Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Don't know where to post this but have you seen this guys? What a stunning assist from Hasegawa to Forlan against Frontale last week, that vision though...

Comment

^
      Unless Queiroz stay , he wont be considered.

Comment

[Chorus]
        Uh uhhhhhhh,
        I know you say you love me girl,
        I know you say you love me girl,
        Problem is you prolly tell that shit to everybody,
        So we hear you talking boo but we just don't believe you
        It's a diamond on my "dick_ so that's a diamond on her tongue

If one believe in Abedini , Things may not be as it seems.
        Are Gudarzi & Kafashian tag team? or playing Good & Bad cops?
        According to Abedini , it is Kafashian who is against extending CQ Contract.!

Believe it or Not .

عابدینی در گفتگوی مشروح با مهر:

کفاشیان گفت مخالف تمدید قرارداد کی روش است/ وزارت ورزش فداکاری کرد!

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ می گوید وزارت ورزش و جوانان فداکاری کرده که خودش را در ماجرای تمدید قرارداد کارلوس کی روش وسط انداخته است! امیر عابدینی همچنین می گوید رئیس فدراسیون فوتبال صراحتا به او گفته بود که مخالف تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی تیم ملی بوده است.

امیر عابدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره رفتن کارلوس کی روش از ایران بدون تمدید قرارداد وی و وضعیت نامشخص نیمکت تیم ملی در آستانه مسابقات جام ملت های آسیا اظهار کرد: باید دید ما از کی روش چه توقعاتی داشتیم. چه آیتم هایی در قرارداد کی روش گنجانده شده و ایشان چنددرصد در اجرایی کردن آن موفق بوده است.

وی افزود: آنچه به عنوان قانون اصلی امضای قرارداد با یک مربی خارجی محسوب می شود و همه آنرا قبول دارند، تحول در فوتبال به صورت عام است نه اینکه این تحول فقط در تیم ملی رخ بدهد. ما آثار حضور خیلی از مربیان را بعد از رفتن آنها در تیم های مختلف فوتبال ایران دیده ایم ولی کارلوس کی روش چنین چیزی را در فوتبال ما عملی نکرد.
        عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: کی روش سبک و سیستم خاص، نو آوری یا زیبا بازی کردن را در فوتبال ایران ایجاد نکرد. بعد می آییم می*گوییم سرمربی پرتغالی تیم ملی پیشنهاداتش را به ما بدهد و ما آنرا تایید کنیم.

باید حق ملت رعایت شود
        عابدینی در ادامه یادآور شد: وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال حق دارند حقوق ملت ایران را استیفا کنند. درست است بعضی مواقع در بخش های دیگر حقوق ملت نادیده گرفته می شود ولی اینجا که نظارت عمومی وجود دارد، باید حق ملت رعایت شود.

نظر موافقان هم تغییر خواهد کرد

مدیرعامل باشگاه داماش همچنین گفت: افرادی که موافق تمدید قرارداد کی روش هستند اگر روی قرارداد وی ریز شوند و بحث کارشناسی انجام بدهند بدون شک نظرشان تغییر خواهد کرد.

وعده های کی روش وعده های سر خرمن است

عابدینی با اشاره به بعضی از مفاد قرارداد کارلوس کی وش اظهار کرد: کی وش دستیارانش را به فدراسیون تحمیل می ند. وعده ای او هم وعده ای سر خرمن است. کی وش می وید من شما را به جام جهانی 2018 روسیه می سانم در حالی که مسابقات آسیایی را در پیش داریم و باید در این مسابقات به عنوان قهرمانی برسیم. آثار و حرکت کی وش را در هیچ کدام از تیم ای پایه یا لیگ فوتبال هم نمی*بینیم!

نتیجه تمدید قرارداد نسبت به مبلغ قرارداد بزرگ نیست
        "باید برای چهار سال مبلغ 64 میلیارد تومان به کی وش بدهیم". عضو هیات رئیسه سازمان لیگ با بیان این مطلب افزود: این عدد و رقمی بزرگ است و قاعدتا نتیجه ی که ما می واهیم نسبت به این عدد خیلی بزرگ نیست. با توجه به بضاعت سرمربی پرتغالی تیم ملی و عدم بضاعت فدراسیون فوتبال مخالف تمدید قراردا وی بودم.

