Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by saeed_noro View Post
    we are neoighour with turkmenistan and we have to transit via istanbul, lol, wrong direct, and first fault if we drop points...

if we have a camp there, and friendly with uzbekistan, okay, but normally we should even be able to drive there with bus, lol, unbelievable not to have a tm plane for that period, to bring our team to a neighbour country...
    Please,don't forget our priority is arranging charter flights for our wounded brothers is syria and yemen.

Comment

گزارش اختصاصی فوتبالی*ترین از همکاری علی دایی و شرکت Beswicks

http://footballitarin.com/video_page.php?id=14430
      IRI = FAILED

Comment

Why did the Japan friendly got cancelled? I preferred them much more over Uzbekistan...

Comment

Originally posted by Kiarash View Post
          Why did the Japan friendly got cancelled? I preferred them much more over Uzbekistan...

Question is why does everything good in Iran get cancelled since the revolution??!!

Comment

Kafashian Interview:

کی روش در ایران و در حال انجام فعالیت ها برای تیم ملی بوده و کارهایش را نیز آغاز کرده است.

در مورد برخی از برنامه های تیم ملی صحبت کردیم.

فارس: این موضوع درست است که کی روش برای تحقق خواسته هایش از جمله برگزاری اردوها و دیدارهای تدارکاتی از وزارت ورزش ضمانت خواسته است و شما هم برای
            انتقال این درخواست ها و گرفتن همین ضمانت به دیدار سجادی رفتید؟

خیر؛ این چنین نیست و من هم برای صحبت های دیگری با معاون وزارت ورزش دیدار کردم و این جلسه فقط در مورد کی روش نبود.

فارس: کی روش از چه زمانی کار و برنامه هایش را آغاز می کند؟

کی روش در ایران و در حال انجام فعالیت ها برای تیم ملی به سر می برد و کارهایش را نیز آغاز کرده است.

فارس: پس چرا برای دیدن بازی های لیگ و مسابقات نمایندگان ایران در آسیا به ورزشگاه ها نمی رود؟

این دیگر برنامه های خود کی روش است و در حال حاضر نیز دستیاران او برای دیدن مسابقات به ورزشگاه ها می روند.

فارس: دستیار ایرانی کی روش که گفته بودید سرمربی تیم ملی، وی را برای مربیگری تیم ملی انتخاب کرده چه کسی هست؟

کی روش در نظر دارد به زودی یک دستیار ایرانی را برای خود در تیم ملی انتخاب و معرفی کند.

فارس: کار سرپرست تیم ملی به کجا رسید؟

سرپرست هم همین طور و برای این سمت هم به زودی به جمع بندی خواهیم رسید.

,

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
              ..
              سرپرست هم همین طور و برای این سمت هم به زودی به جمع بندی خواهیم رسید.
              ,
              We should have send Kaffashian to the nuclear talks.
              IRI's politics is no different than handling a pressure cooker ..... As the pressure builds up, you slowly let the steam out just a tad bit so that you don't see overflow, and once the pressure from below is less, you put the lid down again and raise the temperature.

Comment

Originally posted by Ali.Karimi79 View Post
                We should have send Kaffashian to the nuclear talks.
                If we had kafash for the nuclear negotiations not only would all the sanctions have been lifted immediately but the US would give us all their nuclear stockpile and close down their own nuclear program AND Israel would have been given back to the Palestinians

Kafash is the best negotiator i have ever seen
                Bookmark the PFDC Calendar for TM & WCQ games
                http://sites.google.com/site/pfdccalendar/
                [Click on a game to see detailed description including time]
                Villa + Messi =

Comment

Yet another meeting. It seems they can schedule more meetings than training sessions

کی روش
                  پیش از حضور در جلسه با مسئولان فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه تمرینات تیم ملی از چه زمانی آغاز می شود اظهار داشت:
                  من چیزی نمی دانم و تنها چیزی که می دانم این است که امروز یک دیگر جلسه داریم

در واکنش به شروع تمرینات تیم ملی

من چیز دیگری نمی دانم و باید پس از جلسه ببینیم شرایط چگونه شده است.

