2019–20 Hazfi Cup

+ Reply to Thread
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Thread: 2019–20 Hazfi Cup

  1. #1
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147

    2019–20 Hazfi Cup



    Meet your Persian Love Today
    2019–20 Hazfi Cup

    2019–20 Hazfi Cup


    Jame

    Azadsazi

    Khorramshahr









    به نقل از سایت سازمان لیگ ، کمیته مسابقات اعلام کرد:

    مرحله اول قرعه کشی جام حذفی

    یادواره آزادسازی خرمشهر
    فصل ۹۹-۹۸
    روز شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۰ صبح

    رقابت های مرحله اول روز جمعه اول شهریور برگزار می شود.

    قرعه کشی مرحله دوم مسابقات روز ۲ شهریور با حضور تیم های لیگ دسته دوم و تیم های صعود کرده از مرحله اول برگزار خواهد شد.

    مسابقات این مرحله روز شنبه ۹ شهریور ۹۸ برگزار می شود.
    قرعه کشی مرحله سوم یکشنبه ۱۰ شهریور با حضور تیم های لیگ دسته اول و تیم های صعود کرده از مراحل قبل برگزار می شود
    و مسابقات این مرحله در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور برگزار خواهد شد.


    مرحله چهارم مسابقات جام حذفی با حضور تیم های لیگ برتری و تیم های صعود کرده از مراحل قبل در روزهای ۳۱ شهریور و اول مهر برگزار خواهد شد.
    *


  2. #2
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    مرحله اول جام حذفی
    جمعه 1 شهریور 98
    شهید اورکی اسلامشهر پاراگ تهران
    دریای حربده محمود آباد نماینده سمنان
    نماینده کردستان رعد محلات مرکزی
    مهرگان دره شهر ایلام ذوب فلزات همدان
    رضوانی اصفهان پیام دزپات اردل
    سوهان محمد قم اتحاد قلعه رئیسی کهگیلویه و بویراحمد
    سفیر نوین آبیک قزوین سردار جنگل دوراب زرین
    شهرداری خدا بنده زنجان شهرداری بیله سوار
    هیات فوتبال ایرانشهر طلای سرخ قائنات
    شهرداری بردسکن خراسان رضوی شهرداری ریگان کرمان
    استقلال نوین ماهشهر سیراف کنگان بوشهر
    عقاب شیراز ملوان کیش


  3. #3
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    مرحله دوم جام حذفی قرعه کشی شد
    قرعه کشی مرحله دوم جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۹۹-۹۸

    به قید قرعه تیم های دسته دومی مس نوین کرمان، شهدای زرکان کرج و خیبر خرم آباد در مرحله دوم جام حذفی با قرعه استراحت روبه رو شدند.


    یازده مسابقه مرحله دوم جام حذفی نیز به شرح زیر است:

    کاسپین قزوین – شهرداری خدابنده
    اتحاد کامیاران – هیات فوتبال ایرانشهر
    سردار جنگل گوراب - شهید قندی یزد / استقلال رامشیر
    اتحاد قلعه رئیسی – شهرداری ماهشهر
    ملوان کیش – استقلال ملا ثانی
    مقاومت تهران – استقلال نوین ماهشهر
    پاس همدان – شهرداری بردسکن
    برنده بازی محمود آباد و نماینده سمنان – شهرداری آستارا
    سردار بوکان – شهید اورکی اسلامشهر
    میلاد مهر تهران – رضوانی اصفهان
    مهرگان دره شهر ایلام – شایان بانه


    نام تیم های میزبان اول آمده است.


    رقابت های این مرحله روز شنبه ۹ شهریور برگزار می شود و
    قرعه کشی مرحله سوم جام حذفی( با حضور تیم های لیگ دسته اول و تیم های صعود کرده از مرحله دوم) روز یکشنبه ۱۰ شهریور ساعت ۱۰ صبح در سالن روابط عمومی سازمان لیگ انجام خواهد شد.



  4. #4
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    مرحله دوم

    # تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

    B1 مس نوین کرمان استراحت
    B2 شهدای زرکان کرج استراحت
    B3 خیبر خرم آباد استراحت
    B4 9 شهریور 98 (17:00) کاسپین قزوین - شهرداری خدابنده
    B5 9 شهریور 98 (17:00) اتحاد کامیاران - هیات فوتبال ایرانشهر
    B6 9 شهریور 98 (17:00) سردار جنگل گوراب 0-1 شهید قندی یزد
    B7 9 شهریور 98 (17:00) اتحاد قلعه رئیسی 6-0 شهرداری ماهشهر
    B8 9 شهریور 98 (18:00) ملوان کیش 5-0 استقلال ملا ثانی
    B9 مقاومت تهران انصراف استقلال نوین ماهشهر
    B10 9 شهریور 98 (17:00) پاس همدان 1-2 شهرداری بردسکن
    B11 9 شهریور 98 (17:00) شهرداری آستارا 1-0 دریای حربده محمودآباد
    B12 9 شهریور 98 (17:00) سردار بوکان 0-1 شهید اورکی اسلامشهر
    B13 میلاد مهر تهران انصراف رضوانی اصفهان
    B14 9 شهریور 98 (17:00) مهرگان دره شهر ایلام - شایان بانه








    . مراسم قرعه کشی مرحله سوم رقابت های فوتبال جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۹۹-۹۸ فردا برگزار می شود
    Last edited by St_Mark; 08-31-2019 at 02:29 PM.