نمی ود به یک نیمه از جام جهانی دل خوش کرد
        عابدینی ادامه داد: بعد از جام جهانی خود کی وش هم متوجه شد که چیزی به فوتبال ما اضافه نکرده است. ما نمی وانیم فقط به یک نیمه فوتبال در جام جهانی دل خوش کنیم. مگر چنین چیزی می ود که دو سال پول بدهیم که در جام جهانی گل نخوریم!

منافع بعضی دوستان و حمایت از تمدید قرارداد
        وی در پاسخ به این سئوال که "با توجه به مشکلات سخت افزاری و مشکلات فراوان در فوتبال پایه چه انتظاری می وان از کی وش برای ایجاد تحول در فوتبال ایران داشت"؟ گفت: من این بحث را قبول ندارم. کی وش پول خوبی می یرد و قرار نیست در فوتبال ما تحول ایجاد نکند و بعد "کاسه کوزه ا را سر فدراسیون بشکند". خب بعضی از دوستان منافعی دارند و طبیعی است که از ماندن کی وش دفاع کنند!

تیم ملی شش دُنگ دست کی روش بود
        عابدینی افزود: مگر لیگ ما سال گذشته بی برنامه بود؟ ما تنها تیم آسیایی بودیم که فرصت مناسبی را در اختیار تیم ملی قرار دادیم تا برای جام جهانی آماده شود. ما مسابقات لیگ برتر را فشرده کردیم و سنگینی کار را روی دوش باشگاه ها انداختیم تا تیم ملی 6 دُنگ در اختیار کی روش باشد. در بخش تیم های پایه هم که به تیم های مطرح دنیا تنه زده*ایم.

هر وقت نتیجه نمی گرفتیم مشکلات مان سخت افزاری می شد

وی در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر تاکید کرد: از لحاظ سخت افزاری هم که مورد تایید فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم. یک زمانی مربیان خارجی مثل آری هان به ایران آمدند و گفتن چون زمین ندارید نمی توانم به شما قول زیادی بدهم ولی الان نمی توان این حرف را زد. کی روش هر وقت نتیجه نمی گرفت می گفت ما از نظر امکانات سخت افزاری، سازماندهی، مدیریت و موارد دیگر مشکل داریم.

کی روش بر سر ما چماق می زد!
        عضو هیات رئیسه سازمان لیگ با بیان اینکه کی روش از اروپا آمدنش را چماق می کرد و بر سر ما می زد، تصریح کرد: درست است که ما جهان سومی هستیم و اتفاقا ما جهان سومی ها در ورزش حرف های زیادی داریم. والیبال، بسکتبال و در سایر رشته*های ورزشی قدرتمان را به رخ سایر کشورها کشانده ایم. فوتبال ما سال ها قبل جهانی شده بود و اتفاقا همان موقع هم با مربیان داخلی به این افتخار رسیده بود.

مربی خارجی در برنامه هایش همیشه یک ناجی بود

عابدینی در پاسخ به این سئوال که "منافع چه افرادی با ماندن کی روش تامین می شود"؟ گفت: در بعضی از برنامه های به اصطلاح کارشناسی تلویزیون حرف های کاملا یکطرفه در این باره زده می شود. در این برنامه ها همیشه از مربی خارجی به عنوان ناجی حرف زده می شود و به صورت یکسویه، یکطرف دیگر را می کوبند. جالب است که همین برنامه ها نقش فدراسیون فوتبال را در موفقیت ها نادیده می گیرند.

داد و ستد به خاطر حمایت از کی روش!
        وی ادامه داد: معلوم نیست این کارشناسان از کجا آمده اند که به صورت یکسویه از مربیان خارجی دفاع می کنند. مشخص است که پشت این قضیه داد و ستدی وجود دارد.
        عابدینی درباره اینکه فکر می کند سرانجام قرارداد کی روش با فدراسیون چه می شود، اظهار کرد: نمی دانم این ماجرا به کجا می رسد ولی امیدوارم فدراسیون با اقتدار مذاکرات را پیش ببرد.
        وزارت ورزش فداکاری کرد که خودش را وسط انداخت!
        عضو هیات رئیسه سازمان لیگ درباره اینکه گفته می شود وزارت ورزش و جوانان در این امر دخالت کرده و سر راه امضای قرارداد مانع ایجاد کرده است، یادآور شد: موانعی نیست. فکر می کنم وزارت ورزش و جوانان فداکاری کرده است که خودش را وسط انداخته است.

