Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mehdi Taremi @ FC Porto | 2021-2022

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Alright, enough Taremi/Skocic drama talk. Let's get the thread back to just Taremi and Porto please. If any other news comes out, then it comes out but for now let's stop with the hashieh

Thanks guys

Comment

After so many years, we have a number of players in various good teams doing well in important televised games and opening opportunities for others to follow in their footsteps and this idiot coach starts stereotyping all Iranian players. I am not upset about Taremi speaking out. It is time for this coach to take back his stupid comment. If these players cannot learn tactics and are just a bunch of strong guys running around then they do not need a football coach, do they? Iran should hire the guy who coached the wrestling team instead and they can start pinning down their opponents.

Comment

Rebell without a cause or rebel Unhinged?

P.S

Damn i just saw this Western movie Old Henry & was very good
        Last edited by St_Mark; 10-21-2021, 12:01 PM.

Comment

Originally posted by Doctor DOOM View Post
          ^
          Que ... KC.

Go

She's being lamer than usual so maybe it's not a good time to have a discussion with her. Perhaps we should try it on other days of the month.
          I went to Sharif University. I'm a superior genetic mutation, an improvement on the existing mediocre stock.

Comment

Originally posted by Nokhodi View Post
            You guys don't remember, but this is the same way media destroyed guys like Ivic and Blazevic in Iran.
            Yep the same one that promotes Ghalenoie and Mayeli Kohan...well at least gives them a mouthpiece. Taremi is just an easy pawn in this situation. I wish he would smarten up. He isn't bigger than TM, it's fans or the rest of the players and staff. Take pride in the shirt...

Sent from my SM-G973W using Tapatalk
            Remember RESPECT BEGETS RESPECT & Zob Ahan

Comment

Originally posted by mehdi13 View Post
              We expect. And he delivers. So why is he even close to being a problem here? Why are Iranians calling for their star player to be dropped but not wanting to replace this coach? Who is more valuable to this team’s success?
              This is the exact mentality CQ worked so hard to end, but here we are putting the player before country once again.

Comment

https://www.ojogo.pt/futebol/1a-liga...-14238933.html

https://www.abola.pt/nacional/2021-1...raniano/909702

Smh... This news reached Portuguese media as well...

Comment

This is all troublemaking Iranian media starring things up by making assumptions AND We all know what “ASSUME” stand for making an ASS of U and ME
                  sigpic
                  Long Live 3 Rang'e Iran

Comment

Anybody knows when n why this by now obvious rift between the two Started ..!?

I agree that this is a terrible time to start with with these pity, ignorant, unnecessary drama ..!
                    Let us at least wrap up qualifications first before discuss possible manager upgrades, etc

Comment

Originally posted by BacheLot View Post
                      Anybody knows when n why this by now obvious rift between the two Started ..!?

I agree that this is a terrible time to start with with these pity, ignorant, unnecessary drama ..!
                      Let us at least wrap up qualifications first before discuss possible manager upgrades, etc
                      I agree with you 100% BL. Sadly, for some reason or another, this is becoming a routine from Taremi.

Originally posted by PSGman#19 View Post
                      He knows iran situation (sanctions and isolation) won't allow us to have any better than skocic, and he himself did mistakes in his career before, so what the point of creating stories like this?
                      PSGman#19 made a good point. Taremi knows Iran's situation and knows that none of the other Iranian managers were willing to be the coach of their OWN National Team. So why keep creating hashieh weekly? Are we not undefeated, 1st in our group, and on track to qualify for WC in Qatar?

Comment

Originally posted by Nokhodi View Post
                        You guys don't remember, but this is the same way media destroyed guys like Ivic and Blazevic in Iran.
                        Yeap very true. Lets not forget ali daei , CQ and mahdavi kia !

Same media will bash mehdi taremi soon ! They don't want to make hero for people.

Comment

.آزمون: مسئله اسکوچیچ و طارمی یک سوءتفاهم است

س تو فضای فعلی در تیم ملی را خوب میبینی و میگویی نباید این وضعیت را خراب کرد.

من به تنها چیزی که فکر می کنم، موفقیت تیم ملی است. اینکه اکنون انتقاد می شود، نباید باعث شود که گذشته را فراموش کنیم.
                          کسانی که می گویند کادر فنی تأثیری ندارند، فراموش نکنند ما، همین بازیکنان بودیم که زمان مارک ویلموتس به آن شکل نتیجه گرفتیم و تا آستانه حذف قرار گرفتیم.

