Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Those special 7 are a good mixture of new blood and experienced players. CQ indeed knows what he's doing!!

Comment

the other 6 makes sense, all of them are great players, but khorow heidari is just, i don't know... past his prime?

Comment

ه گزارش سایت رسمی فدراسیون، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال درباره وضعیت بازیکنان گفت: بازیکنان باید دو فاکتور را داشته باشند
        تا به تیم ملی دعوت شوند. اول از نظر فنی و پیشرفتی که انجام می دهند و دوم اینکه نشان دهند استحقاق و شایستگی دعوت به تیم ملی را دارند.

کی روش در ادامه درباره برنامه های تمرینی در این اردو گفت: دعوت از بازیکنان جوان در این اردو نشان می دهد که کادر فنی عملکرد بازیکنان جوان را در لیگ برتر زیر نظر دارد. وظیفه ما این است شرایط را به گونه ای مهیا کنیم تا بازیکنان با حضور در اردو و داخل زمین خودشان را ثابت کنند. این دو اردو هم به همین خاطر برگزار شده است. ضمن اینکه متاسفانه نتوانستیم بازیکنانی که در تیم های پرسپولیس، نفت و ذوب آهن حضور داشتند را استفاده کنیم، اما قطعا عملکرد آنها را به خوبی و از نزدیک زیر نظر خواهیم گرفت.

سرمربی تیم ملی فوتبال ادامه داد: طبیعتا در اردوی نهایی بازیکنانی را انتخاب می کنیم که بهترین عملکرد را داشته اند که تعدادشان بین 20 تا 25 نفر است. برنامه ما برای لیگ برتر این است که بهترین های لیگ را در مقاطع مختلف دور هم جمع کنیم و با آنها کار کنیم.

کی روش درباره برگزاری اردوهای منظم و مستمر تیم ملی گفت: امیدوارم فدراسیون فوتبال طبق قولی که به من داده است بتواند حمایت های لازم را از تیم ملی انجام بدهد. ما احتیاج داریم که اردوها و تمرینات منظمی را برگزار کنیم. مطمئن هستم که اگر این جوانان در اختیار من باشند تا با آنها کار کنم قطعا آینده درخشانی خواهیم داشت.

کارلوس کی روش در ادامه افزود: زمانی که شما بهترین بازیکنان ایران را برای شرکت در اردوی تیم ملی دعوت می کنید، به طور قطع باید بهترین شرایط را هم برای آنها و رسانه ها فراهم کنید تا بتوانند با بهترین کارایی در خدمت تیم ملی باشند. از مسئولان ورزشگاه شهید دستگردی تشکر می کنم که اجازه دادند مینی کمپ تیم ملی در این ورزشگاه برگزار شود. امیدوارم این همکاری ادامه داشته باشد.
        سرمربی تیم ملی در مورد استفاده از مربیان ایرانی گفت:

در این مدت همیشه درهای تیم ملی به روی بازیکنان قبلی تیم ملی فوتبال ایران باز بوده است و حتی یک مورد هم پیش نیامده که این افراد بخواهند در اردوی تیم ملی حضور داشته باشند و مانعی سر راهشان باشد. با این حال زمان حضور در اختیار آنهاست. اگر فردی خلاف این مسئله را مطرح کند صحبت هایی کاملا خلاف و کذب است. تمرینات تیم ملی معمولا صبح ها و عصر ها برگزار می شود شاید افرادی که این مسائل را مطرح می کنند شب هنگام به تمرینات می آیند که آن زمان اردوهای تیم ملی تعطیل است و درهای کمپ هم برای استراحت بازیکنان بسته است.

وی درباره نحو انتخاب بازیکنان و دعوتشان به اردوی تیم ملی گفت: برای من قابل اهمیت است که اگر بگویید در فلان نقطه هم یک بازی برگزار می شود، من می روم تا بازیکنان خوب را انتخاب کنم. برای من فرقی نمی کند که آن بازیکن مربوط به کدام تیم است. هرجا لازم باشد برای انتخاب بازیکنان خواهم رفت. وظیفه من به عنوان سرمربی تیم ملی این است که فارغ از اینکه ببینم آن بازیکن مربوط به کدام تیم است بروم و عملکردش را بررسی کنم. برایم فرقی نمی کند که این بازیکن در استقلال خوزستان بازی می کند یا در تیم های پرتغالی.