کفاشیان گفت کی روش را نمی خواهم

وی تاکید کرد: فدراسیون فوتبال هم کی روش را نمی خواهد! من خودم یکبار از کفاشیان استعلام گرفتم و او گفت که کی روش را نمی خواهم.

کی روش زیاده خواه بود

عابدینی افزود: من از کفاشیان پرسیدم آیا دوست داری با کی روش قرارداد ببندی؟ کی روش روی موج سوار شده و می خواهد همه فوتبال را صاحب شود. او زیاده خواه است و هر وقت شکستی هست برای بضاعت، مدیریت، سازماندهی و مشکلات فوتبال ایران است. وقتی هم ببریم همه چیز به اسم او تمام می شود.

خیلی ها با فرگوسن راه رفته و غذا خورده اند

وی خاطرنشان کرد: خیلی ها پیش فرگوسن راه رفته اند و با او غذا خورده اند. فرگوسن حتی مربی بعد از خودش را در منچستر انتخاب کرد ولی آیا مسئولان باشگاه منچستر بعد از نتایج ضعیف "دیوید مویس" گفتند چون فرگوسن او را انتخاب کرده، پس کاری به کارش نداشته باشیم تا باشگاه خراب شود؟ خیر، آنها به کارنامه مربی خود نگاه کردند نه چیز دیگری. ما هم حالا باید به کارنامه کی روش نگاه کنیم که به نظرم قابل قبول نیست.

جو تبلیغاتی در حمایت از سرمربی پرتغالی بود

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پایان گفت: بعد از بازگشت تیم ملی از جام جهانی خود کفاشیان گفت که موافق تمدید قرارداد کی روش نیست. همان زمانی که جو تبلیغاتی در حمایت از کی روش هدایت می شد، کفاشیان گفت نگران است و فکر می کند نتواند خلاف موج حرکت کند. او واقعا مخالف تمدید قرارداد کی روش بود.

Comment

Abedini with usual charandiat.

Comment

Abedini is a ruthless rumor monger who is a rabid jomburi eslami supporter. He is lying through his arse!

Comment

Iranian football is like an orphan young girl who is being raped everyday by the most disgusting old men.
              __________________________________________________ ________________________________________
              We accept the reality of the world with which we are presented

__________________________________________________ ________________________________________

Comment

I think :
                More look like عروس هزار داماد

Comment

تماس اسکایپی نلو با کارلوس

وینگادا:

کی روش تا پایان هفته قراردادش را با ایران تمدید می کند/ به جانشینی او فکر نمی کنم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم المپیک ایران معتقد است قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال تا پایان هفته جاری منعقد خواهد شد.

نلو وینگادا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه آیا کارلوس کی روش برای امضای قرارداد به ایران بازخواهد گشت، اظهار داشت:

من در سه، چهار روز گذشته از جمله روز گذشته (شنبه) با کی روش از طریق اسکایپ تماس داشتم. ما تنها دو همکار و دوست نیستیم بلکه رابطه نزدیکی مانند دو برادر داریم و از مسائل شخصی هم باخبریم.
                  وی افزود: تا جایی که اطلاع دارم مذاکرات خوب پیش رفته است. گاهی جزییات باید چند بار بررسی و بین دو طرف مبادله شود تا تصمیم نهایی شکل بگیرد. در مجموع معتقدم تا فردا (دوشنبه) دو طرف به تفاهم می رسند و تا پایان هفته هم قرارداد همکاری بین کی روش و فدراسیون فوتبال ایران منعقد می شود.
                  سرمربی تیم فوتبال المپیک یادآور شد: اگر برای آمدن به ایران تنها نظر کی روش مهم باشد او برای این کار مشتاق است اما او تنها یک طرف ماجرا است و باید فدراسیون فوتبال هم این را بخواهد. با این حال تصور می کنم در نهایت همه چیز درست خواهد شد و او هدایت تیم ملی را برعهده خواهد گرفت.
                  وینگادا درباره اینکه گفته شده وزیر ورزش از جمله مخالفان قرارداد این مربی است، بدون ورود به بحث نظر وزیر ورزش، تصریح کرد: هیچ کس کامل نیست. در نظر سنجی یک برنامه تلویزیونی در مورد موافقت با ماندن کی روش، 88 درصد مردم به ماندن او رای دادند. 12 درصد هم مسلما موافق این موضوع نبودند که در چنین شرایطی عادی است و تایید می کند که انسان ها همه بی نقص نیستند.

