Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vahid Amiri and Majid Hosseini @ Trabzonspor l 2018 - 2019

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

We had players stay in Iran driving taxis during the 80s making no money in the middle of the war.
    Not everyone will leave. Granted the new generation is much softer.

Comment

Originally posted by Futbaldoost View Post
      Regardless of what many of us may think here, there are still many people including professional football players who love or at least like living in Iran and continue to deal with all the economic, social and political hardships. I have very close relatives who are very critical of the situation in the country yet don't want to live anywhere else in the world.
      I am sure every Iranian around the world would love to live in Iran, but certain opportunities just aren't available no matter how much we love Iran. Your opportunity of growth in life in general will always be limited in Iran during current times compared to places like Turkey, UAE, Europe and other places where many Iranians live.

Comment

Originally posted by Nokhodi View Post
        We had players stay in Iran driving taxis during the 80s making no money in the middle of the war.
        Not everyone will leave. Granted the new generation is much softer.
        Hold on! You know of 80's players who had offers to play football in Europe, but turned it down to drive Taxi's in Iran?

So if you decide to go to Europe to further your professional opportunities you are soft?

Comment

Originally posted by PEJ View Post
          Hold on! You know of 80's players who had offers to play football in Europe, but turned it down to drive Taxi's in Iran?

So if you decide to go to Europe to further your professional opportunities you are soft?
          Thats what every generation says about the following generation. ^^
          sigpic

Comment

Originally posted by AsOen5 View Post
            Thats what every generation says about the following generation. ^^
            Yes I don't agree that they are necessarily 'softer'. Again guys, maybe try not to be so judgmental!

Comment

Originally posted by PEJ View Post

1 - Not to Europe, but to the Persian Gulf countries.
              2 - Yes, our generation is way softer. I'm part of the generation I'm making fun of. And no I'm not calling Hosseini or PAG soft. Just making a comparison with older generations.

Comment

Originally posted by Nokhodi View Post
                1 - Not to Europe, but to the Persian Gulf countries.
                2 - Yes, our generation is way softer. I'm part of the generation I'm making fun of. And no I'm not calling Hosseini or PAG soft. Just making a comparison with older generations.
                Namjoo Motlagh had an offer from PSG.
                I went to Sharif University. I'm a superior genetic mutation, an improvement on the existing mediocre stock.

Comment

Can you please also translate?

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

Comment

Originally posted by FF187 View Post
                    Can you please also translate?

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
                    Combining google translate and mostly logic

Majid Hosseini: We must be the best
                    Iranian starter Majid Hosseini, who has performed better day by day, has transferred from Esteghlal this season. He will work hard to fight Trabzonspor to the top.

Majid Hosseini, who started to play for Trabzonspor after a difficult period, was one of the best players in the last match against Galatasaray and was selected for the best 11 of the week in the league.
                    With character and modesty, the Iranian footballer expressed this about the burgundy blue team: "I have been impressed by what I've seen in my short time at the club."

Comment

Persian Tigers: Amiri and Hosseini
                      Interview to Club's monthly magazine -> https://goo.gl/D1gRGB

Comment

Originally posted by Burak View Post
                        Persian Tigers: Amiri and Hosseini
                        Interview to Club's monthly magazine -> https://goo.gl/D1gRGB
                        dont know whats up but i always get this message clicking on any link you post...??

"This site can’t be reached

The webpage at https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...ini-h9265.html might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

