Announcement

Collapse
No announcement yet.

Khiabani vs. Querioz on Varzesh TV

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Khiabani vs. Querioz on Varzesh TV

You missed something minutes ago, Querioz interview and Khiabani respond on Varzesh TV....very emotional respond..

Hashie is coming back to Team Melli...did not hear/see all querioz interview, but seems there is some problem, probabably later the video can be posted here, and we discuss about it...
    World Cup 2006, Frankfurt, Iran vs. Portugal, Iranian Frontpage of GOAL Sportspaper
    sigpic

And on the 8.Day God created Ali Karimi, and he saw he was good!
    If Defenders were allowed to use their hands to stop Karimi
    -

What is this concerning? Please expand on your post.

Comment

Well Queiroz said that Taj told him the head of Sazzemane Varzesh did not want his contract to be extended. He went on to say that Taj just told him the reluctance of Vazire varzesh to renew his contract for months. He said had I known that 6 months ago, I wouldn't have signed the 6 months contract.

I don't understand why Taj would chose this crucial time and in the middle of the tournament to bring this up to CQ. He hid it for 6 months. couldn't he have waited another few weeks before exposing it to CQ?

Comment

Queiroz rightfully attacked sport minister, but honestly why now?! In the middle of competition...... Also his comment regarding first class flight of Persepolis to Japan during ACL final is nonsense. I love Queiroz and hate Branko but that was a cheap shot by Queiroz.
        کد خبر: 1584601/35 زمان: 12:52 1397/10/27 بازدید: 302,245
        بعد از پیام تشکر رهبرانقلاب ضد من شدند
        حمله جدید کی*روش؛ از دبی علیه وزیر ورزش
        چند ساعت بعد از صعود با صدرنشینی از گروه D سرمربی پرتغالی تیم ملی در حاشیه اولین تمرین بار دیگر صحبت های تندی بر زبان آورد.
        به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش با تساوی بدون گل و با استراتژی ویژه خود توانست ایران را بالاتر از عراق با امتیاز مشترک اما تفاصل بهتر به مرحله یک هشتم نهایی برساند تا مسیر آسان تر تا فینال پیش روی تیم ملی قرار بگیرد. چند ساعت بعد از بازی حساس با رقیب همسایه در آل مکتوم بار دیگر کارلوس کی روش با تاختن به منتقدان و مخالفانش در ایران مدعی شد برخی ها به دنبال ضربه زدن به او دستیارانش هستند و در این راه شخص اول ورزش ایران هیچ ورودی نداشت چون تصمیم به ماندن من در تیم ملی ایران ندارد.
        بعد از پیام تشکر رهبرانقلاب علیه من شدند
        یک واقعیت وجود دارد آن هم این است که خواسته وزیر محترم ورزش ایران این نیست که کارلوس کی روش در تیم ملی بماند. ایشان در حالی که باید تحت هر شرایطی از من، تیمم و همه همکارانم حمایت می کردند هیچ گاه این زحمت را به خود ندادند و مهم تر از همه برنامه های آماده سازی مد نظر من را با تردید اجرایی کردند، برنامه ای که ضربه های زیادی خورد تا تیم آن گونه که باید آماده وارد امارات نشود. بعد از پیام تشکر رهبر انقلاب بعد از جام جهانی، وزارت ورزش کاملاً علیه من شد.
        وزیر ورزش نخواست به تفرقه ها پایان بدهد
        باید اعتراف کنم اگر تفرقه و مسائلی از این قبیل در چندماه گذشته فوتبال ایران را در برگرفته است تنها مسئولش وزیر محترم ورزش و جوانان ایران است که هیچ گاه نخواستند به این ماجراها ورود کنند. شما الان شاهد هستید که به غیر از یک باشگاه خاص در لیگ برتر بقیه باشگاه ها از همه مسائل رقم خورده گلایه دارند.
        با دروغ پراکنی دنبال ضربه زدن به تیم ملی بودند
        چه شخصی از سوی یک سری رسانه و روزنامه خاص به همراه آقای مسعودی در حال بهره بردن است؟ چه اشخاصی در این بی نظمی و دروغ پراکنی هایی که در هفته های منتهی به جام ملت ها رقم خورد در حال بهره بردن هستند؟ به نظر شما راه افتادن داستان هایی همچون آلکساندر، میک درموت و حتی ماجرای بازی احتمالی با آرژانتین بدون برنامه ریزی برای تیم ملی به راه افتاد؟ نه همه اینها از سوی یک نفر خاص هدایت می شود. به نظر شما آن نفر خاص و باشگاهش تحت حمایت مستقیم چه کسی می تواند این گونه پیش برود؟