وی افزود: حمایت تیم از بیرون بسیار مهم است. بازیکنان، فدراسیون، مقامات کشور و جامعه در این میان نقش دارند. حداقل نتایج ایران در جام جهانی نشان می دهد که تیم ملی خوب کار کرده است.
                  وینگادا در مورد اینکه آیا پیشنهاد احتمالی هدایت تیم ملی فوتبال را در صورت نیامدن کی روش قبول خواهد کرد، به تسنیم گفت: خیر، به چنین چیزی فکر نمی کنم اینجا آمدم که تمرکزم روی تیم المپیک باشد. اگر از من بپرسید دوست دارید چه کسی سرمربی تیم ملی شود من پاسخ می دهم که دوست دارم کی روش سرمربی تیم ملی ایران باشد. من و کی روش خارج از رابطه درون زمین، دوستی خارج از زمین هم داریم و ترجیح می دهم در کنار هم و در تعامل با هم باشیم. آرزوی من این است که کی روش بازگردد، چون زمان در حال گذر است و نباید وقت را بیش از این هدر داد.

وی درباره آخرین وضعیت تیم المپیک خاطرنشان کرد: خودمان را برای بازی های آسیایی اینچئون آماده می کنیم. نخستین بازی ما 15 سپتامبر (24 شهریور) است. همانطور که می دانید با توجه به قوانین بازی های آسیایی، بازیکنان باید در محدوده سنی زیر 23 سال باشند که این بازیکنان المپیکی محسوب می شوند. 5 ماه پیش وقتی کارم را در تیم المپیک آغاز کردم سعی کردم تیم را برای این مسابقات آماده کنم. بیشتر تیم ها از بازیکنان زیر 23 سال به اضافه 3 بازیکن بزرگسال استفاده می کنند.

وینگادا در مورد اینکه باشگاه*هایی چون نفت تهران، سپاهان و ذوب آهن در تلاش هستند به تیم امید بازیکن ندهند، تاکید کرد: من باشگاه ها را درک می کنم که می خواهند بازیکنانشان را در اختیار داشته باشند اما بازی های آسیایی هم برای فوتبال ایران بسیار مهم است و در طول مسابقات سخت تلاش خواهیم کرد تا به نتیجه دلخواه برسیم.

سرمربی تیم امید یادآور شد: می توانستیم طبق توافقی که با فدراسیون فوتبال ایران داشتیم 20 بازیکن به اینچئون ببریم که 13 نفر از آنها بین 20 تا 21 سال و 7 بازیکن هم زیر 23 سال هستند و البته تصمیم گرفتم بازیکن بزرگسالی را با خودمان نبریم. فکر می کنم این نخستین باری است که در تاریخ فوتبال ایران، تیم بدون بازیکن بزرگسال اعزام می شود و احتمالا جوان ترین تیم تاریخ ایران در این بازی*هاست.

وی افزود: فکر می کنم بتوانیم با این تیم نتایج خوبی در بازی های آسیایی کسب کنیم. از هر باشگاه 2 بازیکن گرفتیم. من سعی کردم بهترین تیم را تشکیل دهم. موفقیت در این مسابقات بیشتر برای فدراسیون و بازیکنان تیم ایران اهمیت دارد تا من. در کشورهایی مثل مصر و کره جنوبی قهرمانی های زیادی به دست آوردم و با کی روش تیم زیر 20 سال پرتغال را قهرمان جهان کردم.

وینگادا درباره مطرح شدن بحث مصدومیت محسن مسلمان از سوی باشگاه ذوب آهن به تسنیم گفت: به طور رسمی هیچ خبری در این باره نشنیدم، مسلمان بازی کرد و برای ذوب آهن گل زد. همه چیز قابل حل شدن است چراکه فدراسیون فوتبال از باشگاه ها خواسته که باید بازیکنانشان را در اختیار تیم المپیک قرار دهند.

وینگادا ادامه داد: فکر می کنم بازیکنان هم تمایل دارند در این مسابقات شرکت کنند. البته که شرایط باشگاه ها را درک می کنم چون خودم زمانی در باشگاه کار کردم و حالا همه چیز برعکس شده و من به رده ملی آمدم. فکر می کنم کاری که انجام می دهم منطقی است چراکه از هر باشگاه 2 بازیکن زیر 23 سال گرفتیم و بازیکن بزرگسالی از آنها دعوت نکردیم.

