوری: کیروش بهترین گزینه است.
                    • بیک زاده : مسببان جدایی کیروش در آینده چه جوابی به مردم خواهند داد؟!
                    .................................................. ...................................
                    - علیرضا جهانبخش می* گوید: من این موضوع را بارها گفته ام که حضور کارلوس کیروش باعث اعتبار به فوتبال ایران شده است. الان همه دنیا فوتبال ایران را شناخته اند و من به عنوان یک بازیکن جوان اعتقاد دارم که کی*روش به فوتبال ایران اعتبار داده است.
                    - محمد نوری گفت : این برد شخصیت تیم ملی را در دنیا بالا برد. تیم ملی اینقدر خوب بازی کرد که جای خالی کسی حتی من حس نشد و مهم برد تیم ملی بود و به همین خاطر خیلی خوشحال هستم.
                    من اعتقاد دارم اگر فدراسیون می خواهد مربی خارجی بیاورد کیروش بهترین گزینه است ولی اگر می خواهند مربی داخلی جذب کنند ماجرا فرق می کند و فدراسیون باید تصمیم بگیرند.
                    - هاشم بیک زاده عنوان کرد: چطور برخی افراد تازه وارد از پایین بودن استاندارد های کیروش و تیم ملی حرف می زنند؟!
                    چطور می شود با تیم و سرمربی که مردم عاشقانه دوستشان دارند چنین رفتاری انجام داد؟!
                    من این حرفها را برای خوش آمد کی روش نمی گویم. او نیازی به حمایت من و امثال من ندارد اما مطمئن هستم اگر خدایی ناکرده تغییری بر خلاف خواست قلبی مردم ایجاد شود، مسببان این موضوع در آینده جوابی برای افکار عمومی نخواهند داشت.

Comment

agha assadi goh, an hameh ghabool darim but what kind of contract we have with cq that if he doesnt like something someone in the federation (his bosses) says (even though they should not be there) and can quit?! if we fire him we have to pay millions but if he doesnt like what you say he can just quit? weak one sided contract if you ask me.

Comment

Originally posted by Camran khan View Post
                        Damet garm Hosseini jan, pleasure meeting you last night!
                        For real?! Describe kon digeh, what happened, what did he say?

Comment

well syed jalal, i had lots of respect for you before the interview .. now i love you like i love my own mother
                          takes massive tokhm to come at IFF and Asadi like that.

Comment

Jalal and Beik are two of the most BE HASHIEH players in TM. For them to come out and verbalize the truth without any fear shows their love for Iran, TM and the fans. Both articulated their thoughts very effectively and it will create a ripple affect with the rest of TM players. I want to see the same intensity of play against Sweden so their words are fully backed up by their actions.

I have never been so proud of our TM and Company. Not just because they beat Chile but for their attitude, their unity and overall organization. For all TM die hard fans, these are the moments we cherish and live for.
                            Last edited by rezabmehr; 03-28-2015, 07:54 AM.
                            sigpic

Comment

Jalal Hosseini my man!

Comment

Originally posted by Abtin View Post
                                For real?! Describe kon digeh, what happened, what did he say?
                                This happened

Comment

Working...
                                X