        مردم نان سر سفره ندارند آن وقت فرست کلاس می گیرند
        وقتی ما حتی مشکلات پایه ای در راه آماده سازی تیم ملی ایران داریم، وقتی مردم کشور ایران، مردانی که در راه تامین غذای سر سفره خانواده های خود در مضیقه هستند آن هم به خاطر مشکلات اقتصادی می بینیم که به این فرد و باشگاهش اجازه داده می شود پرواز فرست کلاس به ژاپن داشته باشند! با این وجود من و شاگردانم در تیم ملی همه کاستی ها را به جان خریدیم و یک مطلب را باید خطاب به مردم ایران با صراحت بیان کنم آن هم این که ما تا پایان جام ملت ها با قدرت تنها برای
        شادی طرفداران واقعی مان می جنگیم.
        مسعودی هم جزو مهمی از آن سیرک است
        الان زمان آن است افرادی که در دوسال گذشته احترام، شخصیت و غرور ملی ایران را زیر پا گذاشته و هر کاری دل شان خواست با ما انجام دادند، نام شان علنی شود. می خواهم با صراحت پیرامون آقای مسعودی صحبت کنم. همان فردی که آن تصویر و دروغ را در فینال لیگ قهرمانان به راه انداخت. ایشان هم وصل است به همان سیرکی که در فوتبال ایران توسط گروهی خاص راه افتاده است! واقعا فکر می کنید این سیرک با اجازه چه کسی کارش را انجام می دهد؟
        به تاج گفته بودند که من نباید باشم
        حالا می خواهم به صورت شفاف درباره این گمانه زنی ها توضیح دهم. تنها مطلبی که الان می*توان بگویم این است که شش ماه پیش فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت قرارداد من با این تیم شش ماهه باشد. این تصمیمی بود که گرفته شد و در آن برهه من احساسم را با آقای تاج در میان گذاشتم. اما این خواسته ای بود که از طرف فدراسیون و آقای تاج گرفته شد. الان باید بگویم چیزی را فهمیدم که اگر آن موقع می فهمیدم هرگز قراردادم را با تیم ملی تمدید نمی کردم و آن هم این است که وزارت ورزش هرگز به دنبال ثبت قرارداد با من نبود. مطلبی که آن موقع نمی دانستم و الان فهمیدم این است که به آقای تاج گفته شده بود که قرارداد با من تمدید نشود.
        می دانستم برخلاف میل وزیر در ایران نمی ماندم
        من اگر این مطلب را می*دانستم هرگز در ایران نمی ماندم. نمی خواستم برخلاف میل جناب آقای وزیر باشد. آقای تاج قبل از این به من گفته بودند که چرا از تیم ملی و فدراسیون حمایتی نیست. من هم اصلا دوست نداشتم به فدراسیون و یا تیم ملی آسیبی وارد شود. آقای سلطانی فر به هر دلیلی برنامه و یا گزینه ای دیگر دارند.
        بخواهیم قهرمان شویم، باید همه قدرت ها را شکست دهیم
        "کره جنوبی شاید خوشحال باشد که در سمت دیگری از جدول قرار گرفته و فقط شاید در فینال به ایران برخورد کند. آیا تیمی هست که دوست نداشته باشید قبل از فینال ایران با آن بازی نکند؟" این سوال یک خبرنگار خطاب به کی روش بود. سرمربی پرتغالی هم اینطور پاسخ داد و گفت: شما نمی توانید تبدیل به بهترین شوید، اگر بهترین ها را به چالش نکشید. شما نمی توانید تبدیل به بهترین شوید، اگر بهترین ها را شکست ندهید. اگر ما بخواهیم قهرمان آسیا شویم، باید بهترین ها را شکست دهیم.
        من نه قرمزم نه آبی
        بعضی ها در زندگی قرمز را دوست دارند و به آبی علاقه ای ندارند و برخی هم برعکس؛ اما این استایل من نیست. من به همه حریفان احترام می گذارم. من مغرور نیستم که بخواهم انتخاب کنم که چه تیمی روبروی ما قرار بگیرد. بازی ها از این پس 50-50 هست. همه چیز برای برنده و هیچ چیز برای بازنده! دیگر هیچ تیمی نمی تواند بگوید مدعی مطلق است. از این به بعد شخصیت، کاراکتر و انگیزه لازم مهم است. روحیه تیمی و همچنین اتحاد بازیکنان چیزی است که از این پس روی آن تمرکز می کنیم.
        روی بازیکنان و کادرم هزار درصد حساب می کنم
        سرمربی تیم ملی درباره حریف بعدی ایران گفت: 4 روز دیگر ما یک بازی خیلی مهم داریم که باید همه چیزمان را در این بازی بگذاریم. برای ما از این پس تک تک بازی ها فینال جام ملت هاست. فرقی هم نمی کند چه تیمی روبروی ما باشد. به حریف احترام می گذاریم و سعی می کنیم همیشه بهتر و بهتر باشیم. روی بازیکنان و کادرم هزار درصد حساب باز کرده ام. برای من حال خیلی مهم است.
        https://www.varzesh3.com/news/158460...B1%D8%B2%D8%B4