اینکه اکنون 10 امتیاز گرفتیم و صدرنشین جدول گروه مان هستیم، یعنی کادر فنی تأثیر خودش را گذاشته است. بازیکن و مربی ابزاری هستند که باید مکمل هم باشند و هیچکدام بدون هم موفق نمی شوند. همانطور که گفتم ما زمان ویلموتس همین نفرات بودیم که موفق نمی شدیم.

صحبت های دراگان اسکوچیچ و بعد از آن واکنش مهدی طارمی درباره تاکتیک پذیری بازیکنان ایرانی حسابی جنجال آفرین شد.

چقدر خوب که در این باره میپرسید، چون فکر می کنم موضوع آنطور که بازتاب پیدا کرد، نبود. متأسفانه این مسئله همیشه دردسرساز میشود که یکی از عواملش ترجمه مصاحبههای بازیکنان و مربیان در رسانهای غیرفارسی است.
                          به طور مثال خود من هم بارها در روسیه به انگلیسی مصاحبه کردم که صحبت ها به روسی منتشر شده و بعد از ترجمه به زبان فارسی، می بینم
                          اصلاً کلماتی که من گفتم در مصاحبه نیست و برگردان مصاحبه به سه زبان، می تواند گاهی باعث سوءتفاهم شود

. اسکوچیچ هم با رسانه های کروات مصاحبه کرده و فکر می کمم ترجمه آن به فارسی سوءتفاهم ایجاد کرده است.

یعنی صحبت های اسکوچیچ درباره تاکتیک پذیری بازیکنان آن چیزی نبوده که منتشر شده و مهدی طارمی هم دچار سوءتفاهم شده است؟

پس از انتشار این صحبت ها، اسکوچیچ با من تماس گرفت و گفت مصاحبه ای که انجام داده، آن چیزی نبوده که بازتاب داشته و گفت اتفاقاً صحبت های مثبتی انجام داده است. شاید در رسانه های کرواسی صحبت های او طور دیگری منتشر شده و ترجمه صحبت های او از زبان کروات به فارسی و جابجایی چند واژه باعث این سوءتفاهم شده است.

در هر صورت، با چهار پنج بازیکن تیم ملی که اکنون در تیم نقش لیدر را دارند، باید به حفظ این آرامش کمک کنیم.

در هر صورت خیلیها میگویند اسکوچیچ نمیتواند با این بازیکنانی که در تیم ملی هستند کار کند و تکرار همین صحبتها هم میتواند روی ذهنیت بازیکنان و حتی هواداران تیم ملی تأثیر بگذارد.

ببینید این صحبتها همه به ضرر تیم ملی است و ما نباید خودزنی کنیم. ما همه ایراد داریم و بدون ایراد نیستیم.
                          پس نباید آرامش خودمان را با این صحبتها از بین ببریم. ما یک تیم هستیم و اکنون نیز همه باید برای صعود به جام جهانی تلاش کنیم و به هر شکل اکنون نیز در گروهمان صدرنشین شدیم که نباید این فرصت را از دست بدهیم.
                          پس تو فضای فعلی در تیم ملی را خوب میبینی و میگویی نباید این وضعیت را خراب کرد.

من به تنها چیزی که فکر میکنم، موفقیت تیم ملی است. اینکه اکنون انتقاد میشود، نباید باعث شود که گذشته را فراموش کنیم. کسانی که میگویند کادر فنی تأثیری ندارند، فراموش نکنند ما، همین بازیکنان بودیم که زمان مارک ویلموتس به آن شکل نتیجه گرفتیم و تا آستانه حذف قرار گرفتیم.

اینکه اکنون 10 امتیاز گرفتیم و صدرنشین جدول گروهمان هستیم، یعنی کادر فنی تأثیر خودش را گذاشته است. بازیکن و مربی ابزاری هستند که باید مکمل هم باشند و هیچکدام بدون هم موفق نمیشوند. همانطور که گفتم ما زمان ویلموتس همین نفرات بودیم که موفق نمیشدیم.

برخی با توجه به اینکه در چهار بازی اخیر گل نزدی، نسبت به عملکردت نقد داشتند، در حالی که در بازی با سوریه محروم بودی
                          اما در هر سه بازی که در ترکیب بودی مقابل عراق، امارات و کره جنوبی پاس
                          های مهمی دادی که برای تیم ملی امتیاز به دنبال داشته است. خودت این انتقادها را ناشی از چه چیزی میبینی که تأثیرت با سه پاس گل را ندیداند؟

معمولاً آنهایی که این انتقادها را میکنند، فوتبال را بهتر از من درک نمیکنند. به همین دلیل توجهی به این صحبتها نمیکنم. آنهایی که این نقطه نظرات را دارند، بهتر است از پیروزیهای تیم ملی لذت ببرند.
                          از عملکردت در تیم ملی با توجه به سه پاس گلی که دادی، دفاع نمکنی؟

وظیفه من بوده که برای تیم ملی مؤثر عمل کنم و هر زمان که برای تیم ملی بازی کنم، تلاشم برای رسیدن به موفقیت است.