Comment

Originally posted by BacheLot View Post
                          dont know whats up but i always get this message clicking on any link you post...??
                          "This site can’t be reached
                          The webpage at https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...ini-h9265.html might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.
                          Try it here in farsi (an excerpt): https://www.varzesh3.com/news/155277...82%DB%8C%D8%AA
                          موفقیت!
                          بخش اصلی شماره جدید مجله رسمی باشگاه ترابزون اسپور به مصاحبه با 2 خرید جدیدشان یعنی مجید حسینی و وحید امیری اختصاص دارد.
                          به گزارش "ورزش سه"، در پایان هفدهمین دوره لیگ برتر ایران و پس از جام جهانی 2018، دو بازیکن از تیم های سرخابی پایتخت تصمیم گرفتند راهی فوتبال ترکیه شوند و باشگاه ترابزون اسپور را به عنوان مقصدشان انتخاب کردند؛ باشگاهی که جزو 4 قدرت اصلی سوپرلیگ ترکیه به حساب می آید و بهترین تیم این لیگ بدون احتساب باشگاه های شهر استانبول است. قبل تر بازیکنانی نظیر نیکولاس آنلکا هم در ترابزون حضور داشتند و حالا دو ستاره فوتبال ایران جا پای ستاره های این چنینی گذاشته اند.
                          حال مجله رسمی باشگاه ترابزون اسپور مصاحبه ای مفصل با این دو بازیکن ایرانی انجام داده و درباره مسائل مختلف از آن ها سوال پرسیده است؛ از وضعیت استعدادیابی در فوتبال ایران، تا هدف از ترک وطن و... که پاسخ ستاره های سابق آبی و سرخ را در زیر می خوانید.
                          وحید امیری در ابتدا گفت: تنها هدف من در ترابزون اسپور، برد تا رسیدن به قهرمانی است و برای این هدف می جنگم. مجید حسینی هم اظهار داشت: من می خواهم در ابتدای راه فوتبالم به ترابزون اسپور کمک کنم. این دو تاکید کردند که با هدف قهرمانی در لیگ و حضور در مسابقات اروپایی به ترابزون آمده اند چرا که این موضوع در راستای رسیدن به اهدافشان بسیار مهم است.
                          وینگر چپ تیم ملی ایران در ادامه افزود: هرکسی می خواهد یک بازیکن حرفه ای در فوتبال باشد اما این اتفاق رخ نمی دهد. برای فوتبالیست شدن باید شرایط و امکانات متناسب و در سطح بالا باشند. در ایران هیچ کاری برای شناسایی استعدادها انجام نمی شود. من فوتبال حرفه ای ام را پس از 19 سالگی آغاز کردم. با این وجود به هدفم رسیدم و امیدوارم برای فوتبال دوستان کشورم الهام بخش باشم. خدا از همه چیز برای من بالاتر است و خواسته هایم را از او می خواهم، پدر و مادرم در جایگاه بعدی هستند. من در قشر متوسط جامعه بودم و هیچ پول و نیروی غیرعادی را پشت سرم احساس نکردم؛ همه چیز را به تنهایی و با توانایی خودم به دست آوردم. هرکاری که می توانستم انجام دادم تا به هدفم برسم اما اتفاقات سخت زیادی هم پیش آمد ولی هر وقت به هدفم فکر می کردم، تخلیه می شدم.
                          امیری با اشاره به این که جدی ترین پیشنهادش پس از جام جهانی از ترابزون اسپور بود، گفت: من می دانستم که ترابزون یک باشگاه بزرگ و ریشه دار است و زمانی که قرارداد را امضا کردم متوجه مسئولیت بزرگم شدم و البته حمایت هواداران را هم احساس کردم. اینجا شباهت های زیادی با کشور ما دارد و در ترابزون آمادگی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد.
                          ستاره سابق تیم پرسپولیس ضمن تاکید بر زیبایی های زندگی در ترابزون اظهار داشت: اول از همه باید بگویم که اینجا مشکلی وجود ندارد. من تصمیم گرفتم یک هیجان جدید را در یک باشگاه جدید تجربه کنم و به تیم کمک کنم. میخواهم در ترابزون اسپور موفقیت بزرگ کسب کنم. در ایران 2 بار پیاپی قهرمان شدم و اکنون زمان آن است که به هدف جدید برسم.
                          امیری ادامه داد: خدا را شکر چند بار به مرکز شهر رفتم و مردم علاقه نشان دادند. رفتار آن ها بسیار گرم بود و همه موفقیت من و تیم را می خواستند. جو دوستانه و صمیمی وجود داشت و این را از کاپیتان تیم، بازیکنان باتجربه و دیگران هم دیدم، حتی رفتار کارمندان باشگاه هم عالی بود. آن ها تلاش کردند خیلی زود من را قبول کنند و به من یاری برسانند. می توانم بگویم 100 درصد شرایط خوب است.
                          وی همچنین یادآور شد: تا آنجا که می دانم ترکیه هفتمین لیگ برتر دنیا را دارد. در این لیگ سرمایه باشگاه و بازیکنان حاضر در تیم بسیار مهم هستند. بیشتر بازیکنان ما ملی پوش اند و شایستگی زیادی دارند. وقتی اینجا آمدم مدیران درباره قدرت جنگجویی در زمین صحبت کردند و حالا این را می بینم. قبلا هم ترابزون اسپور را در جایگاه تیم های بزرگ ترکیه دیده بودم. تنها هدفم در ترابزون اسپور رسیدن به قهرمانی است و کل تیم شرایط لازم برای رسیدن به قهرمانی را دارد. باید سخت کار کنیم و تمام انتظارات را برآورده کنیم.
                          مجید حسینی درخصوص شرایط خودش به عنوان یک بازیکن جوان گفت: چالش های زیادی در راه قهرمانی هستند. من فوتبال را از 10 سالگی آغاز کردم و سپس کاپیتان تیم ملی 13 ساله ها شدم. بین 16 تا 18 سالگی مشکلات مالی زیادی داشتم. در آن زمان هدفم فوتبال حرفه ای بود و سخت تلاش کردم. در حالت عادی دو ساعت تمرین می کنم اما ممکن است این زمان به 5 ساعت هم برسد.
                          مدافع سابق استقلال گفت: من امیدوارم تیم نمایش های خوبی داشته باشد. رابطه دو طرفه بین هواداران دو تیم وجود دارد؛ آن ها عاشق ما هستند و ما عاشق آن ها. امیری بازیکن بسیار باهوشی است.
                          حسینی افزود: در ابتدا مشکل بازی در خارج از کشور را داشتم اما باید این قدم را در جهت رسیدن به اهدافم برمیداشتم. اهدافم هنوز به پایان نرسیده و باید به طور مستمر عملکردمان را بهتر کنیم. هدف کوتاه مدت من کمک به ترابزون اسپور است و می خواهم در هر جامی بجنگم.
                          sigpic

Comment

so Burak any update on majid hosseini? injured?

Comment

They are losing 1-0 at the moment , Amiri on the bench and Hosseini is not in the squad.

Comment

Working...
                              X