Announcement

Collapse
No announcement yet.

Torabi: I wanna join the team that I liked since childhood

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Torabi: I wanna join the team that I liked since childhood

He says after the WC, he hopes Saipa management and coach will not stop him from progressing, meaning he hopes to join a European team. At the same time, he doesn't rule out the chance to play for one of sorkhabi teams.

http://www.varzesh3.com/news/1518324...88%D8%AF%D9%85

Get him to AZ Alkmaar to replace ARJ!

Comment

What's the childhood team?

Comment

Ajax has offered him. Daei said no. That is the team he wants.

Comment

Originally posted by DireStraits View Post
          Ajax has offered him. Daei said no. That is the team he wants.
          give source ajax wanted him.

Comment

Boye sorkh-abi miyad.
            DROOD BAR AHMAD KASRAVI.

Comment

Is he really that good? I haven't really had a chance to watch him play. But I mean he doesn't really start many games for TM!

Comment

Originally posted by ehsan singapore View Post
                give source ajax wanted him.
                Long time ago I am not sure I find it now. But it is true. Maybe this:
                http://iran-varzeshi.com/News/75573.html

 | ✉

ترابی: پیشنهاد آژاکس جدی بود / سایپا از اعتماد من سوءاستفاده کرد

از اینکه سایپا از اعتمادم سوءاستفاده کرد ناراحتم چون در این سال*ها خیلی برای سایپا تلاش کردم که انتظار داشتم رفتار بهتری با من داشته باشند.

ایران ورزشی آنلاین / سمیرا شیرمردی / مهدی ترابی با وجود اینکه این فصل هم خواهان زیادی از تیم*های داخلی و خارجی داشت اما باز هم در سایپا ماند تا یک فصل دیگر در کنار نارنجی*پوشان تهرانی کار خود را دنبال کند. ترابی در این مدت که بارها از پیشنهادهای اروپایی*اش صحبت می*شد سکوت کرد تا ببیند سرانجام تکلیفش چه می*شود. این هافبک- مهاجم ملی*پوش مجبور شد بماند تا شکست سکوتش با گلایه همراه باشد. گلایه از باشگاهی که سال*ها برایش زحمت کشید اما اجازه نداد لژیونر شود. مهدی ترابی بازیکن ملی*پوش سایپا که دیروز قرارداد مالی خود را امضا کرد، در مورد ماندنش در تیم نارنجی*پوش پایتخت، دلایل رد کردن پیشنهادهای اروپایی و... صحبت می*کند.