تیم ملی در 10 بازی متوالی به برتری رسید که رکوردی منحصربهفرد و شگفتانگیز بود، اما با تساوی مقابل کره جنوبی نوار پیروزیها پاره شد. خودت فکر میکنی در بازی برگشت بتوانیم کره را شکست بدهیم؟

برای صحبت کردن درباره بازی با کره جنوبی کمی دیر شده، اما ما همیشه مقابل کره جنوبی که رقیبی تراز اول است، کار سختی داریم. مقابل کره جنوبی باید با تمام تمرکز را داشته باشیم، اما مجموعاً بازی سختی است.

Last edited by St_Mark; 10-21-2021, 04:12 PM.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
                            .آزمون: مسئله اسکوچیچ و طارمی یک سوءتفاهم است

س تو فضای فعلی در تیم ملی را خوب میبینی و میگویی نباید این وضعیت را خراب کرد.

من به تنها چیزی که فکر می کنم، موفقیت تیم ملی است. اینکه اکنون انتقاد می شود، نباید باعث شود که گذشته را فراموش کنیم.
                            کسانی که می گویند کادر فنی تأثیری ندارند، فراموش نکنند ما، همین بازیکنان بودیم که زمان مارک ویلموتس به آن شکل نتیجه گرفتیم و تا آستانه حذف قرار گرفتیم.

اینکه اکنون 10 امتیاز گرفتیم و صدرنشین جدول گروه مان هستیم، یعنی کادر فنی تأثیر خودش را گذاشته است. بازیکن و مربی ابزاری هستند که باید مکمل هم باشند و هیچکدام بدون هم موفق نمی شوند. همانطور که گفتم ما زمان ویلموتس همین نفرات بودیم که موفق نمی شدیم.

صحبت های دراگان اسکوچیچ و بعد از آن واکنش مهدی طارمی درباره تاکتیک پذیری بازیکنان ایرانی حسابی جنجال آفرین شد.

چقدر خوب که در این باره میپرسید، چون فکر می کنم موضوع آنطور که بازتاب پیدا کرد، نبود. متأسفانه این مسئله همیشه دردسرساز میشود که یکی از عواملش ترجمه مصاحبههای بازیکنان و مربیان در رسانهای غیرفارسی است.
                            به طور مثال خود من هم بارها در روسیه به انگلیسی مصاحبه کردم که صحبت ها به روسی منتشر شده و بعد از ترجمه به زبان فارسی، می بینم
                            اصلاً کلماتی که من گفتم در مصاحبه نیست و برگردان مصاحبه به سه زبان، می تواند گاهی باعث سوءتفاهم شود

. اسکوچیچ هم با رسانه های کروات مصاحبه کرده و فکر می کمم ترجمه آن به فارسی سوءتفاهم ایجاد کرده است.
                            https://www.varzesh3.com/news/178706...اهم-است

Fair play to Azmoun for speaking about, clearing, and clarifying this matter.

Comment

Great work by Azmoun to de-escalate the situation. Much more mature response than I expected.

Comment

If this shit has reached int'l media, then Taremi should take action.
                                Now it cant be ignored.
                                If he's a mature person, he should come out and explain what the fuck he meant and say he was talking about the state of infrastructure or poor preparation or ... (any of the usual reasons we face at TM) ... even if he's lying.
                                why?
                                to defuse the situation and say ghalat kardam. dg az in ghalat ha nemikonam.
                                again.... why?
                                bcoz that's the PROFESSIONAL thing to do.
                                you're supposedly a "pro" player and you have to respect your coach.
                                it doesnt matter who it is.
                                the day YOU were given the rights or authority to choose the coach, then you can speak out. until then, shut it.

I still blame the filthy motherfkkers in iranian media to have fueled this. Even if the idiot hadnt addressed the coach.
                                I wish the entire TM staff did act a bit dictatorial .... at least at this moment.
                                "No interviews" with ANYONE from iranian media. or you're out of TM.
                                take control of this.

even if skocic is a pussy cat or cant do this, we have Bagheri, Vahid and Kia who certainly can exert some influence and flex some muscle and get this done.

Comment

Working...
                                X