وی در ادامه افزود: یک مطلب را نباید فراموش کنیم که درست است که جام جهانی از سه هفته دیگر برای ما شروع خواهد شد اما واقعیت این است که جام جهانی در سال 2018 برگزار خواهد شد و ما باید شرایط سنی بازیکنان را برای آن مقطع هم در نظر بگیریم تا بتوانیم در روسیه عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه گفت: باید بازیکنان جوانی را که در اختیار داریم، نگاه ویژه ای به آنها داشته باشیم. مثل جهانبخش، ترابی، سردار، نریمان جهان و... باید توجه داشته باشیم که اگر حمایت های لازم از این بازیکنان صورت بگیرد ما می توانیم بازیکنان با تجربه ای داشته باشیم. دیگر نمی توانیم بازیکنانی مثل پورعلی گنجی داشته باشیم که بدون تجربه به جام ملت*های آسیا رسیدند.

کی روش ادامه داد: من بارها با مسئولان فدراسیون فوتبال و آقای کفاشیان جلسه داشته ام و در مورد حمایت هایی که باید از تیم ملی صورت بگیرد صحبت کرده ایم. امیدوارم صحبت هایی که در این مورد شده و قول هایی که داده شده است عملی شود و حمایت از تیم ملی صورت بگیرد.
        وی در مورد جدایی میکو از تیم ملی فوتبال ایران گفت: وی به خاطر مشکلات خانوادگی و مشکلاتی که داشتند دیگر نمی توانند به همکاری با تیم ملی ادامه دهند اما سایر دستیارانم بدون مشکل در خدمت تیم ملی خواهند بود.

کارلوس کی روش ادامه داد: شما می دانید که من همیشه تمام تلاشم را برای فراهم کردن شرایط اردوی تیم ملی انجام می دهم. این بار هم در تلاش هستیم تا شرایط برگزاری اردوی تیم ملی در ترکیه فراهم شود. هم بنده و هم پیروانی پیگیر این اردو هستیم. پیروانی نشست هایی را هم با کفاشیان انجام داده اند.

وی افزود: ما برای اردوهای تیم ملی یک برنامه A و یک برنامه B داریم.

خوشبختانه همیشه برنامه اول ما اجرا شده است.
        کی روش در مورد دعوت از بازیکنان سرباز به تیم ملی گفت: من هیچ وقت از سربازها برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت نمی کنم بلکه از فوتبالیست های ایرانی دعوت می کنم در اردوی تیم ملی باشند و فرقی نمی کند چشم آبی باشد یا چشم سیاه. اعتقاد من این است که بهترین ها باید به اردوی تیم ملی دعوت شوند. بازیکنی مثل بختیار رحمانی که سرمایه گذاری زیادی روی او صورت گرفته تا به این شرایط برسد و اکنون نوبت بهره برداری از اوست.

کی روش ادامه داد: برخی بازیکنان هستند که با مشکل سرباز مواجه شده اند. تلاش ما این است که کمک کنیم تا مشکلات این بازیکنان حل شود اما شکی نیست که همه شهروندان باید به وظایف خودشان به عنوان یک شهروند به درستی عمل کنند.

وی افزود: اگر به این گمانه زنی ها و پیش بینی ها پایان دهیم زمان خوبی را در اختیار خواهیم داشت تا به برنامه ها و اردوهای تیم ملی برسیم. برخی افراد هم هستند که مشکلات مالیاتی دارند. باید به آنها زمان بدهیم تا بتوانند مشکلاتشان را حل کنند. قطعا یکسری از بازیکنان مشکلاتی دارند اما باز هم تاکید می کنم که ما هم افراد دلسوزی داریم که این مشکلات را حل خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه گفت: به خاطر دارم که در یک فصل 9 بازیکن را از تیم های مختلف به اردو دعوت کردم اما یک باشگاه اکثر آنها را جذب کرد. این وظیفه سرمربی نیست که ببیند بازیکنان به چه تیمی می روند. من تیم های لیگ برتر را نمی شمارم و ملاکم برای دعوت تیم باشگاهی نیست.