ظاهرا قراردادتان را به مدت ۲ فصل دیگر با سایپا تمدید کردید...
                واقعیت این است که من قراردادم را تمدید نکردم. من ۲ فصل دیگر با سایپا قرارداد داشتم که به لحاظ مالی توافق و تمدید کردیم. در واقع امسال و سال بعد با سایپا قرارداد دارم.
                پارسال با سایپا ۳ ساله امضا کرده بودی؟
                نه، من زمانی که آقای جلالی سرمربی سایپا شد، ۵ ساله بستم که ۲ سال دیگر آن باقی مانده.
                و همین مساله باعث شد نتوانی به استقلال یا پرسپولیس بروی...
                دقیقا. باشگاه رضایت نداد چون قرارداد داشتم، مجبور شدم بمانم. الان هم همین شرایط ادامه دارد تا قراردادم به پایان برسد.
                در قراردادت بندی نیامده که اگر مثلا پیشنهاد خارجی داشتی بتوانی بروی؟
                امسال یک بند به قراردادم اضافه شده که اگر پیشنهادی خارجی داشتم، باشگاه رضایتنامه بدهد و بروم.
                یعنی اگر نیم*فصل پیشنهادی خارجی داشته باشی می*توانی جدا شوی و بروی؟
                نه، فکر نمی*کنم چون این بند برای قرارداد سال بعد آمده و این فصل نمی*توانم از آن استفاده کنم.
                به هر حال به نظر می*رسد این فصل پیشنهادهای خارجی خوبی داشتی که از دست دادی...
                بله، پیشنهادهای خوبی داشتم اما آقای درویش اختیار این مساله را به علی*آقا (دایی) داد که در نهایت قرار شد یک فصل دیگر بمانم تا با تجربه بیشتری لژیونر شوم.
                یعنی این فصل از بند قراردادت نمی*توانستی استفاده کنی؟
                متاسفانه این بند به تازگی به قراردادم اضافه شد و فصل گذشته بندی در قراردادم نبود. به هر حال همه اتفاقات باعث شد خیلی از مسائل تجربه شود و امسال این بند را به قراردادم اضافه کنم.
                حتما برای اضافه کردن این بند به قراردادت، مجبور شدی تخفیف هم بدهی...
                تخفیف که نه اما من قرارداد میلیاردی ندارم. من قرارداد داشتم و مجبور بودم بمانم. مهم*ترین اتفاق در قراردادم همین بند بود که اضافه شد.
                سقف قرارداد اعلام شده باشگاه سایپا ظاهرا ۶۰۰ میلیون تومان بود که قرار بود برای یک یا ۲ بازیکن استثنا قایل شوند. شما حتما یکی از آنها هستی...
                من و اخباری کمی بالاتر از این مبلغ هستیم. البته من در جریان سقف قرارداد نیستم اما ظاهرا قرارداد ما ۲ نفر بیشتر از بقیه است.
                به خاطر اینکه ملی*پوش هستید؟
                نمی*دانم به این مساله توجه شد یا نه اما هم من و هم اخباری اصرار زیادی به جدایی داشتیم که با آن مخالفت شد. به هر حال من با وجود اینکه خیلی دلخور هستم ماندم و به خاطر علی دایی می*خواهم بهترین بازی*ها را انجام دهم.
                چرا دلخور هستی؟ به خاطر اینکه اجازه ندادند لژیونر شوی؟
                هم به خاطر این مساله و هم اینکه باشگاه سایپا به گونه*ای گروکشی کرد. من بدهکار بودم و نیاز به پول داشتم که گروکشی کردند. این در حالی است که من از سال*های گذشته ۷۵ درصد طلب دارم که به خاطر آن من را به مجبور به ماندن کردند. از اینکه سایپا از اعتمادم سوءاستفاده کرد ناراحتم چون در این سال*ها خیلی برای سایپا تلاش کردم که انتظار داشتم رفتار بهتری با من داشته باشند. به هر حال من همه این مسائل را فعلا می*خواهم فراموش کنم و تمرکزم را روی شروع بگذارم.
                پیشنهاد آژاکس چقدر صحت داشت. مدیربرنامه*هایتان گفته بود نامه رسیده اما آقای درویش در مصاحبه*ای گفته بود که پیشنهادی نداری؟
                بله، آقای فاضلی مصاحبه کرد و از پیشنهاد آژاکس خبر داد. هم من و هم آقای درویش در جریان این اتفاقات بودیم اما قرار شد یک سال دیگر بمانم. متاسفانه آن زمان بندی در قرارداد نبود که بتوانم جدا و لژیونر شوم.
                به هر حال با حضور علی دایی در سایپا، نگاه*ها به این تیم بیشتر از گذشته خواهد شد و مطمئنا باز هم شانس دریافت پیشنهاد خارجی خوب خواهی داشت...
                دقیقا. سایپا نسبت به سال*های گذشته بیشتر در چشم است. هم از لحاظ رسانه*ای و هم اینکه علی*آقا نسبت به خیلی از مربیان برتری خاصی دارد که نگاه*ها را به تیم جلب می*کند. امیدوارم با حضور آقای دایی نتایجی در خور نام ایشان بگیریم.
                ظاهرا سایپا این فصل حداقل هدفی که دارد سهمیه آسیا است؟
                قطعا همینطور است. تیم ما امسال نسبت به سال*های گذشته بهتر شده. بازیکنان جو بن و خوبی داریم که انگیزه بالایی دارند و خیلی خوب کار می*کنند. در کل سایپا تیم خوبی شده که این فصل حرف*های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

Comment

Any way he is one player CQ likes very much. I can't see how he will get a place in TM and where. Maybe CAM

Comment

Originally posted by naderb94 View Post
                    What's the childhood team?
                    They were talking about sorkhabi teams when he said it. He didn't reveal which one.

Comment

Originally posted by Sly View Post
                      They were talking about sorkhabi teams when he said it. He didn't reveal which one.
                      I know he said no to Branko before Branko went after Vahid Amiri.

Comment

This guy will never leave Iran because he is not smart enough. I remember 2-3 years ago Adel Ferdousipour in 90 told him to get a good agent and go to Europe and he said he will. Look at him now, he has been saying the same thing for past 3 years. Now Traitor Sazi Tabriz is after him and that will be the end of his good years.

Comment

Originally posted by DireStraits View Post
                          I know he said no to Branko before Branko went after Vahid Amiri.
                          I think he said Daei and Saipa didn't let him.

Comment

Chidhood dream in Iran means SS or PP. I hope he proves me wrong.

Comment

^^I was going to say, watch him join SS or PP
                              IRI = FAILED

Comment

Working...
                              X