کی روش: تنها چیزی که می دانم این است که تاکنون همه چیز متوقف شده است/ جلسه دیگری داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: من تنها چیزی که می دانم این است که در حال حاضر همه چیز متوقف است

Comment

Q
                    Originally posted by St_Mark View Post
                    Yet another meeting. It seems they can schedule more meetings than training sessions

کی روش
                    پیش از حضور در جلسه با مسئولان فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه تمرینات تیم ملی از چه زمانی آغاز می شود اظهار داشت:
                    من چیزی نمی دانم و تنها چیزی که می دانم این است که امروز یک دیگر جلسه داریم

در واکنش به شروع تمرینات تیم ملی

من چیز دیگری نمی دانم و باید پس از جلسه ببینیم شرایط چگونه شده است.

کی روش: تنها چیزی که می دانم این است که تاکنون همه چیز متوقف شده است/ جلسه دیگری داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: من تنها چیزی که می دانم این است که در حال حاضر همه چیز متوقف است

Maro ghaundan....Am a CQ fan but i dont think we will see anything positive come out of CQ staying,Let the poor guy go,he doesn't want to be in Iran bc obviously iff wont change its corrupt ways.Just let him go...for the love of god.no more CQ and IFF news about another meeting.ITS BEYOND EMBRACING AT THIS POINT.

Comment

Originally posted by mehdiKia15 View Post
                      Q

Maro ghaundan....Am a CQ fan but i dont think we will see anything positive come out of CQ staying,Let the poor guy go,he doesn't want to be in Iran bc obviously iff wont change its corrupt ways.Just let him go...for the love of god.no more CQ and IFF news about another meeting.ITS BEYOND EMBRACING AT THIS POINT.
                      Wait, do you think IFF will miraculously turn into a decent federation once CQ is gone? The only reason, I repeat, the ONLY reason we are seeing these meetings and disagreements is because Queiroz is fighting for Iranian football. They wouldn't be any meetings and deliberations with another coach not because IFF would all of a sudden be a better federation, but because a new coach would probably give in much more easily.

Comment

They have signed a bloody contract with this guy and they need to respect it.what is the purpose of these meetings?
                        a bunch of incompetents who lack mental capacity.

Comment

کی روش در تیم ملی ماندگار شد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه قراردادش با تیم ملی همکاری خواهد کرد.

Comment

Guys stop watching or following this for a couple of weeks. IFF is just playing people.

Comment

wait for it... yes uzbek friendly is about to be cancelled

Comment

دیگر دلیلی برای مخالفت با کی روش وجود ندارد

هشدار وزارت ورزش به منتقدان کی روش!

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان ادعا می کند که تمام برنامه های کی روش اجرا خواهد شد.

ا
                                حسنی خو در پایان جلسه گفته بود که کسانی که مخالف کی روش هستند، باید از فدراسیون فوتبال بروند. او در پاسخ به این سوال که دقیقا چه کسانی بوده اند هم گفت:

من نمی خواهم در این مورد صحبت کنم فقط همان جمله قبلی ام را تکرار می کنم.
                                وقتی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسیده اند که کی روش به کارش ادامه دهد، دلیلی ندارد که عده ای با این مساله مخالفت کنند.

او ادامه داد: ممکن است کسی بخواهد انتقاد کند که این اصلا مشکلی ندارد. هر فردی در فدراسیون فوتبال حق دارد که عملکرد سرمربی تیم ملی را نقد کند.
                                اما سوال من این است که چوب لای چرخ تیم ملی گذاشتند چه معنایی دارد؟
                                این موضوع یعنی اینکه اجازه ندهیم کی روش کارهایش را انجام بدهد. به نظر من در این مورد علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال باید راسا وارد ماجرا شود و کسانی که نمی خواهند تیم ملی موفق شود را از فدراسیون فوتبال اخراج کنند.

مدیرکل حراست وزارت ورزش در مورد اینکه چه زمانی قرار است جلسه هیات رئیسه فوتبال با حضور کی روش برگزار شود هم گفت: نمی دانم چون من عضو هیات رئیسه نیستم و در مورد این مساله خود اعضا تصمیم می گیرند. دلیلی هم ندارد که من دیگر در این جلسات حضور داشته باشم چون وظیفه ام را انجام دادم.

.

Comment

Working...
                                X