2018–19 Hazfi Cup

+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: 2018–19 Hazfi Cup

  1. #1
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    13,076
    Thanks
    34
    Thanked 10,469 Times in 4,358 Posts
    Rep Power
    36989521

    2018–19 Hazfi Cup



    Meet your Persian Love Today
    2018–19 Hazfi Cup


    Jame


    Azadsazi


    Khorramshahr




    برنامه مرحله اول مسابقات جام حذفی فوتبال در فصل 98-.‏




    به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مرحله اول مسابقات جام حذفی با ‏حضور نماینده استان هایی که اعلام آمادگی کرده اند
    برگزار می شود و قرعه کشی مرحله ‏دوم مسابقات با حضور تیم های لیگ دسته دوم و قهرمان استان ها و سه تیم صعود کننده
    از ‏مرحله اول روز چهارشنبه 24 مرداد 97 ساعت 15 در سالن اجتماعات هتل آکادمی فوتبال ‏برگزار می شود.‏


    برنامه مسابقات مرحله اول جام حذفی به شرح زیر است:‏

    سه شنبه 23 مرداد 97‏
    فرهنگ البرز- دهیاری قائنات ورزشگاه شریعتی کرج
    حاجی خوش مهاباد- قائم کنگاور ورزشگاه تختی نقده
    سیراف کنگان بوشهر- لطیفی لارستان ورزشگاه شهدای ورزشگاه کنگان




    Last edited by St_Mark; 08-07-2018 at 08:10 AM.

  2. The Following User Says Thank You to St_Mark For This Useful Post:


  3. #2
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    13,076
    Thanks
    34
    Thanked 10,469 Times in 4,358 Posts
    Rep Power
    36989521
    سعید فتاحی مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفتگو با سایت سازمان لیگ اظهار داشت:

    مسابقات ‏جام حذفی فوتبال ایران در فصل 98-97 همانند مسابقات فصل پیش برای هر مرحله مسابقاتی قرعه کشی ‏خواهد شد که
    مرحله اول این رقابت ها روز 23 مرداد97 برگزار می شود.‏

    مرحله دوم در روز 3 و 4 شهریور ماه 97 با حضور تیم های صعود کرده از مرحله ‏اول، قهرمان استان ها و تیم های حاضر در لیگ دسته ذوم فوتبال کشور برگزار می شود

    مرحله سوم این ‏مسابقات با حضور تیم های صعود کننده از مرحله دوم و تیم های حاضر در مسابقات لیگ دسته اول در تاریخ ‏‏10 و 11 شهریور ماه 97 برگزار می گردد.‏


    فتاحی در ادامه گفت: همان گونه که از قبل در تقویم مسابقات لیگ برتر اعلام شده بود
    مرحله بعدی این ‏رقابت ها در روز 22 و 23 شهریور ماه 97 با حضور 16 تیم صعود کننده از مرحله سوم و 16 تیم حاضر در ‏مسابقات لیگ برتر برگزار می شود و قرعه کشی این مرحله در روز دوشنبه12 شهریور97 انجام خواهد شد

  4. #3
    PFDC Hall of Famer
    ReputationReputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation
    Paradigm's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    United States
    Posts
    7,238
    Thanks
    324
    Thanked 1,372 Times in 811 Posts
    Rep Power
    42949728
    Can we sticky this thread please? I have a tough time tracking the Hazfi Cup news. It needs more attention.

  5. #4
    PFDC Asset
    Reputation
    ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    13,076
    Thanks
    34
    Thanked 10,469 Times in 4,358 Posts
    Rep Power
    36989521
    مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله دوم جام حذفی فوتبال ( یادواره آزادسازی خرمشهر) در فصل 98-97 برگزار شد.‏



    به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال و به نقل از سایت سازمان لیگ، مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله دوم جام حذفی فوتبال ( یادواره آزادسازی ‏خرمشهر) در فصل 98-97 با حضورسعید فتاحی، فریبرز محمودزاده، مهرداد شفیعی، امیرحسین فراهانی مسئولان سازمان لیگ ‏و نمایندگان باشگاه ها برگزار شد. ‏
    در مرحله دوم جام حذفی تیم های قهرمان استان ها و تیم های لیگ دسته دوم حضور دارند و برای کاهش هزینه باشگاه ها جام ‏حذفی در این مرحله به دو منطقه شمال و جنوب کشور تقسیم شد. ‏
    مسابقات این مرحله در روزهای 3 و 4 شهریور برگزار می شود و اگر تیمی در این مرحله از مسابقات حاضر نشود ضمن ‏جریمه نقدی دو سال نیز از حضور در جام حذفی محروم خواهد شد.‏

    مسابقات منطقه شمال کشور:‏


    خوشه طلایی ساوه- داماش گیلانیان
    استقلال باغشن نیشابور- مقاومت تهران
    شاهین بندرانزلی- رستگاردندی زنجان
    چوکای تالش- فرهنگ البرز
    سردار بوکان – نیروی زمینی تهران
    کاسپین بابل- شاهینی شاهرود
    شاهین سازه تهران – سپهر آذربایجان

    مسابقات منطقه جنوب کشور:‏

    بعثت کرمانشاه – مس شهر بابک
    مس نوین کرمان – شایان بانه
    شهدای رودبار کرمان – پرسپولیس گناوه
    پدیده ملک شاهی ایلام – شهرداری بم
    فولاد نوین اهواز- قائم کنگاور
    ایرانجوان بوشهر – سیراف کنگان بوشهر
    شاهین لردگان – شاهین آسار باقرشهر

+ Reply to Thread

Members who have read this thread : 37

You do not have permission to view the list of names.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
[Output: 56.25 Kb. compressed to 51.53 Kb. by saving 4.72 Kb. (8.40%)]