Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

That is a sick asss poster ..!
    Makes me wanna buy tickets even though couldn't make the game

Comment

.
      Asadi VS Queiroz

Dr Asadi IFF Sec General
      حرف هاي عجيب کي روش پس از جلسه 4ساعته با دبيرکل
      کی روش: با قلبی شکسته به خانه می رویم

کارلوس کي روش پس از جلسه اي سنگين و 4 و نيم ساعته با چهره اي غمگين و بهت زده به تنهايي راهروي تاريک فدراسيون را پايين آمد و در طبقه همکف با "ورزش سه"، به گفتگو نشست.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در این گفتگو عجیب خبر از عدم توافق با دبیرکل فدراسیون داد، آن هم در شرایطی که قرار است تیم ملی فوتبال ایران تا چند روز آینده برای برگزاری یک اردو و بازی های دوستانه عازم اروپا بشود.

گفتگوی کی روش مبهم و پرنکته بود و مخاطب اصلی اش کسی جز علی کفاشیان نبود. رییس فدراسیون فوتبال که مشخص نیست چه در سر دارد اما کی روش او را به کمک طلبید تا مشکلش را حل کند. مشکلی قاعدتا ادامه کار سرمربی را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. این مصاحبه را که ساعتی پیش انجام شده، بخوانید:

کارلوس کی روش ابتدا با اعلام این نکته که دبیرکل از عملکرد او و کادرش راضی نبوده، گفت: جلسه با دبیرکل چهارساعت طول کشید. در جلسه امروز سعی داشتیم یک سری از اختلافات را برطرف کنیم. جلسه امروز شفاف سازی کرد که یک سری اختلافات وجود دارد.

وی ادامه داد: متاسفانه یک سری تفاوت های بزرگ بین من و دبیرکل در اعتقادات ما وجود دارد به خاطر اینکه این اختلافات وجود دارد نمی دانم چطور باید رو به جلو حرکت کنیم. نمی دانیم چطور با این اختلافات باید قدم به جلو بگذاریم. من فکر می کنم تنها رییس فدراسیون در این اینجا و این لحظه باید راهکاری پیدا کند. البته من نمی خواهم خیلی این مسائل را باز کنم.

کی روش در ادامه درباره محتوای صحبت هایی که اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال با او داشته گفت: متاسفانه خیلی شفاف به من گفته شد که بنده یعنی کارلوس کی روش نمی تواند توقعات آقای دبیرکل را برآورده کند. حرف دیگری ندارم چون این مساله حتما باید با کمک فدراسیون حل شود و امیدوارم رییس فدراسیون الان راهکاری ترتیب دهد تا با یک اخلاق و رفتار مناسب این مسائل و اختلافات حل شود. در حال حاضر هم چیزی برایم مهم نیست جز توهین هایی که در این جلسه به ما شده است.

کی روش که به نظر می رسید از جلسه و خروجی آن با دبیرکل ناامید و ناراضی بوده باشد گفت: همانطور که همه می دانند من با احترام و شور حرارت زیاد که به هواداران داشتم به ایران آمدم. اما به نظر می رسد دستاورد من از تیم ملی پایین تر از توقعات دبیرکل فدراسیون باشد.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: طبیعتا من از این مساله ناامید هستم به خاطر اینکه واقعا زیبا و برازنده نیست که بخواهم درباره کارهایی که می خواهم برای تیم ملی انجام دهم صحبت کنم. اما نظر دبیرکل این است که عملکرد من در تیم ملی رضایتبخش نبوده و همانطور که می بینید در حال حاضر هم برای پیدا کردن کلماتی که باید به زبان بیاورم ناتوان هستیم.

سرمربی تیم ملی در ادامه با ذکر این نکته که کادر همراهش در این مدت بدون چشم داشت مالی تمام توان خود را برای موفقیت تیم ملی به کار برده اند و علیرغم عدم دریافت حقوق به درخواست او همچنان همکاری شان را با فدراسیون ادامه داده اند گفت: می خواهم تشکر و تقدیر کنم از کادرم که با تعهد کامل برای تیم ملی و بدون دریافت حقوق و پاداشی و هنوزم افرادی در کادر من هستند که 7-8-9 ماه حقوق نگرفتند. در تمام این مدت من به همراه کادرم حقوقی دریافت نکرده بودیم و با تمام گذشت و فداکاری ای که داشتیم به نظر ایشان موفق نبوده ایم.