کی روش افزود: از زمان حضورم در ایران، لیگ فوتبال ایران به خوبی پیشرفت کرده است. در همین فصل برنامه ها تغییر نکرد و در هفته پایانی سه تیم برای قهرمانی شانس داشتند که این نشان می دهد لیگ پیشرفت زیادی داشته است.

وی افزود: خاطرم هست چهار سال پیش در جلساتی که با مسئولین داشتیم تصمیم گرفتیم تا تعداد تیم ها را پایین بیاوریم و میانگین سنی تیم ها را هم پایین بیاوریم. اگر الان می بینید که بازیکنان جوانی در اردوی تیم ملی حضور دارند نتیجه همان برنامه ریزی و تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته است.

کی روش در مورد مشکلاتی که ممکن است در آینده بین تیم ملی و تیم امید رخ دهد گفت: تا آنجایی که من می دانم در 250 کشور دنیا تیم ملی بزرگسالان در اولویت است. من دعوتم را انجام می دهم و بازیکنان مورد نظرم را دعوت می کنم. حالا اگر می خواهند دو یا سه بازیکن را از ما بگیرند من حتی دژاگه و قوچان نژاد را می دهم و با بازیکنان دیگرم به برد می رسم.

.

Comment

what a great interview. it nice to see CQ mentioning torabi, he was on fire for TM omid.

also mikko has indeed left TM, according to CQ "because of family problems"

Comment

گزارش تصویری تمرین تیم ملی فوتبال

Comment

Y 6?

RAHMANI.

Comment

I see ali karimi and hajsafi, where is Mehdi Sharifi though?

Comment

Originally posted by TheBoss View Post
                  sharifi is there. he number 18. its hard to see him though because in one pic you can only see his hair.

Comment

I think that he's in the middle, between Sharifat and Heydari

Comment

This time, I expect nothing but pure wins at this stage. Not like last time, 3 wins and 3 draws..

Comment

btw, again, I find it interesting that CQ called Torabi a talent in the same league as Sardar and JB.

باید بازیکنان جوانی را که در اختیار داریم، نگاه ویژه ای به آنها داشته باشیم. مثل جهانبخش، ترابی، سردار، نریمان جهان و...

Torabi is the guy who was on fire during our 2016 Olympic qualification games. I guess CQ is seeing something in him

Comment

btw, again, I find it interesting that CQ called Torabi a talent in the same league as Sardar and JB.

باید بازیکنان جوانی را که در اختیار داریم، نگاه ویژه ای به آنها داشته باشیم. مثل جهانبخش، ترابی، سردار، نریمان جهان و...

Torabi is the guy who was on fire during our 2016 Olympic qualification games. I guess CQ is seeing something in him
                          He kinda reminds me of a more talented version of Heydari, somehow they play and even move really similarly

Comment

U
                            report of TM training, 23 may 2015

CQ from the beginning of the training, sent 7 players to train exclusively with oceano, it seems that this 7 are CQ's "main players" according to 90, the 7 are : Teymourian, Ramin Rezaian, Vouria Ghafouri, Hajsafi, Soroush Rafie, Omid Ebrahimi and Khosrow Heidari

Bakhtiar Rahmani and Sadeghi didn't train with the team, as they were back in TM main camp grounds and working with team melli doctor

Mohmmad nezhadmahdi's injury is gone and he trained with TM

CQ also talked with Soroush Rafie and Teymourian exclusively

http://90tv.ir/news/102185/%DA%AF%D8...B2%DA%AF%D8%B4
                            The 7 mentioned are tried and tested in prior camps/games - it makes sense to concentrate more on most new comers and se how they fair.
                            sigpic
                            Long Live 3 Rang'e Iran

Comment

Originally posted by Z Joon View Post

The future is Bright, the future is Queiroz!
                              sigpic
                              Long Live 3 Rang'e Iran

Comment

http://footballitarin.com/link_page.php?id=224279

Sadeghi, Mahini, and abdollahzadeh were cut and will not be included in the next tehran camp which starts in a few days.

Comment

Working...
                                X