Announcement

Collapse
No announcement yet.

2019–20 Persian Gulf Pro League

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Shohada Cup

* Foulad & Mashinsazi were replaced by Shahin & Niro Zamini
    * Perspolis played with Their U23 +

Saipa & Shahin Advanced

Comment

Persepolis players body where not in playing condition , as they are still conditioning mode.
      This team will get better as time progresses.

Comment

Great to see Saipa team with 3 starters from the successful u17 group. Taha who seems fully healthy now, Mohammad Sharifi, and Amirhossein Hosseinzadeh who was supposed to join Cordoba in Second Division of spain before he sustained a nasty injury right after u17 WC. He is a technical attacking mid, winger and a very good dribbler.

Obviously Taha has had trial with PSV and is the highest potential CB we have if he can stay fit and fill out physically. Hopefully that happens this season and he will develop as he plays against senior teams.

Sharifi has a good engine and is a box to box player. Another that needs to fill out physically before we can see his true potential.

We should keep an eye on Saipa and these three this season. Hopefully they follow in the footsteps of Gholizadeh, Torabi and progress to TM.

Comment

^

Saipa did not have two of U23 players Janmaleki and Dorreh both CB because of injuries. They are also missing Soltanifar . He will be out few more months

Comment

Saipa 3:1 Shahin

Soleymani , Sharifi , Hosseinzadeh

Perspolis 4:0 N Zamini

Ahmadzadeh , Alipour , TorAbi , Rostaei

Comment

Esteghlal among the main rivals(Persepolis, Tractor, Sepahan, Padideh, Zob), has probably the youngest team in the league, they have Vouria, and Sheik at 31, few players at 27-28 and lots of players 25 or under.

Comment

ستاره ای از دنگلان

عناوین و افتخارات کسب شده

• بازیکن تیم ملی نونهالان ایران و کسب مقام قهرمانی در فستیوال منطقه ای جنوب و مرکزی آسیا در سال ۲۰۱۶
                • بازیکن تیم ملی نوجوانان ایران
                • بازیکن تیم ملی جوانان ایران
                • قهرمانی با تیم نوجوانان سپاهان در لیگ برتر نوجوانان
                • قهرمانی با تیم جوانان سپاهان اصفهان در لیگ برتر جوانان فصل ۹۸-۹۷

Sepahan is giving chances to their young 19 years old Yasin Salmani. Yasin has been starter player for U16 and current U19.
                He started with ,12-U14 in Golestan ( Danglan Town ) then moved to Esfahan.
                He is a good dependable RMF and in near future will be a starter for Sepahan.
                We will see his game with U19 in Tajikistan CAFA U19 soon.

With U14 Golestan

Yasin with U19

For the Love of Mom

https://www.instagram.com/p/BuUTEODhKMm/

Comment

Esteghlal

1 1 سیدحسین حسینی
                  2 3 میلاد زکی پور
                  3 4 سیاوش یزدانی
                  4 5 عارف غلامی
                  5 6 علی کریمی
                  6 7 دیاباته
                  7 8 فرشید اسماعیلی
                  8 9 علی دشتی
                  9 10 مهدی قائدی
                  10 11 مرتضی تبریزی
                  11 13 آرش رضاوند
                  12 14 فرشید باقری
                  13 15 سینا خادمپور
                  14 17 مسعود ریگی
                  15 18 شاهین طاهرخانی
                  16 20 محسن کریمی
                  17 21 وریا غفوری
                  18 22 مهدی نوراللهی
                  19 23 داریوش شجاعیان
                  20 28 محمد بلبلی
                  21 34 امیرحسین کارگر
                  22 44 میلاد باقری
                  23 70 محمد دانشگر
                  24 77 رضا آذری
                  25 99 سجاد آقایی

Comment

Comment

Tractor is the first Iranian club in IPL history to wear adidas

https://www.varzesh3.com/news/162987...B9%DA%A9%D8%B3

Sent from my MAR-LX3A using Tapatalk

Comment

Milad Maydavoodi has decided to retire.

He was pretty good but never reached his true potential!