کی روش ادامه داد: ناامید هستم و می خواهم از کادرم عذرخواهی کنم. من از آنها خواستم که به کارشان ادامه دهند. آنها از خانواده شان گذشتند و از همسر و پدر و ... خود گذشتند اما به نظر می رسد این کار کافی نبوده چون به ما شفاف اعلام شد کارمان پایین تر از سطح درخواست و توقعات ایشان بوده است .

کی روش در رابطه با این سوال که آیا این حرف ها به معنای پایان دوران حضور و همکاری اش در ایران به عنوان سرمربی است گفت: این را باید از شخص دبیر کل بپرسید اما ما با قلبی شکسته و آکنده از درد به خانه می رویم.

کفاشیان:در جریان جلسه کی روش با اسدی نیستم

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: ماجراي جلسه کي روش و دبيرکل فدراسيون فوتبال را يکشنبه پيگيري خواهم کرد.

به گزارش "ورزش سه" از تسنیم، علی کفاشیان در مورد اینکه کارلوس کی روش بعد از جلسه با دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرده که اسدی عملکرد او را زیر سوال برده و در مورد آینده کاری اش با ابهام صحبت کرده، اظهار داشت:

من در جریان این جلسه نبودم و اکنون از شما درباره آن می شنوم. فردا (یکشنبه) به فدراسیون می روم و این مسئله را پیگیری می کنم.

وی افزود: نمی دانم چه مسائلی رد و بدل شده است. اکنون (ساعت 22) وقت خواب است نه کار، قطعا فردا که به فدراسیون فوتبال بروم این موضوع را پیگیری خواهم کرد تا بدانم ماجرا چه بوده است.

Asadi not long ago was elected to replaced Nabi.
      CQ in the past did not take Nabi seriously and mostly ignored or disrespected Nabi. It seems for CQ that policy may not work with His replacement Asadi.

Comment

So Azmoun and Jahanbakhsh wont be with TM for Chile and Sweden games?

Comment

Originally posted by pres80 View Post
          So Azmoun and Jahanbakhsh wont be with TM for Chile and Sweden games?
          CQ & Khakpour will meet tomorrow to discuss JB , SA and 3 other Omid player's situation.

Hopefully they will reach an agreement that is best for Iran .

Comment

CQ will resign....SA and AJ both invited to olympic team. I would resign if i was CQ.

Comment

At 1:00
              http://video.varzesh3.com/iran/%D8%A...-%D9%85%D9%84/

Habib Kashani (business manager of TM Omid) : "We wanted to practice on the main training ground (Zamin-e-shomareh yek) but Mr. Queiroz did not give us permission."

Comment

Originally posted by Z Joon View Post

Habib Kashani (business manager of TM Omid) : "We wanted to practice on the main training ground (Zamin-e-shomareh yek) but Mr. Queiroz did not give us permission."
                This is perhaps his version of "Monitor".
                Tomorrow CQ will meet Khakpour , Kashani will attend too (Tasnim).
                CQ was disappointed after meeting with Asadi. They were discussing TM future programs, upcoming TM training camp and Cooperation with Olympic team.
                CQ was not happy when he left this meeting. Hopefully tomorrow they all will be satisfied.

کارلوس کی روش عصر دیروز نشستی 4 ساعته با علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار کرد. در این دیدار در مورد برنامه های پیش روی تیم ملی و اردوی اروپایی این تیم و موارد مربوط به همکاری با تیم امید صحبت شد.

Comment

We have to be careful here. Slowly, every problem is being blamed on CQ.

CQ cancelled the friendly, CQ wont give us JB and AZ, CQ wont let us train on this ground.

If I know anything about people in our football like (eg. Fattol., Rouyanian, KASHANI) is that they have no business in the sport and are massive liars.

These are people who we used to despise (dont forget, Habib Kashani is that moron that Daei clashed with a few years ago). You might think im a fool, but I know in my heart there is an agenda among people in our football (some, not everyone of course) that would love to get rid of CQ.

Isn't it slightly strange that within a span of 1 week several stories have come out saying CQ won't do this and CQ won't do that?

Don't forget, the people on the other side of the coin are not people I would trust. So don't fall for this potential campaign to slowly but surely get people annoyed with CQ. We are dealing with scumbags here, they are hardly angels in our football.