Comment

Originally posted by webmaster View Post
                    Iranian football is like an orphan young girl who is being raped everyday by the most disgusting old men.
                    HAHAHA SO fkIn true!! if I could give a medal for this statement believe me I would!! ))
                    sigpic

Comment

More Detail about The Contract.

ترابیان: قرارداد کی روش شکل بین المللی دارد/

10
                      بند را به عنوان تعهدات مربی در نظر گرفته ایم

اگر آن گونه که می گفتند باید قرارداد کی روش دو روزه بسته می شد اما اینکه این موضوع طولانی شده است، نشان می دهد موارد قرارداد به دقت در حال بررسی و پیشبرد است.

آی اسپورت - عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال معتقد است که این فدراسیون مفهوم انعقاد قرارداد را به خوبی درک کرده است. وی همچنین می گوید

قرارداد کی روش مفاد یک قرارداد بین المللی را داراست

.عباس ترابیان در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه قراردادهای ما همانند قراردادهای "نرم" بین المللی است، اظهار کرد:

در واقع قراردادهایی که در فدراسیون وجود دارد منشعب از بررسی چندین قرارداد، برطرف کردن اشکالات و مسائل قدیمی و در عین حال لحاظ نظرات کارشناسی برخی از وکلای اروپایی است که منجر به در نظر گرفتن یک سری از قراردادهای نرم اروپایی است.
                      زمانی که قرارداد آقای کی روش را تنظیم می کردیم در مورد بند بند قرارداد بحث شد. آن طرف قرارداد می خواست که بهترین جملات و عبارت حقوقی را برای خود در نظر بگیرد و ما هم به همین ترتیب چنین مسئله ای را مد نظر داشتیم که این تقابل یک محصول قابل توجهی را به وجود آورد و سه و نیم سال تداوم پیدا کرد و هیچ گونه مشکلی هم نداشت.

قرارداد کی روش مفاد اصلی یک قرارداد بین المللی را دارد
                      عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اشاره به قرارداد جدید فدراسیون فوتبال با کی روش تصریح کرد:

این قرارداد مفاد اصلی یک قرارداد بین المللی را دارد. بر اساس آنچه ما به عنوان تجربه از انعقاد قراردادها به دست آوردیم این گونه قراردادها را با بسیاری از حقوقدانان سطح بالای کشور هم مشورت می کنیم. به طور مثال همین قراردادی که با آقای کی روش اخیرا مد نظر قرار گرفته در مورد بند به بند قرارداد صحبت کرده ایم و یک وکیل که در سطوح بالای کشور نظرات حقوقی می دهد قرارداد را مشاهده کرده است. اطمینان خاطر می دهم قرارداد کی روش تمام منویات کلی و شکل بین المللی را دارد.
                      وی با اشاره به اهداف نهایی انعقاد قرارداد گفت:
                      بعد از آنکه طرفین قرارداد مشخص شدند هدف و استاندارد یک قرارداد مشخص می شود و هدف نهایی را در چند بند قید می کنند و به یک تعریف کلی می رسند.\

بندها و موارد قراردادهای "تیپ"/ اولین مورد طول مدت قرارداد است

عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در ادامه به بندها و موارد تیپ استاندارد قراردادها اشاره و اظهار کرد: اولین موردی که در ارتباط با آن بحث می شود مدت قرارداد است که در چه مقطع زمانی آغاز و در چه تاریخی به پایان می رسد.

تعهدات سرمربی
                      ترابیان تعهدات سرمربی را بند دیگر مورد توجه در قرارداهای استاندارد دانست و بیان کرد:

تعهدات مربی بیش از 10 بند دارد که تمامی مواردی که از یک مربی توقع می رود را لحاظ می کند. به طور مثال ذکر می شود که مربی طرف قرارداد نباید در طول مدت قرارداد در هیچ یک از برنامه هایی که به نوعی منافع تجاری اش را تامین می کند شرکت کرده و مصاحبه کند، حتی در بعضی قراردادها هم جرایم مد نظر قرار می گیرد.

تعهدات فدراسیون

وی اضافه کرد: در بندهای دیگر به تعهدات فدراسیون اشاره می شود. میزان پرداختی ها، زمان پرداخت ها و شرایط پرداخت قید می شود، علاوه بر این پاداش ها لحاظ شده که این موضوع بستگی به نتایج کسب شده دارد که میزان پاداش را تغییر دهد
                      .