His farewell message:

سلام به همه...
                        امروز که این متن ر ا می نویسم دستانم می لرزد. چه زود گذشت توپ بازی در شن های داغ مسجد سلیمان.آن زمان های دور حتی فکرش را هم نمی کردم لحظه خداحافظی این قدر زود بیاید. آن روزها که آرزوی پوشیدن پیراهن استقلال را داشتم کجا و حالا که لحظه خداحافظی از تمام رویاهایم در قالب بازیکن است،کجا.نوشتن از خداحافظی برای شما هواداران عزیز چه سخت است. می خواهم از شما خوبان، شما طرفداران فوتبال در مسجد سلیمان، اهواز، سرتاسر خوزستان و طرفداران استقلال کبیر در قالب بازیکن فوتبال خداحافظی کنم.خوب می دانم چقدر حمایتم کردید، چقدر پشتم ایستادید،چقدر به من روحیه دادید. نمی دانم اسمش تقدیر بود یا هر چیز دیگری ولی کاش آن مصدومیت لعنتی اتفاق نمی افتاد،آه! نمی دانم این بغض گلویم کی رها می شود اما آن مصدومیت لعنتی خیلی زود باعث شد از استقلال که عشق دوران کودکی ام بود جدا شوم و شاید حتی از فوتبال!

هنوز صدای واویلا واویلای شما هواداران عزیز در گوشم هست، وقتی صدایم می کردید مو بر تنم سیخ می شد، خدا می داند چقدر انگیزه داشتم خوشحالتان کنم و الان هم خوشحالم حداقل در گوشه ای ذهن و قلب شما هستم. این را از پیام های پر محبتی که می فرستید متوجه شدم.

هر چند بی مهری های زیادی از خیلی ها دیدم ولی کم نیاوردم، تلاش کردم، جنگیدم، با خودم، با فوتبال، با زندگی اما میداودی اهل جنگیدن است و برنده شدن. می خواهم حالا نه در قالب بازیکن فوتبال بلکه برای مربیگری تلاش کنم و بجنگم.می دانم حمایتم می کنید،مثل همیشه، من هم روی حمایت شما حساب می کنم.

دستتان را می فشارم، مثل همیشه از دوران کودکی تا امروز تکرار می کنم که استقلالی بودم و استقلالی می مانم. به امید روزی که دوباره شما عزیزان را از نزدیک ببینم، شاید روی نیمکت تیم محبوب استقلال.

Comment

Originally posted by Iran_19 View Post
                          Tractor is the first Iranian club in IPL history to wear adidas

https://www.varzesh3.com/news/162987...B9%DA%A9%D8%B3

Sent from my MAR-LX3A using Tapatalk
                          Tractor has a new logo

Comment

League starts August 22?
                            http://www.youtube.com/watch?v=_JUKabP3zTI

Comment

Originally posted by DJPedram View Post
                              League starts August 22?
                              yes

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: رقابت های نوزدهمین دوره لیگ برتر از روز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ آغاز می شود.

Comment

برنامه مسابقات :

هفته اول؛

پنجشنبه ۳۱ مرداد۹۸

پرسپولیس تهران - پارس جنوبی جم – ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه آزادیگل گهرسیرجان

– نساجی مازندران– ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان

نفت مسجد سلیمان – تراکتورتبریز – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود

.
                                ذوب آهن اصفهان- سایپا تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود.

جمعه اول شهریور

۹۸ماشین*سازی تبریز- استقلال تهران – ساعت ۱۸ – ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

پیکان تهران- شهر خودرو مشهد – ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه شهدا شهرقدس

شاهین شهرداری بوشهر – فولاد مبارکه سپاهان – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود

.
                                فولاد خوزستان- صنعت نفت آبادان– ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود.

هفته دوم
                                پنجشنبه ۷ شهریور۹۸

شهر خودرو مشهد – شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود.

استقلال تهران – فولادخوزستان- ساعت ۱۹- ورزشگاه آزادی تهران

فولاد مبارکه سپاهان - ماشین*سازی تبریز– ساعت ۲۰ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود

.
                                صنعت نفت آبادن - نفت مسجد سلیمان– ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود.

جمعه ۸ شهریور ۹۸

تراکتور تبریز – پرسپولیس تهران– ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز

سایپا تهران - گل*گهرسیرجان– ساعت ۱۹ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود

.
                                پارس جنوبی *جم - ذوب آهن اصفهان – ساعت ۲۰ – ورزشگاه محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود

نساجی مازندران – پیکان تهران – ساعت ۲۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

Comment

Working...
                                X