Comment

داوران اتریشی دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و شیلی را قضاوت می کنند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،

دیدار تداکاتی تیم

ملی فوتبال بزرگسالان ایران مقابل شیلی که روز 6 فروردین ماه 94

و از ساعت 20:00 به وقت محلی و 18:30 به وقت تهران برگزار می شود

را داوران اتریشی قضاوت می کنند.

بر همین اساس
                    مانوئل شوتنگروبر به عنوان داور وسط، ریچارد هوبلر و آندریاس هیدنریک به عنوان کمک های وی این دیدار را در ورزشگاه VN Arena در شهر سانکتپولتن اتریش سوت خواهند زد.

Comment

Originally posted by Z Joon View Post

And one more thing, how the hell did this guy become a journalist? Without a doubt this goof (whatever his name is) is one of the worst reporters in our football. Show me one piece of news he reports without his stupid sarcastic tone. Doesn't matter who it is, CQ, Mansourian, Daei, Karimi, he throws tike at everyone and everything and always has a spin on his stories.

I remember after the loss to Oman in a friendly he was camped out in the airport waiting for CQ, but CQ having prior knowledge of these guy being a terrible reporter, wouldn't give him the light of day and didnt bother answering his BS. This guy needs to look at himself inside and realise he is not doing anyone any favours with his constant garbage.

Comment

You are not a fool , to the contrary, you seems to be good smart and patriot who love Iranian Football.

Most of these issues and troubles are because of secrecy about Kafashian contract with CQ and limitations, boundries of his responsibilities.

He act as he has authority to decide what is best for Iranian and interfere in areas not include in standard TM coaching jobs.

It is not up to him to decide what is best interest of Iranian Olympic team and who can play there. Khakpour is Olympic coach and he said he need those two players for official tournament. TM technical committee , IFF Chairman and Secretary General agree with Khakpour . Yesterday Asadi stood against him and told him of his limitations , something Kafashian should have done long ago.
                        He suppose to Monitor and assist TM youth programs, but apparently assist to him it only mean his own interest and reputation. He has yet to check on U20 once. He never checked with Khakpour about his program.

There are better ways that this particular issue could have been resolved but alas it got to this point.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
                          You are not a fool , to the contrary, you seems to be good smart and patriot who love Iranian Football.

Most of these issues and troubles are because of secrecy about Kafashian contract with CQ and limitations, boundries of his responsibilities.

He act as he has authority to decide what is best for Iranian and interfere in areas not include in standard TM coaching jobs.

It is not up to him to decide what is best interest of Iranian Olympic team and who can play there. Khakpour is Olympic coach and he said he need those two players for official tournament. TM technical committee , IFF Chairman and Secretary General agree with Khakpour . Yesterday Asadi stood against him and told him of his limitations , something Kafashian should have done long ago.
                          He suppose to Monitor and assist TM youth programs, but apparently assist to him it only mean his own interest and reputation. He has yet to check on U20 once. He never checked with Khakpour about his program.

There are better ways that this particular issue could have been resolved but alas it got to this point.

I just think it has gotten to the point where everything is being blamed on other people.

Now, how can I look at this?

Lets track back to before CQ came to Iran. What were our opinions of people like Kashani, GN, Fattolazadeh, Royanian, etc...? Mostly negative opinions. I for one did not believe much of what they said.

Now, CQ comes to Iran. We already know a lot about people in our domestic football. CQ arrives, and after months or years, tells us that these guys are not good guys. Money is being funnelled to EsEs and GN. CQ has a workshop and invites all domestic league coaches. Very few show up, which is a slap in the face. Again, we know these people. We know what CQ is saying is probably, very very very true.

On the other hand, these people in our football are up in arms that someone has come from another country and has exposed a lot of their nonsense. They start to fire negative stories into the media about CQ. Now, maybe its true, maybe CQ has a very rough attitude (or maybe these guys are just not used to REAL work, and CQ's no nonsense attitude is hard for them to take). However, with everything we know of these people, what are we supposed to think? Myself, I don't believe them too much or too often.

These people do not listen to CQ. As I said, in the early days, CQ conducted a workshop, where coaches were free to show up, ask questions, learn, etc... Majority did not come. They don't listen. CQ asked if Maziar Zare could be tested at the CB position at his club. Malavan coach said no, which he is free to do. However, if an Iranian asked him, the answer may have been different. Usually CQ is not listened to, only because he is CQ.