  5. #5
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    3rd Phase:



    مرحله سوم

    # تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات

    C1 نیروی زمینی تهران استراحت
    C2 بادران تهران استراحت
    C3 خوشه طلایی ساوه استراحت
    C4 گل ریحان البرز استراحت
    C5 مس کرمان استراحت
    C6 15 شهریور 98 سپیدرود رشت - فجر سپاسی شیراز
    C7 15 شهریور 98 شهرداری رزکان نوکرج - شهرداری خدابنده
    C8 15 شهریور 98 استقلال نوین ماهشهر - سردار جنگل گوراب
    C9 16 شهریور 98 مس نوین کرمان - علم و ادب تبریز
    C10 16 شهریور 98 شهرداری ماهشهر - ملوان بندر انزلی
    C11 16 شهریور 98 نود ارومیه - اتحاد کامیاران
    C12 16 شهریور 98 سرخپوشان پاکدشت - قشقایی شیراز
    C13 16 شهریور 98 داماش گیلانیان - مهرگان دره شهر ایلام
    C14 16 شهریور 98 رضوانی اصفهان - پاس همدان
    C15 16 شهریور 98 استقلال ملا ثانی - خیبر خرم آباد
    C16 16 شهریور 98 دریای حربده محمودآباد - سردار بوکان
    hase

  6. #6
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    Shiraz will host this season's Final Payoff game.



    شیراز میزبانی فینال حذفی را از خوزستان گرفت

    ورزشگاه پارس شیراز میزبان رقابت های این فصل از رقابت های جام حذفی خواهد بود.


    به گزارش "ورزش سه"، رقابت های جام حذفی در مرحله یک شانزدهم نهایی امروز با اضافه شدن تیم های لیگ برتری پس از دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی برگزار شد و 32 تیم حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند.

    طبق اعلام مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران، فینال رقابت های جام حذفی فصل 1398-1399 در ورزشگاه پارس شیراز برگزار می شود که فصل گذشته افتتاح شد و دو تیم فجرسپاسی و قشقایی شیراز در آن بازی هایشان را برگزار می کردند. با این حال در رقابت های دو تیم شیرازی امسال در ورزشگاه های حافظیه و دستغیب برگزار می شود.

    ورزشگاه پارس شیراز که ساخت آن 20 سال به طور انجامید، در سال 1376 ساختش آغاز شد و در نهایت در فرودین ماه سال 1396 به بهره برداری رسید.

    این ورزشگاه که ظرفیت 50 هزار نفر تماشاگر را دارد، هزینه ای بالغ بر 54 میلیارد تومان هزینه داشته است.
    رقابت های جام حذفی پس از اینکه چند سال در خرمشهر برگزار شد، در سال گذشته و پس از انتقاداتی که وجود داشت به ورزشگاه فولاد آره نا در خوزستان برده شد و حالا در فصل جاری این شیرازی هستند که از فینال این رقابت میزبانی خواهند کرد.

  7. #7
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    برنامه مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی :


    * داماش گیلانیان- سایپا تهران
    * گل ریحان البرز- استقلال تهران
    * استقلال ماهشهر- مس نوین کرمان
    * پیکان - شهدای رزکان کرج
    * خوشه طلایی ساوه- شاهین شهرداری بوشهر
    * خیبر خرمm آباد- سپاهان اصفهان
    * ماشین سازی تبریز- پرسپولیس
    * مس کرمان4 - 2بادران تهران
    * قشقایی شیراز- صنعت نفت آبادان
    * نیروی زمینی تهران- نود ارومیه
    * فجرسپاسی شیراز- فولاد خوزستان
    * پاس همدان- تراکتور تبریز
    * نساجی مازندران- شهرخودرو مشهد
    * سردار بوکان- شهرداری ماهشهر
    * گلm گهر سیرجان- نفت مسجدسلیمان
    * پارس جنوبی جم- ذوب آهن
    اصفهان
    Last edited by St_Mark; 09-28-2019 at 09:26 AM.

  8. The Following User Says Thank You to St_Mark For This Useful Post:


  9. #8
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    Mes v Baderan
    4:2 PK

  10. #9
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    یکشنبه 7 مهر 98
    قشقایی شیراز 1_2 صنعت نفت آبادان
    پاس همدان 1_2 تراکتور تبریز
    نساجی مازندران 0_1 شهرخودرو مشهد
    نیروی زمینی تهران 0_2 نود ارومیه
    گل گهر سیرجان 0_1 نفت مسجدسلیمان
    سایپای تهران 1_2 داماش گیلانیان
    Last edited by St_Mark; 09-29-2019 at 09:34 AM.

  11. #10
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    14,724
    Thanks
    34
    Thanked 11,822 Times in 4,985 Posts
    Rep Power
    37155147
    Hazfi Today Sep 30
    دوشنبه 8 مهر 98
    فجرسپاسی شیراز H فولاد خوزستان 15:00
    ماشین سازی تبریز H پرسپولیس تهران 15:00
    سردار بوکان H شهرداری ماهشهر 15:30
    خیبر خرم آباد H سپاهان اصفهان 16:30
    پارس جنوبی جم H ذوب آهن اصفهان 17:15
    پیکان تهران H شهدای رزکان نو کرج 17:15
    خوشه طلایی ساوه H شاهین شهرداری بوشهر 17:15
    استقلال ماهشهر H مس نوین کرمان 17:30
    گل ریحان البرز H استقلال تهران 18:15

+ Reply to Thread
Page 1 of 4 123 ... LastLast

Members who have read this thread : 86

You do not have permission to view the list of names.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
[Output: 118.47 Kb. compressed to 109.20 Kb. by saving 9.26 Kb. (7.82%)]