Comment

the video is needed to discuss about it, kheili ehsahsati shode bud dige......we need the full video
          World Cup 2006, Frankfurt, Iran vs. Portugal, Iranian Frontpage of GOAL Sportspaper
          sigpic

-

Comment

that's the video of Khiabani

https://tamasha.com/v/emZOm

Comment

Queiroz's interview video:

https://90tv.ir/videos/صحبت-های-کارل...یر-ورزش

Comment

We dont deserve good things
                WE ARE THE UNDER DOGS

Comment

thanks guys..for posting the videos.
                  sigpic

-

Comment

Does Sports minister have experience in sports? Does he have a degree in management with emphasis on human resources management? If he had all these he would not have said one word till the end of the competition. If the guy who spoke to sports guy and the coach had bigger balls he would say: Sorry I am not going to talk to the coach about anything at this time. If the TV guy had more confidence in himself and bigger balls and did not care about his show's rating, maybe he would not have talked to the coach but instead he would have questioned football association guy.

Comment

Originally posted by Leopard View Post
                      Does Sports minister have experience in sports? Does he have a degree in management with emphasis on human resources management? If he had all these he would not have said one word till the end of the competition. If the guy who spoke to sports guy and the coach had bigger balls he would say: Sorry I am not going to talk to the coach about anything at this time. If the TV guy had more confidence in himself and bigger balls and did not care about his show's rating, maybe he would not have talked to the coach but instead he would have questioned football association guy.
                      Sports minister said nothing actually. Mr Queiroz is reacting to what he "probably" said 6 months ago.

Comment

and then khiabani (i think he is partially gay- personal opinion) took at CQ just insulted all iranians and iranian fans while CQ himself said at the end that we fight for 80 million fans...how stupid is this khiabani and these people in iran?????? why are they sooo brainless...I hope gohlenoi gets appointed as head coach and we lose every game after he is gone so they know what they have...

Comment

I dont get why CQ just couldn't wait until the Asian Cups finishes and than make Interviews like this...

He makes live very difficult for himself and TM.

Comment

I think it is best to stop here and not continue this discussion till final.

I noticed that the 90 guy was reporting for varzesh channel. Now maybe he has a new job

Comment

Simple: CQ expected an offer for the next four years, but has not gotten it. He would have liked to have that possibly use it as a negotiation tool with other teams.

Sport minister is an incompetent person. Yes, bad timing these things to come up.

The focus should be on remaining games. Khayabani and Ferdousipor both mentioned it in their broadcast on Thursday Jan. 17.
                              چو ایران نباشد تن من مباد

Comment

Working...
                              X