CQ's best connection with youth Iranian football was when Mansourian was u23 coach. Why? Mansourian is not arrogant, he is willing to learn, willing to listen, willing to work hard, willing to think rationally. Unfortunately, the yellow card situation came up and ruined that team.

Now, why would CQ come and help youth teams when the guys in charge are not willing to listen?

The scenario would be like this, as we all know. CQ would supervise a youth team, give his advice, the domestic coach of the youth team probably will not listen, will do his own plan, will most likely fail, and then what does he do? Blame it on CQ. This was CQ's advice, this was CQ's suggestion.

CQ should not help people who are not willing to listen, but are very willing to put his name in the very forefront when they fail with their own tactics or plan.

Again, knowing everything we do about the people in our football, we have much more reason to trust CQ's words than the words of the majority of domestic managers

Comment

More on Asadi VS Queiroz
                            CQ version:

کی روش: اسدی و آنهایی که نماینده شان است بیایند و کار ما را تمام کنند

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از اظهاراتی که دبیرکل فدراسیون در جلسه با او داشته، شوکه شده است.

کی روش درباره جلسه اش با اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: باید بگویم یک جلسه نبود بلکه دو جلسه بود.

البته نمی خواهم در مورد این مسئله که چقدر آن جلسه ناامیدکننده بود صحبت کنم. سه یا چهار روز پیش با کفاشیان و اسدی جلسه داشتم. مقصود و منظور از جلسه با کفاشیان صحبت درباره تیم ملی بود و اینکه اسدی دبیرکل جدید هم معرفی شود اما من در طول آن جلسه از صحبت هایی که شنیدم شوکه شدم. این صحبت ها از طرف آقای دبیرکل بود اما با احترام به همه و به عنوان سرمربی تیم ملی باید بگویم که هیچ دلیلی وجود ندارد که من با هر صحبت و هر جلسه ای موافق باشم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: تصمیم گرفتم مدت زمانی در مورد مطالبی که مطرح شد، فکر کنم، آن جلسه شفاف بود و در صحبت های ما تفاوت های اساسی و پایه ای وجود داشت. تا آنجا که دبیرکل جدید شخص من و کاری که انجام دادم را قبول نداشت و حتی این حرف را زد که من نمی توانم به استانداردهای شخصی او برسم. دبیرکل علامت سوالی در مقابل کار من و همکارانم گذاشت.

با آنکه صادقانه گفت من باعث شادی مردم ایران شدم اما باز هم نمی توانم به حداقل استانداردهای او برسم.
                            کی روش افزود: دبیرکل اعتقاد داشت، در بُعد نتایج من نتوانسته ام کاری انجام دهم و این نتایج هیچ تفاوتی با مربیان دیگر نداشته است.

او تأکید داشت با حضور من اتفاقی نیفتاده و کاری انجام نشده است. ضمن اینکه در ارتباط با مربیان و آموزش آنها هم کاری انجام نداده ام.
                            وی خاطرنشان کرد: البته دبیرکل فدراسیون عنوان کرد که در حال حاضر احمقانه و غیرمنطقی است که بخواهند مرا عوض کنند و گویا این یک آماده باش برای این است که هر لحظه چنین اتفاقی رخ دهد. به نظرم براساس نظر ایشان نتوانسته ام رضایت او و بقیه را جلب کنم.

گویا اسدی بخشی از آن 12 درصدی است که در نظرسنجی برنامه 90 به کار من انتقاد داشته اند و نه آن 88 درصدی که از کارم ابراز رضایت کردند!
                            کی روش ادامه داد: به همین منظور سعی کردم چند روزی افکارم را جمع کنم و در نهایت درخواست جلسه دیگری داشتم که روز گذشته به مدت پنج ساعت برگزار شد.سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: نمی خواهم از کلمه عصبانیت یا ناراحتی استفاده کنم، چرا که عصبانی و ناراحت نیستم بلکه در نهایت آرامش از دبیرکل فدراسیون درخواست کمک کردم اگر معتقد است من کارم را به خوبی انجام نداده ام ما را اخراج کند،

چرا که این حق من، بازیکنان و به ویژه هواداران فوتبال است که همانطور که در صلح و آرامش آمدم همانگونه هم بروم تا او مرا به عنوان دبیرکل اخراج کند.
                            وی تصریح کرد: هم من و هم اسدی مطلع هستیم که در چهار سال گذشته تیم ملی برای جام ملت ها و جام جهانی چه مشکلاتی داشت.