نوع امکانات ارائه شده به سرمربی

به گفته عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال نوع امکاناتی که فدراسیون می تواند در اختیار مربی قرار دهد از دیگر مواردی است که در قرارداد به آن توجه می شود از نوع اقامت گرفته تا مدل ماشینی که در اختیار او قرار می گیرد.

فسخ قرارداد

ترابیان فسخ قرارداد را بند بسیار مهم یک قرارداد تلقی کرد و گفت: شرایطی برای فسخ قرارداد در نظر گرفته می شود که قرارداد از هر طرف در مقاطع مختلف فسخ شد باید چه مبالغی به طرف متضرر پرداخت شود.

قرارداد قبلی کی روش کامل بود
                      وی درباره قرارداد سه و نیم سال قبل کی روش و نظراتی که در این خصوص مبنی بر رقم بالای قرارداد و امتیازات خاص که به او داده شده بود نیز اظهار کرد:

قرارداد قبلی کی روش کامل بود فقط باید دید که در اجرا چگونه بوده است.
                      عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال همچنین با تاکید بر اینکه قرارداد کی روش آن گونه که می گویند نیست، تصریح کرد: اگر آن گونه که می گفتند باید قرارداد کی روش دو روزه بسته می شد اما اینکه این موضوع طولانی شده است، نشان می دهد موارد قرارداد به دقت در حال بررسی و پیشبرد است.

فدراسیون مفهوم قرارداد را به خوبی درک کرده
                      ترابیان در پایان با بیان اینکه فدراسیون فوتبال مفهوم قرارداد را به خوبی درک کرده است، عنوان کرد

: پیش بینی های خوبی انجام داده ایم و تکلیف مان مشخص است که در آینده چه مسائلی را پیش رو داریم و موارد حلاجی شده است.

As For Kafashian:

Enjoying Jacuzzi Tub

کفاشیان: خودم را به چالش آب گرم دعوت می کنم!

Comment

Finally Kafashian Admited

مکفاشیان: ته دلم راضی به ماندن کیروش نیست/

پول او را میتوانیم خرج تیمهای پایه کنیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:

ته دلم راضی به ماندن کیروش نیست اما چون مردم او را میخواهند با او سر میز مذاکره نشستم.

از سایر تیم های آسیایی برای حضور در جام ملت های آسیا عقب نیستیم.

همین حالا قرار شده کی روش در پرتغال کارهای مربوط به اردوی تیم ملی را انجام دهد. نگرانی هم برای حریفان تیم ملی برای بازی های دوستانه نداریم 10 روز در مهرماه و 10 روز در آبان ماه برای تیم ملی برنامه داریم.

بازی های باشگاهی هم از دید کادر فنی پنهان نمانده و آقاجانیان و خانبان آنالیزور تیم ملی هم بازی ها را می بینند و هم فیلم آم را ضبط می کنند تا در اختیار سرمربی تیم ملی قرار دهند. البته برای بازی های دوستانه هم برنامه ریزی شده و حتی کی روش با تیم های خوب باشگاهی هم مذاکراتی کرده است تا تیم ملی ایران به مصاف این تیم ها برود.

روش قبل از جام جهانی گفت که قراردادش را با تیم ملی ایران تمدید می کند اما راستش ما گذاشتیم تا بازی های جام جهانی تمام شود چون در صورتی که تیم ملی عملکرد خوبی نداشت این تمدید قرارداد وجهه خوبی نداشت. البته کی روش وقتی فهمید می خواهیم این کار را بکنیم از دست ما ناراحت شد.

ما به سرمربی تیم ملی نامه کتبی دادیم که با این مبلغ مورد نظر حاضر به ادامه همکاری هستیم و پاداشی هم برای قهرمانی در آسیا در نظر داریم اما از او خواستیم از دستیارانش کم کند و به جای آن 2 دستیار ایرانی را در کادر فنی اش داشته باشد و رقم کادر فنی از 2 میلیون و 500 هزار دلار بالاتر نرود و او هم این مسائل را قبول کرد.

ما و کی روش بر سر اصل قرارداد و مبلغ آن حرفی نداریم اما در این میان بحث های حقوقی به وجود آمد. مثلا او خواسته بود اگر پرداخت پولش دیر شد بهره بگیرد و یا اگر موضوعی پیش آمد که پیش بینی نشده بود از قوانین خارجی پیروی کنیم که البته ما گفتیم چنین موضوعاتی نباید باشد. بعد از آن به بحث فسخ قرارداد کی روش رسیدیم که برای آن 3 مقطع در نظر گرفتیم؛ مقطع اول جام ملت های آسیا بود که به او گفتیم اگر در این مسابقات نتیجه نگیری کار سخت می شود.