من و همکارانم نه حقوق و نه پاداش نگرفته ایم. به جای این درخواست ها باید از ما تشکر می شد.
                            کی روش خاطر نشان کرد: به جای تشکر به من و کادرم توهین شد. این رفتار قابل قبول نیست. من از این توهینی از سوی دبیرکل به من و همکاران صورت گرفته است ناراحت هستم و از کفاشیان می خواهم تا راه حل مناسبی در این قضیه پیدا کند که احترام هر دو طرف حفظ شود

.
                            وی خاطرنشان کرد: در این شرایط کار کردن مقدور نیست. اگر هدف دبیرکل این بود که ما را زیر سؤال ببرد و از شور و اشتیاق خالی کند به او تبریک می گویم، چرا که این کار را انجام داده است. این توهین به من و همکارانم در حالی صورت گقته که آنها با از خودگذشتی بدون اینکه پولی را سر سفر خانواده خود ببرند، کارشان را به خوبی انجام داده اند

.
                            سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: من و کادرم زحمت کشیده ایم اما با این صحبت ها به ما و خانواده ما توهین شد که دوست دارم اینجا بگویم هیچگاه حرف هایی که دبیرکل فدراسیون زد را فراموش نخواهم کرد. او به ما گفت تمام کارهایی که انجام دادیم و سبب شور و شعف مردم این کشور شده است، اهمیتی ندارد و در واقع هیچ اهمیتی برای احساسات مردم قائل نیستند و کار ما برابر با استانداردهای موردنظر او نبوده است.ادامه دارد ...

به جای تشکر به من و کادرم توهین شد. این رفتار قابل قبول نیست. من از این توهینی از سوی دبیرکل به من و همکاران صورت گرفته است ناراحت هستم و از کفاشیان میخواهم تا راه حل مناسبی در این قضیه پیدا کند که احترام هر دو طرف حفظ شود.

وی خاطرنشان کرد: در این شرایط کار کردن مقدور نیست. اگر هدف دبیرکل این بود که ما را زیر سؤال ببرد و از شور و اشتیاق خالی کند به او تبریک می گویم، چرا که این کار را انجام داده است. این توهین به من و همکارانم در حالی صورت گقته که آنها با از خودگذشتی بدون اینکه پولی را سر سفر خانواده خود ببرند، کارشان را به خوبی انجام داده اند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: من و کادرم زحمت کشیده ایم اما با این صحبت ها به ما و خانواده مان توهین شد که دوست دارم اینجا بگویم هیچگاه حرف هایی که دبیرکل فدراسیون زد را فراموش نخواهم کرد.

او به ما گفت تمام کارهایی که انجام دادیم و سبب شور و شعف مردم این کشور شده است، اهمیتی ندارد و در واقع هیچ اهمیتی برای احساسات مردم قائل نیستند و کار ما برابر با استانداردهای موردنظرش نبوده است.

Comment

Regardless of who is right or wrong, there's just way too much negativity, hashieh and conflict going on right now for my liking. My biggest concern is that this is very bad for TM and Iran in general - again regardless of who's right or wrong or who's at fault.

Obviously in every working relationship as part of a team, there has to be some understanding between the members and a clear chain of command and both of those important factors seem to have gone by the way side.

Comment

Originally posted by Ando Teymourian View Post
                                We have to be careful here. Slowly, every problem is being blamed on CQ.
                                These are people who we used to despise (dont forget, Habib Kashani is that moron that Daei clashed with a few years ago). You might think im a fool, but I know in my heart there is an agenda among people in our football (some, not everyone of course) that would love to get rid of CQ.
                                Lol, I don't know whether to laugh or feel bad.

It's as if some people just started following Iranian football today and only watch IR tv for all their info.

Kashani, really!? There are people posting a link to something this clown said?! Do they not know who he is?! FFS, just look at his forehead!

What next, the PFDC whinos are going to post interviews of Rooyanian and MK?!
                                راه یکی است و آن راستی است

Comment

Working...
                                X