مقطع دوم هم تا بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 بود که به کی روش گفتیم اگر مجوز حضور در جام جهانی را نگیرد قراردادش تمام خواهد شد و مقطع سوم هم خود جام جهانی است. البته با وی بر سر فسخ قرارداد به توافق نرسیدیم. قرار شد هر دو طرف فکر کنیم و او هم در این مدت زمانی به کشورش رفت تا کارهای اردوی تیم ملی در پرتغال را انجام دهد.

به کی روش پیامک زدم که او گغت پرتغال است و من هم از او خواستم تا در آنجا با تیم های دیگر برای بازی با تیم ملی صحبت کند. او حتی برای برگزاری اردو پرتغال، مجارستان و اسپانیا را به ما پیشنهاد داد.

موضوع دیگر ما با کی روش مسائل مالی است. زمانی که او به ایران آمد 2 میلیون و 500 هزار دلار می شد 2 میلیارد و 500 میلیون تومان که آن زمان تربیت بدنی وقت از ما حمایت کرد.الان همین پول را بخواهیم به کی روش بدهیم در حدود 8 میلیارد تومان می شود. ما خودمان می توانیم این پول را به سرمربی تیم ملی بدهیم اما تیم های نوجوانان، جوانان، امید و ... هم هزینه دارند و اگر بخواهیم همه منابع مان را برای سرمربی تیم ملی بگذاریم برای این تیم ها پولی نمی ماند که هزینه کنیم.

هزینه های تیم ملی را با صعود به جام جهانی به دست آوردیم.پول خوبی هم از فیفا گرفتیم و گودرزی وزیر ورزش و جوانان هم حمایت های خوبی از ما انجام داد.

ته دلم خیلی موافق آمدن کی روش به تیم ملی ایران نیست! البته باید دید صلاح فوتبال در چیست.من خودم انسان مادی هستم و می گویم می توانم 2 میلیارد به مربی دیگری بدهم و بقیه پول کی روش را صرف تیم های پایه کنم اما وقتی می بینم مردم او را می خواهند به همین دلیل با کی روش پای میز مذاکره می نشینم.گودرزی هم سیاسی نیست و حرف هایش کاملا ورزشی است.

قراردادی که با کی روش می بندم باید شفاف باشد که اگر نهادهای نظارتی خواستند قرارداد او را ببینند بتوانم از قراردادی که بستم دفاع کنم. وینگادا اخلاقش با کی روش فرق دارد. وینگادا با همه صمیمانه رفتار می کند اما کی روش اخلاقش با او فرق دارد.

کی روش آینده تیم ملی و بازی های آن است و از همین حالا صحبت هایش را برای جام ملت های آسیا انجام داده تا از شرایط آنجا آگاه شود. کی روش مربی است که مشورت نمی کند و به همین دلیل اطرافیانش درباره او صحبت های مختلفی انجام می دهند.

* برای کار کردن باید ابزار باشد. من هم می گویم کی روش بهترین مربی است اما اگر نتوانم خواسته هایش را برآورده کنم چه؟ من باید حمایت شوم. ف وتبال در یک سال دو بار مردم را به خیابان ریخت. کدام پدیده می تواند چنین کاری کند؟.

Comment

Qierosh will never come back to iran again

Comment

۵ دستیار پیشنهادی فدراسیون به کی روش مشخص شدند

فدراسیون فوتبال ۵ مربی ایرانی را به عنوان دستیار به کارلوس کی روش معرفی کرده است.

ین 5 گزینه دستیاران کی روش عبارتند از:
                            حسین فرکی، یحیی گل محمدی، مجید صالح،

حمان رضایی و وحید هاشمیان.

? رحمان رضایی و وحید هاشمیان ?

Not sure if is a fabricated news or not.
                            1-Faraki won't accept
                            Saleh wont accept, Cq wont accept him too
                            3-Golmo a choice
                            4 & 5 they don't deserve.

Comment

4and 5 are hashiman and rahman rezaei

Comment

AW: TM-News-

After every World Cup we commit suicide.

Comment

Working...
                                X